Rüya yorumu

Tanrı Veles belirtisi: sembolün anlamı ve uygulaması

Pin
Send
Share
Send
Send


Velez, gücü ile benzeri görülmemiş şeyler yaratabilen yetenekli bir sihirbaz ve sihirbazdır! Ölümlülerin arasında, hiç kimse bu Tanrı'ya karşı koyamaz, çünkü onun gücüyle Perun'un kendisinden aşağı değildir. Veles kendini sever ve onu onurlandıran insanlara yardım eder. Gücüyle, iradeyi bilge ve kuvvetli verir. Veles'in armağanını tamamen ortaya çıkaracaklar!

Ayrıca, Velez damgasını taşıyanlara güç veriyor. Boynuzlu bir kafa olarak tasvir edilmiştir. Neden? Böyle bir işaret nasıl kullanılır? Bu makalede size bunu anlatacağız. İnan, çok ilginç olacak!

Velez kim?

Veles - dünyalar arasında bir gezgin olarak yaratılmış olan Slav Tanrılardan biri. Bu yetenek, herhangi bir adamını imrenemez. Veles, dünyayı, insanları ve ahlakı çalıştığı beden dışı forma girebilir. Böyle bir Tanrı'nın olağanüstü bir bilgeliği olduğu açıktır.

Ayrıca Velez'in doğa ile çok yakın bir ilişkisi var. Anlaşmaya göre, bütün hayvanların, kuşların, balıkların ve böceklerin dilini anlıyor. Bu ona elbette ki dünyamızı daha yakından tanıma fırsatı verir. Bütün hayvan dünyası Veles için gerçek bir yuvadır.

Veles herhangi bir hayvana dönebilir, ancak daha sık bir ayı gibi görünüyor. Bu onun karakterinin özelliğinden kaynaklanıyor: güçlü ve kırılmaz bir irade. Ayı bu rol için mükemmel olduğu açıktır.

Velez, insanlara, kıyafetleri tamamen gizlenebilen yaşlı bir adam şeklinde görünür. Onun yanında sürekli onun sadık arkadaşı - ayı. İmajındaki her şey doğa ile birliktelikten bahseder!

Veles sembolünün gücü nedir?

Veles, insanoğlunun bildiği neredeyse tüm güçlere sahiptir. Bununla birlikte, sizin için Vel'lerin insan yaşamındaki etkilerini en iyi şekilde gösteren ana tanımı belirledik. Ve bu:

 • Vücutta kolaylık yaratmak. Vücut üzerinde yararlı bir etkinin başladığını gösteren bu işaretin beden tarafından kabulünü gösterir;
 • Düşünceler temizlenir ve hayallerinizi düşünmeniz ve gerçekleştirmeniz sizin için daha kolaydır. Evet, Velez insan aklını doğrudan etkiler;
 • Sembol, hiç gerektirmeyen konularda aşırı ısınmaya karşı korur. Bu, konağın güçlerinin ve kaynaklarının israfından tasarruf sağlar;
 • Veles işareti insanın büyülü bileşenini geliştirir. Kelimenin tam anlamıyla hayatının gerçek bir büyücüsü olma fırsatı veriyor;
 • Veles sembolü, insanların şöhret ve zafer kazanmalarına yardımcı olur. Tabii ki, ihtiyacın olursa!

Veles burcunun teorisini biliyorsunuz, pratiğe geçmenin zamanı geldi!

Veles işareti nasıl kullanılır?

Veles işareti farklı şekillerde kullanılabilir. Tek bir doğru seçenek yoktur, sadece ona saygı biçimleri farklıdır. Buna göre sonuç da farklı. Bu paragrafta, olası tüm seçenekleri özellikleriyle birlikte listeleriz.

Kapı pervazına imza at

 • Veles işaretini kullanmanın en yaygın yollarından biri - kapı veya pervazdaki görüntü. Bu yaklaşım evinizi zarar ve tehlikelerden korur. Bu işaret, anlaşmazlığın evin içine girmediği bir kalkan oluşturuyor. Konfor ve anlayışın hakim olduğu bu yöntemin evde ideal bir atmosfer yarattığını belirtmek gerekir.
 • Tabii ki, Velez aynı zamanda evin manevi saflık verecek. Vices bu aydınlık krallığa girmeyecek ve ideal bir ailenin kurulmasını engelleyemez. Bununla birlikte, bu işareti başkalarıyla birleştirmek gerekli değildir, çünkü farklı enerji birbiriyle rekabet eder ve evdeki uyuşmazlığı giderir.

Madalyon rozeti

 • Madalyon veya kolye Veles sembolünün en popüler görüntü nesneleridir. Veles enerjisinin kalbe olan erişimini açar, bu da sahibi üzerinde çok olumlu bir etkiye sahiptir. Böyle bir madalyon giyerken kendini gösterecek ilk şey, bu dünyadaki yasaların hafifliği ve anlayışıdır.
 • Ayrıca, böyle bir madalyon, ev sahibinin etrafında olağanüstü bir aura yaratır. Vücuduna kötülük ve olumsuz izin vermiyor. Bu şekilde, tüm tehditlere karşı sihirli bir kalkan yaratılır ve bu da ev sahibi, dünyanın akmakta olduğu devasa negatif bilgi dalgalarından kurtarır. Bu korumanın etkisinin derhal hissedileceğinden ve madalyonun çalışmasında şüpheler bırakmayacağından emin olun.

Bilezik rozeti

 • Bilezik, Veles sembolünün uygulandığı popüler bir yer. Eldeki olmak size işinizde ve günlük yaşamınızda Veles'e yardım etme fırsatı verir. Ellerinizi ve ruhunuzu hayal bile etmeye cesaret edemediğiniz gücü kazanmanıza yardımcı olacaktır. Elbette, sihir ve element kontrolü hakkında konuşmuyoruz, ama ruhun, bedenin ve karakterin gücü tamamen senin emrinde.
 • Kolunda birçok kan damarı var. Veles'in pozitif enerjisini vücutta iletirler. Böylece hem beden hem de ruh olarak daha güçlü ve güçlü olursunuz.

Dövme sembolü

 • Dövme eski Slavlarla da popülerdi. Tabii ki, süreç şimdiden farklıydı, ancak Veles işaretinin gücü aynı kaldı. Hayatta, aşkta ve kariyerde eşi görülmemiş yüksekliklere ulaşmanıza yardımcı olur.
 • Dövmenin, Veles'e olan inanç ve saygıdan dolayı yapıldığı ve soğuk bir hesaplamadan değil, aynı anda her şeyi alacağı için yapıldı. Başarılı olmak için çaba göstermelisin!

sonuçlar

Böylece, büyük Tanrı Veles'in işaretinin büyülü özelliklerini öğrendiniz. Onları tekrar hatırlayalım:

 • Parlak düşüncelerin ortaya çıkışı;
 • Büyülü bir hediyenin gelişimi;
 • Hayatta başarıya ulaşmak;
 • Gerekli olmadığı durumlarda aşırı ısınmadan korunma;
 • Dünya ile birlik bulmak;
 • Dış etkenlerden korunma.

Umarım tanrı Veles'in işaretinin önemini anlarsınız, çünkü benzeri görülmemiş bir sonuç verir. Kendine karşı dürüst ol! Size iyi şanslar ve mutluluk!

Pin
Send
Share
Send
Send