Rüya yorumu

Bir erkek senden hoşlanırsa nasıl kontrol edilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Belki de bir erkekle ilişki içinde olan şu soruyu sormayacak bir kadın yoktur: “Beni gerçekten seviyor mu?” Sonuçta, en korkunç kadınsı hayal kırıklığı, seçtiği kişi hakkındaki düşüncelerinde aldatıldığını bulmak ve aslında hafif duygular değil, tamamen farklı niyetler olduğunu ortaya çıkarmaktır.

Bu nedenle, bu makalede, tüm mitleri yok etmenizi ve bir erkeğin sizi nasıl sevip sevmeyeceğini bulmak için tavsiyelerde bulunmanızı öneririm.

Bir erkek gerçekten seviyorsa işaretleri

Onların yardımıyla, MCH ile olan ilişkinizi analiz edebilecek ve kendiniz için uygun sonuçlar çıkarabileceksiniz. Kalbi gerçekten sana olan samimi sevgi ile yanıyor mu, yoksa alışkanlık, kar, kişisel çıkar vb. Bunu çözelim.

Aşk, bir erkek ile bir kadın arasındaki birkaç bağlantı seviyesidir, yani:

 1. Fiziksel çekim, arzu. Başlangıçta, erkeklerin ilişkilerinin tam olarak fiziksel arzu ile başlaması karakteristiktir. İlk aşamada, bu, erkek cinsiyetini daha ileri ilişkiler geliştirmeye motive eden ana itici güçtür.
 2. Duygusal sempati - "Ondan hoşlanırım" veya "Ondan hoşlanırım" - ama bu seviyeden ilişkiler genelde kadın cinsiyetiyle başlar.
 3. Bireyler arasındaki bağlantıların seviyesi - bu, birlikte zaman geçirmenin ilginç olduğu durumlarda saygıyı içerir.

Bu 3 yön sevgi oluşumu için temeldir. Ortaklarla daha fazla bağlantı kurulduğu açıktır - çiftleri ne kadar uyumlu ve aşkları o kadar güçlüdür.

İlişkinizi listelenen seviyelerde kontrol etmenizi öneriyorum. Sadece kendinize sorular sormanız ve onlara dürüst cevaplar vermeniz gerekiyor.

Arzu seviyesini kontrol etmek

 • Adam sendikanızda inisiyatif alıyor mu? Önce toplantılara davet ediyor mu? Aramalar, yazarlar, işlerinizle ilgileniyor mu? Bir erkeğin duyguları ve cinsel çekiciliği varsa - proaktif davranacak, kız kendisi için ilk adımları atmaya başlayana kadar beklemeyecek.
 • Bir erkek senden hoşlanırsa nasıl kontrol edilir? Toplantının inisiyatifini üstlenin (birkaç kez) ve bu tepkiyi gözlemleyin: destekliyor mu? Ne de olsa, hayatında önemli bir yer kaplarsan, planlarını feda eder ve seninle buluşur. İşten, arkadaşlardan vb. Sonra uzun iş listesinin sonuna gelmeyecek. Bir kadın, hayatında ilk sırada değilse, en azından öncelikler listesinin başında gelir.
 • Üçüncü nokta - aşık bir adam, inancının annesi için kendisinden daha fazla şey yapma eğilimindedir. Burada avcı içgüdüleri tezahür ediyor - bu şekilde “kurbanını” “yakalamaya” çalışıyor. Nasıl çalışır? Psikolojide, bu olgunun bir insana bir şey verdiğimizde enerjimizi ona yatırdığımızda - bunun karşılığında bir şey vermek için bilinçsiz bir ihtiyacı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, adam ve bilinçsizce iyiliğini kazanmak ve ihtiyaç duyduğu şeyi onlardan almak isteyen sevgili için çalışır.

Eğer bir ilişkide erkeğinizle olan rolün değiştiğini anlarsanız, acil olarak durumu kurtarmanız gerekir. Ne yapmalı Sakin ol, rahatla, nefes ver ve ateşli inisiyatiften vazgeç. Erkeğin erkek gibi görünmesine izin verin ve boyuna atmayın. İnan bana - Ona gerçekten ihtiyacın olursa harekete geçecek ve beklemeyecek!

Sempati seviyesini kontrol etmek

Bir adamın senin için içten bir şefkatinin olup olmadığını nasıl anlarım?

 • İlk işaret - sizinle iletişim kurmak istiyor. Sürekli olarak kişiye gider ve sizin tarafınızdan başlatılmışsa diyalogu da destekler. Nasıl olduğunu, soğuk havalarda ne giydiğini, kedinin hastalıktan iyileşip iyileşmediğini, vb. Bilmek istiyor.
 • Bir adam olumlu duygular vermek için sevinç, mutluluk hali getirmeye çalışır. Sevgili dileklerini dinler ve daima dikkate alır. Bir keresinde ona büyük bir pembe gül buketi hayal ettiğini söylerseniz, yakında böyle bir hediye ile sizi memnun edecektir. Veya anızların sizi çekemediğini fark etti ve şimdi tüm tarihler için temiz traşlı hale geldi.
 • Üçüncüsü, ciddi duyguları olan bir erkeğin, bir şeyinde kendini değişmeye, sevincine teslim olmaya hazır olması, çünkü ona sınırsız bir şekilde güvenmesidir. Davranışımı düzeltmeye hazırım, bir kadında olumsuz duygulara yol açmamak için karakterimi.

