Rüya yorumu

Terazi ve Kanserin Uyumluluğu - Bir arada olmaları hedeflensin

Pin
Send
Share
Send
Send


Terazi ve Kanserin uyumluluğu astrologların görüşüne göre olumsuz olarak kabul edilir. İşaretlerin unsurları - su ve hava, birbirleriyle kötü bir şekilde birleştirilir. Aşka değil, iş ilişkisi kurma olasılıkları daha yüksektir. Böyle bir çift birlikte kalır ve mutlu yaşar mı? Çözmeye çalışalım.

Aşka Uyumluluk

Terazi ve Kanser bir araya geldiğinde, uyumsuzluğa rağmen derhal birbirleriyle ilgi çekmeye başlarlar. Bu nedenle, hayatlarının aşkıyla tanışmışlar gibi gözüküyor. Birbirlerine ilgi duyuyorlar, ancak ne yazık ki, gelecekte bu tür ilişkiler mutlu olmayacak.

Kanser ve Terazi ilişkisinin özelliği nedir:

 1. Önce aşık olan kanserdir. Etkilenebilir ve romantik doğası buna katkıda bulunur. Bir ortağı idealize etme eğilimindedir, bazen kendisine varolmayan liyakatları gösterir ve kusurları fark etmez.
 2. Terazi, daha fazla hesaplamanın bir işareti olarak, öncelikle ilişkinin yararlarını değerlendirir. Hemen çok şey alabileceklerini görüyorlar ve karşılığında biraz para vermek zorunda kalacaklar. Bu nedenle bir ilişki içine girerler.
 3. Astrologlar bu çifti, patron ve danışman birliği olarak tanımlarlar. İlk rol her zaman Terazi tarafından oynanır, ikincisi ise ortaklarıdır. Ancak böyle bir birliğin daha fazla arkadaşlık veya ortak iş yapma şansı vardır ve aşık olarak su ve havanın işaretleri genellikle zordur.
 4. İşaretlerin duygusal uyumluluğu pratikte sıfırdadır, bu nedenle aralarındaki manevi anlayış asla gerçekleşmeyecektir. Romantizm sadece bir ilişkinin başlangıcında olacaktır. Gelecekte güvenle, arkadaşlık ve ortak hedeflere dayanmaları durumunda gelişeceklerdir.
 5. Perspektif ilişkileri, ortakların ortak bir amacı varsa olabilir. Birlikte, büyük başarılar elde edebilirler ve hayattan istedikleri her şeyi alabilirler.
 6. Ortaklık ve iş ilişkilerinde Terazi her şeyi analiz edecek ve tartıştıracaktır. Bu, olayların gelişimini öngörebilen mükemmel bir stratejist. Kanser harika bir sanatçı. Eşini dinler ve söylediği her şeyi yaparsa, ortak işlerde başarılı olurlar.
 7. Ölçekler şüphe etme ve tereddüt etme eğilimindedir. Kanser bazen onu yorur, ancak ortağı doğru yola yönlendirir, ilham verir ve şüphe duymayacağına ikna eder. Karşılığında, Terazi minnetle sahip oldukları tüm kaynaklar arasındaki ilişkiye yatırım yapacak.
 8. Ancak geri dönüş sadece değil - Terazi kaynaklarını yatırım olarak görüyor. Onlar için, bu gelecekte temettü getirecek değerli bir yatırımdır.
 9. Her iki işaret de duyarlı ve duygusaldır. Fakat duygularını farklı şekillerde gösterirler, bu da yanlış anlamalara neden olabilir. Ölçekler bazen Kanserin çok savunmasız, dokunaklı ve duygusal olduğunu düşünür.
 10. Terazi burcu Kanser'i görünüm, estetik ve güzel olanların yüküyle çekiyor. Ancak zamanla hayal kırıklığına uğradı, çünkü partner ona çok soğuk, erişilemez ve hatta duyarsız görünüyor.
 11. Her zaman konuşacakları bir şeyler vardır. Düşüncelerini, hislerini paylaşırlar, ortak planlar yapar ve hayal kurarlar. Her ikisi de eşin görüşüne saygı duymayı öğrenirse, eşinden eksik nitelikleri alarak çok başarılı bir iki kişilik bir ilişki yaratabilir.
 12. Ortak yaşamın mutlu olması pek mümkün değildir. Kanser, ev konforunu ve sükunetini takdir eder. O bir ev sahibi ve muhafazakar. Terazi de seyahat etmeyi sever, bütün parayı eğlenceye harcayabilir. Onlar anlamsız, yarın hakkında düşünmeyin ve asla bir yuva yapmazlar.

