Rüya yorumu

Uyumluluk Yay ve Koç - birlikte mutlu

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyumluluk Yay ve Koç, son derece uyumlu olmak. Her ikisinin de ateş mizaçları kavgaları tetikleyebilir, ancak uzun sürmez. Fakat birbirlerini mükemmel bir şekilde anlıyorlar, bir partnere, aynada sanki yansıtılıyorlar. Birlikte geliştirin ve geliştirin. Bu çift için astrolojik tahmini düşünün.

Aşka Uyumluluk

Bu, yaratıcı, öngörülemeyen ve olağanüstü iki parlak kişiliğin birliğidir. İlk başta güçlü karakterlerini göstererek rekabete girebilirler. Ancak çatışma uzun sürmez - ilk yakınlaşmaya kadar.

Yay ve Koç ilişkisinin özelliği nedir:

 1. Onlar için en önemli şey rekabet etmeyi bırakmak ve işbirliğine başlamaktır. Sonra birlikte çok şey başarabilir ve gerçekten mutlu ve samimi bir ilişki kurabilirler.
 2. Koç'un güçlü nitelikleri, yepyeni karakteri, muazzam iradesi ve inanılmaz çekiciliğidir. Yay, yaratıcı ve entelektüel potansiyel, çok sayıda fikir üretme ve problem çözmede standart dışı bir yaklaşım bulma becerisiyle ayırt edilir.
 3. Birbirleri için inanılmaz derecede ilginçler. Birlikte geliştirin ve geliştirin, eşi mükemmel şekilde tamamlayın ve dünyanın yeni yönlerini, insanları, olayları görmesine yardımcı olun.
 4. Yay - kişilik inanılmaz derecede parlak. Her zaman kalabalığın arasından sıyrılıyor, sık sık başarı elde ediyor ve kendi arzularını hızla yerine getiriyor. Yanında ve Koç inanılmaz araba kullanmaya başlar - kendini gerçekleştirme için birçok fırsat var.
 5. Yay burcu, inatçı yoldaşını doğru yola gönderecek olan bir akıl hocası olabilir. Sorunlara doğru çözümleri, kalkınma için yeni fikirleri isteyecektir.
 6. Sadece ilişkilerde değil işlerde de mükemmel şekilde etkileşirler. Bu, herhangi bir alanda iş, dostluk, kariyer gelişimi için iyi bir ikilemdir. Bu nedenle, yaşam koşullarının ve başkalarının görüşlerinin bir şeylerin olağan seyrini bir şekilde etkilemesine izin vermemeli, birbirlerine tutunmalıdırlar.
 7. Sendikalarının tek taraflı bir oyun olduğu söylenemez. Yay sadece çok şey vermekle kalmaz, aynı zamanda ihtiyacı olan kaynakları seçtiğinden alır. Şükran, ilham, özen ve destek kabul ediyor. Ve bu, yeni kazanımlar için enerji doldurmak için yeterlidir.

Özetle: Bu birlik başarıya mahkumdur. Mutlu ve uyumlu olacak. Bir ilişkide, aşk asla azalmayacak ve sadece bu ciddi çift durumu ciddi durumlar ayırabilir.

Çatışma nedenleri

Bu birliğin başarıya mahkum olmasına rağmen, ilişkilerde hala sorunlar yaşanıyor. Uyum ve sevgiyi korumak için onları çözebilmek önemlidir.

Ne çatışmalara neden olabilir:

 1. Her ikisi de başarı için tahsil edilir. Ortak hedefler koymuşlar ve bunları herhangi bir şekilde başarmaya çalışıyorlar. Fakat her şey bizim istediğimiz kadar iyi değilse, gergindir ve eş üzerindeki olumsuz duyguları bozar. Negatifi başka bir yere dökerek kendinizi sınırlandırmayı öğrenmek önemlidir.
 2. Er ya da geç, kendisinin yol açtığı şiddetli kavgalara ve çatışmalara dayanamayan teslim olma ve ayrılma olan Koç'tur. Kaprisli bir çocuk gibi, ne istediğini bilmiyor. Ve çoğu zaman aile sorunlarının sorumluluğunu bir ortağa kaydırır.
 3. Yaşam zorlukları sırasında uyuşmalarını sürdürebilmeleri önemlidir. Kader, kesinlikle bu ilişkileri güçlülük ilişkisini test etmek için hazırlayacaktır. Sorunu hızlı bir şekilde çözemezlerse, paradoksal olarak birbirlerine güvenmeyi bile durdurabilirler.
 4. Her iki işaret de özgürlük seven doğalardır. Kısıtlamaları ve kişisel alanlarını işgal etmekten hoşlanmazlar. Fakat aynı zamanda, seçili olanı kontrol etmeye çalışırlar, bunun ilişkilerin çökmesine ve tam bir kopmaya yol açabileceğinin farkında değiller.
 5. Yay burcunda koçluk yapmayı bırakmalı ve yangın işaretinin bağımsız olmasına izin vermelidir. Koç, can sıkıcı bir faktör olarak değil, samimi ve gerçek sevginin tezahürü olarak dikkat etmeyi öğrenmelidir.
 6. Yay bazen yalnız ve rahat olmalı. Arkadaşı, duygularından bir kayıp olarak ilişkilerden ayrılmaya çalışır ve kırgındır. Koç, zaman zaman eşinin kendine geldiği için alınmalı. Sorun çıkarmayın ve bir süre bırakın.
 7. Ve sonra Yay, ilişkiye devam edecek ve ayrıldıktan sonra böyle bir anlayış ve sevgi dolu bir ortak bulmanın çok zor olacağını fark edecek.

Koç adam ve Yay kadın

Bir adam anında bu kıza aşık olur. Bu nedenle, derhal eksikliklerini hemen fark etmiyor, ancak defalarca haklarını abartıyor. Ona, çoğu zaman ciddi suiistimali bile affeden, ona izin veriyor.

İlişkileri kadının boyun ve erkeğin baş olduğu iddiasına tam olarak uyuyor. Kız, seçtiği birinin liderliğini tam olarak tanır, ancak aynı zamanda, kararları kendisi alarak, ustaca ve anlaşılmaz bir şekilde yönetir.

Kadınsı bilgelik ve erkek aşkı sayesinde, ilişkiler karşılıklı anlayış ve güven dolu, son derece başarılı olabilir.

Koç kadını ve Yay erkek

Bu, hem taviz veren, hem de ortağı desteklediği ve ona güvendiği çok uyumlu bir birliktelik. Kadın, seçiminin - tanıştığı herkesin en iyisi olduğuna inanıyor. Demek ki - hiç kimse onunla böyle bir ilişki yaşamamıştı.

İlişkilerinin mümkün olan en kısa sürede ciddi bir yöne gitmesi önemlidir. Evlilik hakkında uzun süre düşünmemeliler, birbirlerini sevdiklerini anladıktan hemen sonra ilişkinin kaydedilmesi gerekir.

Her ikisi de bir çiftin psikolojik rahatlığından eşit derecede sorumludur. Dolayısıyla uyum ve sevgiyi korumak için aynı çabayı göstermelidir. Kaprisli insanları unutmaya, kavgalar sırasında uzlaşmalar aramaya ve her konuda bir ortağı desteklemeye değer.

Pin
Send
Share
Send
Send