Rüya yorumu

Balık burcu için 2018 Ocak’ın önemli olayları

Pin
Send
Share
Send
Send


Balıklar için Sarı Köpeğin Yılı, sorunlar ve sıkıntılarla başlayacak, ancak panik yapmayın ve üzülmeyin, çünkü herhangi bir durumdan bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Böylelikle, yılın patronu bu zodyakın temsilcilerini kontrol eder ve sadece tüm sınavları geçenler yerini bulabilir. Zorlukların üstesinden gelmek için, Ocak 2018 için Balık burcu, bilgeliğin ve sabrın gösterilmesini tavsiye eder. Çok yakında, uzun zamandır beklenen değişiklikler hayatınızda meydana gelmeye başlayacaktır.

Genel burç

Ocak ayında, Balıklar toplumdaki otoriter konumunu güçlendirmek için tüm olumlu özelliklerini göstermelidir. Ayrıca bu, kendine güven ve sebat etmenize yardımcı olacaktır. Bu işaretin bazı temsilcileri edebiyatta, sanatta veya sanatta başarı elde edeceğinden, yıldızların yeteneklerini geliştirmek yerine gizlemelerini tavsiye ederiz. Ocak, uzun vadeli plan ve fikirlerin uygulanmasına uygundur, kesinlikle başarı ile taçlandırılacaklardır.

Balıklar, doğaları gereği, rüya gibi, dengeli ve doğru anı bekleyebilir, ancak Sarı Köpek’ten hediyeler alabilmek için, yeni yılın ilk günlerinden hayatın her kesiminde aktif olmak gerekir:

  • uzun planlı bir onarım başlatmak;
  • yeni mobilya ve ev aletleri satın almak;
  • nefret işini değiştirmek;
  • yeni bir meslek öğrenmek;
  • sevdiklerinizle koridordan aşağıya inin;
  • hamilelik planlayın.

Özgür Balık yıldızları, kişisel hayata daha fazla dikkat etmenizi önerir. Kendinizi tamamen işe daldırmamalısınız - dinlenme ve yürüyüşler için zaman bulmalısınız, bu süre zarfında kesinlikle kaderli bir tanıma gerçekleşecek. Ancak bir ilişki içinde oluşan işaret temsilcileri, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmeli ve her şekilde dikkat belirtileri göstermelidir. Akrabalar da bir yana durmamalıdır, çünkü çatışmalara ve hoşnutsuzluğa neden olacaktır.

Sağlık burç

Soğuk algınlığı soğuk algınlığından korkmaz, ancak bu sağlığınıza dikkat etmeyeceğiniz anlamına gelmez - soğuk havalarda hala sıcak giyinmeniz gerekir. Duygusal stres, kalp ve kan damarlarında sorunlara neden olabilir. Ciddi hastalıkların varlığını dışlamak için tam bir inceleme yapılması önerilir. Herhangi bir belirtinin ortaya çıkması durumunda kendi kendine ilaç almayın, çünkü sadece sağlığa zarar verebilir.

Bazı Balıklar için, Yeni Yıl tatili iz bırakmadan geçmeyecek - en sevdikleri kotlara zorlukla girebildiklerinde çok üzülecekler. Durumu derhal düzeltmeye başlamak gerekir ve spor bu konuda yardımcı olacaktır. En etkili sınıflar, bir eğitmen ile birlikte spor salonunda olacak, ancak eğer parası yoksa, evde egzersiz yapabilir ve sabah veya akşam koşuları yapabilirsiniz. Ek olarak, diyetinizi gözden geçirmeniz veya hafif bir diyette "oturmanız" önerilir.

Ocak ayındaki Balık burcu temsilcilerinin sinir sistemi en iyi durumda olmayacak. Güçlendirmek için daha fazla rahatlamalı, nefes egzersizleri yapmalı veya yoga yapmalısın. Ek olarak, kendilerini olumsuzlardan korumak ve daha sık olarak olumlu insanlarla çevrili olmak önerilir. Tüm sorunların er ya da geç bittiğini hatırlamak önemlidir, bu yüzden sıkıntılar yüzünden bir kez daha endişelenmenize gerek yoktur.

