Rüya yorumu

Doğru kulağı yakan nedir: günün saatinde ve haftanın günlerinde işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Kızımın kulakları sürekli yanıyor. Önceleri dikkat etmedim (sadece komik ve sevimli olduğunu düşündüm). Ama büyük anneannemi ziyaret etmeye gittiğimde ve ona bu "ateşi" gösterdiğimde, Büyükanne bana, beni temkinli ve hatta alarma geçiren birçok halk belirtisi söyledi.

Sağ kulak yanıyor: işaretlerin genel ve genişletilmiş yorumu

Büyük anneannem diyor ki: eğer bir kişinin kulakları yanıyorsa, birisinin şu anda onu tartışıyor olduğu anlamına gelir. Fakat iyi ya da kötü konuşup konuşmadıklarını anlamak için diğer “semptomlara” bakmanız gerekir.

Sadece bir kulak yanıyorsa, yorum aynıdır: konuşma, dedikodu veya dedikodu hissediyor. Ayrıca, eğer kulak haklıysa, büyük olasılıkla kimse yalan söylemez - herkes doğruyu söylüyor. Bu, ya kötü niyetli bir eleştiri ya da iş becerilerinizin üstlerinizle (belki de övülmeniz gerekir) tartışılması veya acil bir şekilde sizinle iletişime geçmesi gerekebilir.

Telefonunuzun açık olup olmadığını ve cevapsız arama olup olmadığını kontrol edin. Büyük olasılıkla, bazı erkeklerin (meslektaş, erkek kardeş, arkadaş) sana ihtiyacı var. Büyükanne kime ihtiyaç duyduğunuzu tahmin ederseniz ve bu kişiyle acilen iletişime geçerseniz, kulakların yanmayı durduracağını söyledi.

Bu arada! Bıktığınızdan korkuyorsanız, küçük parmağınızı sert bir şekilde ısırınız. Şu anda bir kişi sizden kötü bir şekilde konuşursa, derhal dilini ısırıp (kelimenin tam anlamıyla), ve üzerine dökülen kir akışının duracağına inanılıyor.

Haftanın günlerine göre yorumlama

 • Pazartesi. Yakında, ciddi bir şekilde sizin için önemli bir kişiyle kavga edebilirsiniz - işte yakın bir akraba ya da patron. Anlaşmazlığın suçu sizin öfkeniz ve sınırsız dilin patlaması olacak. Böyle bir tartışmanın sonuçlarını "ortadan kaldırmak" için, kendinize dikkat edin ve provokasyona kanmayın. Çevrenizde kasıtlı olarak sizi kızdıracak bir tetikleyicinin yaralanması oldukça olasıdır - kendisi için, üstün bir kişiyle olan kavganız karlı olacaktır.
 • Salı. Sevdiğin adamla ayrılmadan önce. Endişelenmeyin, bu bir kavga ya da ayrılık değil. Sadece birileri bir süreliğine ayrılmalı - bir iş gezisinde, konuklarda ...
 • Çarşamba. Hayatta çok şey değiştirecek önemli bir toplantıya yönlendirildiniz. Bunu zaten biliyorsanız (bir röportaj ya da bir randevuya davet edildiğinizi söyleyin), iyi hazırlıklar yapın. Hiçbir şey planlamıyor musun? Hayatınızı değiştirecek bir kişinin ortaya çıkmasını bekleyin.
 • Perşembe. Şanlı haber sana gelecek. Belki de eski arkadaş mesajı verecek ya da sonunda “aynı” görüşmeden arayacaklar.
 • Cuma. Bir tarihte davet edileceksiniz. Bir kişi sizin için beklenmedik olabilir veya ilk görüşte hoşuna gitmeyebilir, ancak ona bir şans verin - ve sonra bakın, yakından bakın ve bunun beklediğiniz prens (prenses) olduğunu anlayın.
 • Cumartesi. Böyle bir işaret güçlü sorunlar ya da kötü haberler vaat ediyor.
 • Pazar. Zor işlerden aldığın paraya.

