Rüya yorumu

Örümceğe bakın: Omenlerin yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Farklı zamanlarda ve dünyanın farklı ülkelerinde, örümceklere çelişkili özellikler verilmiştir. Örneğin, bazıları zalim ve sinsi yaratıklar olarak kabul edilirken, diğerleri çalışkan ve bilge olarak adlandırılmıştır. Eklembacaklılar korkabilir, çünkü Onları belaların habercisi olarak kabul etti.

Bazı ülkelerde, aksine, bu böcekler saygı gördü ve evleri kötü güçlerden koruduğuna inandı. Fakat bugün bir örümceği görmek ne anlama geliyor? Bu makalede, eklembacaklılarla rastgele karşılaşmanın vaat ettiği ve hangi olaylara hazırlık yapılması gerektiği hakkında konuşacağım.

Buluşma yeri

Örümcekler sadece binada değil, aynı zamanda sokakta da yaşamaktadır. Onlarla buluşma yeri, yaklaşan olayları ve hangi yaşam alanlarıyla ilişkilendirileceğini belirlemek için büyük önem taşımaktadır.

 • Dairenizde bir örümcek görmekten korkmamalısınız - gittiği yere dikkat etmek daha iyidir. Sürünürse - iyi haberler beklemeli ve aşağı inerse - o zaman haberler büyük olasılıkla negatif olacaktır. Böcek yönünüze gönderilirse iyi bir işaret olarak kabul edilir, ancak eğer kaçarsa, o zaman sorun için hazırlanmanız gerekir.
 • Duvara veya ağa yukarı doğru tırmanan işyerinde bir eklembacaklı ile yapılan bir toplantı, kariyer gelişimi, maaş artışı veya iyi bir pazarlık anlamına gelir. Örümcek zemine veya başka bir yüzeye düşerse, bilinmeyen bir yöne kaçtıktan sonra, yetkililere açıklamak gerekecektir, ancak bir ücret gecikmesi de mümkündür. Olumsuz, böcek aniden masaüstüne düştüğünde işarettir. Ofiste size kıskançlıktan zarar verebilecek bir düşman olduğu anlamına gelir.
 • Ulaşımda bir örümcek gördüğü, yakındaki bir koltukta veya camda sürünerek finansal sektörde değişiklikler vaat ediyor. Yöne doğru hareket ederse, yukarı veya size doğru sürünerek kar bekleyebilirsiniz. Durum tersine çevrilirse, finansal maliyetler yaklaşmaktadır. Hem makbuz hem de masraf olarak para miktarı "yolcu" büyüklüğüne bağlı olacaktır.
 • Sokaktaki ağa girmek, bir dizi küçük sorunu gideren kötü bir aldatmacadır. Fakat örümcek "dantel" e hafifçe dokunduysa, yakında görmeyi hayal ettikleri iyi bir arkadaşla buluşacaklar. Kıyafetlere yapışmış örümcek ağı, birinin yardımı ile elde edilebilecek yakın bir zenginlik olduğunu gösterir.

Örümcek yeri

Örümceklerle ilgili işaretlerin daha doğru şekilde çözülmesi ve yakın gelecekte ne kaderin hazırladığını anlamak için, örümceğin odanın içinde tam olarak nerede bulunduğuna dikkat etmek önemlidir.

