Rüya yorumu

Neden rüya kitabında rüyamda yüzmeyi hayal et

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada hangi rüyanın yüzdüğünü bulmak için makaleyi okuyun. Geleceği tanımaya ve doğru sonuçları çıkarmaya yardımcı olacaktır. Burada, yazarları yıllar boyunca bilgi biriktiren ve onu araştıran en iyi rüya kitaplarının yorumunu topladım.

Rüya Miller

Rüyada yüzün veya yüzün - kendinizi bir partide bulduktan sonra yaşayacağınız beklenmedik neşeye. Neredeyse bilinmeyen bir şirkette zaman harcamanız gerekmesine rağmen, birçok olumlu duygular elde edeceksiniz.

Diğer yorumlar:

 1. Mermer bir antik hamamda yıkanmak için - şaşıracaksınız beklenmeyen bir olay. Ve ondan sonra, hayatında çok neşeli değişiklikler olacak. Direnmemeye çalışın, ama şartlara uymaya çalışın, o zaman her şey sizin için en iyisi olacaktır.
 2. Çinko banyosunda duş almak - tüm düşüncelerinizi alan bir sorun çok yakında çözülecektir. Yardım tamamen beklenmedik bir taraftan gelecek ve ilk başta bu olasılıktan şüpheleneceksiniz. Ama evrene güvenmeli ve endişelenmemelisin.
 3. Temiz suda yüzmek için - birkaç yıl içinde hiçbir şey düşünmeden veya planlamadan kolay, eğlenceli ve kaygısız yaşamaya başlayacaksınız. Dilekleriniz, sanki sihir gibi gerçekleşecek. Bu, hayatınızın son derece elverişli bir dönemidir.
 4. Su birikintisi içinde yüzün - gerisi sona erdi, başınız büyük belada. Neredeyse hiç boş zaman yok, zaman zaman yorgunluk ve fazla çalışma yaşarsınız. Ancak sorunlar geçicidir, bunu hatırlayın ve huysuz olmamaya çalışın.
 5. Çamurlu ve kirli sularda sıçrayan çocukları görmek için - yavrularınız sizi her gün başarınızla mutlu edecektir. Çocuk daha önce yaramaz ve sık sık kaprisli olsa bile, bu sona erecek.

Aile rüyası

Yüzmeyi hayal etmek, para ve gelecekteki refah için iç kaygınızın bir sembolü olabilir. Büyük olasılıkla, yaşamda dengeye sahip değilsiniz, bu yüzden sakin ve güvende hissetmek zor.

Daha fazla yorum:

 1. Büyük bir rezervuarda yüzmek ve diğer tarafa geçmek için - neredeyse imkansız olduğunu düşünerek, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşabileceksiniz. Kader istediğinizi elde etmek için mükemmel bir fırsat sağlayacak, bu şansı kaçırmayın.
 2. Nehrin ortasına yüzmek ve geri dönmek için - bazı mücbir sebep koşulları nedeniyle işi bitiremezsiniz. Yeni sorunlarla başa çıkamayacağınızı ve vazgeçmek istediğinizi göreceksiniz. Ama yine de pes etmemelisin, çünkü gerçekte gerçek başarıdan bir adım uzaktasın.
 3. Çıplak yüzmek - bu rüya keyifli toplantılar, eğlence, bolca zevk ve eğlence vaat ediyor. Tüm faaliyetleriniz bir sevinç olacak, daha önce sevilmeyen bir iş bile. Belki de böyle bir içsel infüzyon, yeni bir sevgiyle ilişkili olacaktır.
 4. Sevdiklerinizle yüzün - etkileyemediğiniz bazı durumlar nedeniyle ayrılmaya. Ve direnmenin faydası yok, çünkü hiçbir şey kesinlikle size bağlı olmayacak.
 5. Akan su ile yıkanmak - çok fazla enerji ve çaba harcayacak ve istediğiniz hedefe ulaşamayacaksınız. Tüm yeni engeller yolunuza çıkacak ve hatta sorunların sonu gelmeyecek gibi görünecek.
 6. Bir köpük banyosunda yıkanmak - arkanıza düşen ciddi denemeler için. Geçmişte, önemsiz ve hoş olmayan bir durumdan bir ders öğrenmediniz ve bu kez kader, doğru sonuçları çıkarmanız için çok daha fazla acı verici bir darbe hazırladı.

Ezoterik rüya kitabı

Çok sayıda erkek arasında yıkanmak için - yakın bir gelecekte büyük bir hayal kırıklığı ve keder yaşayacaksınız, ancak bu duygulara büyük önem vermemelisiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Scuba ekipmanıyla yüzün - sevginin arzusunu yerine getirme umudunu yitir. Ve hepsi azgın hedefin adımında ezici bir yenilgiye uğradığı için. Hala geçmiş hatalar verilmiş hareket etmeye devam etmeye çalışın.
 2. Havuzda yüzün - her ikinize de yol açan iki kişi arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. Ama onlardan sadece biriyle kalabilirsin, bu yüzden hayatında kimi terk etmek istediğini ve kime katılmaya hazır olduğunu dikkatlice düşün.
 3. Bir gemiden veya yattan dalmak - eşiniz cimri ve dikkatsizliği ile hayal kırıklığına uğratır. Cömert ve şefkatli görünmeye çalıştığı zaman şeker ve buket dönemi sona erecek ve yanınızdaki kişinin, aşık olduğunuz kişi olmadığı ortaya çıkacaktır.
 4. Havuzda yüzünce büyük bir astarla yüzün - çeneni kapalı tutabilmeniz nedeniyle kendi başınızdan belaya girmeyin. Tüm sorunların nedeni meslektaşlarla yapılan görüşmelerde yapılan açıklamalarda dikkatsizlik olacaktır. Bakış açınızı ifade ederken kelimeleri bulmaya çalışın ve çok açık bir şekilde değil.
 5. Çamurlu ve çamurlu suda banyo yapın - endişe duymayacağınız ve çok uzun bir süre boyunca acı çekeceğiniz nahoş haberlere. Bilgi, mutlu ve müreffeh bir gelecek için ümit verici ve umutsuzdur.
 6. Bir jakuzide olmak - kendinizi yakın bir arkadaşın hatasında bulduğunuz tehlikeli bir duruma. Onun hatası sana hayatına bile mal olabilir. Dikkatli ve dikkatli olun, o zaman belki büyük bir talihsizlikten kaçınabilirsiniz.
 7. Biriyle yüzün - bir süre o kişiyle paylaşın. Ayrılık uzun sürecek, ancak sizin için sıkıcı olmayacak.

Pin
Send
Share
Send
Send