Burçlar iş ve finans

Ocak ayında, yıldızlar Balık'a eylemleri hakkında dikkatlice düşünmelerini ve kızarıklıklar yapmamalarını önerir. Planlarını gerçekleştirmeye başlamadan önce, riskleri hesaplamanız gerekir. Hızlıca zengin olma ve bilmediğiniz işletmelere yatırım yapma sözü veren cazip tekliflerde bulunmak gerekli değildir, çünkü mahvedecek. Özellikle özenli olmalı Yeni Ay - 17 Ocak ve Dolunay - 2 Ocak ve 31. Bugünlerde yeni projeler başlatamaz, belgeleri imzalayamaz veya büyük alışverişler yapamazsınız.

Balıkların bütçelerini nasıl planlayacaklarını öğrenmeleri ve Ocak ayında akılsız harcamalardan kaçınmaya çalışmaları gerekir. Bununla birlikte, bazen kendinizi şımartabilirsiniz, çünkü yeni kazanımlar olumlu duygular getirir ve yeni kazanımları motive eder. Ayın sonunda, bu burç işaretlerinin temsilcileri yakında işe yarayacak olan az miktarda para biriktirebilecek. Ayrıca, yapılan işin kalitesi için baştan iyi bir bonus bekleyebilirsiniz.

Mesleki gelişim ve kariyer gelişimi için, Balık uygun eğitimlere ve kurslara katılmalıdır. Birikmiş paranın çoğunu kişisel gelişim için harcamanız gerekebilir, ancak bu gelecekteki mali gelirinizi artırmanıza olanak sağlar, bu da yatırılan paranın faizle iade edileceği anlamına gelir. Bu Zodyak'ın temsilcileri, tavsiye ile “yardım” etmek için çaba gösterecek birçok kıskanç kişiye sahip olacak - kimseyi dinlememelisiniz, sezgilerinizin size söylediklerini yapmalısınız.

Burç romantizm

2018'in ilk ayı, Balık'a yeni tanıdıklar getirecek ve bazıları aşk ilişkilerine dönüşebilir. Ancak yıldızlar, seçtikleri kişilere dikkatlice bakmalarını ve tutku çağrılarına uymamalarını önerir. Ocak ayındaki işaretin bazı temsilcileri uzun süredir devam eden ilişkiyi kırmak istiyor ve bu da yaşamlarında olumlu değişiklikler getirecek.

Burç, 20-28 Şubat tarihlerinde doğan Balık burcuna zengin kişisel yaşam vaat ediyor. Taraftarların sonu olmayacak ve bir süre dikkatli olmayı unutursanız, sadece hayal kırıklığı yaratan self-servis bir kişiye aşık olabilirsiniz. Ocak ayında internette bir ruh eşi aramanız kesinlikle tavsiye edilmez, evi daha sık terketmeli ve kalabalık yerleri ziyaret etmelisiniz.

1-10 Mart tarihlerinde doğan balıkların kişisel yaşamlarında problemler olabilir, ancak bunların çoğu kabul edilecektir. Ocak ayındaki işaretin tek temsilcileri, kalp çağrılarını ve sezgilerini dinlerlerse kaderlerini bulabilirler. Seçilmiş olan veya seçili olan, tamamen ideale karşılık gelir, ancak birileri onları daha da mükemmel hale getirmek isteyebilir, çünkü ilişkideki idil çökecektir.

11-20 Mart'ta doğan Balık burcu, görünümlerine dikkat etmeyi tavsiye ediyor, belki de imajını değiştirme ve gardırobunu yaratıcı, parlak kıyafetlerle çeşitlendirme zamanı geldi. Saç kesimi, saç rengi ve makyaj ile denemeler de fayda sağlayacaktır. Balık burcunun aile üyeleri ilişkide yeni bir şey yapmalı, yoksa ev rutinleri ve özlemi yakında onları tamamen yok edecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send