Rüya yorumu

Akrep ve Kanserin Uyumluluğu - Uyumdaki Yaşam

Pin
Send
Share
Send
Send


Akrep ve Kanserin uyumluluğunun son derece uyumlu olduğu düşünülmektedir. Her iki taraf da su elementine itaat eder, böylece birbirlerini mükemmel bir şekilde anlarlar. Ama aynı zamanda problemli anlar da var. Daha detaylı anlayacağız.

Aşka Uyumluluk

Birbirlerini mükemmel anlarlar. Bazen kelimeler olmadan bile, sezgi düzeyinde bir eş hissetmek, hatta kendisinden uzakta olmak. Astrologlar, ortaklar arasındaki uyumluluğun biraz mistik olduğunu düşünür, çünkü her ikisi de iyi bir premonition duygusuna sahiptir.

Akrep ve Kanser birliğinin özelliği nedir:

 1. Her ikisi de yanlarında bir ruh eşi olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, hemen ciddi ve uzun süreli bir ilişki için ayarlanmışlardır. Birlikte kendilerini iyi hissettirmek için her şeyi yapmaya hazırız. Elbette aşkı kurtarmaya çalışıyorum.
 2. Bir çiftteki roller doğal ve uyumlu bir şekilde dağıtılır. Liderlik için savaşmayacak, işbirliği yapmayı ve etkileşime girmeyi, ortak bir dil bulmayı istemeyecekler. Kanser planlamadan, yeni fikirlerden ve gelişim için bir vektör seçmekten sorumludur. Akrep - daha ziyade seçtiği ile kolayca buluşabilen bir sanatçı.
 3. Akrep için Kanser çekici çünkü her zaman desteklemeye, dinlemeye ve yardım etmeye hazır. Bu hassas ve hassas doğa için mükemmel bir "yelek". Akrep, tam güvenlikte bir ortağa yakın hissedebileceklerini takdir eder, kendisine güvenir.
 4. İlişkilerinin bir kısmı garip görünebilir. Ama birlikte iyiler, bu nedenle başkalarının görüşlerini umursamayın.
 5. İtici ve ılımlı Akrep, nazik, diplomatik ve sakin yoldaşını mükemmel bir şekilde tamamlar. Her ikisi de ilişkilerde gelişir, bir ortaktan eksik olan nitelikleri alır.

Özetle: Bu çift son derece uyumlu. Mutlu bir aile kurmak, yaşlılığa kadar birlikte yaşamak için her şansları var. Asıl mesele, çatışmaları nasıl çözeceğinizi öğrenmek ve duyguları kendinizde tutmamak, tüm suçları zamanında ilan etmektir.

Çatışma nedenleri

Olumlu uyumluluğa rağmen, ortaklar sorunları başarıyla çözmeyi ve çatışma durumlarından nasıl kurtulacağını öğrenmezse ilişkiler zor ve acı verici olabilir.

Bu işaretlerle ilişki içinde çalışmak için gerekenler:

 1. Her ikisi de oldukça dokunaklı ve haklı. Her şimdi ve sonra sonuçları düşünmeden birbirlerinin duygularını incitebilirler. Şikâyetlerini kendi içlerinde kızdırmadan, doğru ve dokunsal olarak seçilen kişiye iletmeyi öğrenmelidirler.
 2. Eğer suçu hafifletirlerse, gelecekte seçilen kişinin zayıf kalacağı anı bekleyeceklerdir. Ve kendi alaycı duygularının intikamını almak isteyen bir boğaz noktasına çarptı. Bu olursa, ilişki uzun sürmeyecek, çiftte rahat bir ortam olmayacak.
 3. Kanser ilk önce çatışmaları nasıl yumuşatmayı öğrenmeli, çünkü Akrep daha ılıman ve şiddetli bir eğilime sahip. Duyguların etkisi altında, negatifini her zaman içeremez.
 4. Her ikisinin de harika bir mizah anlayışı var. Fakat şakalarında ve alayında bir kişinin çizgiyi geçemediğini anlamalıdırlar. İroni, seçilen kişinin duygularına zarar vermemelidir, böylece ilişki güvenli bir şekilde gelişti.
 5. Periyodik olarak, ortakların kişisel alanlarını birbirlerinden boşaltması gerekir. Bazen kendileri ile, düşünceleri ve deneyimleriyle yalnız kalmak zorundalar. Bu son derece önemlidir.
 6. Bu paritede sadakat sorunu da akut. Her ikisi de karşı cinsten ilgiyi sever ve onu alma anını asla kaçırmaz. Dolayısıyla kıskançlık ve kavgalar, hayal kırıklığı ve güven eksikliği.

