Rüya yorumu

Kova ve Kova arasındaki aşk uyumluluğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyumluluk burçlarına göre, iki Kova arasındaki birlik olumlu olacaktır. Bir erkek Kova ve bir erkek Kova arasında her iki ortağın da mutlu olacağı güçlü bir aile birliği olabilir. Bu evlilikte, hem erkek hem de kadın bu ilişkiden ne istediklerini tam olarak bilir. Ve yaşamlarındaki her şey bulutsuz olmasa bile - ortak mutluluk uğruna tüm engelleri ve farklılıkları aşabilecekler.

İki Kova'nın Aşkta Uyumluluğu

Bir zodyak burcunun temsilcisi olmak, toplantının ilk dakikasından itibaren kendilerini birbirlerine çekeceklerini hissedecekler. Bu insanların birlikte olması çok ilginç, aynı karakterlere sahipler, bu nedenle bu tür ortaklar arasında karşılıklı anlayış hüküm sürüyor.

Birlikte karar vermeyi, ortak konuları uzun süre tartışmayı severler. Birlikte olmakla ilgileniyorlar, aynı ilgi alanlarına ve hobilerine sahipler. Çoğu zaman, bu insanlar birbirlerini bir bakışta anlar - birisinin düşünmek için zamanı vardı, diğeri onu çoktan anladı. Ortaklar öyle çarpıcı benzerliklere sahiptir ki bazen birbirlerinin düşüncelerini bile okurlar.

Aralarında anlaşmazlıklar varsa, iki Kova genellikle derhal ilişkiyi bulur, eşin argümanlarını dinler ve birlikte bir karar verir. Bu durum nadiren çatışma ve yüzleşmeye gelir.

Akvaryumlar çeşitliliği ve öngörülemeyen davranışları sever. Birbirlerini beklenmedik ve özgün sürprizler yapmayı, çok seyahat etmeyi ve macera aramayı seviyorlar. Bir kelimeyle, bu ilişkilerde can sıkıntısı ve monotonluğa yer yoktur.

Özel alanda, ortaklar da mükemmel şekilde birbirleriyle uyumludur.

Kova kıskançlığa özgü değildir, bir ortağa casusluk eder, telefon dinleme. Seçtikleri özgürlüğüne saygı duyuyorlar, ancak aynı zamanda kendilerine karşı aynı tutumu talep ediyorlar.

Kova-Kova çiftinde uyumluluk ilginç olacağına söz verir ve aşk birliği güçlü ve mutlu olur. Bu çifti çevreleyen sadece mükemmel ve gizlice onu kıskandığı kabul edilir.

İki Kova'nın mükemmel çifti nedir?

Kova bir kadın ve erkeğin mükemmel çifti, iki küçük tuhaf ve eksantrik kişiliğin birleşimidir. Bu insanlar genellikle toplumda geleneksel olan her şeye nadiren sahiptir. Hem meraklı hem de meraklılar, aktif bir yaşam tarzı sürüyorlar ve finansal plana odaklanmıyorlar. Yaşam biçimleri genel kabul görmüş şemadan farklıdır, kendilerini maddi değerlere bağlamazlar ve rahat ve ilginç oldukları için yaşarlar.

Kova misafirperverliği ile ayırt edilir ve evleri her zaman misafir dolu - çoğu zaman garip kişilikler. Ama sonra, Kova her şeyde orijinal olmayı seviyor. Tüm açıklık ve girişkenlik ile çift, sorunlarını ifşa etmekten hoşlanmaz, kişisel yaşamı başkalarına gizem olarak bırakır.

Kova kesinlikle kamuoyu umurunda değildir, kendi genel yasalarına göre, bazen genel olarak kabul görmüş mantığa bağlı olarak yaşarlar. Bu insanlar düşüncelerini açıkça ifade etmekten ve beklenmedik şeyler yapmaktan korkmazlar.

Biraz garip, biraz çılgın, ilginç ve şaşırtıcı - bu iki Kova'nın mükemmel çifti.

Erkek-kadın ilişkisinde temel problemler Kova

İki Kova'nın uyumluluğu ne kadar ideal olursa olsun, gerçek yaşam çoğu zaman havadaki kalelerin çökmesiyle sonuçlanır. Bu işaretin temsilcileri rasyonalizm ve pratiklikten yoksundur. Güzel sözleri ve illüzyonları gerçek eylemlere tercih ederler.

