Rüya yorumu

Şubat 2018 için Kova için ilginç bir burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Zodiac Kova burcunda doğan insanlar için kışın ikinci ayında hangi olaylar olacak? Bu makale, Şubat 2018 için Kova burcu burcunun sunulduğu bu yazı hakkında size bilgi verecektir.

Şubat 2018 için Kova Genel Tahmini

Astrologlar, bu yılın Şubat ayında Kova halkının gelecekleri için çalışmaya, fikirlerini hayata geçirme planlarına ve uygulamalarına aktif olarak katılacağını söylüyorlar.

Tabii ki, bu her durumda işe yaramaz. Ancak diğerleri, Kova'nın göstereceği özgünlük ve bağımsızlıktan etkilenecekler. Ve sonuncusu, başkalarının arka planına karşı iyi görünmek isteyen, kesinlikle çok özgün bir fikir bulacaktır (asıl şey çevrenizi psikolojik olarak travmatize etmeyecektir).

Şubat, Kova'nın gri kütleden sıyrılmak ve ortak umutlar ve projelerle ilişkili olduğu kişilerin saflarında özel bir pozisyon almak için çaba gösterme eğilimi ile karakterizedir.

Ancak işbirliği ile ilgili (ve hatta daha fazlası - birisine teslim) ile ilgili olarak, o zaman şimdi onun için doğru zaman değil. Kova'nın çeşitli fikirlerden sürekli etkilenmesi nedeniyle, olanları objektif olarak değerlendirmeleri zordur. Bu nedenle, maksimum nesnellik göstermeye çalışmalı ve tüm yaşam durumlarından doğru dersleri öğrenmelisiniz.

Onikinci sayının ardından hayatın aşk alanı Kova için çok önemli olmayacak. Romantik tarihler yerine, maddi zenginlik vaat eden iş toplantılarını tercih ediyorlar. Bu süre zarfında, ana düşünceler ve konuşmalar, şu an için sizin için en önemli olan kişisel işlerinizi etkileyecektir.

Ayın ikinci ve üçüncü on yılında, Kova onun için bazı önemli haberler alacak. Ayın ikinci yarısında başka neler yapmanız gerekiyor? İletişim kurmak, rahatlamak, aileniz ve arkadaşlarınızla heyecan verici seyahatler ve daha fazlası - eski arkadaşlarla toplantılar.

Aquarians'ın dış etkenlere fazlaca odaklanması ve kimsenin onları anlamadığına inanması muhtemeldir. Zamanında aşılmayan kompleksler nedeniyle benlik saygısı olabilir.

Kova burcu için sevgi küresinin karakteristiği Şubat 2018

Son kış ayı, kişisel ilişkiler kurmak için ideal bir zaman olacaktır (özellikle ilk on yıl). Sevgi ve duygulardan sorumlu olan gezegen Venüs, Şubat ayının onuna kadar takımyıldız Kova burcundadır, bu takımyıldızının temsilcilerine uyum ve sevinç sağlayacaktır.

Ayrıca, Kova takımyıldızında Şubat'ın on dokuzuna kadar aynı zamanda kişisel yaşamın olumlu dinamiklerini vurgulayan Merkür ile Güneş'tir.

Ruh eşini bulmak için vakti bulunmayan Kovalara çok çekici bir kişiyle ilişki kurma konusunda mükemmel bir şans verilecek. Şimdi ana şey boşuna zaman harcamak, aktif olarak yeni insanlarla tanışmak, onları iletişim kurmak ve fethetmek değildir.

Kova ailesi için, Şubat ayı oldukça uygun olacaktır. Bu zamanda daha yaratıcı hareket etmeleri, uyumlu bir atmosfer oluşturmaları önemlidir ve duygularınız kesinlikle yeni bir güçle parlayacak.

Şubat ayının 2. ve 3. yıllarına gelince, burada romantizm yerini finansal meseleler, gayrimenkul meseleleri vb.

Venüs gezegeni ayın ortasına kadar para sektörüne taşınacak, bu da finansal durumun eşe bağlı olacağı anlamına geliyor.

15 Şubat 2018'de bir güneş tutulması gerçekleşecek, sadece Kova burcunda gerçekleşecek. Bu etkinliğin takımyıldızının tüm temsilcileri üzerinde önemli bir etkisi olacak. Tutulma, bir kişinin uygulamaya koymak için çaba göstereceği çeşitli yeni fikirlere sahip olmaya başlayacağına söz verir. Ayrıca, büyük olasılıkla, hayatınızı çeşitlendiren kişilerle, özellikle de kişisel olarak farklı değişikliklerle karşılaşacaksınız.

Genel olarak, Şubat 2018’deki Kova akrabalarına akrabalarına kendilerini sevdiklerini ve takdir ettiklerini söylemelidir - bu açıklık sayesinde, kalbinize sevgili olanlarla ilişkileri geliştirirsiniz.

Çocuklarla ilgili olarak, onlar için desteğiniz ve onayınız, ne olursa olsun, birbirinizi anlayabileceğiniz gerçek bir şifa iksiri olacaktır. Bunu yapmazsanız, o zaman ilişkinin duygusal olarak sıkışması nedeniyle, gerçek bir kaos ve karmaşa olma riskleri vardır.

