Rüya yorumu

Uyumluluk Kanseri ve Kanseri - Uyumsuz Olgunlaşmamış İlişkiler

Pin
Send
Share
Send
Send


Kanserlerin ilişkilere ve sevgiye uygunluğu en elverişli sayılmaz. Aynı burç belirtilerine rağmen, birlikte iyi geçinemiyorlar. Kural olarak, her iki ortağın da gelişmediği, ancak bozduğu olgunlaşmamış ilişkilere sahiptir. Daha detaylı anlayacağız.

Aşka Uyumluluk

İlk başta, birbirleri için yapılmış iki Kanser görünebilir. Ve mantıksız değil - ortağı yarım kelimeden anlıyorlar. Duygusal arkaplan bile benzer ve aynı zaman diliminde değişiyor, çünkü Kanserler ay döngüsüne çok bağlı.

Bu yakalamak. Bir çiftin duygusal farklılıkları her iki partnerde de çakıştığında, ya özlüyorlar, sonra da birbirlerini depresyona getiriyorlar. Fakat ilk başta, aşık olma aşamasında, bu sorun kolayca çözülür.

İki kanser hakkında başka ne söylenebilir:

 1. Ortaklarından biri diğerinden çok daha yaşlıysa, ilişkileri güvenli bir şekilde gelişebilir. Bir çiftin tek başına yalnız biri, patronun ve mentorun rolünü oynamak için daha olgun, akıllı ve deneyimli olmalıdır. Daha az olgun bir partner korunmalı ve korunmalıdır.
 2. Bu uygulamada doğrudur, böyle bir birliktelik olası değildir, çünkü yetişkinlikte Kanser, bir partnerle ilgilenecek ve onunla ilgilenecek birini hayal etmez. Eşitlik arayan bir ilişki içinde. Sadece bazen genç bir Kanser, daha fazla yetişkin için seçtiği karakterlere ilham verebilir ve koruyucu rolünü üstlenmesini sağlayabilir.
 3. Küçük yaşta, Rakı, olur ve bir araya gelir. Böyle bir ilişkinin başlangıcı, romantizm denizi, ayın altında yürümek, serenayenler ve uzun gece konuşmaları olacak. Ancak ikisi de dolduğunda, gerçek melodram başlayacaktır. Kamusal alanda fırtınalı sahneler ve daha az fırtınalı uzlaşma, hem olumlu hem de olumsuz duygular.
 4. Bu gençlik maksimalizm ve uzlaşma bulma yeteneğinin olmaması, Rakov'u tekrar tekrar kavga etmeye zorlayacaktır. Er ya da geç, ebedi drama ikisini de rahatsız edecek ve çiftin varlığı sona erecek.
 5. Astrologların bir çift iki Kansere atadıkları sendikanın azami süresi üç yıldır. Ve bu çizginin üstesinden gelmeyi başarırlarsa, ancak o zaman ilişkinin ahenkli ve mutlu olma şansı olduğunu söyleyebiliriz.

Kavgalar üç yıllık evlilikten sonra bile durmayacak. Bu çift, her ikisinin de duygusallığından dolayı, her zaman bir kavga için sebep bulacaktır. Karşılıklı hakaretler, karşılıklı iddialar, yanlış anlamalar olacak. Birliğin bir uzlaşma bulmayı öğrenmesi ve birliğin geleceği için bir ortak duyması çok önemlidir.

