Rüya yorumu

Rüya kitaplarının rüya figürleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sayıların neyi hayal ettiğini anlamak için bu makalede uygun yorumu bulun. Bir rüyayı analiz etmek ve yakın zamanda beni neyin beklediğini öğrenmek istediğimde sürekli başvurduğum en iyi rüya kitaplarının tahminlerini topladım.

Aile rüyası

Hayal kitabının yazarları, hayalini kurduğunuz sayıların sayısını ve sırasını hatırlamanızı tavsiye eder. Kombinasyon, örneğin kazanan piyango bilet numarası olabilir.

yorumlama:

 1. Sıfırlar, boş umutların ve haksız beklentilerin sembolüdür. Başarı sizi terk edecek ve amacınıza ulaşamayacak. Uzun süre boyunca sizinle bir belirsizlik hali olacak. İşleri ele almamak ve rahatlamak ve güç kazanmak için kendinize zaman ayırmak daha iyidir.
 2. Birim yalnızlığın bir sembolüdür, ancak olumlu bir bağlamda. Kendinizi anlayabileceğiniz, gerçek arzularınızı bildiğiniz ve doğru yaşam hedefleri belirleyebileceğiniz bir yalnızlığa ihtiyacınız var.
 3. İkisi, sahtelik, kopyalık ve dualiteyi sembolize ediyor. Böyle bir rüya, genellikle kendi kendini aldatma ile uğraştığınızı, yanılsamalarla yaşadığınızı ve tamamen gerçeklikten ayrıldığınızı gösterebilir.
 4. Üçlü, uzun zaman önce formüle ettiğiniz, ancak gerçekleşmesi için ne olması gerektiğini bilmediğiniz bir arzunun yerine getirileceğini vaat ediyor. Şu andan itibaren koşullar senin tarafında, bu yüzden her şey yoluna girecek.
 5. Dört, uzun zamandır aradığınız kardinal yaşam değişikliklerinin bir işaretidir. Ancak, sadece aktifseniz gelirler. Sebat etmeli ve zorluklara teslim olmamanız gerekir.
 6. Beşi, maceracı bir insan olduğunun ve risk almayı sevdiğinin bir işaretidir. Ancak kumar ve tartışmalı anlaşmalardan kaçınmanız gerekir. Aksi takdirde, uzun yıllar süren yoğun çalışmalarınızda edindiğiniz her şeyi kaybedebilirsiniz.
 7. Altı - uzun zamandır hayalini kurduğunuz aşkı bulacaksınız.
 8. Yedi, sağduyuya güvenmeyi tercih ederek sık sık görmezden geldiğiniz, gelişmiş bir sezginin bir işaretidir. Aklınıza değil kalbe daha sık dinlemeye çalışın, o zaman tüm istekleriniz kolayca sizin çaba sarf etmeden yerine getirilecektir.
 9. Sekiz - hangisinin işe yaramayacağını önlemek için ciddi yaşam testlerinden geçmelisiniz. Bu kaderin kendisi gücü test etmeni emretti. Ve bu kontrolün sonucu, sahip olacağınız faydaların miktarına bağlıdır.
 10. Dokuz - güvenilir bir arkadaş ve sadık bir arkadaşsınız, ancak sık sık öfkeniz sevdiklerinizi rahatsız ediyor. Zamanla çoğunu kaybetmek istemiyorsanız, duygular kontrol edilmelidir.

Psikolojik rüya kitabı

Rakamların, bir kişinin aşırı yorgunluk hali içinde olduğu bir yaşam döneminde rüya gördüğüne inanılmaktadır. Dinlenmeye ihtiyacı var ve hastane yatağında yatmaktan neredeyse bir adım ötede.

Daha fazla yorum:

 1. Bu bir rüya uyarısı. Çok dikkatli olmalısınız ve umursamaz eylemlerde bulunmayın, aksi takdirde büyük bir talihsizlik yaşayacaksınız. Yoksa refahınızın bağlı olduğu işi tamamlayamazsınız.
 2. Kahretsin bir düzine - hayatın öngörülemezliğine. Her şeyi kontrol etmeye alışkınsın, ama önümüzdeki yıl işe yaramaz olacak. Kader şimdi ve sonra sürprizler sunacak. Bu, yeni koşullara ne kadar adapte olabileceğinizi gösteren bir testtir.
 3. Kaotik ve hareket halindeki birçok sayı - ailenizin işleriyle ilişkili sayısız sıkıntıya. Evden birisi hata yapıyor ve bir nedenden ötürü sonuçlarını düzeltmek zorunda kalacaksınız.
 4. Rakamların üstünü çizin - uzun bir ilgisizlik döneminden sonra büyük miktarda enerjiniz olacak. Bu sayede birikmiş problemleri çabucak çözebilir ve çok uzun zamandır uğraştığınız bir hedefi gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Rakamlar çözülemedi - dün büyük bir hata yaptınız, ancak henüz farkında değilsiniz. Ancak, önümüzdeki ay sizi gerçek şoklara sürükleyecek ciddi sonuçlar elde edeceksiniz.
 6. Sayıların yazılması - rakiplere veya hakaretlere karşı kazanılan zaferden sonraki büyük başarıya. Kötü dilleri susturacaksınız ve bundan sonra düşmanlarınız yalnızca uzaktan kazandıklarınızı kıskanacak.

Kadın rüya kitap

Bir rüyada düşünün - sık sık kendilerini feda ederek, sevdiklerinize çok şey yapmaya alışkınsınız. Ama eğer kimse size teşekkür etmediyse, şimdi takdir edileceksiniz. Fikriniz dikkate alınacaktır.

Daha fazla yorum:

 1. Bir sürü okunaksız yazılı sayıya bakın - bir yorgunluk belirtisi. Kırılgan omuzlarınıza yalnız başa çıkamayacağınız kadar fazla sorumluluk yüklediniz.
 2. Büyüteç aracılığıyla baktığınız çok küçük sayılar - dikkatli olun, entrikalar size karşı dönüyor. Ve tüm sıkıntıların yazarı - güvendiğiniz yakın bir arkadaş. Aslında, o umutsuzca sizi kıskanıyor ve inandığınız gibi, iyi dileklerde bulunmuyor.
 3. Uzun bir fatura yazmak - işte sorumluluklar katacak ve bunun için fazladan para ödemezsiniz. Fakat eğer homurdanmıyorsanız ve her şeyi niteliksel yaparsanız, yine de iyi ödüllendirileceksiniz.
 4. Çok sayıda sıfır bulunan sayı - iyi para kazanabileceğiniz için yeni bir gelir kaynağı ortaya çıkacaktır. Ücret birkaç kez resmi maaşın olacak.
 5. Sayıları kaligrafik bir ele yaz - tahmin etmediğin paranormal yeteneklerin var. Ancak uygun durum yakında sunulacak - korkmamaya çalış, ancak bu değerli hediyeyi kendin ve başkalarının yararına kullan.
 6. Matristeki sürüş sayıları - kişisel felaketinize. Kayma yüzünden kocası tüm tasarruflara katılmak ve büyük borçlar almak zorunda kalacak. Ayrıca ailede sonu veya kenarı olmayan kavgalara yol açacaktır.

Videoyu izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send