Analizden sonra, her şeyin ideal olmaktan uzak olduğunu anlarsanız, sebebinin ne olduğunu düşünmelisiniz? Belki de çiftinizde cinsel bir anlaşmazlık vardı, samimi ilişkiler daha da kötüye gitti, seks daha az sıklaştı, bu da bir erkek için çok kötü sonuçlar doğurdu. Ne de olsa, cinsel hayat ne kadar kötü olursa, kadına o kadar az sempati ve kişisel ilgi görecektir.

Ya da MCH'nizi sık sık eleştirdiğinizden, onu azarlarken, eskiyle karşılaştırdığınızda, genel olarak “boğaz kabarcılarına basmak” için suçlayacaksınız. Bu durumda hafiflik, uyum ve sevgi hakkında konuşmanın gerekli olmadığı açıktır. Eski duygularınızı düzeltmek istiyorsanız, ilişkileri iyileştirmeye ve her ilişki türünü çözmeye değer.

Kişilik seviyesini kontrol etmek (saygı duymak)

Sevildiğinize dair işaretler:

 • İlk işaret - sevgi dolu bir adam diğer yarısıyla sadece başarılarını değil aynı zamanda başarısızlıklarını da paylaşır. Bu, çiftin yüksek güven seviyesinin yanı sıra MCH'nin olup bitenlerle ilgili vizyonunuzu duymak için önemli olduğu gerçeğini işaret ediyor.
 • Senin bakış açını dinler, onun için önemlidir. Buna dayanarak bile kendi yolunda hareket eder, ancak sevdiği kadının fikrini dikkate alır.
 • Üçüncü işaret - kız tarafından ifade edilen pozisyona katılmamakla birlikte, bu konuda kabaca kendini asla ifade etmeyecek. Ünlü "kadın mantığından" bahsetmeyin, sizi aptal olarak adlandırmayın. Sadece saygılı bir şekilde görüşlerin farklılaştığını kabul edin. İkna etmeye, fikrini dayatmaya ya da küçük düşürmeye, kendi hakkını kanıtlamaya çalışmaz.

Tabii ki, ortaklar arasında karşılıklı saygı olmadan ilişkiler kurabilir ve geliştirebilirsiniz, ancak onları gerçekten mutlu olarak adlandırabilirsiniz. Böyle bir ilişkide kadınlar, kocalarının onları hiç dinlemediği, saygı duymadığı, her şeyi kendi yolunda yaptıkları gerçeğinden muzdariptir.

Bu durum nasıl düzeltilir? Her şeyden önce, kendinize değer vermeyi ve saygı duymayı öğrenmeniz gerekir. Bu amaçla, kendi özgüveninizi arttırmanız, amacınızı bulmanız ve bu yönde uygulamaya başlamanız önerilir.

Mutlu, kendini gerçekleştiren bir kadın, erkeğine saygısızlığa neden olamaz. Aksine, onun için içten gurur duyacak. Eğer yeteneklerinizden şüphe ediyorsanız, kendinizi hiçbir şey olarak düşünmeyin, kendinize aynı tutumu bir erkekten alırsınız.

Erkeklerin niyetlerinin tek bir konudaki ciddiyetini nasıl anlayabilirim?

Bir süredir MCH ile görüşüyorsanız, ancak herkes gelecekte ilişkinizi ne kadar ciddi gördüğünü merak ediyor, bir aile kurmak isteyip istemediğini merak ediyorsanız, bunu tek bir soru ile kontrol edebilirsiniz.

Bu soru nedir?

"Hamile kalırsam ne olur? Nasıl yaparız?"

Sonra reaksiyonu takip edin - gerginleşir, seğirir ve bu konunun dışına çıkmaya çalışır. Belki de "Eh, sonra karar veririz" veya "Bir şey düşünürüz" ruhunda belirsiz bir şey söyler - bu sizin için rahatsız edici bir zil olmalıdır. Bir erkeğin sizi potansiyel yaşam ortağı olarak görmesi ve gelecek için planlar yapması pek olası değildir.

Veya “Tabii ki bu bir yük, ama bu bizim çocuğumuz olacak. Öyleyse onu birlikte eğiteceğiz” diyecektir. Cevaplar üzerine sonuca varın ve bu kişinin gerçekten size ait olup olmadığını ve yaşamın zor bir anında ona güvenip güvenemeyeceğinizi düşünün.

Bir erkek gerçekten seviyorsa bunlar ana işaretlerdi. Çiftinizi dikkatlice inceleyin ve gerçeği anlayın!

Sonunda konuyla ilgili videoyu izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 10 İşaret (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send