Rüya yorumu

Şubat 2018 için hangi burç Oğlak burcunda hazırlanmış

Pin
Send
Share
Send
Send


Şubat, Oğlak için inanılmaz bir şans dönemi olacak. İyi şanslar ona her alanda eşlik edecek - iş, ilişkiler, aile. Kesinlikle yeni işlere girebilir ve büyük ölçekli projeler başlatabilirsiniz, çünkü kesinlikle başarılı ve karlı olacaklar. Şubat 2018'de Oğlak burcu burcu sadece profesyonel alana değil, aynı zamanda kişisel hayata de dikkat etmeyi öneriyor, çünkü Sürekli istihdam nedeniyle, işaretin yalnız temsilcileri sevgilerini bulma şansını kaçırabilir.

Ayın Önemli Noktaları

Şubat, Oğlak burcu için pek çok parlak ve ilginç etkinlik yayınladı ve birçoğu tüm yılın trendlerini etkileyecek. Ne yazık ki, bu ay zorluklar ve öngörülemeyen durumlar olmadan olmaz. Yıldızların işe karşı dikkatli olmaları ve çeşitli olay senaryoları üzerinde düşünmeleri önerilir. Ek olarak, ilk belada pes etmemelisiniz, çünkü bu şekilde bu Zodyak temsilcileri çocukçuluklarını gösterecek ve yılın patronluğundaki değişime hazır olmayacaklardır.

Aileleri hüküm sürdüğü yanlış anlaşılan ve ilişkileri sürekli açıklığa kavuşturan Oğlaklar burç, durumu tartışmak ve acil sorunları açıklamak için hanehalkı üyelerini bir araya getirmeyi tavsiye ediyor. Ancak müzakerelerin sakin bir tonda denenmesi gerektiğini dikkate almak önemlidir, aksi takdirde bu fikir başka bir skandala sonuçlanacaktır. Herkesin belirli bir durum hakkındaki duygularını ifade etmesine izin verin, başka birine karşı suçlamalardan kaçının. Ayrıca, evdeki atmosferi iyileştirmek için eski duyguları canlandırmaya çalışmalısınız - romantizm, özen ve dikkat gösterme.

Şubat ayında, manevi gelişimi ele alır, okuma yoluyla değil, çeşitli kültürel etkinlikleri ziyaret ederek. Örneğin tiyatroya, sanat galerisine, müzeye, heykel sergisine vb. Gidebilirsiniz. Bütün bunlar, Oğlakların ilham almalarına ve kendi planlarının uygulanması için yeni fikirler çizmelerine yardımcı olacaktır.

Sağlık burç

Şubat ayında sağlık ile, Oğlaklar çok düzgün olmayacak. Soğuk algınlığına ek olarak, böbrekler, mide ve eklemlerle ilgili problemleri olabilir. Burçlar, ciddi hastalıkların varlığını dışlamak için incelemeye alınmasını önerir. Ayrıca, endişe verici belirtiler durumunda bir uzmana danışmalı ve kendi kendine ilaç almamalısınız.

Kış sonunda, viral bir hastalığa yakalanma riski oldukça yüksektir, bu yüzden dikkatli olunmalıdır. Dışarıdaki nispeten sıcak olsa bile, daha hafif ılık giysileri değiştirmek için acele etmeye gerek yok. Ek olarak, yıldızlar vitamin kompleksi alarak, taze meyve ve sebze yiyerek, sertleşerek bağışıklık sistemini güçlendirmeyi tavsiye eder. Ayrıca vücut üzerinde olumlu bir etki ılımlı bir egzersiz olacak ve sabah egzersizleri veya koşu yapmak yeterlidir.

Şubat ayındaki Oğlak çok çalışmak zorunda olacak, bu yüzden her zaman güçlü olmaları gerekiyor, aksi takdirde görevlerle başa çıkmak çok zor olacak. Kendinizi iyi durumda tutmak, kahve ya da enerji içeceklerine değil, sağlıklı bir uykuya ve doğru beslenmeye yardımcı olacaktır. Bilgisayarda veya TV'nin önünde uzun süre oturmanıza gerek yok, daha önce yatmanız daha iyi olur. Yatmadan önce, yeterince açmamalısınız, açlık çekiyorsanız, bir bardak çay veya kefir içmelisiniz.

Burç Finans ve Kariyer

Oğlak burcundaki mesleki alanda durum olumludur. Çalışkan insanlar, maaş zammı veya çalışmaları için iyi bir ikramiye güvenebilirler. İş arayanlar, birkaç ilginç teklif alacaklar ve beklenmedik bir şekilde. Ayrıca Şubat ayında, yeni bir uzmanlık uzmanlığına başlamaya başlayabilirsiniz - edinilen bilgiler yakında faydalı olacaktır.

Kendi işini açmayı planlayan Oğlaklar güvenli bir şekilde hareket etmeye başlayabilir, çünkü Bu ay tüm girişimler başarıya mahkum olacak. Ek olarak, Sarı Köpek tasarlanan planların gerçekleştirilmesine yardımcı olacak güvenilir ortaklar aranmasına yardımcı olacaktır. Durum yatırımlarla benzer - ilk bakışta kararsız görünen projelere bile finansmanı güvenle yatırım yapabilirsiniz. Maceracı bireyler "kolay para" almak için her türlü şansa sahipler, bu yüzden bir piyango bileti satın almalısınız.

Şubat'ta mali sıkıntı yaşanmamalı, çünkü Oğlak parayı nasıl idare edeceğini biliyor. Ancak, bütçenin ek kontrolü zarar vermez. Bu ay akrabalardan maddi yardım almak mümkün, çünkü çok yardımcı olacak, çünkü Öngörülemeyen giderlere ihtiyaç duyulabilir. Yan iş arayan Oğlaklar, yalnızca ek gelir getirecek aynı zamanda yaratıcı potansiyellerini gerçekleştirmelerine izin verecek ilginç bir meslek bulacaklar. İflas etmemek için 8, 13 ve 26 Şubat tarihlerinde büyük alım ve nakit işlemleri yapmamalısınız.

Aile ve aşk burç

Duygusal açıdan, Oğlaklar oldukça kısıtlanır ve özellikle karşılıklılıktan emin değillerse duygularını göstermemeye çalışırlar. Ancak Şubat ayında, bu işaretin temsilcilerinin ruh eşini bulmak istiyorlarsa daha cesur ve romantik olmaları gerekir. Sarı Köpek, eğer dikkatli olursa ve inisiyatif alırsa, Oğlak’ın hayatını altüst edecek bir kader toplantısı vaat ediyor.

Ailede, ilişkilerde Oğlaklar iç kavgalar ve anlaşmazlıklar olmadan olmaz, ancak durumu skandala getirmemek için, kişi bilgelik ve kısıtlama göstermelidir. Akrabalarınızın mahremiyetinize girmeye ve tavsiyede bulunmaya çalışılması mümkündür. Böyle bir “yardımı” reddetmek ve ortaya çıkan sorunları sevdiğinizle yalnız çözmek daha iyidir.

Bazı Oğlaklar yeni bir ikamet yerine taşınmayı bekliyor. Bu, bir daire veya evin hem satın alınması hem de kiralanması nedeniyle olabilir. Böyle bir adım atmaya karar vermeden önce, ailenin göğsündeki bütün nüansları tartışmak ve gelecekte yeni zorluklar çıkmayacak şekilde bütçeyi hesaplamak önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send