Rüya yorumu

Rüya kitabındaki kapının rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Kapının rüyasını neyin hayal edeceğini bulmak için bu makaleyi dikkatlice okuyun. Kendini daha iyi anlayabileceğiniz, gelecekte size ne olacağını tahmin edebileceğiniz ve hatalardan kaçınabileceğinize dair mantıklı, analiz içerir.

Rüya Miller

Rüyada kapıya girmek - itibarınızı korumak için umutsuz girişimlerde bulunacaksınız. Ancak bunu yapmak işe yaramayacak çünkü detektörleriniz başkaları tarafından inanılan kişinizle ilgili çok fazla söylenti reddetti.

Uzaktaki tek kapı odanıza çocukken girdiğinize benzeyen karanlık bir koridordur - neyse ki. Yakında tanışacağınız ve kendinize iyi bir ruh bulacağınız bir kişi sayesinde kazanacaksınız. Aynı fikirde bir arkadaş olacak ve her şeyi destekleyecektir.

Şiddetli yağmur sırasında kapının önünde olmak - kızarıklık nedeniyle, diğer insanlara zarar. Daha az anlamsız olmaya çalış, böylece gelecekte senetinin çok nahoş sonuçlarıyla uğraşmana gerek kalmayacak.

İnsanları büyük bir akışta girip çıkarken görmek çok uygun bir işaret değildir. Yaşam yolunuzda üstesinden gelinmesi zor olacak birçok engel olacak. Ve çoğunlukla sizin yarattığınız tüm zorluklar.

Kapının kapanırken menteşelerinden düşmesini görerek, arkadaşlarınızın büyük tehlike altında olduğunu bildiren bir uyarı. Yalnızca siz yardım edebilirsiniz, bu yüzden sevdiklerinizi desteğiniz olmadan bırakmamaya ve onları nazik bir sözle cesaretlendirmeye çalışın.

Navlun Rüya Yorumu

Tüm hayallerdeki ünlü psikoterapist, bir insanın cinsel yaşamıyla ilgili bir anlam gördü. Yorumlarındaki kapılar dişi genital organlarının sembolüdür.

İşte yorumları:

 1. Kapalı bir kapının önünde duruyorsunuz - bir kişiye sempati duyuyorsunuz, ona güveniyorsunuz, ancak ilk adımı atmaktan, başarısızlıktan korkmaktan vazgeçemiyorsunuz. Şüphe duymazsanız, en ufak bir gelişme olmadan mesele devam edecektir.
 2. Ellerinizi kapalı kapıya çekin ve kilitli olmadığını bulun - sevdiğiniz kişi retaliatory hisler yaşıyor. İnsan sadece arzularını itiraf etmek zorundadır ve isteyerek buluşacaktır.
 3. Evin anahtarlarını kaybetmek - cinsel ilişkilerde sorunlar. Eşiniz dikkatinize yetmiyor, bu yüzden samimiyetten mahrum kalmayı reddedecek. Ama nezaketiniz ve bazı dokunuşlarınız durumu düzeltmenize yardımcı olacaktır.
 4. Kapıyı açmak için sorunlar - üreme sisteminin hastalıklarına. çünkü bu üzücü samimi yaşam. Ancak doktora gidip hastalığınızı iyileştirirseniz, her şey çok daha çabuk iyileşir.
 5. Kapıyı vernik veya boya ile kapatmak, genellikle bir ilişkide sorunların kaynağı haline gelen asılsız kıskançlığınızın bir işaretidir. Bir önemsemeden patlayabilir ve ortağınızı şüphe ile suçlayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye başlamazsanız, durum bir ara verebilir.
 6. Yeni bir kapı takma - sık sık kendini sınırlar ve kendi isteklerini bastırırsın. Parlak bir tutku ve ortakların değişmesini istiyorsunuz, ancak istemiyor ve kınamadan korkuyorsunuz.
 7. Kapının dışında - şu anki ilişkiden sıkılıyorsun ve partner tatmin etmekten vazgeçti. Özgür olmayı ve bir süreliğine, sadece erkek arkadaşlarına ciddi bir şey vaat etmeden, sadece "tatil" romanlarıyla sınırlı kalmayı hayal ediyorsun.
 8. Kapıyı çalmak, ama eşiği asla geçmemek - yeni bir ortağa güvenmekten korkuyorsun, bu yüzden yalnızlığı tercih ediyorsun. Ama sonsuza dek süremez, er ya da geç kalbini açabilir ve yeni kişinin sana gelmesine izin verebilirsin.
 9. Kapısını açarak bir arkadaşınızı selamlayın - samimi hayatınızdan memnun değilsiniz. Ya yalnız ya da bir ortak beklentilerinizi karşılamıyor. Ancak bu, her ikisine de uygun bir tür uzlaşma bulmak için ayrılmamak, aynı fikirde olmak için bir fırsat.
 10. Bir adam, seçtiği kişi tarafından ihaneti düşlemek için kapıyı açar. Sadakatsizliğini affetmiş gibi davranabilir, ancak ruhunun derinliklerinde şüphe ile kendisine işkence yapar. İlişkiden güven sonsuza dek sürecek, bir daha asla olmayacak.