2018 için Kova için sağlık burç

Geçtiğimiz kış ayı boyunca, Güneş, sürekli bir hareket halinde olmak için yüksek aktiviteyi sürdürmek için işaret temsilcilerine yardımcı olacak Kova burcunun takımyıldızı boyunca geçiyor - rahatlamak kolay olmayacak.

Astrologlar şimdi mümkün olduğunca dinlenmenizi ve her şeyin çok fazla şarj edilmemesini tavsiye ediyorlar. Ayrıca bir sağlık kurumuna yapılan bir gezi - mükemmel bir sonuç getirecek.

Genel olarak, Şubat 2018 için Kova halkının sağlık burçları oldukça iyidir. Şimdi en önemli şey, mükemmel sağlık durumunuzu, aktivitenizi ve çekiciliğinizi yalnızca iyi niyetlerle kullanmaktır ve sonra her şey yoluna girecektir.

Kova'nın karşı karşıya kalabileceği tek olumsuz nokta, sık görülen ruh hali değişimleridir. Depresyondan kurtulmanın yollarını, size olumlu duygular kazandıracak yöntemleri düşünün.

Ayrıca kalp ve kan damarlarını bir tonda aktif olarak desteklemek gerekir - burada yürüyüş yürüyüşlerine ve sağlıklı bir diyete, çok fazla potasyum içeren yiyecekler yemeye başvurmalısınız.

Kariyer ve finansal yaşam için tahmin

İş ve kariyer konularına gelince, Şubat ayı bu konuda çok üretken olacağa söz veriyor. Kova'nın kariyerinin evinde bulunan Jüpiter, maddi refah için başarılı fırsatlardan bahsediyor. Yalnızca profesyonel otorite katmakla kalmayacak aynı zamanda cüzdanı daha eksiksiz hale getirecek yüksek başarı şansı.

Kova'nın kariyerinin evini kontrol eden Planet Mars, bir ay boyunca dostça ve sosyal bağlantılardan sorumlu evde bulunuyordu. Bu da Kova sosyal hizmetlerinde veya büyük bir ekipte çalışmak için başarılı olacağı anlamına gelir.

Bazı iş projelerinin yavaş gelişmesi durumunda, çeşitli engeller sürekli ortaya çıktığında - aynı fikirde insanları arayın. Bu noktada, işbirliği seçeneğinin sizin için tek başına çalışmaktan daha yararlı olacağını unutmayın.

Para açısından, Şubat çok umut verici bir zamandır. Gezegenlerin artık Kova'nın evinde toplanmış olması nedeniyle, normalden daha fazla kazanmak için mükemmel bir fırsata sahip olacaksınız.

Özellikle, Merkür ile Venüs'ün Jüpiter ile çok olumlu bir yan yaratacağı Şubat ayının son günlerinde oturmak gerekiyor - bu rakam yüksek bir gelir vaat ediyor.

Şubat, kendinizi alışılmadık bir açıdan halka göstermek için ideal bir dönem. Çeşitli halk etkinliklerine güvenle katılabilir, geniş bir kitlenin önünde konuşabilirsiniz.

İlgi alanlarınızın yukarıda açıklananlardan biraz farklı olması durumunda, görünümünüzü dönüştürmeniz önerilir (saç stilinizi değiştirin, yeni bir makyaj yapın vb.).

Sonra, Şubat ayının farklı onyıllarında yapılması gerekenleri göz önünde bulunduruyoruz:

  • ilk ila yedinci dönemde, çıkarlarınızı korumakla meşgul olun ve aynı zamanda rakiplerinize yeterince cevap verin, ama asıl şey her şeyin bir skandala dönüşmediğidir. Çatışmalara başlamayın - kazanan olmazsınız;
  • Sekizinci Şubat ayının onbeşinci döneminde - hemen harekete geçmek gereklidir. Gerekirse - herhangi bir riske başvurmak, fakat düşündüğünüz her şeyi yapmak Size gönül rahatlığı vermeyen konuları netleştirmek için “ve” yi işaretlemek önemlidir;
  • 16 Şubat - 20 Şubat - aynı anda çok fazla dava ile kendinizi yüklemeyin. Tabii ki, çevrenizde endişelerinizi isteyerek paylaşacak insanlar var. Yardım için onlarla temas kurmaktan çekinmeyin;
  • Yirmi üçte bir ile yirmi sekizinci Şubat arasında - kolay yollara ve olağan çözümlere güvenmeyin. Kutunun dışında düşünmeyi öğrenmek önemlidir. Ve, Kuyrukta Şans yakalamayı hayal ederken, etrafa daha fazla bakmanız gerekir - sonuçta, her köşedeki hayatta çeşitli heyecan verici fırsatlar vardır ve bunları zaman içinde fark etmeniz ve kaybetmemeniz gerekir.

Son olarak, ilginç video materyali görüntüleyerek makaleyi okumayı bitirin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send