Rüya yorumu

Kadın bilek rüyalar rüya kitabına göre izliyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Kadınların hangi rüyaları izlediğini anlamak için, en iyi rüya kitaplarının yorumuyla birlikte bu makaleyi okuyun. Bu tahminler, tüm kuşakların deneyimlerine dayanır. Onlar muazzam bir bilgelik içeriyor. Geleceğin sizin için neyin sahip olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Rüya Rüyası

Uzun yıllar süren yolculuk boyunca bu hayal kitabının yazarı, yılların deneyim ve araştırmaları boyunca birikmiş, basiretçiler, astrologlar ve ezoterikçilerin yorumlarını topladı.

İşte onun öngörüleri:

 1. Kadınların kol saatleri, bir insanın rutinlerini, alışkanlıklarını, çalışma görevlerini ve beklentilerini çabalarının sonucu olarak sembolize eder.
 2. Saate bakın - her şeyi bir kerede elde etmek için çok acele ediyorsunuz. Ancak bu nedenle, sevilen hedefin başarısı senden uzaklaşıyor. İştahınızı yumuşatmalı ve istediğiniz sonuca ufak adımlarla aşamalı olarak gitmeyi öğrenmelisiniz.
 3. Pahalı ve güzel bir saat - avantajlı bir rahatlık evliliğine. Ancak, eylemlerinizin ilk önce açgözlülük tarafından yönlendirileceğine rağmen, zamanla gerçek aşk ailenize gelecektir. Yaşlılığa kadar mutlu bir şekilde yaşayacaksınız.
 4. Okun saatin üzerinde nasıl hareket ettiğini görün - zamanın sizden çok çabuk kaçtığını hissediyorsunuz çünkü boşuna kullanıyorsunuz, tamamen anlamsız şeyler yapıyorsunuz. Her şeyi suçla - hedeflerin eksikliği ve hayattan ne istediğini anlama.

Amerikan rüyası kitabı

Bu yorumlar bir kişinin arzularını daha iyi anlamasına, çalışmasına ve kendini bilmesine yardımcı olur. Yazar sezgiyi ve kalbin sesini dinlemeye çağırır ve bu sizi rüyalar yoluyla doğru yola yönlendirir.

İşte tahminler:

 1. Zarif eldeki saatler, hem kötü hem de iyi olabilen parlak yaşam değişimlerini sembolize eder. Değişimin doğası, geçmişteki eylemlerinize ve eylemlerinize bağlıdır. Sence seni başarıya mı, başarısızlığa mı götürürler?
 2. Saatin hatırlanması, gelecekte yaşamınızda büyük rol oynayacak sayıları kazanan bir kombinasyondur. Fakat rüyanın gerçek anlamı, birkaç yıl sonra size biraz sonra açılacaktır.
 3. Çalışma saatleri - işiniz her zamanki gibi devam eder ve hiçbir şey onu durduramaz. Koşullar sizin için uygun bir şekilde gelişecek, bu yüzden sadece hedeflerinize doğru ilerlemeye devam edin.
 4. Saatten bileklik - Evliliğin sonucuna. Yakında sevilen birinden evlilik teklifi alacaksınız. Eğer yalnızken - ruh eşinizi tanıyın. Aile güçlü ve mutlu olacak.
 5. Saat kaybetmek - beklentileriniz, kendinizle ilgili aşırı talepler nedeniyle haklı çıkmayacak. Çıtayı düşürmeye çalışın; durum mümkün olan en iyi şekilde çözülecek ve sorunlar ve zorluklar önemli ölçüde azaltılacaktır.
 6. Pahalı antika saatler - daha iyisi için değişimin sembolü. Yaşamın her alanında, para ve kariyerde olduğu kadar sevgi ve ailede de başarıya yol açacak olumlu olaylar olacaktır.
 7. Saatin elleri, en kıymetli arzunuzu yerine getirmeden önce ne kadar zaman geçmesi gerektiğini size gösterecektir. O andan itibaren geri sayım başladı ve sadece beklemelisiniz. Yanında iyi şanslar.
 8. Durma saatleri - normal yaşam tarzının imhası. İlk başta, bu sizi üzecek, ancak gelecekte önemli bir şeyi kaybettiğinizin birkaç kat daha fazla mal kazandığınızı fark edeceksiniz. Kaderin iradesine güven ve ne olduğunu kabul et.
 9. Saati onarın - sevilen birine güvenme riskiniz olması nedeniyle tehlikeli bir durumda olacaksınız. Ama son anda çıkabilirsin. Asıl şey, gelecekte hata yapmamak için olanlardan doğru sonuçları çıkarmak.
 10. Saatler acele ediyor - gelecekteki tüm yaşamınızın bağlı olacağı bir seçim yapmak zorundasınız. Karar için acele etmemeye çalışın, ancak tüm olası seçenekleri dikkatlice tartın. Sezgiye, sağduyudan çok güveniyor.
 11. Gecikme saatleri - acele etmezseniz, sizin için önemli olan bir şeyi kaçırın. Tereddüt etmeyin ve hemen harekete geçin. Seninle aynı şeyi almak isteyen ciddi bir rakibin var.

Aile rüyası

Kırık saatler yakında amaçlanan hedefinize giderken ortaya çıkacak engellerin hayalini kurar. Böylece Kader, gücünüzü test etmeye, olasılıklarınızın sınırlarını kontrol etmeye karar verir.

Daha fazla yorum:

 1. Saatin olumsuz bir işaret olduğunu görün. Para kaybı vaat ediyor. Bir süre, tamamen umutsuzluk içinde geçimsiz kalacaksınız. Kendinizi bir araya getirmeye çalışın ve durumu tetiklememek için olabildiğince çabuk hareket etmeye başlayın.
 2. Ahizesiz saatler - hayatta bir durgunluk dönemi geliyor. Tek bir yerde durduğunuzu ve bir iota ilerletmediğinizi hissedeceksiniz. Aslında, iyileşme, dinlenme ve hedef belirleme zamanı.
 3. Saati düşürün ve yükseltmeyin - düşünmek ve hayal kurmak için çok zaman harcıyorsunuz. Fakat anlamsız fanteziler hala kimsenin başarısına yol açmadı, harekete geçmeye başlamalısınız ve analiz daha sonra gerçekleşecek.
 4. Saati düşür, ama kırma - işinde umutsuz olduğunu düşündüğün için şanslısın. Rastgele bir kişinin yardımı ile çok zor bir durumun bir çıkış yolu bulmak ortaya çıkacak. Sizi şaşırtacak, ama aynı zamanda lütfen.
 5. Saat dövüşünü duyun - yakında hayatınızda bir tür son derece üzücü olay olacak ve iyileşemeyeceksiniz.
 6. Bir saat verilmesi - ailedeki sıkıntılara. Çocuklar, siz ve eşinizin cevap vermesi gereken suiistimali üstleneceklerdir. Barışı ve anlayışı uzun süre unutmak zorunda kalacaksınız.
 7. Bozuk saat - sevilen birine ciddi bir talihsizlik yaşanacak. Kurtarmaya gelmen, zamanını, parasını ve diğer kaynaklarını bağışlaman gerekecek. Ancak yardımlar gelecekte iyi karşılanacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send