 • Eşikte finansal zararı gösteren olumsuz bir işarettir. Ayrıca eski günlerde böyle bir işaret, ev sakinlerinden birinin yakın ölümü anlamına geliyordu. Olumsuz sonuçları önlemek için, böceği eşikten süpürmek, ancak yanlışlıkla ezmemek ve akan su ile yıkamak için dikkatli olunması gerekir.
 • Tavandaki örümcek, ağında oturan, iyi haberi olan bir mektup almayı öngörür. Bir dokumada dokuma sürecinde bir böcek fark edilirse, evde mutluluk ve uyum hüküm sürecektir. Size düşen böcek iyi bir alâmet sayılır, yaşamdaki olumlu değişiklikleri önler.
 • Zeminde uzanan eklembacaklı da değişiklik vaat ediyor. Senin yönünde hareket ederse, o zaman iyi olacaklar, ve tam tersi yönde negatif olacaklar.
 • Duvardaki bir böceği görünce bir dilek tutabilirsiniz, ve sizin yönünüze doğru koşarsa gerçekleşir. Dikey bir yörünge boyunca koşan bir örümcek, finansal alandaki değişiklikleri gösterir. Kârın artması durumunda kar beklenebilir, ancak düşerse - planlanmamış harcamalar ortaya çıkar veya bir miktar para kaybedersiniz. Eklembacaklı bir havalandırma deliğine gizlendiğinde olumsuz bir işaret olarak kabul edilir - bu, evdeki atmosferden hoşlanmadığı anlamına gelir. Eskiden, bu işaret evde negatif enerji olduğu anlamına geliyordu ve yakın gelecekte iyi şanslar beklememelisiniz.
 • Pencere çerçeveleri arasına veya pencerenin dışına yerleşen bir örümcek uygun bir işarettir. Bekar insanlar için hızlı bir evlilik vaat ediyor. Fakat böcek, köşelerden birinde değil, pencerenin tam ortasında bir ağ ördüyse, kişi en az bir yıl daha yürüyecektir. Bir çift yan yana oturan iki eklembacaklıyı fark ettiyse, ailede bir uyum olacaktır. Böcekler ağın merkezinde yer almaktadır - eşler yakında kendi konutlarını alacaklardır ve eğer ağın kenarındaysa - kiraladıkları bir daireden diğerine uzun bir süre dolaşmak zorunda kalacaklar.
 • Örümcek aşağı indiğinde ya da aniden masaya düştüğünde, kısa sürede kendini hissettirecek bir dedektörünüz olduğu anlamına gelir. Ama masa örtüsü veya masa ayakları üzerinde masaya karışmışsa - seyahate ya da hamleye hazırlanmalısın.
 • Sekiz bacaklı konuğun aniden kendisini bir fincan veya tabak içinde bulduğu ortaya çıkar. Böyle bir işaret genellikle beklenmeyen bir haberi gösterir, ancak iyi veya kötü ise, bilinmemektedir. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak için örümceği serbest bırakmanız ve bulaşıkları yıkamanız tavsiye edilir, ancak hiçbir durumda ondan içmeye ve yemeye devam etmeyin.

Günün zamanı

İtalyanlar, akşamları bir örümceğin görülmesinin iyi bir işaret olduğuna inanıyor, ancak yarın için yalnızca hava durumu ile ilgili. Fransızlar sabah toplantısını böceklerle hayırlı haberlerle ilişkilendirir. Bölgemizde günün farklı saatlerinde eklembacaklı ile çarpışma şu şekilde yorumlanmaktadır:

 • sabah - başarısız bir güne ve planların başarısızlığına;
 • gün - küçük sıkıntılara ve sıkıntılara, ancak toplantı öğleden sonra geç saatlerde yapıldıysa, o gün ikinci yarıda tanışma gerçekleşebilir;
 • akşam - iyi bir etkinliğe, ve batarken bir örümcek görüyorsanız, maddi bir hediyeye, nakit makbuzlara veya bir ödüle güvenebilirsiniz;
 • gece - ertesi gün boyunca size eşlik edecek boş sıkıntılar, telaş ve kargaşaya.

Örümcek renk ve boyut

Bir örümceği karşılamak için işaretlerin yorumunu netleştirmek veya tamamlamak için, rengine ve boyutuna dikkat etmek gerekir.

 • siyah - maalesef sorun ve olumsuz olaylar;
 • beyaz - romantizm veya bazı işletmelerin olumlu sonuçlarına;
 • kırmızı - nakit makbuzlar ve başarılı işlemler için;
 • yeşil - iyi haber;
 • gri - hem bağımsız olarak satın alınan hem de biri tarafından bağışlanan yeni bir şeye;
 • kırmızı veya kahverengi - kötü haberi.

Örümceğin boyutuna gelince, finansal kar ve zarar miktarını gösterebilir. Bu ölçüt, öngörülen sorun veya iyi olayların ne kadar büyük veya önemli olacağını da belirler. Yaklaşan olayın küreselliği, görülen böcek sayısına göre belirlenebilir.

Ölü örümcekler her zaman bir insanın etkileyemediği sorun anlamına gelir. Fakat eğer siz kendiniz yanlışlıkla bir eklembacaklıyı öldürdüyseniz, büyük olasılıkla hatanız nedeniyle olumsuz bir durum ortaya çıkacaktır.

sonuçlar

 • Çoğu durumda örümceklerle ilgili işaretler iyi bir şey olduğunu tahmin eder.
 • Sürünen bir böcek genellikle kar, artış veya şans gibi elverişli olayları gösterir.
 • Omenlerin daha doğru yorumlanması için, böcekle karşılaşmanın detaylarına dikkat etmek önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send