Rüya yorumu

2018 için Başak Burcu: Hangi alanlarda değişim beklenmesi gerektiği

Pin
Send
Share
Send
Send


Farkındalık ve sağduyu, Bakire'nin her konuda başarıya ulaşmasına yardımcı olur. Dikkatlice planlar yapar, bunları uygulamak için her adımı düşünür ve zorluklar halinde cesur kararlar almaktan korkmaz. 2018 için burçlar bakire birçok ilginç etkinlik, iyi değişiklikler ve faydalı tanıdıklar vaat ediyor. Sarı Köpek bu burçta iyilik gösterecek, bu nedenle temsilcileri istediği zaman ondan yardım ve destek alabilecek.

2018 yılında öne çıkanlar

Dev, yılın Ocak ayının ilk günlerinden, Mart ayına kadar sürecek uygun bir döneme başlayacaktır. Her durumda şans takip eder, ancak yine de dikkat ve ihtiyatı unutma. Kızarıklık ve riskli eylemler yapmak sorun ve maddi kayıplara yol açacaktır. İşletme sahiplerinin özellikle sözleşmeleri imzalarken küçük şeylere yakından dikkat etmesi önerilir.

Nisan ayında kişisel hayata girmeli. İşaretin yalnız temsilcilerinin karşı cinsle tanışmaları ve buluşmaları önerilir. Family Virgins, eşleriyle ilişkilerini güçlendirme ve eski tutkularını yenileme fırsatına sahip olacak. Profesyonel alanda, yeni planlar ve fikirler ortaya çıkacak ve Sarı Köpek size mümkün olan en kısa sürede nasıl uygulanabileceklerini söyleyecektir. Daha önce tamamlanmış projeler gelince, nihayet uzun zamandır beklenen temettü getirmeye başlayacaklar.

Yaz aylarında, Virgos'un dinlenmeye ihtiyacı var. Yıldızların, tercihen sadece rahatlayamayacağınız, aynı zamanda diğer kültürler hakkında yeni bilgiler öğrenebileceğiniz, denize giden uzun bir yolculuğa çıkmaları önerilir. Bir gezi planlamak Ağustos için iyidir, çünkü Bu ay, profesyonel alanda işler mükemmel gidiyor ve para için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Sonbaharda, Başak'ın kariyerini bitirmesi bekleniyor, ama aynı zamanda meşgul. Yeni ortaklar, kazançlı sözleşmeler olacak ve ayrıca iş gezilerine sık sık gitmek zorunda kalacaksınız. Ne yazık ki, bu süre sorunsuz değildir. Rakipler ve elçiler sürekli olarak Dev'in kariyerine zarar vermeye çalışacaklardır, bu yüzden sürekli gözetmen olmanız ve finansal raporlara özel dikkat etmeniz gerekir.

2018’in sonunda, Bakirler biraz rahatlayabilecek, çünkü hayatın her alanında burçlar istikrar vaat ediyor. İyi bir prime güvenebilirsiniz, ancak hepsini kişisel ihtiyaçlara harcamamalısınız - bir bankaya girmek ya da bir işe yatırım yapmak daha iyidir.

2018 için Sağlık Burç

2018'deki depresyon ve stres Dev partisini atlayacak - iyimser ve gülümseyerek olacaklar. Olumlu tutumların sadece işleri üzerinde değil sağlık durumları üzerinde de olumlu etkileri vardır. Bu burç temsilcilerinin esinlerinden ilham alarak yeni zirveleri fethetmek isteyecek ve gerçek anlamda bu nedenle dağlara gitmeye ve seyahat etmeye başlayacak.

Yıl boyunca Başak'ta küçük sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Çoğunlukla sadece soğuk algınlığı tarafından rahatsız olurlar, ancak sırt ağrısı da oluşabilir. Hastalıkları önlemek için, bağışıklık sistemini güçlendirmek gerekir ve aşağıdakiler yardımcı olacaktır:

  • doğru beslenme;
  • kötü alışkanlıkların reddedilmesi;
  • vitamin kompleksleri almak;
  • yeterli miktarda saf su tüketimi;
  • spor yapmak;
  • tavlama.

