Rüya yorumu

Aslan ve Kova'nın Aşka Uyumluluğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Kova ve Aslan, aşıkta% 70 uyumludur. Sendikaları, burçların zodyakta karşıt konumları işgal etmesine rağmen parlak ve yaratıcı olma sözü veriyor. Leo ve Kova birbirlerini bir mıknatıs gibi çekerler ve uyumlulukları “karşıtların çektiği” ifadesini onaylar. Böyle bir birliğin bir sonucu olarak neler olabileceğini anlamaya çalışalım.

Aşkta uyumluluk işaretleri

Leo ve Kova'nın sevgi uyumluluğu hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Zodyak diskinde birbirinin karşısında yer alan, yaşamda tam muhalefet vardır. Ancak, tam da bu, onlara birlikte olmaları için güçlü bir istek veriyor.

Zodyak sisteminde birbirinden uzak olan Kova ve Aslan ortak olduklarından daha fazla farklılık gösterir. Her birinin bir ortağı olmayan özellikleri var. Sendikalarının başarılı ve mutlu olup olmayacakları, birbirlerini dengelemeyi ve tamamlamayı ne kadar iyi öğrendiklerine bağlıdır.

Leo ve Kova arasındaki ilişki, işaretler arasındaki güçlü fiziksel çekiciliğe rağmen kesinlikle kolay olmayacak. Sık sık çatışmalar ve anlaşmazlıklar, karşılıklı iddialar ve kibirli ifadeler bunlar arasında mümkündür. Bu, Leo ve Kova'nın dünyayı farklı görmesinden kaynaklanmaktadır. Her biri, diğerinin görüşüne bakmaksızın gelecek için planlarını yapar.

Kova en çok iç dünyasına ilgi duyuyor, güç ve maddi zenginlik susuzluğunu sürdürmüyor. Leo, elbette, diğerlerine göre üstünlüğünü, şöhret ve tanıma hayallerini göstermeye çalışır.

Bu işaretlerin temsilcileri, karşıtlarını birleştirmede başarılı olursa, aralarında ilginç ve uyumlu bir çift ortaya çıkacaktır. Ortaklar birbirlerinin üzerine rekabet ve baskı yolunu izlerse, aralarındaki boşluk kaçınılmazdır.

Kova Karakteri

Bu işaretin temsilcileri, sıradışı ve orijinal olan abartılı ve olağanüstü insanlardır. Her zaman kendi görüşlerine sahiptirler ve yetkilileri tanımıyorlar.

Liderlik etmeye çalışarak eşit ilişkileri tercih edin. Ancak bunun için kendilerini yönetmelerine izin verilmeyecek.

Bazen sorumsuz ve ahenksizler. Bağımsızlıklarını takdir edin ve uzun bir ilişkiden korkun.

Kova kendi kayıp ve başarısızlıklarından geçmekte çok zor. Depresyon eğilimi var.

Aslan karakter

Aslan burcunda, asil şahsiyetler doğar. İnsanlarına dikkat çekmek, herhangi bir sürecin başı olmak için ellerinden geleni yaparlar.

Eleştirmenleri algılamıyorlar ve tavsiyelere kulak vermiyorlar, son derece bencil ve kendine güveniyorlar.

Fakat aynı zamanda, kolayca yatıştırıcı ve affedilmeyen, asil ve yüce bir kalbe sahipler.

Genellikle, kumar oynamaya ve kötü alışkanlıklara eğilimli megalomani muzdarip.

Uyumluluk kadınlar Kova ve erkekler Aslan

Bu güzel ve canlı çiftin ilişkisi heyecan verici bir maceraya benziyor. Leo erkeği Kova kızını cazibesi, erkekliği, gücü ve cömertliği ile çekemez. Leo ayrıca ilginç ve sofistike bir kız-Kova'dan asla geçemezdi.

Uyumlulukları bu işaretlerin unsurları tarafından belirlenir. Ateş ve Hava ile anlaşmak kolay değil. Aralarında sık sık kavgalar ve anlaşmazlıklar olacak, her iki işaret de liderlik pozisyonu alma eğiliminde olacak.

Fakat aynı zamanda Leo ve Kova birbirlerine çok şey verebilir ve aralarındaki sevginin hala mümkün olduğunu ispatlayabilir. Tüm çelişkilerin üstesinden gelebilir ve karşılıklı anlayışı tamamlayabilirler.

Kova ve Aslan'ın evliliği mutlu ve başarılı olabilir. Kova kadını kocasının sorumluluğunu üstlenmekten mutlu olacaktır. Ve Leo adam kolayca kendi üzerine alır.

