Rüya yorumu

Nisan ayı için zodyak işaretleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Nisan aydınlık ve belirsiz bir aydır: sabah ilkbahar güneşini ılıktır ve akşamları donabilir. April, bu ay doğan insanlara öngörülemeyen karakterinin bir bölümünü verdi. Nisan ayının zodyak işaretleri arasında, bahar günleri Koç ve Boğa arasında bölünmüştür. Bu işaretlerin temsilcileri hakkında daha fazla bilgi edelim.

Nisan ayında doğan insanların özellikleri

Zodyak daire, 21 Mart'taki koç burcu ile vernal ekinoksunda başlar. Nisan ayında, Koç Ayının yirmi yılı var. 21 Nisan, Toros evinden vazgeçti.

Koç ve Boğa burcu, burcun en göze çarpan belirtileri olarak kabul edilir. Bu insanları ikna etmek ve kazanmak için çok zorlar. Bu nitelikler, hedefe ulaşılmasındaki işaretler için büyük yarar sağlar. Ancak diğerleriyle iletişimde inatçılık, Toros ve Koç'a bir kötülük sağlar.

Nisan ayında doğan insanlar gerçekçi ve pragmatistlerdir. Onlar illüzyonlara özgü değildir ve bulutlarda yükseliyorlar. Kural olarak, yaşamdaki yollarını hızlı ve kolay bir şekilde bulurlar ve inatla hedefe giderler.

Dürtüsel Koç

Koç, yeni bir burç döngüsü açar. Ateş unsuru burcu temsilcilerine özel bir karizma ve canlanma verir. Ve savaşçı Mars, bu hırslı, ateşli ve motive olmuş insanları koruyor.

Koçun güçlü liderlik nitelikleri, azim ve demir iradesi var. Bu özellikler, Koç'un kariyeri boyunca eşi benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaşmasına yardımcı olur.

Ancak, diğer taraftan, Koç'un bir çok problemi hızlı öfke, dürtüsellik, mizaç ve hatta saldırganlık getirir. Bu nitelikler genellikle işte ve kişisel yaşamda çatışmalara neden olur. Bundan kaçınmak için, işaret temsilcileri, öz kontrolü ve başkalarına karşı duyarlılığı öğrenmelidir. Ancak bu şekilde iç uyumu sağlayabilirsiniz.

Nisan ayının ilk onunun koçu

1-10 Nisan tarihleri ​​arasında olgun ve ruhsal olarak gelişmiş kişilikleri doğar. Onların koruyucu ayı, dünyayı daha iyi hale getirmek için onları motive ediyor. Ancak sertlik ve dürtüsellik çoğu zaman onu sonuna kadar getirmeyi zorlaştırıyor.

İlk on yılın koçu her zaman enerji ve hırsla dolu mükemmel bir sağlığa sahiptir. Bu insanlar inanılmaz derecede dürüst ve yaşamın sadık bir arkadaşı haline geliyor. Onlar tek eşlidir ve ihanetin düşüncesi onları iğrendirir.

Dışarıya olan özgüvene ve korkunç bir görünüme rağmen, içindeki Koç çok savunmasızdır ve birçok karmaşıklığa sahiptir.

Bu işaretin temsilcileri, fikirlerini daima şiddetle savunurlar ve hatta çoğu zaman sosyal normlara bile karşı çıkarlar.

Koç ikinci on

Bu, başkalarının dikkatini kazanmak ve övülmeyi sevmek isteyen güçlü ve güçlü bireyler dönemidir. İkinci on yılın koçu genellikle herhangi bir şirketin ruhu haline gelir, okulda sevilir ve saygı duyulur. Onlar çok enerjik, neşeli, iyimserlikle hayata bakıyorlar.

Bazen Koç biraz saf ve saftır. Bu, özellikle gençliğinde sık sık hayal kırıklığına yol açar. Olgunlukta, bu nitelikler ortadan kalkar ve Koç, gerçekçi ve pragmatistlerin en iyisi olur.

Koç genellikle liderlik pozisyonlarını işgal eder ve kariyerlerinde büyük zirvelere çıkar. Ancak aynı zamanda maddi değerler onlar için birincil bir rol oynamaz. Bu işaretin temsilcileri için çok daha önemli olan, önemlerinin tanınmasıdır.

Koç Erkekler

Nisan ayında doğum gününü kutlayan Koç erkekleri şu karakter özelliklerine sahiptir:

 • doğan liderler ve eğlendiriciler;
 • çalışkan ve aktif;
 • iyimser ve neşeli;
 • son derece inatçı ve ödün vermeyen;
 • geçerli;
 • sıcak huylu;
 • kıskanç;

Her zaman bir liderlik pozisyonu almaya çalışırlar: işte, kişisel ilişkiler. Aile iyi kazananlar. Tarafında flört etmeyi göze alabilir, ama gerçek ihanete eğilimli değil.

Koç Kadını

Nisan Koçu kadınları böyle özelliklere sahiptir:

 • parlak çekicilik ve çekicilik;
 • basitlik ve açıklık;
 • konuşkanlık ve girişkenlik;
 • dostu;
 • organizasyon becerileri;
 • duyarlılık;

Özel hayatta, genellikle tanışma girişimi yaparlar. Flört, spot ışığında olmayı seviyorum.

