Rüya yorumu

Natalia'nın Angel Day - aile, kader, karakter, sevgi ve kilise formu

Pin
Send
Share
Send
Send


Güzel kadın ismi Natalia, Slav ülkelerinde çok popüler. Latince'den “yerli” veya “Noel” olarak tercüme edilir. Eski zamanlarda, Noel doğumlu kızlara Natalia adı verildi. İbranice'den, Natalya adı “Tanrı tarafından sunuldu” olarak çevrilir, onlar zaten çocuk sahibi olmak isteyen ebeveynleri için doğan kızları çağırır. Bazı ülkelerde, Natalia, Natalie, Natalle adının telaffuzları biraz farklıdır.

İsmin küçücük ihale şekli: Natik, Natusik, Natasha, Natasha, Natusya, Tusya, Natuska, Natalochka, Natasha, Natalka, Talka.

Kilise takvimine göre isim günleri

Natalia adında kilise formu - Natalia. Angel Day Natalia, yılda 5 günü kutluyor. Natalia isimli kadınların kutsal koruyucu azizi:

 • Kutsal şehit Natalia Nikomidi, 8 Eylül’de geri alındı. Hristiyan bir ailede dünyaya geldi, sonradan Roma imparatoru Maximilian'ın emriyle işkence gördüğü, hapse atıldığı Mesih'e inanan bir pagan Andrian ile evlendi. Natalia, kocasının işkencesinde yer aldı, iki yıl sonra kocasının ölümünden sonra duygusal sıkıntıdan öldü.
 • Yeni şehit Natalia Sundukova - 11 Ocak'a saygılıydı. Bir rahip ailesinde doğdu, 1939'da Sovyet karşıtı propaganda yapmakla tutuklandı. 1942'de vuruldu.
 • Şehit ve acemi Natalya Ulyanova, 22 Mart'ta teslim edildi. Marangoz ailesinde doğdu, Novodevichy Manastırı'nda bir acemi. Mart 1938'de tutuklandı, birkaç gün sonra öldürüldü.
 • Şehit Natalya Baklanova - 31 Mart'a saygıyla başvurdu. Köylü bir ailenin çocuğu olarak doğmuş, Novodevichy Manastırı'nın acemisi olmuştur. 1937'de tutuklandı, 31 Mart 1938'de hastanede ciddi bir hastalıktan öldü.
 • Şehit Natalia Kozlova - 14 Eylül'e saygı duyuldu. Bir köylü ailesinde doğdu, Epifani Kilisesi'nin başıydı. Ağustos 1937'de bir ay içinde tutuklandı.

karakter

Natalia'nın karakteri doğum tarihine bağlıdır:

 • Kış - Akıllı, ciddi, sağduyulu, ölçülü, başarılı.
 • Bahar - Zor, karmaşık, duygusal, sanatsal.
 • Yaz - İyimser, bağımsız, otoriter, kendinden emin.
 • Sonbahar - Pratik, kendine güvenen, makul, hırslı.

kader

Küçük Natasha erken, bağımsız, ciddi, aktif ve çok enerjik bir kız olur. Aynı zamanda, utangaç, hemen erkeklerle aynı fikirde değil, ama onlarla nasıl arkadaş olabileceğini biliyor, çatışma değil. Yaratıcılığa, dans etmeye, şarkı söylemeye düşkündür. Yaratıcı çembere verirseniz, o zaman orada önemli bir başarı elde edersiniz. Natalya çabuk sertleşir, suçları hatırlamaz, ama saldırgan sözleri onu derinden incitir. Küçük Natasha'nın, sıklıkla fiziksel yaralanmalar aldığı aşırı aktivitesinden dolayı bir göze ve göze ihtiyacı var. Kendi eylemlerinin ihmali, yetişkinliğe kadar Natalia ile birlikte kalacak.