Ailesini iyi bir şekilde sağlayabiliyor ve koruyabiliyor, haklarının tanınmasını, saygı gösterilmesini ve övülmesini talep ediyor. Karım evle ve çıkarlarıyla ilgilenmekten mutlu olacak. Ortaklar birlikte çok zaman geçirecekler.

Bir çift Aslan-Aslan Korosu'ndaki olası problemler

Eksik uyumluluk nedeniyle, çift ilişkide bu tür sorunlarla karşılaşabilir.

  • Bazen Leo en iyi özünü tezahür ettirebilir. Öfkeyle hızlı temkinli ve idrar kaçırma Kova'yı uzaklaştırabilir ve hatta korkutur. Leo, ortağın sorumsuzluğuyla uzlaşamaz. Bütün bunlar uzun süren çatışmalara yol açıyor. Anlaşmazlıklardan kaçınmak için ortakların birlikte daha fazla zaman geçirmeleri gerekir. Kova kocasına daha fazla dikkat ve özen göstermelidir. Ve Lev - karısına takdir ettiği kişisel özgürlüğü vermek.
  • Leo ve Kova arasında liderlik mücadelesi olabilir. Her iki taraf da birbirlerinin görüşlerini takdir etmeyi ve dikkate almayı öğrenirse sorun çözülecektir.
  • Bu ittifakta çoğunlukla ortaklar kendilerini yalnız ve duygusal destek eksikliği hissederler. Her biri kendi ritminde yaşıyor, bağımsız olarak hedefe doğru ilerliyor, eşini fark etmiyor. Bunu önlemek için, birbirleriyle mümkün olduğunca etkileşimli olmak gerekir. Bu onların daha yakın olmalarına ve birbirlerine gerekli hissetmelerine yardımcı olacaktır.

Aslan kadını ve Kova erkesinin uyumu

Bir kadın-Leo ile bir erkek-Kova arasında çıkmanın ilk dakikalarından itibaren bir tutku alev alevlenecek. Ve aralarındaki ilişki hızla ve zekice gelişecektir. Bu ikisi sanki tek bir bütünün iki ayrı yarısımış gibi hissediyorum.

Birbirleri ile ilginç iletişim, ortak fikir ve ilgi alanlarından etkilenecekler. Aralarında güçlü bir cinsel çekicilik olacak. Ama yakında bu idil durur ve fırtınalı tutku biraz azalır.

Mesele şu ki, çift karakter olarak çok farklı. Bir kadın-Leo, ilgi odağı olmak için çabalıyor, sosyalleşiyor ve evde sobada fazla zaman geçirmiyor.

Kova insanı toplumun hayranı değildir ve kendine dikkat çekmek istemez. Aynı zamanda, Lion kadını kıskandıran evin dışında da arkadaşları ve çıkarları var. Bu nedenle uyumlulukları çoğu zaman problemlidir.

Kova ve Aslan, istikrarlı ve uzun süreli ilişkilere odaklanan sabit işaretlerdir. Bu nedenle, farklılıklara rağmen, sendikaları mutlu ve uzun vadeli olabilir.

Karı koca birlikte seyahat ederek, sık sık dışarı çıkarak çok fazla zaman geçirecekler. Eğer işaretler karşılıklı anlayışı bulabilir ve iş dünyasında birbirlerini destekleyebilirlerse, zengin olabilirler.

Birkaç erkek Kova ve dişi Aslan'ı gizleyen sorunlar

Ne yazık ki, bu güzel çift sürekli tehlikede. Farklılıklar genellikle aralarında ortaya çıkar.

  • Ateşli Aslan, Kova havasının uyumsuzluğu ve sorumsuzluğu ile tahriş olur. Soğuk algınlığı ve başkalarının görüşlerine karşı ilgisizliği ile öfkeli. Sonuç olarak, ona baskı yapmaya başladı.
  • Bağımsızlığı konusunda tecavüze tahammül etmeyen Kova, açıkça hoşnutsuzluğu ifade eder. Ailede barışı korumak ancak iki tarafın da birbirlerini olduğu gibi kabul etmesi durumunda mümkündür.

Bu çift, ortak hobiler veya iş kazanmak için birbirlerine olabildiğince fazla dikkat etmelidir. Hiçbir şey bir çocuğun doğumu olarak sendikalarını güçlendiremez. Sonuçta, onlar harika ebeveynler yaparlar.

Konuyla ilgili bir video izlemenizi öneririz:

Pin
Send
Share
Send
Send