Bir kadının sosyal yaşamında, Koç inanılmaz derecede aktif ve sosyaldir. Kural olarak, herhangi bir şirketin veya ekibin ruhu haline gelirler.

Mükemmel eşler ve anneler yaparlar. Doğru, bazen Koç kadınları sevdiklerini çok fazla kontrol etme eğilimindedir.

Şehvetli Boğa - Nisan'da biten bir işaret

Boğa burcunun ikinci baharını tamamlar. Sidereal zamanı 21 Nisan'da geliyor ve şehvetli Venüsü onu koruyor.

Nisan Boğa, Mayıs'tan çok farklı. O kadar sakin ve yavaş, daha sıcak ve duygusal değil. Ancak aynı zamanda, markanın temsilcileri tüm Boğaların karakteristiği olan ciddiyeti, sabrı ve güvenilirliği miras alır.

Toroslar canlı, cana yakın ve büyüleyici, aşk zevkli ve eğlencelidir. Çoğu zaman, eğlence tutkusu uç noktalarına gelir, israf ve fazla üşütmeye yol açar.

Tauruslar, sorunlarını ve kötülüklerini “köstebek yuvası dışında” yaparak abartma eğilimindedir. Bu nedenle, bu işaretin temsilcileri çok fazla bilgi iletmemek için kendilerini her şeyde kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Çocukluğundan beri Boğa, en sevdiği aktivitelerinde yalnız başına çok zaman harcıyor. Yeni bilgiyi yavaşça hatırlıyor, ama hatırlarsa sonsuza dek sürecek. Bu nedenle, burcun temsilcileri okulda ve işte çok şey başarabilir, ancak inatçı karakter tarafından şiddetle engellenir. Çocukluğundan beri, Boğa benzeri görülmemiş inatçılık ile ayırt edilir ve yıllar geçtikçe, bu özellik büyüyor.

İşaret temsilcileri - inanılmaz sabrı ve dayanıklılığı olan insanlar. En zorlu ve monoton çalışmaları gerçekleştirerek harika sonuçlar elde etmeyi başarırlar. Sorumlu ve sona erdirmek için alışıklar.

Genellikle 40 yaşına kadar Boğa, arzu ettikleri her şeye ulaşmak için zamana sahiptir. İstikrarlı bir işleri, güçlü bir aileleri ve konutları var. İşaret temsilcileri, doğaya ilgisiz değil, bu yüzden sık sık şehir dışında bir ev satın alıyorlar ve tarıma katılmayı seviyorlar.

Nisan Boğa - insanlar duygusal ve hassastır. İlişkilerde, aktif olmamayı ve ilk adımı atmak için acele etmemeyi tercih ediyorlar. Girişim genellikle bir ortaktan gelir. Aynı zamanda sevdiklerine koşulsuz sadakat ve bağlılık gösterirler.

Nisan Ayındaki Erkek Boğa

Nisan Boğa erkekleri bu kişilik özellikleri ile ayırt edilir:

 • sakinlik ve sağduyulu, dengeli mizaç;
 • inatçılık ve sebat, aşırı güven;
 • samimiyeti ve huzur;
 • duygusallık ve dürtüsellik;
 • açıklık;

Bu işaretin temsilcileri ev konforu ve sıcak bir aile ortamı için güçlü bir ihtiyaç var. Akşamlarını sevdikleriyle birlikte lezzetli bir akşam yemeğinde geçirmeyi severler.

Tanıdıkların başında hiçbir zaman inisiyatif almazlar, ama sevdiklerin aktif eylemlerini beklerler. İhanete eğilimli değil, ama çok kıskanç.

Kural olarak, dünyevi Boğa sürekli olarak dünyaya ve doğaya çeker. Çiftçiliği severler ve en sevdikleri eğlence balıkçılık, avcılık veya açık hava eğlencedir.

Kadın - Nisan Boğa

Kural olarak, işaret temsilcileri sakin, yumuşak ve şefkatlidir. Güzel ve zarifler, kadınsı bir figüre ve pürüzsüz hareketlere sahipler. Güçlü cinsel enerjiye sahip ve erkek seks için inanılmaz derecede çekici.

Nisan Boğa kadınları mükemmel ev kadınları olur ve zodyakın herhangi bir işareti ev temizlik yeteneklerini kıskanır. Mükemmel aşçılar ve evde nasıl rahatlar yaratabileceklerini çok iyi biliyorlar. Boğa kadınları harika eşler ve anneler yaratırlar.

Aynı zamanda inatçılık ve titizlikle de ayırt edilirler. Dokunuşlulukları ve eleştiriyi algılamamaları bazen aşırı noktalara gider.

Boğa kadınları sosyaldir ancak eğlence eğlencesine ev konforunu tercih ederler. Dünyaya inanılmaz derecede pratik ve gerçekçi bakış.

Nisan ayında zodyak işaretleri hakkında ilginç bir video izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send