Özetle: Bu insanlar birbirlerine kuvvetlice çizilmiş olsalar da, arkadaş olmaları veya birlikte bir şeyler yapmaları daha iyidir. Bir ilişkide, bir ortağı anlamayı öğrenmek için çok farklılar. Bu nedenle, birçok sorun olabilir.

Çatışma nedenleri

Kanser son derece kontrol edici bir işarettir. İlişki için tehlikeli olan ortağı sürekli olarak sınırlamaya çalışacak. Çünkü Terazi, çerçevelere ve kısıtlamalara müsamaha göstermeyen, özgürlüğü seven bir doğa.

Raku ailede çok önemli bir dengedir. İlişkide ünlü bir ev arıyorlar. Güvende olmak istiyorlar, önemsememek için para harcamayın. Bu nedenle, Terazi Kanserinin pratik olmaması ve baş dönmesi büyük can sıkıcıdır. Maddi mallarla ilişki kurmanın ne kadar kolay olduğunu anlamıyor, bunları yararsız bir şekilde boşa harcıyor.

Kanser için duygusal olarak kararlı bir ilişki asla olmayacak. Onun için ölçekler çok fazla tahmin edilemez, bir ortaktan ne bekleyeceğini anlamıyor ve bu can sıkıcı bir durum.

Ayrıca Raku, partnerinden gelen duygulardan da yoksundur. Soğuk hissediyor çünkü Terazi çok açık olmaktan hoşlanmıyor ve duygularını gösteriyor. Yavaş yavaş, bir ilişkide, atmosfer tam olarak bu sebepten dolayı gerginleşir.

Terazi Kanser ile onlar için uygun olduğunu anlıyor - genellikle maddi zenginlik sağlayarak, her şeyi kazanıyor ve kendine çekiyor. Ama asla gerçekten aşık olmadılar, hatta ilişkiyi tamamen yok edecek ihanete bile gidebilirler.

Kanser Kadın ve Terazi Man

Bu birliktelikteki adam son derece dengesiz bir yapıdır. Sakin ve tahmin edilebilir kız hızla onu sıkar ve yan tarafta eğlence aramaya başlar. En başında, yumuşaklığı, çekiciliği ve duygusallığı ile büyülenecek.

Zamanla, insan manipüle edildiğini, kendi kurallarını kontrol etmeye ve empoze etmeye çalıştığını hissedecektir. Buna asla tahammül edemez, çünkü özgürlüğünü her şeyden önce değerlendiriyor.

Kadın, seçimle yapılan toplantıların giderek daha nadir hale geldiğini ve duygularının nasıl geliştiğini görecek. Hayatta kalacak, tavizsiz ilişkilerden kopmaya cesaret edemeyecek. Sonuç olarak, ayrılma kararı ortağı tarafından alınacaktır.

Kanser erkek ve Terazi kadını

Bir erkek, tecrit edilmesine rağmen, ilk buluşmada Terazi kızına aşık olur. Her şey için hazır, güçlü bir çekicilik hissediyor ve inanılmaz bir duygu yelpazesi yaşıyor.

İlk başta kız, bu özel adamın onun için güvenilir bir destek ve ünlü bir taş duvar olabileceğini düşünüyor. Gelip tüm sorunlarını çözmesini, etrafındaki dünyayı daha aydınlık ve renkli hale getirmesini istiyor.

Ancak, ilişkilerini sürdürebilmesi için bilgelik göstermesi çok önemli değil. Kendisi bazen çok fazla soru sorduğunu anlıyor. Bir insanı durdurmaz, ancak ulaşılmaz bir güzellik elde etme arzusunu güçlendirir.

Bir adam gerekli olan her şeyi sağlayabilir, ancak er ya da geç daha fazla talep edecektir. Taleplerinin çubuğunu azaltamazsa, ilişki er ya da geç kopar.

Pin
Send
Share
Send
Send