Özetle: Bu işaretlerin uyumluluğu iyi, ancak üzerinde çalışılacak bir şey var. Bazen yalnız kalmaları ve kendi deneyimleriyle başa çıkmaları için ortaklara zaman vermeleri ve zaman vermeleri gerekir.

Akrep Kadın ve Kanser Adam

Bu birliktelikte kız ortaya çıkar ve gelişir. Kişiliğinin, daha önce hiç şüphelenmediği niteliklerini gösterir. Bir adam onun gerçekleşmesine, yaşamda kendini bulmasına ve gerçek mutluluğu hissetmesine yardımcı olur.

Bu çiftte bir öğretmen, koruyucu ve koruyucu rolünü oynuyor. Her şeyde rehberlik eder, tavsiyelerde bulunur, destekler ve yaşamın zor anlarında dinlenir. Seçilen kişinin kaprisini tatmin etmeye hazır, çünkü onun için çok ciddi.

İlişkiler, yalnızca duygusal ve duygusal alanlarda değil, aynı zamanda birbirlerine saygı duymayı, eşin fikrini dinlemeyi ve sorunları birlikte çözmeyi öğrenirse, ortak temas noktaları bulmaları halinde, uzun süre devam edecektir.

Bir kadın için ana şey şafak yapmak, seçmenin nasıl sevdiğini anlamak ve küstah olmak değildir. Aksi takdirde, bir partnerin kalbini kırabilir ve gelecekte kaderinin nasıl gelişeceğini düşünmeden ayrılabilir.

Akrep ve Kanser

Genelde karşı cinsle ilişki geliştirmeyen Kadın-Kanserin ince zihinsel organizasyonunu anlayabilen bu adamdır. Herkesin aksine, onun duygusallığını takdir edecek ve muazzam potansiyeli görecektir.

Buna karşılık, daha önce almadığı şekilde, ona özen ve şefkat göstererek onu kuşatırdı. Aynı unsurlar nedeniyle, ortaklar birbirlerini mükemmel bir şekilde anlıyor, çünkü karakterleri çok benzer. Gerçekten mutlu, samimi ve güvene dayalı bir ilişki kurabilirler. Bu birliktelikte fayda yoktur, ancak yalnızca sevgi ve birbirleriyle işbirliği yapma arzusu vardır.

Ancak, çiftteki sorunlar hala olabilir. İlk sevginin derinleşmesinden sonra başlarlar ve ilişkinin nasıl daha da gelişeceğine karar vermenin zamanı gelmiştir.

Aile, malzeme gelişimi ve geleceğin geleceği ile ilgili her şey için birbirleriyle plan yapmayı öğrenmeleri gerekir. Somut ve bilinçli kararlar verin ve bulutlarda uçmayın.

Büyük olasılıkla, kız memnuniyetle seçilen kişinin eline tüm güç ve sorumluluk verecektir. Beklediği ve beklentilerini karşıladığı en önemli şey. O zaman hayal kırıklığı asla yaşanmayacak ve mutlu bir şekilde uzun süre birlikte yaşayacaklar.

Videoyu izle: Anne Baba ve Çocukların Burç Uyumları 27 Şubat 2016 (Mart 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send