Bir ilişkide ne çalışmalı

İki Kanser ilişkisinde hiçbir zaman sevginin kendisini başaramaz. İşaretlerin uyuşmazlığından dolayı, sürekli uyum içinde ve mutlu olmaları için ilişkiler üzerinde çalışmak zorunda kalacaklar. Aşkı kurtarma şansı az, ama deneyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerekenler:

 1. Kanser adamı asla güzel görünmeyecek, seçilen kişinin dikkatini kazanmak için şeyler yapacaktır. Pasif bir rol oynamayı tercih ettiği için aktif bir eylem yapılmayacak.
 2. Kız bu eylemleri bekliyor ve gerekli dikkati alamadığında hayal kırıklığına uğradı. Bu nedenle, ilişki ancak hem doğal kararsızlıktan kurtulduğu hem de birbirini ele almak için inisiyatif almaya başladığında nadir görülen bir durumda başlayabilir. Bu durumda sadece karşılıklılık yardımcı olacaktır.
 3. Bu kararsızlık nedeniyle uzun süre kalabilirler ve sadece gerçek duygularını göstermeye cesaret edemezler, arkadaş olabilirler. Fakat yakınlaşma gerçekleşmişse, ilişki üzerinde ciddi bir şekilde çalışmaları gerekir.
 4. Bu iş ne Güçlü yönlerini geliştirmek ve negatif karakter özelliklerinden kurtulmak zorunda kalacaklar. Ortağı kontrol etme, bastırma, haklı olma, dokunulmazlık ve eleştirinin algılanmaması gibi.
 5. Kendisinin içinde, Raki'nin iyi bir usta olduğu bir ortağı eleştirme arzusunu bastırmak özellikle önemlidir. Seçilenin aynı derecede dokunaklı olduğunu unutmamalı ve korumasız bir kelime ile onu yaralamak kolaydır.
 6. Ayrıca Kanserlerin hayatta başarılı olmasına izin vermeyen yenilgi korkusundan kurtulmanız gerekir. Ondan kurtulmayı başaramazlarsa, çift sefil ve fakir bir varlık ortaya çıkaracaktır. Olumsuz dış koşullara rağmen en azından biri hedeflere ulaşmayı öğrenmeli.
 7. Ortakların kendilerinde inceliği, sadakat, geleneksel aile değerlerine bağlılık ve eşin eksikliklerine sadakat gibi nitelikleri geliştirmeleri gerekir.

Eğer kanserler belirsiz ruh halindeki değişimleri kontrol edebiliyorsa, sevilen birine olumsuz bakmaz ve sakinleşirse, mutlu aşk her şansına sahiptir.

Kanser kadın ve Kanser adam

Bu çiftteki kız çok ekonomik, akıllı ve ortağın eksikliklerine karşı oldukça hoşgörülü. Doğuştan bir psikolog, çok iyi bir sezgisi var. O şehvetli ve tutkulu bir insandır.

Bunun avantajı, bir adamın kornaya dayandığı ve uzlaşmayı kabul etmediği durumlarda yol açmasıdır. Bu büyük bir avantaj, çünkü Yengeç insanı basitçe pes etme yeteneğine sahip değil, bazen zodyakın ateş işaretlerine benzeyen ruhunda hala diktatör ve tiran.

Ayrıca, Kanser kızı da harika bir ilham verici. Bir erkeğe gerçek özellikleri göstermesini sağlayan gerekli enerjiyi, şükran ve duyguları verebilir.

Ekonomisini ve ideal bir yaşam tarzı oluşturma yeteneğini takdir edecektir. Buna karşılık, karısına ve çocuklarına konforlu ve konforlu bir yaşam için gerekli her şeyi sağlamaya çalışacaktır.

Yaygın çocukların eğitimi ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Her iki kanser de bir çocuğu bakımlarıyla boğabilir, ihtiyaç duyulmadığında saplantılı bir bakım ve sürekli izleme yapabilir. Bu nedenle, çocukları genellikle olgunlaşmamış ve bağımlı bireyler haline gelir.

Bu parite için aile bütçesi büyük olasılıkla bölünmüş olacak. Her ikisi de parayı sever ve birini desteklemeye hazır değildir.

Yukarıda yazdığımız tüm olumlu şeylere rağmen, Kanserler her ikisinin de duygusal dengesizliği nedeniyle sürekli olarak sorunları çözeceklerdir.

Videoyu izle: Türk bilim insanı Ertürk 3D yazıcıdan organ üretecek - DW Türkçe (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send