Rüya yorumu

Örümceklerin çoğu olduğu zaman ne hayal ediyor - rüya kitaplarının yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Örümceklerin bu kadar çok olduğu zaman neyi hayal ettiğini bulmak nasıl? Başlamak için - rüyanın konusunu ayrıntılı olarak hatırlayın. Ve sonra psikolojik ve ezoterik rüya kitaplarının yorumlarını içeren bu makaleyi okuyun.

Rüya Miller

Örümcekleri bir rüyada görmek - özenle çalıştığınız ve sık sık görevlerinizi yerine getirdiğiniz için, şans size gelecektir. İyi bir ödül alacak ve daha yüksek bir pozisyon alacaksınız.

Diğer yorumlar:

 1. Örümcekler bir örgüyü örüyor - mutluluk her zaman evinizde hüküm sürecek. Sen ve ailen hiçbir şeye ihtiyaç duymadan iyi yaşayacaksınız. Yalnız olsanız bile, yakında nişanlandığınızı öğrenecek ve ahenkli bir aile kuracaksınız.
 2. Örümcekleri öldürmek - kıskançlığı yüzünden sevgili ile çatışmalar yapmak. Diğer kadınlarla anlamsız davranarak bir sebep vermiş olabilirsiniz. Durumu bölmek istemiyorsanız, güvenebileceğiniz diğer yarısını ikna etmeye çalışın.
 3. Örümcekler tarafından ısırılmak - yakın bir arkadaş sana ihanet edecektir. Sadece arkadaşlığı tasvir eden ve aslında size zarar vermeyi hayal eden bir aldatıcı olacaktır. Ve bunun gerçekleşeceği ortaya çıkacak, ancak iyi bir deneyim yaşayacaksınız.
 4. Örümcek ağlarında asılı birçok örümcek - olumlu bir tesadüf. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi bulacağınız için şans ve şans akışına gireceksiniz. Mutlu olacak, zengin olacak, mutlu bir aile yaratacak ve yeteneklerini gerçekleştireceksin.
 5. Merkezinde kocaman bir örümceğe sahip bir web - kadere meydan okumak için kararlı bir şekilde hareket ederek risk almaya alışıksınız. Ancak, eğer buna başka insanlar da yakılırsa, sen aksine, istediğin her şeyi hayattan alacaksın.
 6. Büyük ve küçük örümceklerin serpiştirildiği "Kalabalık" - başkalarını kıskandığın şeyden işinde başarılı olacaksın. Herkes başarıya ulaşmak için her gün ne kadar zor yaptığınızı fark etmeden, sadece şanslı olduğunuzu söyleyecektir.
 7. Büyük bir örümcek ısırdı - kendini şanslı biri olarak görüyorsun ve her zaman çok şanslısın. Ancak yakında uygun dönem sona erecek. Düşmanlardan veya rakiplerden birileri sizin iyiliğinizi çalıp, kazanın altında bırakacaktır.
 8. Küçük bir örümceğin ısırığı - sürekli olarak taarruz saldırılarıyla karşı karşıya. Size ciddi bir şekilde zarar veremezler, ancak istenen hedefe ulaşılmasını engellemek için mutlaka çabalarlar.
 9. Büyük örümceklerden kaçın - kendinizi aşağılayıcı bir durumda bulacaksınız, bundan sonra uzun bir süre boyunca iyileşemeyeceksiniz. Ancak, olanlar için suçun size ait olduğunu itiraf etmelisiniz. Gelecekte hata yapmamak için doğru kararları alın.
 10. Saldırgan örümcekleri öldürmek - birkaç yıl içinde toplumda üst sıralarda yer almak. Şimdilik çok çalışmak gerekiyor, çünkü yol yürüyen biri tarafından idare edilecek. Kalın hedeflerinize ulaşmak için bir plan yapın ve ne olursa olsun izleyin.
 11. Bir sürü altın yünlü örümcek - mutluluk uzak değil. Bir dizi sürekli sorun ve başarısızlık yakında sona erecek ve hayattan zevk alabileceksiniz. Sadık, sadık arkadaşlarınız olacak, ruh eşinizle tanışacak ve hiç hayal etmediğiniz kadar para kazanmaya başlayacaksınız.

Aile rüyası

Bir rüyada görülen örümcekler, işinize ciddi bir şekilde başladığınızın bir uyarısıdır. Ve tam da bu nedenle, tüm yeni problemler sonsuz bir akışta size geliyor. Uygun sonuçları alın ve harekete geçin. Sabır ve iş, elverişsiz yaşam süresinden hızlıca kurtulmaya yardımcı olacaktır.

Daha fazla yorum:

 1. Zehirli örümcekler, planlarınızı gerçekleştirmenizi engelleme girişimlerinde çok akıllıca ve kasıtlı hareket eden düşmanları simgelemektedir. Davranışlarından dolayı, her zaman küçük ve büyük sıkıntılar başınıza geliyor ve sonra ...
 2. Küçük örümcekler kaçırılmış fırsatları simgelemektedir. Kader sana doğru yerleştirilmiş ve yaşamı iyileştirmek için sürekli şans veriyor. Ama inatla bu şansı görmezden geliyorsun.
 3. Büyük ve çok korkutucu örümcek, yakın çevrenizde olan ve kendisini arkadaş olarak gizleyen tehlikeli bir düşmanın kişileşmesidir. Kötü planlarını gerçekleştirmeyi başarıncaya kadar keşfedilmeli ve nötralize edilmelidir.
 4. Örümcekleri öldürmek - kendi hatası nedeniyle, sizin için çok değerli bir erkekle ayrılmak. Ayrılık uzun sürecek ve ilişkiye ancak birkaç yıl sonra devam edebilirsiniz. Affetmek içten tövbe ve işler kazanmak zorunda kalacak.
 5. Zehirli örümcekleri öldür - düşmanlarının veya dedektörlerinin şeytani planlarını engelleyebilirsin. Arkadaşlarından biri akıllarında olanı anlatacak. Sadece bu nedenle zamanında gerekli işlemi yaparsınız.

Ezoterik rüya kitabı

Duvarı sürünen örümcekler - amaçlanan işi başarabilirsin. Sonuç, tüm beklentilerinizi aşacak, defneğinize dinlenmeye hazırlanın ve çabalarınız için iyi bir ödül kazanın.

Duvarı sürünen örümcekler - aşılmaz engeller ana hedefinize ulaşma yolunda ortaya çıkacaktır. Koşullar açıkça sizin tarafınızdan değil. Planlarımızdan vazgeçmek ya da daha elverişli bir süre için sabır ve beklemek zorunda kalacağız.

Tarantulaların karanlığı - zehirlenmelere. Sağlığınızın etkilenmemesi için yiyecek hazırladığınız ürünlerin tazeliğini takip edin. Rüya kitapları oruç tutmak için biraz zaman bile önerir.

Web tarafından korktum - şimdi ve sonra başınız derde girecek. Bir süre, hayat bitmiş gibi görünebilir. Fakat umutsuzluğa kapılmayın ve kaderi kırmak ve kendileri için koşulları ayarlamak için harekete geçin.

Pin
Send
Share
Send
Send