Rüya yorumu

Mart 2018 için Başak burcu tam burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Başak için Mart, zorlu denemelerin yanı sıra neşeli etkinliklerin yaşanacağı dinamik bir ay olacak. Çoğu durumda, bu burç temsilcilerinin ortaya çıkan sorunlardan suçlu olacağı belirtilmelidir. Sadece sorumluluk ve konsantrasyon gösterenler sorundan kaçınabileceklerdir. Mart 2018 için Burç Başak, özellikle insanlarla konuşurken, duygularını kısıtlama ve daha az gerginlik tavsiye eder.

Genel burç

Virgin, ay boyunca iyi davranmaları şartıyla Sarı Köpeğin desteğine güvenebilir. Pervasız eylemler ve büzüşen iş nedeniyle, sevdiklerinizle olan ilişkiler kötüleşecek ve finansal durum kötüleşecektir. Yıldızlar, davayı son güne ertelememeyi ve sorumluluklarını başkalarına kaydırmamalarını önerir.

Profesyonel alanda, Devs küçük değişiklikler bekliyor - biri terfi alacak ve biri ek bir gelir kaynağı bulacak. Aynı girişimde uzun süredir çalışan marka temsilcilerinin ayrılmak isteyebilecekleri, ancak 2018'in hostesinin böyle bir eylemi onaylamadığı söylenebilir. Kendi işini kurmayı düşünmek daha iyidir. Genel olarak, işteki atmosfer olumlu yönde gelişecek - meslektaşlar destek sağlayacak ve patron Bakire'nin profesyonelliğini takdir edecektir.

Finansman konusunda sıkıntı yaşamamak için, harcamaları dikkatlice kontrol etmek gerekir. Mart ayında, tanıdıklardan gelen cazip bir yatırım teklifi görünebilir - oldukça büyük yatırımları tartışacağımız için dikkatlice düşünülmelidir. Bu fikri uygulamak için, hiçbir durumda borç alamazsınız, tasarruf kullanmanız ya da aşırı durumlarda akrabalarınızdan yardım istemeniz daha iyi olmaz.

Sağlık burç

Başaklar nadiren kendi sağlıklarına dikkat ederler ve bir şey hakkında endişeli olsalar bile doktora başvurma konusunda aceleleri yoktur. Mart ayında, burç, incelemenin yapılmamasını ve herhangi bir hastalık olmadığından emin olmak için gerekli testleri geçmesini önermektedir. Doktor herhangi bir sağlık problemi tespit ederse, tavsiyelerini dinlemek ve gerekli tedaviyi yapmak önemlidir. Hiçbir durumda kendi kendini tedavi edemez veya durumun yoluna girmesine izin veremezsiniz.

Ayın ortasında bir kız çocuğu boğaz ağrısını veya soğuk algınlığının üstesinden gelebilir. Yıldızlara önleyici tedbirler almaları ve bağışıklığı güçlendirmeleri tavsiye edilir. Vücut üzerinde olumlu bir etki spor salonunda dersler, sauna kullanımı ve temiz havada yürüyüş olacaktır. Ek olarak, bu rakamın düzeltilmesine ve birkaç kilo daha çıkarılmasına yardımcı olacaktır.

Mart ayında çok fazla çalışma yapıldığından ve bununla başa çıkabilmek için Virgos'un sürekli olarak güçlü, aktif ve özenli olması gerekir. Burç günlük rejimin ayarlanmasını tavsiye eder: erken yatar, bilgisayarda ya da televizyonun önünde daha az zaman harcar, geceleri boğulmaz ve alkol almayı bırakmaz. Gergin gerginlikle başa çıkabilmek için yoga ya da su aerobiği yapmaya değer.

Burç Finans ve Kariyer

Mart ayının ilk yarısında Başak, ana çalışmaya odaklanmalı ve güncel olayları dikkatle izlemelidir. Periyodik olarak, hızlı bir şekilde çözülmesi gereken hem eski hem de yeni sorunlar ortaya çıkabilir. Yarı zamanlı çalışma da dahil olmak üzere diğer meselelerin dikkatini dağıtmamak önemlidir, aksi takdirde başınız belaya girebilir. Kendi işleriyle uğraşan Zodiac temsilcilerine, yıldızların bir süredir gurur ve hırsları unutmaları ve yoldaşlarıyla daha fazla haksız davranmaları tavsiye edilir.

Mali durum istikrarsız olacak, dolayısıyla Başak bütçesini kontrol altında tutmalı. Durumu iyileştirmek için yabancı ortaklar bulmanız ve onlarla karşılıklı olarak yararlı bir sözleşme imzalamanız gerekir. Hızlı bir şekilde zengin olacağına söz veren teklifleri kabul etmeyin - maceralar ve riskler iflasa yol açacaktır. Mart ayında, finansal yardım tamamen beklenmedik bir taraftan gelebilir.

Ayın ortasında, rakiplerden gelen hoş olmayan sürprizler dışlanmıyor ve bu da maddi kayıplara neden olacak. Borçlarla baş edebilmek için hiçbir durumda kredi kullanmanıza gerek kalmaz, akrabalarınızdan yardım istemek daha iyidir. 7 Mart'ta önemli iş ve iş gezileri planlamanız kesinlikle tavsiye edilmez. Yeni Ay bu gün gerçekleşecek, bu da tüm olayların başarısızlığa mahkum olacağı anlamına geliyor.

Romantik burç

Başak hiçbir zaman karşı cinsin dikkatinden yoksun bırakılmaz, ancak Mart ayında hayranlarının sayısı birkaç kez artacaktır. Bu ay, bu burç temsilcilerinin özel bir çekiciliği olacak, bu yüzden neredeyse kılıçlı hayranlar dikkatleri için savaşmaya başlayacak. Bir partner seçerken, Başak çok dikkatli ve özenli olmalı, aksi takdirde üzücü bir hayal kırıklığı bekleyebilir.

Mart ayında, bazı Virgos, onlar için tamamen beklenmeyen olağanüstü bir aşk hikayesine düşecek. Duygular ve tutku dolu fırtınalı bir romantizmle başlayacak, ancak gelecekte ticari bir renk kazanacak ve kendi kendine hizmet edecek kendi kendine hizmet olacak. Bu işaretin tüm temsilcilerinin böyle bir ilişki hayal kırıklığına uğramayacağına dikkat edilmelidir, çünkü bazıları kolaylık evliliğine karşı değildir.

Ailesinde Virgos bir anlaşmazlık olmadan ve bir ortakla iç çatışmalar yapmayacak, ama hepsi yumuşak bir uzlaşma ile sonuçlanacak. Ancak sürekli gayretli sahneler yüzünden ilişkiler bozulabilir. Ek olarak, yandan flört etmemelisiniz, çünkü ikinci yarı kesinlikle bunu bilecek ve buna tahammül edemeyecek, ama sadece uzaklaşacak.

Pin
Send
Share
Send
Send