Günün zamanına göre yorumu

Sabahleyin. Hayatında hoş bir değişiklik bekle. Her şey olabilir: hoş bir genç adamla beraber kahve içmek için davet, terfi, ödül ...

öğleden sonra. Yakında derinden kaygılanacaksınız, herhangi bir ödül almayacağınıza karar vererek.

Akşamları. Önemli bir toplantı için hazır olun. Yalnız bir kişi için bu romantik bir buluşma olabilir ve evli bir adam için ciddi bir iş yemeği olabilir.

Gece. Kötü haberi bekle.

Kulak ustasının cinsiyeti de önemlidir

Sağ kulağınız yanıyorsa genç kızBu, bir erkeğin sürekli olarak onu düşündüğünü ve buluşmak istediği anlamına gelir. Veya, belki de uzun süredir iletişim aradığı bir kişiyle tanışabilecek olan kız kendisidir. Ve eğer kızın kulağı yanıyorsa ve bütün sağ yanak, bir işaret, bir adamın onu yanağından öpmek istediğini söylüyor.

Yanan kulak (artı ateş, kulaklarda kaşıntı) kadınlar - havayı değiştirmek için. İlginçtir ki, doğum tarihinize göre, ne tür değişiklikler olacağını tahmin bile edebilirsiniz: “kış” olursanız, dışarısı soğuk olur ve “yaz” daha sıcak olur.

Kulak yanarsa erkeklerbirkaç yorum.

 • Sadece senin hakkında konuşuyorlar, takdir etmiyorlar.
 • Size gerçeği söylüyorlar.
 • Övülüyorsun.
 • Birisi yazamaz / arayamaz ve belki sizinle buluşabilir. Bu gerçek, bu kişi için çok üzücü.
 • İyi haberi bekle.

Sağ kulağın sadece ucu yanıyor

Senin hatan yüzünden, büyük bir tartışma patlayabilir. Ve bu yüzden sen en çok acı çekecek olan sensin. Sevilen bir veya bir ebeveyni ile bile kavga edebilirsiniz.

Kendinizi sınırlandırmak ve uzun, sessiz bir savaşta gelişebilecek bir kavgaya başlamamak sizin çıkarınızadır.

Ya da işaretin önerdiği gibi yapın: yanan lobu kuvvetlice çekin, ardından üç kez sol omzunun üzerine tükürün. Yani bu batıl inancının öngörüsünü iptal ediyorsun.

Ve kulak yanaktan yanarsa?

Büyük olasılıkla bir ya da iki kişi sizi tartışmaz, ancak ortak bir arkadaşlık şirketi.

Bu şirkette kimin aracı olduğunu tam olarak anlayabilirsiniz. Emekli ve tüm arkadaşlarının isimlerini listelemeye başla. Kulak sıcaklığınızın suçlusu adı duyulduğunda, bu sıcaklık artacaktır.

Ve için iyi ya da kötüyü anlayın bu insanlarAynanın önünde durun. Parmak, ya da daha iyisi, yanaktaki altın halkayı kulağa dokunarak kaydırın. Vücudun üstünde kırmızı bir bant varsa, kötü şeyler söylüyorlar demektir; beyaz ise - övgüyle.

Eğer azarlandığını anlarsan, deniz tuzu ile banyo yapabilirsin - bu koruyacak kötü sözlerden. Ve bu bir daha olmazsa, elbiselerine bir iğne bağlayabilir veya bir muska ile kendini savunabilirsin.

Ayrıca kulağın ve yüzün kızarıklığından korunmak, kutsal su ve dua ile yıkanmaya yardımcı olacaktır. Bu eylemlerin yalnızca dedikodulardan değil, aynı zamanda kişiliğinizin görüşmesine son verebilecek olan nazardan da koruduğuna inanılmaktadır. Büyük anneannem diyor ki: eğer evde kutsal su yoksa, yüzünü sadece soğuk olarak yıka - bu daha sonra gözyaşlarını yıkamaktan daha iyidir.

