Rüya yorumu

Rüya kitabının resimleri neler?

Pin
Send
Share
Send
Send


Resimlerin hangi rüyalarını bilmek istiyorsanız, popüler rüya kitaplarının yorumuyla birlikte bu makaleyi okuyun. Geleceği tanımaya yardımcı olacak ve mutluluk kazanmak veya problemlerden kaçınmak için nasıl hareket etmeleri gerektiğini anlayacaklar.

Rüya Vanga

Bir rüyada kendi fotoğraflarına bakmak, sevilmeyen işlerle sürekli meşgul olduğun ve bundan acı çektiğini söyleyen olumsuz bir işarettir. Aynı zamanda, kendinden, birinin görünümünden ve hatta aile hayatından sürekli memnuniyetsizlik nedenidir.

Bir tür kötü kaderin sizi takip ettiği anlaşılıyor olabilir, ancak durumu düzeltmek için kaderi değiştirme gücüne sahip olduğunuzu anlamalısınız. Kendinizde olanların sorumluluğunu üstlenin, mutluluk geri dönecektir.

Daha fazla yorum:

 1. Sevilen birinin fotoğrafını görüntülemek, onun kaderini önemsemediğinin bir işaretidir. Sık sık onun için endişeleniyorsun ve endişe hayallerinin içine bile girmeye başladı. Hata yapma ve bu deneyimi yaşama hakkına sahip olduğunu anlamalısınız ve katılımınıza hiçbir şekilde yardım etmeyeceksiniz.
 2. Fotoğrafı kırmak büyük bir talihsizlik. Trajik haberi alın, sonra sizin için önemli bir kişiyi kaybedeceksiniz. Sonsuza dek ayrılmak zorundasın, çünkü uzun süre endişe duyacağın şeyler için.
 3. Fotoğrafları kaybetmek, daha dikkatli olmanız gereken bir uyarıdır. Genelde kendiliğinden hareket edersin, kendine çok fazla sorun çeker. Ayrıca, kader çoğu zaman onur ve vicdanınızın kontrollerini düzenler. Böylece, suçları ödemek zorunda kalmazsın, dur.
 4. Bir fotoğraftan tahmin etmek, hassasiyetinizin ve hatta saflığınızın bir işaretidir. Bu bilgileri kendinize karşı kullanabilecek kişilerle sık sık sırrınızı paylaşırsınız. Kalbi sadece yüzde 100 emin olan en yakın insanlara açmaya çalışın.

Rüya Miller

Fotoğrafa bakın - aldatma ve ihanet. Sevgili kişi, sizin hayal ettiğinizle aynı olmayacak. Ve küresel hayal kırıklığı yaşayacaksınız, bundan sonra insanlara güvenemeyeceksiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Aşığın fotoğrafını almak, içtenlikle sana davranmadığının bir işaretidir. Ondan en kötüsünü bekleyebilirsiniz. Bu, kendi çıkarlarına ihanet edebilecek bir adam. Hala iyi bir izlenim bıraksa da, incinmemek için kendinize dikkat edin.
 2. Aile adamı ortaya çıkarmak için rüyalar resimleri. Geçmişteki yanlış davranışlarınız hakkında başkaları tarafından bilinecektir. İtibar risk altında olacak ve geri kazanılması çok zaman alacaktır.
 3. Kendinizi fotoğraflamak - sadece kendinize değil, diğer insanlara da zarar vermelerine neden olacak şekilde zarar vermek. Bu sizin isteğinize rağmen, kesinlikle kazayla gerçekleşecek olsa da, işlenen günahın ödemesi kaçınılmazdır.
 4. Grup fotoğrafları - sizi yakında yaşayan uzak akrabalarınız veya arkadaşlarınızla görmek için. Birlikte sıcak vakit geçirecek ve birçok olumlu duygu alacaksınız.

Ezoterik rüya kitabı

Fotoğrafçılık, bir insanın klişelerinin, çevresindeki gerçekliğin oluştuğu için yaşam tutum ve inançlarının bir sembolüdür. Kendinizi daha iyi anlamak için rüyaya dikkat göstermek gerekiyor.

Diğer yorumlar:

 1. Fotoğrafınızı görün - uzun süre aktif bir şekilde bırakacağınız sağlık sorunlarına. İyileşmesi, iyileşmesi ve tekrar sağlıklı hissetmesi zaman alacaktır. Hastalığın sonucunda görünümünüz değişecek.
 2. Birkaç başka fotoğraf düşünün - köyünüzde yaşayabileceğiniz bir salgın başlayacak. Hastalanmamak için önlemler alın, aksi takdirde yalnızca sağlığınız değil, kariyeriniz de risk altında olacaktır.
 3. Alien single photo - iltifat konuşmalarına, ancak aldatıcı. Size sürekli olarak iltifat ettiğini söyleyen ve ruhun bir arkadaşı gibi davranan kişi. Aslında, size kötülükler diliyor ve mümkün olan her şekilde zarar vermeye çalışıyor.
 4. Çocuğun fotoğrafı - tüm problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak etkili bir insanla tanışmayı bekleyin. Birbirinizi tanımıyor olmanız bile mümkün, ama yakında hayatınızda görünecek. Muhtemelen, bir süre sonra arkadaş edinecek ya da aşk ilişkileri kuracaksınız.

Navlun Rüya Yorumu

Kendi fotoğrafınızı görün - kendinize sabitlenip sık sık başkalarının çıkarlarını göz ardı edersiniz. Bu yüzden bu kadar az arkadaşın var. Davranışı değiştirmezseniz tamamen yalnız olacaksınız.

Daha fazla yorum:

 1. Fotoğrafınıza ilgiyle bakmak - ikinci yarı dikkatinizi çekmiyor. Sadece kendinize zaman ayırıyor ve sadece kendiniz için eğlenmek için gayret ediyorsunuz, ancak eşinizi memnun etmek için çabalamıyorsunuz.
 2. Fotoğraf yazdırın - bir gizem uzun zamandır saklandığınızı ortaya çıkaracaktır. Ve sırrını koruma çabalarına rağmen, faydasız. Sırrı, olaya katılan aynı kişi tarafından da bilinecektir.
 3. Fotoğraf albümü ilginç bir tanıdık hayal ediyor. Başkaları gibi olmayan eşsiz bir insanla tanışacaksınız. İçinde sizi bir araya getirecek alışılmadık bir özellik olan "vurgulama" yı görüyorsunuz.

Aile rüyası

Bir arkadaşın fotoğrafını görmek için - hatıralar su basacak ve geçmişte uzun zaman önce yaşanmış olaylar hakkında endişelenmeye başlayacaksınız.

Hafıza için fotoğraflandı - yakında sizin için çok değerli bir erkekle ayrılmak. Ayrılmayı önlemek için yapamayacağınız, bu nedenle, yalnızca koşulları kabul etmek ve sunmak için kalır.

Başka biri tarafından fotoğraf çekildi - birisinin hakkınızda yanlış bilgi yayması nedeniyle tehlike altındasınız. Kötü niyetli olan kişiyi bulmaya ve ortadan kaldırmaya çalışın, size ciddi bir şekilde zarar verecek vakti olmuyor.

Beklenmedik bir fotoğraf - yaşayacağınız güçlü korku. Tamamen irrasyonel olacak, çünkü aslında endişelenecek bir şey yok.

Fotoğrafları yırtmak - sevdiklerinizle girişiminde ayrılmak. Duyguları kayboldu ve duygularını düşünmeden seni terk etmek isteyecek.

Pin
Send
Share
Send
Send