Rüya yorumu

Köpek yılının ilginç ve gerçek özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğu takvimine göre, her yıl hayvan dünyasından patronu, rengi ve unsuru var. Kırmızı Fiery Rooster'ın yerine geçmek için, Sarı Köpeğin yılı acele ediyor. Her hayvan kendi yolunda insanın kaderini etkiler, bu yüzden Sarı Köpeğin başarı şansını kaçırmamak için hangi doğanın olduğunu bilmek gerekir.

Sarı Köpeğin Karakteristik Yılı

16 Şubat 2018, Sarı Köpek resmen haklarına girecek ve 4 Şubat 2019 tarihine kadar insanların kaderini etkileyecektir. Bu arada, komşusu Yangın Rooster ile aynı çatı altında yaşamak zorunda.

Köpek bir hayvan değil. Bir yandan dostça, sadık ve sadık bir hayvan bulunamaz. Ancak davetsiz misafirlere evini yabancılardan koruyarak öfke, saldırganlık ve öfke gösterebilir.

Kararlı ve iddialı Fire Rooster'ın sadık ve sakin bir Köpekle ortak bir dil bulması çok zordur, ancak Köpeklerin bilgeliği sayesinde bu süre nispeten sakin geçmelidir.

2018'in unsurları

Yeni 2018 yılı dünya elementinin egemenliğinde olacak. Sert ve acımasız bir Ateşin yerine, yolundaki her şeyi süpürüp götüren, tutarlı, yavaş ve istikrarlı bir şekilde dengeli ve huzurlu bir Dünya gelir. Tüm başlatılan işleri yalnızca mantıklı bir şekilde sonuçlandırmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda geniş kapsamlı planlar yapma ve uzun vadeli projeler başlatma fırsatı da sunar.

Bu trendler hayatın tüm alanlarına uygulanacaktır - politika, ekonomi, sağlık ve çevre. Bu yıl tüm anlaşmazlıklar ve çatışmalar durmalı, askeri çatışmalar azalmalı ve insanlar her durumdan doğru yolu bulabilecek ve taviz verme yeteneğini öğrenebilecekler.

Bu yıl, insanlar oldukça toprak dünyalarıyla ilgilenecekler - emlak, kariyer, tarım, maddi değerler. Fakat ruhsal ve ideolojik problemler arka plana çekilinceye kadar.

2018'in rengi sarı, yanı sıra tüm tonları - altın, sarımsı kahverengi, haki olacaktır. Bu renk, aydınlık bir geleceğe huzur, istikrar, samimiyet, nezaket, iyimserlik ve inanç sembolü olacak.

Taş 2018 doğal olmalı ve açık sarıdan çikolataya kadar bir gölgeye sahip olmalıdır. Olumlu taşlar amber, jasper, opal, sitrin olabilir.

Yılın olumlu nitelikleri Sarı Köpekler

Sarı Köpek, yeni yılda belirleyici olacak birçok olumlu özelliğe sahiptir:

 • Köpek her zaman akıllı, sadık ve içtendir;
 • Köpek nasıl konuşulacağını bilmiyor - çünkü onun davranışları güzel sözlerden daha önemli;
 • Bir köpek arkadaşını asla hayal kırıklığına uğratmaz;
 • Bir köpek bencilce sevemez;
 • Köpek sıkıntı içinde bir arkadaş bırakmayacak;
 • Köpek her zaman mütevazı ve esası için övgü veya ödül beklemiyor;
 • Köpek adaletsizlik ve ihanete tahammül etmez;
 • Köpek cesur ve her özellik için hazır;

Bu niteliklerle ne kadar fazla insan uyumlu olursa, gelecek yıl onun için o kadar iyi olur.

Çin burçlarının çeşitli belirtileri için 2018 yılı ne olacak?

 • Bu yıl Köpek için en uygun olacak. Bu işaretin temsilcileri, görülmemiş şans ve en çok arzu edilen arzuların yerine getirilmesini bekliyor.
 • Kaplan ve At'ta Köpek ile iyi uyumluluk. Yıl bütün çabalarında onlara başarı getirecek.
 • Rat, Tavşan ve Maymun ayrıca Köpeklerin desteğine de güvenebilirler. Onlar için yıl olumlu ve ilginç olaylarla dolu olacak.
 • Tartışmalı yıl Snake, Pig ve Rooster'ı bekliyor. Başarı dönemleri, zorluk dönemleri ile değiştirilecektir. Sonuç olarak, yıl değişebilir.
 • Dragon, Keçi ve Boğa zor bir dönem bekliyor. İlişkilerde ve planların ihlalinde zorluklar olabilir.

2018 için astrolojik hava tahmini

Köpek muhafazakar bir karaktere sahip olduğundan, gelecek yıl tüm alanlarda nispeten eşit ve sakin olacaktır. Çoğu insan için kritik veya kritik olmayacak. Fakat aynı zamanda, Sarı Köpek çok aktif ve aktif bir yaratıktır. Bu nedenle, sadece işçiler kendi iyiliğine ve himayesine güvenebilir, ancak tembel insanlara tahammül edemez.

Sarı Köpeğin keskin bir adalet duygusu vardır, bu yüzden bu yıl herkes hak ettiğini alır. Bir köpeğin öfkesine neden olmak istemiyorsanız, vicdanınızdan ödün vermemelisiniz.

