Rüya yorumu

Şubat 2018 için Burç Koçu - ayın önemli olayları

Pin
Send
Share
Send
Send


Şubat ayında Sarı Köpek, Koç'a zarif davranacak - evlerine pek çok hoş sürpriz ve iyi haber getirecek. Ancak onlardan geri dönüş ve nezaket bekler, aksi halde zamanla bütün hediyeleri alabilir. Bu zodyak temsilcileri, profesyonel alanda titizlik, şefkat ve aşık romantizm göstermelidir. Koç burcunun Şubat 2018'e ait burcu, evde olumlu bir atmosfer ve akraba ve arkadaşlarla ilişkilerin geliştirilmesini vaat ediyor.

Genel burç

2018'de iş ve kişisel yaşamda istenen sonuçları elde etmek için, Şubat ayında, Koç'un geçmişte yapılan hataları düzeltmeye başlaması gerekir. Sabırlı olmalıyız ve tepeye çıkan tüm engelleri aşabilmek için sebat etmeliyiz. Zaten ayın sonunda bütün eserler ödüllendirilecek ve hayat yeni renklerle parlayacak. Çok sayıda olaya rağmen, gerisini unutma - arkadaşlarla daha sık yürüyüşlere çıkmalı, eğlence mekanlarına gitmeli ve keyifli alışverişlerle kendinizi şımartmalısınız.

Ciddi bir ilişkiyi hedef alan Lonely Aries, prensesi beklerken evde oturmamaya ve harekete geçmeye başlaması tavsiye edilir. Yıldızlar başkalarına bakmalarını önerir, belki de birisi uzun zamandır dikkat işaretleri göndermiştir, ancak onların istihdamı nedeniyle, sadece dikkat etmiyorsunuz. Daha rahat olmalı, iletişime açılmalı ve buluşmalara başlamalı, çünkü Şubat ayında kaderle buluşma gerçekleşecek.

Maddi alanda, Koç'un zorlukları olabilir, bu nedenle bir yan iş bulmakta fayda var. Buna ek olarak, şu anki işinizde proaktif olmanız ve patronunuz tarafından kesinlikle takdir edilecek ve iyi bir primle ödüllendirilecek kendi fikirlerinizi uygulamaktan korkmamanız gerekir. Bu burçtan bazı temsilciler yeni bir meslek öğrenmek ya da işlerini değiştirmek isteyeceklerdir - yıldızlar cesurca hareket etmeyi tavsiye eder, çünkü Bu, daha fazla gelişim ve başarılı bir kariyer yaratmada yardımcı olacaktır.

Sağlık burç

Şubat ayında sakin ve iyimser olmak, Koç sağlık sorunlarından kaçınmayı başaracaktır. Bu ay meydana gelen tüm sıkıntılar felsefi ve belirli bir mizahla ele alınmalıdır. Fiziksel güçlük problemlerden uzak durmaya yardımcı olur, bu nedenle yıldızlar herhangi bir sporu tavsiye eder, havuza gitmeye veya sadece evde egzersiz yapmaya başlar. Fakat vücudunuzu aşırı yüklerle fazla çalıştırmamalısınız, çünkü sadece sağlığı incitiyor.

Şubat dış dönüşüm için çok uygundur, bu yüzden Koç'un imajını yapması, bir güzellik uzmanına gitmesi, saç rengini veya saçını değiştirmesi gerekir. Ayrıca Ocak tatilinde kazanılan fazla kiloları kaybetmek için "diyet yapabilirsiniz". Yeni görünüm Koç'u memnun edecek ve onlara güven duyacak. Ek olarak, öz saygılarını büyük ölçüde artıracak başkalarının coşkulu görüşlerini fark etmeye başlayacaklar.

Bazı Koç'ta sinir sistemi Şubat'ta “gevşeyebilir”, bu yüzden sürekli “gemide” olacaklar. Burçlar, bu sorunun çözümünü ertelememeyi, ancak bir psikoterapiste başvurmayı en kısa sürede önermektedir. Ayrıca nefes uygulamaları, meditasyon ve yoga gibi olumlu etkileri de var. Etkili ilaç ilaçlarını reddetmek, bunları bitkisel kaynaşmalarla yatıştırıcı bir etkiye sahip olmaktan daha iyidir.

Burçlar iş ve finans

Profesyonel alanda, burç Koç'a işleri yavaş ve ölçülü bir şekilde yürütmesini tavsiye eder. Aynı anda birkaç şey yapmaya çalışmamalısınız; Çok fazla hata yapabilirsin ve sonunda işin yeniden yapılması gerekecek. Şubat ayında yetkililerle anlaşmazlıklar olabilir, bu yüzden onlardan kaçınmak için açıklamalarda kısıtlanmalı ve eleştirilere cesaretle dayanmalısınız. Bu ay sorumluluk gösterecek olan markanın temsilcileri zam veya prime güvenebilirler.

Bazı Koçlar ek gelir için ilginç fikirlerdir, ancak uygulanmaları için bir eylem planı hazırlamanız önerilir, aksi takdirde başınız belaya girebilir. Sözleşmeleri imzalarken veya sözleşmeleri imzalarken, önce belgeleri dikkatlice okumalısınız. Meslektaşlarınızın ve sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz - planlarını gerçekleştirmelerine ve iyi tavsiyelerde bulunmalarına yardımcı olacaktır. Yeni Ay'ın 16 Şubat'ta gerçekleşeceği belirtilmelidir, yani bu gün iş görüşmeleri planlayamaz ve yeni projeler üstlenemezsiniz.

İş değişimini düşünen Koç, cazip teklifler alır, ancak şu anki şirketten ayrılmak için acele etmez. Karar dengeli ve iyi düşünülmüş olmalıdır. Şubat ayında sebat ve sıkı çalışma gösteren bu zodyak temsilcileri, büyük bir kar elde edecek. Yıldızların kazanılmış finansal varlıkları, emlak veya kişisel işlere yatırım yapmanızı önerir. Macera ve riskli tekliflerden kaçınılmalıdır, çünkü tüm birikimlerinizi kaybedebilirsiniz.

Aile ve aşk burç

Şubat ayında, Koç, karşı cins için özellikle çekici olacak, bu yüzden çok hayranı olacak. Sarı Köpek ilginç insanlar, beklenmedik toplantılar ve romantik tarihler için davetler buluşma sözü veriyor. Bu burç işaretinin yalnız temsilcileri, yaşam ortağı seçiminde aceleyle olmamalı, ancak gelecekte hayal kırıklığına uğramaması için her insana dikkatle bakmalı.

Şubat 2018’de Koç’un taraftarlardan geri alınmamasına rağmen, kendilerinin de sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmak için çaba göstermeleri gerekiyor. İlk adımları kendiniz atmalısınız - hoş sürprizler yapın, buluşmalara davet edin ve iltifatlar söyleyin. Ayrıca, insanları daha az seçici ve eleştirel olmaya çalışmalısınız, aksi halde iyi bir ortakla tanışma şansı düşük olacaktır.

Örneğin, romantik bir akşam yemeği düzenlemek, tiyatro bileti satın almak ya da birlikte bir film izlemek için bir koçun diğer yarısına daha fazla dikkat etmesi gerekir. Bu burç temsilcilerinin dürtüsellik ve keskinliği nedeniyle, ilişkilerde sık sık çatışmalar vardır, bu yüzden kısıtlama göstermeli ve sevdiklerinizi kırmamak için sessiz kalmalısınız.

Pin
Send
Share
Send
Send