Ve kulak da kaşınıyorsa?

Bu harika bir işaret - yakında kar etmek.

Bununla birlikte, elbette, çoğu kaşıma yerlerine bağlıdır. Yukarıdan kaşınıyorsa, kesinlikle paradır. Alt (kapak) ise, o zaman bir kavga. Ama haklı olacaksın ve ağlamayı alıp kişiselleşemezsen, bu tartışmayı kazanabilirsin.

Sol kulağını incitirse, bu kötü bir alâmettir. Yalan, ikiyüzlülük, nahoş anlaşmazlıklar hissediyor. Ve bu durumda, çatışmada acı çekecek olan sizsiniz - diyelim, sizi kandırabilirler ve davanızı kanıtlayamazsınız. Bu yüzden hiçbir anlaşmazlığa karışmamaya çalışın, aksi takdirde daha kötü olacak.

Sağ kulakta zil

Yakında habere. Kulak haklıysa, haberler neşeli olacaktır. Ve eğer sol kulakta çınlıyorsa, durum kötüdür - sizi üzecek. Ayrıca, bu işaret, sizi aldatmaya çalışacakları veya günlük iletişimde sizi sürekli aldatmaları anlamına gelebilir.

Her ne kadar, elbette, bu omen sadece sağlıklı kulaklarla ilgilidir. Hastalık nedeniyle çalıyorsa (gürültü bir dakikadan uzun sürüyor ve şiddetle karışıyor veya dışarıdan gelen güçlü bir gürültünün ardından görünüyor), "omen" in yorumu tek ziyaret LOR'dir.

Her iki kulak da yanıyor

Bu demek oluyor ki biri seni hatırlıyor. Bu çok agresif bir şekilde yapılır - büyük olasılıkla, bazı insanlar senin hakkında konuşmak için toplandı. Ama anlamak, iyi ya da kötü diyorlar, başarılı olma ihtimalleri çok düşük. Ancak, yakında bu sohbette “kışkırtıcı” olan adamla tanışacaksınız. Öyleyse, kaderin seninle nasıl yüzleşeceğini ve nasıl kurulacağını kendin gör.

Bu fenomenin başka işaretleri var:

 • kulakları yakmak önemli haberleri uyarır;
 • eğer aniden parlamaya başladılarsa, bu, havanın değişmesidir.

Sol kulağın belirtileri

İşaretler diyor ki: büyük olasılıkla, akrabalar veya tanıdıklar sizden ve dahası olumsuz yönde konuşuyorlar. Ve eğer sol kulak akşamları "yanarsa", bu insanlar da senin hakkında yalan söyler.

Ayrıca, dedikoduların yakında size ulaşacağına dair bir işaret var.

özetlemek gerekirse

 • Hangi kulak yanıyorsa, sizin hakkınızda konuşuyorlar ya da sadece konuşuyorlar demektir. Ama eğer yanan sol, kesinlikle kötü bir aldatmaca ise (dedikodu sizin hakkınızda dokunuyor ve hatta yalan söylüyorsa), o zaman doğru olan da masum bir konuşma anlamına gelebilir. Diyelim ki birisi elbisenizi beğendi veya profesyonelliğinizi hatırlayın.
 • Kötü bir şey, sağ kulak Cumartesi günü yanmaya başlarsa - bu kulağınızın kötü haberleri duyması gerektiği anlamına gelir. Haftanın diğer günlerinde, yorumlar daha iyi - kulak buluşma, tarih ve iyi haberler vaat ediyor.
 • Kızarıklığın tam olarak ne zaman başladığı da önemlidir. Sabah ise, iyi haber ve değişim için; öğleden sonra - işe yaramaz kaygılar; akşamları - ilginç (romantik veya ticari anlamda) biriyle tanışmak; Geceleri - sorunlara.

Bilim adamları ve doktorlar yanan kulağı nasıl açıklarlar? Cevap bu videoda:

Pin
Send
Share
Send
Send