2018'de pek çoğu, bilincin dönüşümünü ve yaşam değerlerini yeniden düşünmeyi deneyimleyecek. Sadece gerçek değeri olan nitelikler - adalet, sadakat, sevgi, merhamet, nezaket ön plana çıkacaktır. Birçoğu, bu niteliklerin pahalı alımlardan ve diğer maddi değerlerden çok daha önemli olduğu sonucuna varacaktır.

Sarı Köpeğin Yılı aşk ilişkileri için elverişli olacaktır. 2018'de çoğu, eşlerini tanıyacak ve hatta evlenecek kadar şanslı olacak. Unutulmaması gereken tek şey, Sarı Köpeğin korunmasını yalnızca samimi duyguları olanlara göstereceğidir. Kazanılmış haklara dayalı ilişkiler mahvolur.

Gelecek yıl, her şeyden önce aile değerlerini taşıyan ve sevdiklerine sadık olan insanlar için uygun olacaktır. Ayrıca, bu arkadaşlıklar için çok elverişli bir dönem, çünkü köpek en iyi arkadaş.

Mali açıdan, 2018 yılı boşta dolaşmayı sevmeyen ve yalnızca kaderin insafına güvenmeyen insanlar için uygun olacaktır. Köpek, şüpheli dolandırıcılıklara eğilimli olmayan dürüst işçilere önemli bir kazanç sağlayacaktır. Yılın ikinci yarısı para açısından daha uygun olacaktır.

Köpeğin yaşamda basit olduğunu ve lüks eşyalara ihtiyaç duymadığını unutmayın. Bu nedenle, sadece gerçekten yararlı ve önemli masrafları onaylayacaktır: inşaat ve onarım, konut satın alma, eğitim satın alma, girişimcilik faaliyeti.

Ancak genel olarak, Sarı Köpeğin Yılı'nın olumlu değişiklikler getireceğini, umut ve iyimserliği aşıp birçok insanın hayatını daha iyi hale getireceğini söylemek güvenlidir.

Köpekler yılında doğmuş insanlar

Doğu takvimine göre, Köpek Yılı'nda doğan insanlar sadakat, samimiyet, iyi kalpli ve merhametlidir. Daima ihtiyacı olan herkesin yardımına gelecekler ve adalet için savaşmaya hazırlar.

Bu işaretin temsilcileri çok aktif ve boşta kalamazlar. Hayattan ne istediklerini her zaman bilirler ve nadiren yardım isteyen her şeyi kendi başlarına başarırlar. Genellikle köpek çok inatçı ve alaycıdır. Başkalarını eleştirmeyi sever ve her detayda hata bulur.

Köpek, ruhunun derinliklerinde neşe ve acıyı deneyimlemeyi tercih ederek duygularını değiştirmez. Bu durumda, hiçbir durumda duyarsız olarak kabul edilemez. Aslında ihtiyacı olanlara yardım etmek için sadece kendi başına değil, aynı zamanda diğer insanların da acı çektiğini yaşıyor.

Köpek rahat ve lüks bir yaşam için çaba sarf etmiyor, cömert ve bencil, basit ve mütevazı. Adaletsizliğe tahammül etmez ve katı ahlaki kurallara uyar.

Gündüz doğan köpekler daha sakin ve huzurlu bir eğilime sahiptir. Geceleri doğan burcun temsilcileri daha dengesiz ve çatışmalara açık.

Erkek köpek

Erkekler-köpekler her zaman şeref kurallarına sadık kalarak zeka, adalet ve cömertlik ile ayırt edilirler. Eğlenceli ve hareketlidirler, insanlarla kolayca ortak dil bulabilir ve çok sayıda arkadaşı olabilir.

Bu işaretin temsilcilerinin çok gelişmiş bir sorumluluk duygusu var. Dürüst, cesur ve kararlılar, her zaman yardım etmeye hazırlar.

Köpekler maddi mal birikimine eğilimli değildir. İyi yapacak erkekler bile lüks aramayacak, mütevazı bir yaşamdan memnun kalacaklardır. Onlar için çok daha fazlası insanların görüşü ve sevdiklerinizle ilişkilerin anlamıdır.

Köpek fedakar bir işarettir. Kendisi için yaşayamaz ve hayattan zevk alamaz. Misyonu: Başkalarına hizmet etmek ve kişisel mutluluğunu bile feda ederken görevine sadık kalmak.

Bir dişi köpek

Yılda doğan kadınlar Köpekler nadiren sakin ve dengelidir. Kural olarak, bir süre dinlenmeden, çok çalışırlar. Genellikle duygularını açıkça ifade etmemeye çalışan kapalı bir karaktere sahiptirler. Aynı zamanda dost canlısı insanlardır ve insanlarla kolayca temasa geçerler.

Kadın köpekler bazen inatçıdır ve eleştiriye ve karamsarlığa eğilimlidir.

Bu işaretin temsilcileri, herhangi bir sır ile onlara güvenebilir ve onlara güvenebilir. Her zaman masumlar için ayağa kalkacaklar, ihanet etmeyecekler ve olası her türlü yardımı sağlayacaklardır. Sevdiklerinizin uğruna kadın köpek bile kendilerini feda edebilir.

Köpek Yılı'nda doğan insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send