Sorun, bu ittifakta, yere düşmüş olan Kova'yı indirecek kimse olmamasıdır. Bu çift sadece bugün yaşıyor, geleceği düşünmeden. İş problemlerini çözmeleri zordur - ortak bir yaşamın nasıl inşa edileceği, nasıl geçileceği ve bütçenin doğru şekilde nasıl planlanacağı. Bu nedenle, bu dünyanın sert gerçekleri romantikler-Kova için genellikle çok zordur.

Bu ilişkilerde sağlam bir rasyonalizm ve özellik yoktur ve gelecek Kova gibi çok belirsiz ve aldatıcı görünmektedir. Bugün böyle bir yaşam, ortaklardan bir dizi kınamaya neden olan sorunlara ve güçlüklere neden olmaktadır. Bir çiftte tek bir liderin bulunmaması, ortakların sorumluluk alma konusundaki karmaşasına ve isteksizliğine yol açar.

Daha iyimser olmak, erkek Kova'nın eşe göre daha güçlü ve daha belirleyici bir karaktere sahip olduğu kombinasyon olacaktır. Bir kadın aynı anda yaralanmış hissetmeyecek, tam tersine, yanında güçlü bir adam olduğu için gurur duyacak.

Kova için, resesyon ve hayal kırıklığı dönemleriyle birlikte yükseliş ve ilham dönemlerinin değişmesi karakteristiktir. Yaratıcı bir yükselişin zirvesinde olmak, birlikte inanılmaz ve şaşırtıcı kreasyonlar yapabiliyorlar. Ancak durgunluk anlarında, ikisi de zor zamanlar geçirir ve sevilen kişi, tahrişten başka bir şeye neden olmaz.

Periyodik olarak, çiftin birbirinden dinlenmesi gerekir, ancak diğer yarısını uzun süre bırakmaması gerekir. Sonuçta, Kova - doğa aşk, yanlışlıkla yeni bir hobi bulabilir.

İki Kova birliğinin mutlu ve uzun vadeli olması için, ortakların ilişkileri üzerinde iyi çalışması gerekir.

Kova kadını için öneriler

Seçimle ilişkiyi sürdürmek için Kova kadını, çok çaba sarfetmelidir. Bu ipuçlarını takip edin, birliğiniz güçlü ve mutlu olacak.

 • Kova insanı rutine ve monotonluğa tahammül edemez, değişim eğilimi ve ilginç maceralar. Bunu aklınızda tutun ve onunla birlikte oynamaya çalışın: resminizi değiştirin, onun önünde çeşitli şekillerde görünün, boş zamanınızı sıkılmasın diye çeşitlendirmeye çalışın.
 • Size sempati duymasalar bile, akrabaları ve arkadaşlarıyla arkadaşça olun. Bu insanlar onun için canım, bu yüzden onları kabul etmelisin.
 • Tüm girişimlerini onaylayın ve planların uygulanmasında destek sağlayın. Demek ki minnettarlığını hak ediyorsun ve ana ilham kaynağı haline geliyorsun.
 • Akıllı olun ve ruh halini anlayışla anlayın.
 • Davranış kurallarına uymaya çalışın.

Kova Adamı için Öneriler

Kaderini bir Kova ile bağlamaya karar verirsen, seni tedavi etmelerini istediğin gibi davranmaya çalış. Ne de olsa birbirinize çok benziyorsunuz.

 • Alışkanlıklarına ve zevklerine saygı duy, hobilerini ve yaratıcı çabalarını onayla.
 • Düşüncelerini ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurmaya çalışın.
 • Dikkat ve sevgi ile çevrelemeyi unutmayın.
 • Kişisel özgürlüğünü sınırlamayın.
 • Hiçbir durumda onu aldatmaya çalışmayın, çünkü bu işaretin güvenini kazanmak çok zor.
 • Onun için gerçek bir erkeğin ideali olmaya çalış, çünkü bir kadın-Kova sadece güçlü bir iradeli erkeği sevebilir.
 • Unutmayın ki anlayışlı ve iyi bir mizah anlayışı, çatışmayı önlemenin en iyi yoludur.
 • Kendinizi geliştirin ve eşinizin gelişmesine yardım edin, o zaman yanınızda sadece bir kadın değil, gerçek bir manevi yarı olacaktır.

Ancak genel olarak, iki Kova'nın bir arada olması çok iyi bir şeydir - iletişim kurmak, sevmek, yaratmak, mutlu ve uyumlu birlikteliklerinde bir şüphe yoktur. Bu çift herkese mutluluğun var olduğunu ispatlayabilir.

Videoyu izlemenizi de öneririz:

Videoyu izle: Başak Erkeği - Kova Kadını Burç Uyumu I Astroloji I Burçlar (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send