Rüya yorumu

Başak ve Kova'nın aşık olmasına uyum

Pin
Send
Share
Send
Send


Başak ve Kova uyumlulukları elverişsizdir. Astrologlar bunun mutlu bir son şansı olmayan bir roman olduğuna inanıyor. Her şey çok mu kötü ve mutlu bir ilişki kurmak için bir fırsat var mı? Çözmeye çalışalım.

Aşka Uyumluluk

Her iki işaret de gelişmiş zekâ ve üstün düşünce ile donatılmıştır. Bu onları ilk aşamada birleştirir. Doğal verileri yalnızca kendi yöntemleriyle kullanın. Başak rasyonel ve pratik olarak davanın sonucunu hesaplar ve Kova hayalleri kurar ve bazen küresel, ulaşılamaz hedefler koyar. Bu ilişkilerde vizyon sahibi ve yaratıcıdır ve Başak bir sanatçı ve şüphecidir.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

  1. Başak, Kova ile bir ilişkiye başlayacaktır, eğer onun için yararlı olduklarını görürse. Oldukça umut verici, başarılara hazır ve hedefe yönelik görünüyorsa, cazibesini ve kendisini boyun eğdirmeye paralı ilgisi yoktur.
  2. İlişkinin başlayıp başlamayacağına karar veren Başak burcu. Kova sadece bu çiftin fatih ve lider olduğunu düşünüyor. Aslında, her zaman yetkin manipülasyonun tek nesnesidir.
  3. Başak, seçicisinin ürettiği fikir ve düşüncelerin tüm akışını yeterince değerlendirir. Buğdayı samandan ayırabilir ve Kova'nın düş dünyasına ne kadar derin geldiğini anlar. Bütün kelimeleri en az ikiye bölüyor.
  4. Kova Başak'ta organizasyonunu, iş adamı becerilerini ve rasyonalizmini sever. Havadan para kazanabileceğini görüyor. Bu onu memnun ediyor. Bu pratiklikten öğrenmeye ve eksik becerileri geliştirmeye çalışır.

Ancak maalesef Kova ilişkisinin sonucu her zaman üzücü. Her zaman bu çifte daha çok aşık olur, sadece kendi tarafında içten hisler vardır. Başak ayrıca, yalnızca maddi kazanç ve rahatlık uğruna bir birliğe girer. Er ya da geç, daha karlı bir parti bulmaya karar verdi. Kova, kırık bir kalbin parçalarını toplamak zorunda kalacak.

Çatışma nedenleri

Astrologlar bu çift için talihsiz bir sona erme sözü veriyor. Romantik koku ve aşk tükendiğinde, Başak Kova'nın çok şey söylediği, ancak sözlerini yerine getirmediği için sıkılacak. Ve ebedi kontrolden, eleştiriden ve seçilen birinin sonsuz iddiasından bıkacak.

İlk başta, Kova'ya göre aralarında sınırsız bir güven var, ancak yavaş yavaş onu sınırlamaya çalıştıklarını ve kıskanç olduklarını anlayacaklar gibi görünüyor. Onu üzüyor, kızdırıyor ve eski ilişkiyi koparmadan yeni bir ikinci yarıyı aramaya itiyor.

Sadece Başak baskılarını zayıflatabiliyorsa, sevgiyi kurtarmak ve skandallar olmadan tam teşekküllü bir mutlu ilişki kurmak için bir şans var. Fakat bu olası değildir, çünkü Bakire doğası haklı, temkinli ve aşırı derecede haklı. Yıllarca partnerine verdikleri iddiaları tek bir dokunuşta biriktirebilirler.

Kova, aksine, olumsuz olayları anında unutur. Sıcak temperli olabilir, ama aynı zamanda othodchiv, aynı zamanda seçilen kişinin neden sürekli sinirlendiği bilinmemektedir. Duygularının onun için önemli olmadığını düşünüyor.

