Rüya yorumu

Şubat 2018 için tam Terazi burcu

Pin
Send
Share
Send
Send


Şubat ayında, burç Terazi temsilcileri, hala Ocak tatillerinden uzaklaşacak. Uzun süre dinlendikten sonra önceki çalışmalarına geri dönmekte zorlanıyorlar. Ancak Sarı Köpek sağlayan başarı kazanma şansınızı kaçırmamak için kararlılık ve sıkı çalışma göstermeye çalışmalısınız. Şubat 2018 için Terazi burcu burcu, her gün için bir çalışma planı hazırlamanızı ve dikkatlice takip etmenizi tavsiye eder - bu, kendinizi disipline etmenize yardımcı olacak ve yeni zorluklar için zorlanacaktır.

Genel burç

2018’in ikinci ayı Terazi’nin hayatına birçok değişiklik ve güzel olaylar getirecek. Yeni romantik ilişkiler, uzun yolculuklar, ilginç tanıdıklar ve iş değişiklikleri Şubat'ı aydınlık ve unutulmaz kılacak. Zodyak burcunun pek çok temsilcisi macera istiyor, ancak çeşitli maceralara karışmıyor, çünkü gözyaşlarıyla bitebilirler.

Şubat ayında sorumluluk, sebat ve sıkı çalışma göstermek önemlidir. Patronlar Terazi'ye değerli bir çalışan olarak bakıyorlar ve genellikle gözlerini dakikliğine kapatıyorlar. İşaret temsilcileri geç kalmamaya çalışırsa, ayın sonunda çabaları bir ödül ile ödüllendirilecektir. Şubat ayındaki finansman ile durum nispeten iyi olacak. Efor sarfederseniz, maaş artışı alabilirsiniz.

Terazi için, iş belki de yaşamdaki ana görevdir, ancak tüm zamanınızı özellikle yalnız bireyler için ayırmamalısınız. Şubat ayında, icat edilen ideale tam olarak karşılık gelen bir kişiyle tanışma fırsatına sahip olacaksınız. Biraz çaba sarf ederek, bu zodyak temsilcileri yerini kazanabilecekler. Ciddi bir ilişki içinde olanların kısa süreli romanlara ve kısa süreli flörtlere püskürtülmemesi gerektiği belirtilmelidir.

Sağlık burç

Terazi için Şubat, virüse karşı bağımsız bir mücadele başlatırsanız, komplikasyonlarla oluşabilecek soğuk algınlığı ile doludur. Bu ay sağlığınızı ciddiye almanız gerekir ve ilk rahatsızlıkta bir uzmanla görüşün. Özellikle de kronik hastalıklar varsa, tüm organizmanın önleyici muayenesinden geçmek gereksiz olmayacaktır.

2018’li yılların patronu olan Sarı Köpek, aktiviteyi sevdiğinden, onu kızdırmamak için spor yapması önerilir. Sabah egzersizleri yapmaya başlamak ve koşuya devam etmek yeterlidir, ancak ideal olarak spor salonuna kayıt olmalısınız. Fiziksel aktivite problemlerden uzaklaşmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve şeklinizi iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, spor öz disiplinin ve sebatın gelişmesine katkıda bulunuyor ve bu Şubat ayında en önemli olacak nitelikler.

Canlı, canlı bir görünüm kazanmak ve refahı arttırmak için Terazi uyku düzenini ayarlamalı ve diyetini gözden geçirmelidir. Ayrıca vücuda olumlu bir etkisi yoga, nefes egzersizleri, sauna ve yüzme havuzu olacaktır. Bazı Terazi kadınlar cilt durumlarını bozabilir ve durumu derhal düzeltmek isteyeceklerdir. Bu durumda, pahalı kozmetiklere para harcamamalısınız - popüler yöntemlere başvurmak daha iyidir.

Kariyer ve Finans

Özellikle Şubat ayındaki yüksek kârlı Terazi beklenmemelidir, ancak kişisel olarak kafa ile temasa geçerseniz, maaş artışı alabilirsiniz. İşleri değiştirmeyi uzun zamandır düşünenler, kararı geciktirmemeli, ancak bu ay kesin bir istifa dilekçesi sunmalı. Bu burçtan temsilciler boşta kalmayacak, Şubat ayının sonunda iyi bir bakış açısıyla ilginç iş teklifleri alacaklar.

Tam anlamıyla iç işleri tamamlamayanların, örneğin onarım veya inşaat, onları sona erdirmeleri gerekir. Ancak bundan önce, olası mücbir sebep durumlarını göz önünde bulundurarak mali durumları doğru hesaplayabilmek için bir tahminde bulunmanız gerekir. Kârları artırmak için, yıldızların kişisel bir işe para yatırmaları veya ilgilenilen bir bankada bir hesap açmaları önerilir.

Şubat ayında Terazi günlük rutinden uzaklaşacak ve yeteneklerin gelişimini teşvik edecek bir hobi bulmaktır. Ahlaki memnuniyetine ek olarak, bu işletme yakında gelir elde etmeye başlayabilir, ancak bunun için mali ve geçici olmak üzere biraz çaba gerekir. İşaretin bazı temsilcileri yaratıcı yeteneklerini keşfedecek ve bunları başkalarıyla paylaşmaya karar verecek. Bu şarkı, koreografi, çizim ve daha fazlası olabilir.

Burç seviyorum

Şubat kişisel hayatında Terazi'ye romantizm ve tutku dolu harika bir zaman vaat ediyor. Bu sadece işaretin tekil temsilcileri için değil, uzun süredir ilişki içinde olanlar için de geçerlidir. Yıldızlar, karşı cinsten artan ilgi söz verdi. Hoş sürprizler ve hediyeler hariç değildir ve sadece onları almakla kalmaz, aynı zamanda onları sevdiklerinize sunmak istersiniz.

Terazi burcu yıldızları, ikinci yarıda daha iyi ilişkiler kurulduğunu ve evdeki uyumlu bir atmosfer vaat ediyor. Bununla birlikte, bu Zodyak'ın temsilcileri daha uyumlu ve şefkatli olmazsa, bir partnerle iletişimdeki sürtünme yine de ortaya çıkabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmayı ve sevdiklerinize ahlaki baskı yapmayı bırakmayı öğrenmek önemlidir.

Kişisel yaşamlarını kurmak ve ciddi bir ilişki kurmak isteyen Lonely Scales, Şubat ayının ortası için kadin bir toplantı hazırladı. Ancak gerçekleşmesi için halka açık yerleri daha sık ziyaret etmek ve yeni insanlarla tanışmak gerekir. Bu ay Terazi çok fazla hayranı olacak, bu yüzden güvenle yaşamayı başarabileceğiniz değerli bir ortak seçmek için her insana dikkatle bakmak zorunda kalacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send