Ezoterik rüya kitabı

Açık kapı, iş dünyasında başarıyı ve uzun zamandır aradığınız aziz hedefin gerçekleştirilmesini hayal ediyor. Ancak kapalı - hayal kırıklığına ve her türlü sıkıntıya.

Diğer yorumlar:

 1. Gevşemiş menteşeleri olan bir kapı - çok kararsızsınız ve genellikle aktif eylemler yerine kenara yaslanmayı tercih ediyorsunuz. Bu yüzden diğer insanlar servet, şöhret ve başarı elde eder ve siz de şu andaki realitenizde yaşarsınız.
 2. Ulaşıma açılan kapı - yalnızlığınız yakında bitecek. Önce arkadaşlık kuracağın ve sonra bir ilişki kuracağın bir insanla tanışacaksın. Her ikisi de mutlu anlar verecek gerçek, samimi ve koşulsuz sevgi olacak.
 3. Evden ayrılmak - yakın gelecekte dikkatli olun ve riske atmamaya çalışın, aksi takdirde büyük bir sıkıntı yaşayacaksınız. Paralı herhangi bir işlemden kaçınmak, tarihleri ​​ve önemli toplantıları başka bir daha uygun zamana geçirmek daha iyidir.
 4. Enfes ve çok güzel bir kapı - kendinizi zor durumda bulacaksınız, ancak neredeyse son anda kurtulacaksınız. Tam bir yabancı kurtarmaya gelecek. O seninle ilgilenecek ve tüm problemler ortadan kalkacak.
 5. Kapının gıcırtı - nefret ettiğin bir adam tarafından ziyaret edileceksin. Toplantı son derece nahoş olacak ve uzun süre rahatsızlık duyacaksınız. Buna ek olarak, bu kişi sizi ezmek için kötü bir haber getirecek.
 6. Kapıları otomatik olarak açma - aklınızdaki her şey yerine getirilecektir. Ve büyük bir çabaya ihtiyacınız yok. Etrafında her şeyin yolunda olduğu hissi olacak.
 7. Bir kadının, kısa süreli bir romantizm başlasa da fırtınalı olduğu yeni bir hayranının bulunduğu ortamdaki görünüşünü hayal eden açık bir kapısı var.
 • Bir rüyadaki kapı hem hayırlı hem de olumsuz olabilir.
 • Örneğin, açık - başarı, zenginlik veya yeni ilişkiler vaat ediyor. Kapalı - yaşam yolunuzdaki sorunlar, engeller ve her türlü engel.
 • Uykunuz için hangi tahminin uygun olduğunu bulmak için tüm yorumları okuyun.

Pin
Send
Share
Send
Send