Rüya yorumu

Ne rüya gibi kıllı bacakları rüya

Pin
Send
Share
Send
Send


Kıllı bacakları hayal etmenin nedenini ortaya çıkarmak için, rüyanızın planını hatırlayın ve yazın, sonra da makaleyi okuyun. Gelecekte gerçekleşecek olan olayları anlatan en iyi rüya kitaplarının yorumunu içerir.

Aile rüyası

Güzel ve ince, ancak tüylü bacakları bir rüyada görmek - beklenmedik bir başarıya imza atarak finansal durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Kader para ile sorunları hızla çözmek ve normalden daha fazla kazanmak için bir fırsat sağlayacaktır.

Daha fazla yorum:

 1. Kıllı bacaklarınıza bakmak - sevdiklerinizle olan ilişkiler size sıkıcı gelecektir. Ve ayrılmayı ciddi olarak düşüneceksin. Ancak bu karara varmak kolay olmayacak çünkü her şeyi tartmak ve bir hata yapmak zaman alacak.
 2. Bacaklardaki yaralar, yaralar veya ülserler - hayatınıza akan talihsizlikler için büyük sorunlara neden olabilir. Tüm planlarınızın en başından başarısız olduğu hissi doğacak. Ancak bu sadece yaşamın yanlış yoldan gittiğinin bir işaretidir.
 3. Kirli ayaklar - hedefe giderken pek çok engel ortaya çıkacak. Sadece cesaret ve karakterin sertliği bununla başa çıkmaya yardım eder ve yine de sizinkini alır. Ne olursa olsun zorluklara kapılmak değil, ileri gitmek önemlidir.
 4. Tüylü buzağılar - bir hata yapın, çünkü bu kendinize büyük bir utanç getirir. En yakın insanlar bile senden uzaklaşacaklar. Geçmişten dikkatlice sakladığınız bazı yanlış davranışlar ortaya çıkacaktır.
 5. Başkasının bacaklarını kana kaşımak - sevilen biri hakkında kötü haberi al. Desteğine ihtiyacı olacak, bu yüzden onu zor durumda bırakma, ama elinden geldiğince yardım et.
 6. Bacaklarınıza saç yakmak - planlı yolculuğu ertelemeye çalışın, çünkü büyük sıkıntılara yol açabilir. Bir reddetme nedeniyle bir şeyi kaybetmek zorunda kalırsanız, gelecekte durumu düzeltecek ve daha fazlasını alacaksınız.
 7. Ayağınızı ateşe sokmak - yakın insanlar kendi aralarında kavga eder ve sadece siz uyuşmazlığı durdurabilirsiniz. Şimdi müdahale etmekten korkuyorsun, ama bu korkunun üstesinden gelmen ve büyük sıkıntı olmadan önce harekete geçmen gerekiyor.
 8. Ayaklarınızla akrobasi oynamak - çok akıllı ve maceracı bir insansınız. Ve bu nitelikler sayesinde, hala kendinize gerçekten inanmasanız da, çok şey başarabilecekler.
 9. Tüylü bacaklar ile devre dışı - çok sayıda başarısızlık nedeniyle ayaklarının altında zemin kaybedersiniz. Size öyle görünecek ki, mutluluk asla hayatınıza geri dönmeyecek. Fakat vazgeçmemek ve onu aramaya devam etmek önemlidir, o zaman zamanla her şey daha iyi hale gelir.
 10. Tek bir kişinin bacağındaki saçlar - yakın bir arkadaşla ayrılacaksınız, çünkü uzak geçmişten gelen bazı sırlarını bileceksiniz. Artık ona güvenemeyeceğinin ve ona güvenemeyeceğinin farkındasın.
 11. Spread bacak - başa çıkmak zor olacak bir baş ağrısı. Kendinizi rahatlatmaya çalışın, hastalık çok daha hızlı iyileşir.

Ezoterik rüya kitabı

Rüyada bacakları traş etmek - ne sonu ne de kenarı olacak sonsuz sıkıntılara. Sadece birkaç ay sonra sakince iç çekip rahatlayabileceksiniz. Zorlu yaşam sürecini deneyim kazanma süreci olarak kabul edin ve daha az endişe edin.

Daha fazla yorum:

 1. Siyah saçlı çocuk bacakları - uzun zamandır acı çektiğiniz acıdan kurtulacaksınız. Tekrar hayatın tadını çıkarmayı ve basit şeylerin tadını çıkarmayı öğrenin. Ve sizinle yaşam yolunda tanışacak iyi bir insan bu konuda yardımcı olacaktır.
 2. Çok bacaklı tüylü canavar, uzun bir yolculuktan sonra kâr etmeyi hayal ediyor. Belki de uzun bir yolculuğa gönderileceksiniz. Bu başlangıçta üzülür, ancak zamanla avantajı takdir edersiniz.
 3. Ahşap bacaklar - sevgili ihanetine. Hayatı değersiz bir insanla bağladığınızı ve ayrılmaya çalışacağınızı anlayacaksınız. Uzun süre gitmenize izin vermeyecek, dikkatini sinirlendirecek ve affedilmeyi isteyecektir.
 4. Kıvrımlı kıllı bacaklar - risk alırsınız ve bunun sonucunda işinizde olmazsınız. Karar verdiğin macera yüzünden, çok para kaybedeceksin. Muhtemelen iflas edeceği de muhtemel. Dikkatli ve ihtiyatlı olun, daha sonra büyük sorunlardan kaçınmayı başaracaksınız.
 5. İnce bacaklar - üstlendiğiniz dava, henüz başa çıkamıyorsunuz. Çubuğu biraz indirmeli ve önce küçük hedeflere ulaşmalıdır. Küçük adımların sanatında ustalaşmanız ve her şeyi bir seferde elde etmek için çaba göstermeniz gerekmiyor.

Rüya Miller

Kıllı bacaklar için birini ısırmak - işte sorun nedeniyle chagrin ve hayal kırıklığına. İş arkadaşları başarınızı kıskanacak ve makinalar kurmaya başlayacak. En önemlisi, sizi diğerlerinden daha sık öven kişiden korkmak gerekir.

Daha fazla yorum:

 1. Sınır - itibar ümitsizce şımarık olacaktır. Ve hiçbir şey senin iyi ismini geri kazanmana yardımcı olmaz. Belki de bu nedenle başka bir şehre taşınmanız ve orada yeni bir hayata başlamanız gerekecek.
 2. Delikli Tüylü uzuvlar - Sevilen birinin hatasında başınıza gelecek büyük sorunu bekleyin. Size zarar vermek istemese de, yerini alacak ve ihanet edecektir.
 3. Bacaklarında gri saçlı yaralar aç - beklenenden daha önemli finansal hedefine ulaşmak daha zor olacak. Daha fazla zaman ve çaba alacaktır. Sabırlı olun ve sizin için kader tarafından yaratılan ek engellerin üstesinden gelmeye hazırlanın.
 4. Çıplak ayak - maddi zararlara. İlk önce yararlı olacak bir güvenlik yastığı oluşturmak için birikimlere önceden dikkat etmek gerekir. İşinizi kaybedebilir veya tanıdık bir gelir kaynağı olmadan olabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send