Rüya yorumu

Marina Takviminde Günü

Pin
Send
Share
Send
Send


Deniz köpüğünden, sanki ilahi Venüs gibi, eski Latinler meleğin günü yılda üç kez kutlanan güzel Marina adını verdiler:

  • 29,12. - Roma'nın Marinası.
  • 13.03. - hazırlık. Makedon Meryem Ana (Beria).
  • 30.07. - vmts. Marina Antiochskaya.

Çoğu zaman, kadınlarla ilgili son iki tarihe dikkat edilir. Kelimenin sözcük anlamı Marinus - sea'dan gelmektedir. İsmin kilise formu sıradan ile çakışır: Marina. Bir Yunan varyantı var - Pelagia, bu oldukça nadirdir.

Kadınların özellikleri

Okyanus dalgası tahmin edilemez olduğu için, Marina adında bir kız nazik olabilir, titreyebilir ve gücünü anında gösterebilir. Genelde içsel gurur, kibir. Her zaman sözlerini hesaba katar, asla rüzgara atmaz. Daha olgun yaşta rahat, zekidir. Diğerlerinden dikkat çekmeyi amaçlar. Aktif bir sosyal çevre, güvenilen birkaç arkadaştan oluşur. Birisi ona yardım ederse, o zaman bu tüm hayatı boyunca hatırlanacak, iyiliğe iyi para ödeyecek.

Kadın çalışkan, kendini boşta sanmıyor. Sorumlulukları için sorumlu bir şekilde uyar. Ana mesleğe ek olarak sınıfları sever, ki bu da boş vakti bile ayırır. Genellikle iyi sonuçlara ulaşır. Profesyonelliği, üstleri ve meslektaşları tarafından takdir edilmektedir. Kendisine danışıldı, başkalarına örnek olarak verildi.

Tanınmış bir erkek arkadaşıyla, genellikle bir sınıf arkadaşıyla veya diğer bir öğrenciyle evlenir. Sakin olmalı, makul derecede makul olmalı. Eş değişmez, aynı ikinci yarısını gerektirir. Ailenin çatışma yaşamasına izin vermez. Bir şey hanehalkının eylemlerinden hoşlanmazsa, onu barışçıl bir şekilde açıklamaya çalışır. Bir kişinin parlak bir kaderi vardır, ancak her zaman en iyi özellikleri ilk kez görülemez.

Büyük Marinochka, daha büyü. Adamlarını takılarla çekiyor. Fan sıkıntısı yok. Hem evlilikte hem de ilişkilerde sürekli dikkat etmesi gerekiyor, aksi takdirde kız moralini bozacak, karakteri kötüleşecek, moral bozacak bir ruh hali olacak.

Azizler yat limanının patronlarıdır

Bazı kaynaklara göre ve kilise adı verilen kadınların kutsal isimleri ikidir. Bunlar hakkında aşağıda daha ayrıntılı olarak.

Marina Beriy (Makedonca)

Anma Günü:

13.03.

Ortodoks kanonuna göre, doğum günleri Makedonya'dan bir kıza ibadet günü düzenleniyor. Doğru kadın, yüzyılın başında (MS 4-5) yaşadı. Tanrı aşkına, kız dünyasal yaşamdan vazgeçti, tüm sevinçleri reddetti, günlerinin sonuna kadar iffetli ve bekar kalmaya karar verdi. Tanrı'nın dualarında ve yüceltilmesinde manevi başarmaya çalıştı.

Kız 18 yaşına girer girmez evini terk etti ve münzevi bir yaşam sürdürmeye karar verdi. Şehrin sınırlarının dışına yerleşerek, kaçak bir sığınağın (mağarada) yer aldığı, onun gibi düşünen biri olan kız kardeşi ile birlikte, yaklaşık yarım yüzyıl yaşadılar. Yemek ekmek ve su olarak görev yaptı. 28.02. Meleğin günü, eski tarzdaki saygın bakire keşi Beriy'nin anısına kutlanır.

Antakya şehit yat limanı

Anma Günü:

30.07.

Bir zamanlar bir kız çocuğu annesi olmadan kaldı. Babası tarafından tutulan bir Hristiyan hemşire tarafından büyütüldü. Hala gençken, bir dadıdan gelen on iki yaşında bir kız dindarlığı öğrenir, vaftiz edilmeye karar verir, yerine getirir. Öfkeli ebeveyni çocuğunu lanetleyerek onu inkar eder.

Hristiyanların zulmü başladığında, sıra kıza geldi. Aziz sorgulamak için valiye çağrıldı. Ancak herkes beklenmedik bir şekilde güzel bir kadına aşık oldu, karısı olmasını önerdi. Yüksek rütbeli bir kişiyle evlilik için tek şart, imanın feshidir. Genç Hristiyan böyle bir uzlaşmayı kabul etmedi ve reddetti. Bunun için, işkence ve işkenceye maruz kalmasına karar verildi. Doğru olanı, Suriye kentinin nüfusuna örnek teşkil eden bütün fiziksel ıstıraba katı bir şekilde katlandı. Sonra birçok kişi Mesih'e iman etmeye başladı.

Bakire'nin zalimce idam edilmesine karar verildi, ancak En Yüksek, uzun süre acı çekmesine izin vermedi, Saint Marina öldü.

Meleğin olduğu gün, Marish, öncelikle güzellik ve estetik zevkle ilişkili bir hediye ile mutlu olabilir. Konser, tiyatro prodüksiyonu, resim sergisi, fotoğraf sergisi için mükemmel bir seçim.

Pin
Send
Share
Send
Send