2018 çok aktif ve yoğun olacağından, Başak, sinir sistemi ile ilgili, uykusuzluk, karışıklık, uyuşukluk ve psikoz gibi tezahür edecek sorunlar yaşayabilir. Durumu düzeltmek için, ruhsal uygulamalara katılmalı, temiz havada yürüyüş yapmalı ve olumsuzdan soyutlamayı öğrenmelisiniz.

2018 yılı için iş ve finans burcu

Profesyonel olarak, Dev'in muazzam bir iş yükü olacak, bu yüzden sadece ofiste değil, aynı zamanda eve götürmek zorunda kalacaklar. Ancak üzülmeyin, çünkü tüm işler yakında merdiveni, maaş artışlarını ve sağlam ikramiyeleri kaldırarak ödüllendirilecek. Yılın ortasında, bu zodyak temsilcileri düzenli bir miktar para biriktirebilecek, ancak çalışma momentumunu yavaşlatmak için henüz çok erken olacak. Yaz aylarında, yalnızca kendi ailenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda akrabalarınıza maddi yardımda bulunacaksınız.

Profesyonel alandaki zorluklar Eylül ayında doğan Virgos'tan kaynaklanabilir. Patronlar işlerinden memnun kalacak, ardından bir dizi eleştiri ve kelime oyunu takip edeceklerdir. Hakaretlere rağmen, bu işaretin temsilcileri işleriyle başa çıkabildiklerini ve çok iyi yaptıklarını ispatlayacaklar. Bu onların iradesine, sebatına ve sabrına yardımcı olacak.

2018’deki yeni iş ve yaratıcı projeler başarılı ve karlı olacak. İşlerini açmayı planlayan bakireler güvenle hareket edebilirler. Sarı Köpek, karlı ortaklar aranmasına yardımcı olacak ve sizi kayıplarla dolu kayıtsız davranışlardan kurtaracak. Kazanılan para sadece aile ihtiyaçları ve günlük sorunların çözümü için değil, aynı zamanda büyük bir satın alma veya seyahat gibi kendi isteklerinizi yerine getirmeniz için de yeterli.

Aşk burcu ve aile ilişkileri

Bakireler için, 2018 romantizm ve tutku ile dolu olacak. Birçoğu aşk bildirimlerini duyacak veya ilişkiyi resmileştirme önerisi alacak. İşaretin yalnız temsilcilerinin kalabalık yerlerde daha sık olması, yeni tanışmalar yapması ve buluşmalar yapması gerekiyor. Samimiyet ve açıklık başkalarının ilgisini çekmeye ve sevdiğiniz kişinin sempatisini kazanmaya yardımcı olacaktır.

Bazı Bakire kadınları görünümde kardinal değişiklikler isteyeceklerdir ve sadece bir kuaför, makyaj, görüntü ve saç rengi değil, aynı zamanda bir figür ile de ilgilidir. Dönüşüm sayesinde kendilerine güven kazanacaklar ve hayata ilişkin görüşlerini yeniden gözden geçirecekler. Ayrıca, pek çok taraftarları olacak ve ikinci yarı ile olan ilişkilerini güçlendirecekler.

Başak burcu Ailesi, canlı duygularla ve hassas duygularla dolu ilginç bir dönemi anlatır. Ne yazık ki, 2018'de hanehalkı ile ilgili zorluklar ve yanlış anlamalar ortaya çıkacak, ancak bundan kaçınmak için yabancı sorunların kişisel sorunlara dahil edilmesi gerekli değildir. Evdeki uyumu ayarlamak, örgütlerin Virgos'un devralması gereken aile etkinliklerine yardımcı olacaktır.

Bu burcun işareti, genellikle eşler arasında sürtünmeye neden olan oldukça kritik ve seçicidir. Skandallardan kaçınmak için, kendiniz üzerinde iyi çalışmalı ve sevdiklerinize daha sadık davranmaya başlamalısınız. Ek olarak, Sarı Köpek yılındaki bazı Bakireler, sakin ve sevgi dolu ebeveynlere ihtiyaç duyan ilk doğan olarak doğar.

Pin
Send
Share
Send
Send