Geçiş çağında, Natasha kendinden daha güvenli, daha yönetici, kendinden emin olur. İyi çalışıyor, sınıfta en iyisi olmak için çabalıyor ve okulu onurla tamamlıyor. Okul oyunlarına katılmayı, yarışmalara katılmayı, yürüyüş yapmayı, spor bölümlerine katılmayı seviyor. Hem öğretmenler hem de çocuklar tarafından sevilir. Natasha çevresinde her zaman birçok arkadaş vardır, aralarında akrabalar vardır. Onun avantajı, Natasha'nın karakterini geliştirmek için yeniden eğitilebilir olması.

Nitelikleri, girişilebilirliği, girişilebilirliği, amaç duygusu sayesinde mükemmel bir Natalia olabilir, mükemmel bir organizatör olabilir. İletişim kurmayı sever, gerektiğinde çatışmaz, yol açar. Şirketlerde, her zaman hoş bir konuktur. Kendi başarısızlıklarına karşı hassastır. Neredeyse asla yaşamın eğri yoluna girmiyor.

sağlık

Bir çocuk olarak, Natasha nezle hastalıklarına yatkındır, vücudu ergenlikten ötürü o kadar güçlenir ki, yetişkin olana kadar neredeyse hasta olmaz. Deride döküntü olabilir. Yetişkinlikte, kardiyovasküler sistemle ilgili sorunlar olabilir.

kariyer

Natalia iletişim kurmayı çok seviyor, bu yüzden iletişim ile ilgili bir meslek seçmeye çalışıyor: öğretmen, yönetici, gazeteci, yazar, TV sunucusu, oyuncu, şarkıcı. Natalia, inceliği ve kararlılığı sayesinde meslektaşları ve patronları tarafından takdir ediliyor. İş çatışmaları Natalia, sakinleşmeye çalışıyor. Yoksulluktan hoşlanmıyor, bu yüzden daha fazla para kazanmaya çalışıyor ve hiçbir şeye ihtiyacı yok. Zorlu ve katı bir patron bundan kurtulacak, geri çekilemez ve her zaman hedeflere ulaşamaz.

aşk

Büyüleyici ve büyüleyici Natalya erkekleri kolayca fetheder, eldiven gibi değiştirir. Sevgisiz seks yapmayı kabul etmiyor, yatakta tutkulu değil ve bir insana inisiyatifi bırakıyor. Ayrıldıktan sonra, çoğu zaman inisiyatifinde, erkekler onu uzun süre unutamaz ve geri almaya çalışır. Kaba ve özensiz erkeklerden kaçınır.

aile

Natalya güçlü ve güvenilir bir ailenin hayalini kuruyor, bu yüzden kocasını ciddiye alıyor. Kocası Natalia'ya daha sık övgüde bulunmalı, liderliğini vermeli, sonra aile hayatı pürüzsüz ve güçlü olacak. Natalia, evdeki her şeyi nasıl yapacağını bilen harika bir hostes olacak. O kadar ekonomik kadınlar şu anda çok az. Natalia'nın kayınvalidesi ile her zaman iyi bir ilişkisi yoktur, ayrı yaşarlarsa daha iyi olur. Natalia'dan gelen anne katı, talepkar ama sevgi dolu olacak. Acı çeken hastalık ve ailesinin üyelerinin başarısızlığı. Natalia, hayalindeki adamla tanışmazsa, yalnız kalabilir.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Alexander, Timofey, Danil, Mark, Artem, Vladimir, Pavel, Evgeny, Vasili, Vadim.
 • Kötü olanlar: Oleg, Vyacheslav, Yuri, David, Gleb, Nikolai, Sergey, Roma, Maxim, Timur, Alexey.

nişanlar

 • Gezegen - Merkür.
 • İsmin rengi Kırmızı.
 • Sezon - Yaz.
 • Haftanın mutlu günü - Çarşamba.
 • Şanslı numara - 2.
 • Metal - Gümüş.
 • Burç - Başak.
 • Eleman - Su.
 • Totem hayvanı - yüzme böceği.
 • Bitki - Burnet.
 • Ağaç - Aralia.
 • Mineral maskot - kan damarı.

Natalia isimli ünlü insanlar

Pin
Send
Share
Send
Send