Rüya yorumu

Uyumluluk Akrepler aşık

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyumluluk Akrepler, astrologlara göre, olumsuz olarak kabul edilir. Sendikaları iki benzer insanın olgunlaşmamış ilişkisi. Tüm problemlerin kaynağı haline gelen ortakta kendi eksikliklerini görüyorlar. Daha detaylı anlayacağız.

Aşka Uyumluluk

Bazı astrologlara göre, su işaretleri birbirleriyle iyi geçinir. Ancak iki Akrep birliği durumunda, bu kural işe yaramıyor. Sürekli olarak güç ilişkisini kontrol etmek zorundadırlar, sonsuz birbirlerine bağlanırlar.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. Sadece erdemleri değil, aynada sanki eşine yansıyan eşin zayıflıklarını da kopyalarlar. Ve kim kendi görüşünü görmekten hoşlanır, her zaman hoş bir yansıması değil? Bu nedenle - sürekli eleştiri, iddia, talep ve hoşnutsuzluk.
 2. Doğanın akrepleri tahmin edilemez ve aynı tahmin edilemezliği bir partnerde görmek ister. Ancak, çok benzer olduklarından ve bir ortağı kendileri olarak anladıkları için çabucak sıkılabilirler. Duyguların eksikliği, tarafını doldurmaya çalışabilirler. Olumlu duygular var, çünkü ilişkilerinde olumsuzluktan daha fazlası var.
 3. İnsanlarla neredeyse mükemmel ilişkiler sergileme yeteneğine sahiptirler. Ortam, bu çiftte hangi tutkuların görüldüğünü bilemeyebilir. Her ikisi de spot ışığında olmak ve sürekli olarak rekabet etmek, çiftte liderlik için mücadele etmek istiyor. Getiri yok dilek.
 4. Her ikisi de astrolojiye inanıyor ve burçlarının en iyisi olduğunu düşünüyor. Bu nedenle kendilerini muska ve tılsımlarla süsleyebilir, Akrep burcuyla dövmeler yapabilirler. Bu onları birleştirir ve konuşmalar için her zaman birçok konu bulmanızı sağlar.
 5. Bir ortak seçerek, onlar oldukça anlamsız. Bu nedenle, kendisine yakın olan bir kişinin, ancak uzun bir süre sonra, kendisine uygun olup olmadığını düşünürler. Bu an, her ikisi de zaten ahşabı kırıp birbiri için pek çok kontrol düzenlemesi yaptığında genellikle çok geç gelir.
 6. İkisi de anlıyor: birlikte yaşaması çok zor. Ancak uzun süre ayrılmaya cesaret edemiyorlar. Birbirlerine yayınladıkları tüm olumsuzlukların onlar için gerekli olduğunu kabul etmiyorlar.
 7. Her ikisi de genel olarak ilişkilerden ve yaşamdan ne istediklerini bilmiyor. Bu nedenle, onlar için birlikte zordur.

Özetle: İki Akrep ilişkisinin kaderini tahmin etmek oldukça zor. Eğer genç ve tecrübesizlerse, romanın sürmesi muhtemel değildir. Fakat daha olgun ve deneyimli ortaklar, eğer birbirlerini seviyorlarsa ve ilişkiler üzerinde çalışmak isterlerse, sonsuza dek mutlu bir şekilde birlikte yaşayabilirler.

Çatışmanın nedenleri ve kaynakları

Çok sık, özellikle genç yaşta, Akrepler arasındaki ilişki hemen bir pozisyonla başlar: çok uzun süre birbirimize tahammül edemeyeceğimiz eşsiz ve karmaşık doğalarız. Daha fazla yaşam, bu beklentileri tamamen haklı çıkarır.