Kova, Dev'in neden sürekli olarak geçmişi hatırladığını, kendi içine daldığını ve basmakalıpların lehine yaşadığını anlamıyor. Ona göre, hayat problemler üzerinde durmaya gerek olmayan kolay ve kaygısız bir oyundur.

Bir ilişkiyi bitirmek Kova için her zaman üzücüdür. Başak, kendine özgü pratikliği ile, yalnızca roman deneyiminden, maddi zenginlikten ve eşinin verebileceği her şeyden alır. Bu nedenle, ayrılık ona acısız bir şekilde verilir. Ancak Kova acı çekecek, ıssızlığa yetecek kadar uzun süre hissedeceksiniz.

Uzun süredir bu ilişki ancak Bakire kendi içlerinde maddi bir fayda gördüğü takdirde ortaya çıkabilir. Seçilen kişi arzularını yerine getirip, tüm kaprisleri sağlayabildiği sürece orada olacak.

Başak kadını ve Kova adam

Bu çiftin içindeki adam yaratıcı bir insan. Seçkinlerin çemberine ait olmayı istiyor, lüks ve bohem bir yaşam tarzı ile cezbediyor. Kadın tam tersi. Ayaklarının üzerinde durması onun için önemlidir, başkaları gibi rasyonel ve pratiktir.

İlişkilerinin neden başladığını bile söylemek zordur. İlk başta gelen kız Kova burcu gibi basit, çok ilginç ve sıkıcı görünüyor. Ona görünmeyi tercih etmekten ziyade anlamsız bir hayat sürdüğü söylenebilir.

Karşılıklı sempati eksikliği nedeniyle, böyle bir çiftte ilişkiler oldukça nadirdir. Fakat eğer bir erkek aşık olursa, isterse, olağanüstü aklını kullanarak Bakire'nin hayal gücünü vurabilir. Anlamsız hayatına düzen getirecek mükemmel bir ortak olacağını düşünebilir.

Kova'nın genellikle bencil olmasına rağmen, sadece kendisine odaklanmış olmasına rağmen, adam seçtiği kişinin fikrini dinler, onu oldukça sağlam ve makul bulur.

Başak kontrolünü zayıflatırsa, bir insana özgürlük verirse, eleştiri ve kısıtlamalardan kaçınırsa, ilişki güvenli bir şekilde gelişebilir.

Erkek Başak ve Kova Kadın

İlk başta onların aralarında çok güçlü bir çekim olduğu görülmektedir. Ancak karşılıklı çekimde kalıcı olmayacak. Aşık akut düşme süresi geçtiğinde, gül renkli gözlükler düşer ve her ikisi de partnerin eksikliklerini anlayabilir, kaçınılmaz bir kopma meydana gelir.

Küçük yaşta bir erkek, pratikte kızların ona ilgi göstermemesi için kullanılıyordu. Bu tüm genç bakireler için tipiktir. Karşı cinsiyette onlarla olan ilişkiler, daha olgun bir yaşta, başarılı olduklarında ya da daha az ya da çok daha az gerçekleştiklerinde şekillenmeye başlar.

Bu nedenle, kız Kova, genellikle ayağa kalktıktan sonra tanışır. Onunla bir ilişkide, tam olarak verdiği duygular ve yeni duygular uğruna girecektir. Onun için, yaşamda daha da büyük bir başarı elde etmek istiyor, seçilmiş olanın güvenilir bir arkasını sağlamak için maddi açıdan uygulanacak.

Ve karşılığında karşılığında hassasiyet, şükran ve bağlılık alması gerektiğine inanıyor. Bu doğrudur, ancak çoğu zaman bütün bunları istemez, ancak hatırlatıcı olmadan bile deneyen seçilmiş olanı rencide etmesini ister.

Bir ortağın içindeki bir kadın, yaşama karşı sakin ve rasyonel bir yaklaşımla etkilenir. Yumuşak ve çatışmasız doğasından etkilenir, çünkü en ufak tefekliğe bile tahammül etmez. Bu nedenle, mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacak ve seçilen kişiyi tatmin edecek, gerçek bir bayram tatili olacak.

Pin
Send
Share
Send
Send