Rüya yorumu

Arzu çabuk, kolay ve hızlı bir şekilde nasıl yerine getirilir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hepimizin kesin arzuları var. Ve hepimiz arzularımızın gerçek olmasını istiyoruz. Ne yazık ki, bazen istenen uygulamanın hayata geçirilmesi hayal ettiğimiz mutluluğu hissetmiyor. Arzu kolayca, çabuk ve nasıl sonuçlandırılır? Çabucak çözelim!

Dilek nasıl gerçekleşir Sırları

Arzuları insan doğasının ayrılmaz bir parçasıdır. Ve yeni hedefler koymamıza, motive olmamıza ve tabii ki hayatlarımızı birçok duygu ile doldurmamıza izin verdiği için onlara gerçekten ihtiyacımız var!

“Arzunu nasıl yerine getirebilirsin?”, - Bu soru sana işkence ediyor mu? Ardından, arzu edilen şeyi yapmak için doğru hazırlıklara başlayın; bu, yaşamdaki hayali kolayca ve ekstra enerji olmadan gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

 1. Güzel bir defter, defter, kalem veya keçeli kalem alınhangi arzularını kaydedecek. Bir dizüstü bilgisayar birkaç yıl için yeterlidir, bu yüzden seçimine ciddi şekilde katılmak. Kendiniz için en çekici seçeneği satın alın; bu ilk bakışta kendinize ait bir iç zevk hissine neden olur. Bu noktayı ihmal etmeyin - bu oldukça önemlidir.
 2. X gününde, en az bir saat ücretsiz harcayın tüm diğer zaman meselelerinden. Ve daha da iyisi - üç ya da dört saat. Emekli olmanız ve kendinizi bu sürece tamamen daldırmanız gerekir. Böyle bir fırsatla, doğaya girmek idealdir: Okyanus, deniz, nehir, ormandaki, dağlardaki, şehir gürültüsünden ve yaygaradan tamamen uzaklaşmak için.
 3. Doğru yeri bulmak Oturun ve sihirli defterinizde en içteki arzunuzu (veya arzularınızı) yazın (ayrıca kapağı da imzalayabilirsiniz).

Dileğin gerçekleşmesi için aşağıdaki basit önerileri dinleyin:

 • Tüm senin arzular sadece kişiliğini etkilemeli ve başka kimse yok! "I" kelimesini yazmaya başlayın. Arzuları böyle bir bağlamda kabul etmek kabul edilemez: "Onu istiyorum (o ...)".
 • Yararlanmak fiil eyleminin mutlaka gerginlik göstermesi. Tam bir hayal gücü vermek ve istenen şeyin zaten gerçekleştiğini görselleştirmek gereklidir ve bu uygulamanın keyfini zaten çıkarabilirsiniz. Bu paragrafta, yaratıcı yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak ve her şeyi mümkün olan en parlak renklerde sunmak önemlidir! Üstelik, eğer eylem fiili duygusal deneyimleri yansıtacaksa - bu harika. Nihai sonuç üzerinde çok iyi etki.

Örneğin:

"Dans ederim"

"Gerçek bir vızıltı alıyorum"

 • sonra özellikler eklemeli ve arzunuzda tam olarak ne yapacağınızı belirleyin.

Örneğin:

"Oryantal bir dans gösterisinde dans ediyorum ve dansım için ödül alıyorum."

"Sevgili kocamın bana sunduğu 99 parlak kırmızı gülden oluşan lüks bir çiçek aranjmanının kokusunu hissediyorum."

 • Elbette ifadeyi duygusal ifadelerle seyreltin:

"Oryantal dans performansında dans ediyorum ve içten neşe, mutluluk, kendimle gurur duyuyorum."

 • belirtmek sık sık olduğu gibi ne tarif edersen

Örneğin:

"Yılda iki kez Bali'de dolaşmaktan mutluyum"

 • eklemek "ya da daha iyisi" sözcüğü sonunda. Kendine (ve evrene) daha da fazla özellik ver!

Örneğin:

“Yüzümde bir gülümsemeyle, Bali'deki bir plajda ya da yılda iki kereden daha iyi bir yerde yatarken şafakla tanıştım.”

 • "NOT" parçasını atın. Gerçek şu ki, bilinçaltımız bir "değil" parçasını algılamıyor. Ve eğer örneğin “hastalanmıyorum” yazarsanız, “hastalanırım” gibi tam tersi olur. Bu nedenle, inkar içermediğinden öbekleri formüle etmeyi öğrenin.

Örneğin:

"Ben hasta değilim" - yanlış. Doğru: "Ben sağlıklıyım (sağlıklı)."

"Para ile hiçbir sorunum yok" - yanlıştır. Doğru seçenek: "Zenginim (zengin)."