Bu iki karakterin birleşmesinde çatışmalara ne neden olabilir:

 1. Her ikisi de yüksek bir özgüvene sahiptir. Bu nedenle, herkes kendini daha iyi bir ortak olarak görür, sürekli öğretmeyi ve kontrol etmeyi amaçlar. Bu onların büyük yanılgısı. Tartışmayı değil işbirliği yapmayı öğrenmeliler. Ödün vermek, sadece kendi fikrini ağzına köpürerek savunmamak.
 2. Sevgiyi inşa etmeden önce, arkadaşlar edinmeye çalışmalılar. Sadece manevi yakınlığa eriştiklerinde mutluluk ve uyum hakkında konuşabiliriz. Bu olmazsa, ilk tutkunun tutkusu azalır düşmez ayrılırlar.
 3. Ortak temas noktaları bulamazlarsa, birlikte olmak çok zor olacaktır. Herhangi biri, en canlı duygular bile zamanla geçecek. Ortak bir ilgi alanı ve hedef yoksa ve her ikisi de sıkılacak ve ilişkiye son vermek isteyecektir.
 4. Birlikte gidecekleri bir çeşit yüce hedefe ihtiyaçları var. Ancak bu, ilişkilerini sabit kavgalardan ve kavgalardan kurtaracaktır. Sonra birlikte sorunları çözebilir ve yaşamda büyük başarılar elde edebilirler.
 5. Her ikisinin de partnerinin esnekliğini kontrol etmeleri büyük bir zevk. Her zaman karşı cinsin dikkatini çeken, seçtikleri kişiyi kıskançlığa neden olacaklardır. Bunu değiştirmeyecekler, ancak bu davranış parite güvenini tamamen ortadan kaldırabilir.
 6. Özellikle Akrepler biriyle karşılaştırılmayı sevmiyor, diğerlerinin erdemlerinden bahsediyor. Bu ciddi kıskançlık skandallarına yol açabilir. Her ikisi de büyük bir öfke tutabilir ve intikam için kurnazca bir plan bulmaya başlayabilir.

Birbirlerini duymayı öğrenene, tartışmayı ve çatışmayı kesmeyin, bir çiftin refahı hakkında konuşmaya gerek yoktur. İmtiyaz vermek, bir eşin sadece kendi değerlerini değil, aynı zamanda zayıf yönlerini de yansıtan aynası olduğunu anlamaları için çok önemlidir.

Günlük konuşmaları “hecelendiriyorlar”; tüm problemleri çözecekler, duyguları ve deneyimleri hakkında konuşacaklar. Ayrıca, seçtikleri sevgiyi sürekli göstermeleri ve kanıtlamaları gerekir. O zaman her şey yolunda gider.

Akrep Kadın ve Akrep Adam

Aynı burç işaretine rağmen, bu birlik içindeki kadın daha dürtüsel ve tahmin edilemez bir karaktere sahip. Bazen bir insanın davranışlarının amaçlarını anlayamayacağı hileler yapar.

Tatlı ve sakin bir şekilde davranır, sonra yüksek sesle gülmeye başlar, sonra bir sinir krizi geçirir. Bir adamı çılgına çevirir. Sevgilisinden ne bekleyeceğini asla bilemez, bu da onu sinirlendirir ve sinirlendirir.

Tabelasının bir kadınıyla birlik içinde olan bir adam, doğasının en kötü yanını gösterir. Sürekli onu eleştirir, fırtınalı bir gösteriyi düzenler. Diğerleriyle eşleşmiş olmasına rağmen, genellikle oldukça kısıtlanmış ve rasyoneldir.

Ona göre, bu ilişki nadiren sürdürülen gerçek bir güç testidir. Sürekli düellolar ve çatışmalar onu hızla yorgunlaştırır ve ayrılmayı düşünür.

Bu, anlaşılması zor olan iki manipülatör birliğidir. Er ya da geç kontrolleri kaybeder ve korkunç şeyler yapabilir ve birbirlerine büyük acılar yaşatır.

Evlenirlerse, düğünden sonra kısa bir sakinleşme olur. Onları sadece bir çocuğun doğumuna, ancak kısa bir süre için sakinleştirin. Maddeyi evliliğe getirmek değil, daha uygun olan ikinci yarıya bakmak daha iyidir.

Videoyu izle: TERAZİ BURCU - AKREP BURCU AŞK VE GENEL UYUM. TRENDASTRO (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send