 • "İstiyorum" fiilini atın.Bir dileği gerçekleştirmek için. Ne de olsa, "istiyorum" yazdığınızda, Evren, arzunuzun çoktan gerçekleşmiş gibi algılıyor - zaten zaten bir şey istediğiniz için, "her şey yapıldı" anlamına geliyor.

Örneğin:

“Başarılı olmak istiyorum” yanlıştır. Doğru: "Başarılıyım."

 • Ek bir etki Desire Card'ı getirecek. Gerçek şu ki, bilinçaltımız şemalara, resimlere ve belirli resimlere sadece kelimelerden daha iyi odaklanıyor. Öyleyse ona yardım et: hayalini kurduğun dergi resimlerini kes ve "Zihin Haritalarını" oluştur. Bitmiş harita, kimsenin bulamayacağı ve her şey gerçekleşene kadar kimseye göstermeyeceği tenha bir yere gizlenmelidir. Unutmayın ki mutluluk sessizliği tercih ediyor.
 • Ayrıca, ay takviminin arzuları yerine getirmek için daha hızlı ve kolay olduğunu unutmayın. ilk ay gününde gebe kaldı.

2019 ay takviminde şanslı günler

Zaten anladığınız gibi, 1 ay günü en samimi hayallerinizi gerçekleştirmek için en başarılı olanıdır.

2019 yılı için bu günlerin tarihlerini bilmenizi öneririm:

 • beşinci şubat;
 • 7 Mart;
 • altı nisan;
 • Beşinci Mayıs;
 • dördüncü haziran;
 • Ağustos ayının ikinci;
 • ağustos otuz birinci;
 • Yirmi dokuzuncu Eylül;
 • Yirmi sekizinci Ekim;
 • 27 Kasım;
 • Yirmi yedinci aralık.

Dilekler neden yerine getirildi ve bundan memnun değil miyiz?

İlk başta, birçok insan spekülasyonlar: "Bir dilek nasıl gerçekleşebilir?" Aynı zamanda, kolayca yerine getirilen bir arzu kategorisi var, ama çok zaman ve kişisel enerji gerektirenler var.

Ancak en ilginç şey, daha sonra hayalleri için umutsuzca çabalayan aynı insanların, yerine getirildiğinde genellikle hayal kırıklığına uğramasıdır. Birdenbire, yaşamın pek de mutlu olmadığını (sandıkları gibi) olmadığını görünce şaşırırlar.

Belki sana da benzer bir şey oldu? Eğer evet ise, o zaman sadece istenen gerçek olanı hemen gerçekleştirmenize yardımcı olacak 3 önemli koşuldan faydalanmanızı değil, aynı zamanda bu süreçten gerçek anlamda zevk almanızı da öneririm!

 1. Dileklerin senin olsun.. Çoğu zaman insanlar bir şeyler için çaba harcarlar, çünkü cevap vermelerine neden olmazlar, ancak ebeveynlerini memnun etmek, arkadaşları / eski sınıf arkadaşlarını şaşırtmak, yetkililerin dikkatini çekmek vb. Aynısını yapmayı kes! Özel olarak ne istediğinizi belirlemeyi öğrenin ve daima kendi kalbinizin çağrısına gidin - tam olarak aldatmayacaktır.
 2. Arzu güvende olmalı. Hiçbir durumda başkalarına, gezegenimize vb. Zarar verebilecek bir şey düşünmeyin. Kendinizi asla birisinin itibarını, ailesini, kariyerini, hayatını mahvetmek için bir hedef belirleme - bu, kendinize acı çekmenin doğrudan bir yoludur. Bumerang yasası henüz iptal edilmedi! Bu nedenle, barışçıl bir dilek dileyin - böylece hem siz hem de etrafınızdaki herkes arzulananın yerine getirilmesinden memnun kalır.
 3. çekici vs iç tesisatlar. Çok sık bir şey istiyoruz, ama kafamızda arzumuzun tam tersi olan sağlam bir tutum var. Ve buna göre, onu hayata yerleştirmeyi önler. Bu nedenle, inancımızla inançlarımızla dost olmamız çok önemlidir.

Örneğin, bir kadın, kendi işini kurmayı hayal etmekte, fark edilmekte ancak aynı zamanda kafasına dadı tuttuğu için kötü bir anne olacağına dair sert bir inanç duymaktadır.

Veya bir insan finansal refah, başarı elde etmeyi hayal eder, ancak doğası gereği “büyük paraların sorunlara yol açtığı” konusunda ikna olmuştur. Ya da "para kötüdür".

Bir çok örnek verebilir, istediklerinin ayarlarına uyduğundan emin olmalısın. Aksi takdirde, her zaman kendini sabote etmekten muzdarip olacaksınız.

Umarım şimdi, arzuların nasıl yerine getirileceği ve sonuçlarından nasıl sevinileceği konusunda biraz netleştiniz. Nasıl arzulanacağını bil, hayat güzel olacak!

Ve sonunda ilginç bir tematik video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send