Rüya yorumu

Kilise takviminde Nameday Egor

Pin
Send
Share
Send
Send


Tabii ki, bu kişinin doğum gününü söylemeden önce, ismin sırları hakkında daha fazla şey öğrenmek, Yegor'u anlamak, tabiri caizse, doğaüstü olanlardan daha fazla şey öğrenmek. Sonuçta, eğer ad sahibi ile ilişkilendirilirse, uyumla karşılaşır, ancak sahibinin uyumu olmazsa, o zaman kendi doğum gününü içtenlikle kutlayamazsa bile, bu durumda herhangi bir zevk almayacaktır, amacına ulaşmak için gerekli önlemleri alamayacaktır. . Ne de olsa, isim gününün kutlanması törenin gerçekleşmesini, ismi ve onu bağlayan kişinin eski bağlanma töreninin gerçekleşmesini hedeflemektedir.

Egor isminin ana tarihleri:

 • 26 Kasım Yegoriy Kheossky, yeni bir şehit
 • 11 Ocak
 • 21 Ocak
 • 30 Ocak

Egor genellikle sonbahar ayında doğar ve tam olarak ne olduysa, kuralın istisnası olacak, dokunulmaz olacak: demir prensipleri ile sarsılmaz bir insan olacak ve kötü alışkanlıklara karşı direnecek, tüm bu insanlık kötülüklerinden nefret edecek. insanlığın daha iyi ve daha iyi olmasını sağlayan bir peygamber gibi bir şey.

Diğer tarihler:

 • 18 Nisan
 • 20 Nisan
 • 26 Nisan
 • 2 Mayıs
 • 6 Mayıs
 • 10 Mayıs
 • 26 Mayıs
 • 29 Mayıs
 • 8 Haziran
 • 18 Haziran

Çocukluğundan beri, Egor, inatçılığını ve iyi bir şekilde, çeşitli hedeflere ulaşmak ve işlerinde daha iyi olmak için kullanabilen son derece yaramaz bir çocuk. Onun için hiçbir engel yoktur, geçmişte sürekli kendini aşmaktadır.

Çok dikkatli, böylelikle organizasyondan temizlik çabası Egor'u en ufak bir toza bile dayanamayan ve sadece sıklıkta olmak isteyen bir soygun yapıyor. Neyse ki, kirli odaların bu şekilde ihmal edilmesi onu sosyal bir fobi yapmaz ve ona herhangi bir fobiyi bağışlamaz, bu konuda oldukça kibirli bir genç adam olur.

Egor, annesiyle uzun mesafelere tolerans göstermeyen ve her zaman ebeveynlerinin dikkatinin merkezinde olmasını isteyen, neredeyse hiçbir zaman onun için bir sevgi ve bakım sembolü haline gelen koruyucu kanadı bırakmayacak kadar kaprisli bir çocuk. Tamamen farklı bir karaktere sahip olabilen, kayda değer bir özelliği olan çocuğa aynı terbiye vermeye çalışıyor ve böyle bir bakım verme isteğine karşı tamamen istenmeyen bir durum.

Yegor genellikle bazı beşlerde çok iyi çalışıyor. Onun için, sadece öğretmenlerle ilgili bir sorun var, öğretmenlerin sadece onu fark etmeleri için öğretmede ilk olmak için çeşitli teknikleri kullanmak için sadece öğretmenlerin gözünde enayi olmak istemiyor. Ona göre, öğrenme sürecinde asıl şey öğrenmek ve sevilmemek.

Egor son derece dikkatli, dikkatsiz insanlardan nefret ediyor ve kesinlikle her aktivitede gelişmeye çalışıyor. Ona göre, hiçbir engel yok ve engellerin yalnızca insanların kafasında var olduğuna inanıyor, ancak aslında sorunların çok kolay bir şekilde üstesinden gelindiğine inanıyor.

Kilise sahibi bir kişinin özellikleri

Egor genellikle iyi kaslara ve mükemmel tepkilere ihtiyaç duyulan spor ve askeri kariyerlerde başarılı olur. Okul beden eğitimi yarışmalarına katılarak ve genellikle spor etkinlikleriyle ilgili okul hayatına katılarak, iyi bir forma kavuşur ve sadece daha sonra geliştirilmek üzere kalan gerekli atlet üssüne ulaşır. Bu nedenle Yegorushka ismindeki erkekler genellikle çok iyi bir fiziğe sahiptir, bu da kadınları karakter koca mükemmeliyetçisinde daha da sportif ve dikkate değer bir şekilde takdir etmelerini sağlar.

Egor’un gençliği çok fırtınalı, kendisi için bir eş bulmak istemiyor ve özellikle ebeveyn kanadı altından çıktığında daha fazla özgürlük istiyor. Bağımsız bir şekilde yaşaması son derece önemlidir, sadece ebeveynlerinin görüşlerine dayanmakla kalmaz, taleplerini sürekli yerine getirir. Yegor'a göre, böyle bir davranış genellikle dikkate almaya çalışmadığı en kabul edilemez seçenektir. Ebeveyn sevgisi sevgidir, sınırları durdurmaya gerek yoktur. Her ne kadar baba olursa olsun, tam da bunu yapıyor - bağımsız ve şımarık bir çocuk yetiştirme arasındaki çizgiyi durduruyor, çocuğa modern ebeveynlerin yaptığı gibi her yere “hava yastıklarını” yayarak bir hata yapma hakkı vermiyor.

Karısını görünüşüyle ​​ilgili olarak seçmez, coquetry yeteneği, samimiyet onun için çok önemlidir. Kendi ailesi için kötü planlarını sürekli düşünen ikiyüzlü bir karısına tahammül edemeyeceği için, düşüncelerini bir süredir toplar.

Bu kavram aynı zamanda arkadaşlar için de geçerlidir, arkadaşlarının davranışlarının samimiyeti çok önemlidir. Genel olarak, kendi içinde var olan samimiyet, samimiyet, tüm kilise isimleri için son derece önemlidir. Onlar için, insanlarda ikiyüzlülük en korkunç niteliktedir, ihanetlere müsamaha göstermezler. Egor, aydınlanma görevi olduğu düşünüldüğünde insanları yeniden eğitmeye çalışıyor.

Egorushka, organizasyon, düzenleme ve düzen için önemli olan son derece pratik bir kişidir. Duygular onun için çok önemli değil, duygusallığı çok daha düşük, bununla birlikte, Egor’un her gün daha iyi ve daha iyisini yapmaya çalıştığı arkadaşlarına “dostça yargı müdahalesinin” uygulanmasında başvurusunu bulan halihazırda oluşturulmuş bir adalet duygusu var.

Tabii ki arkadaşlar, hemen temas kurmazlar ve tüm bunlardan kopmaya çalışırlar, bu davranışın son derece mantıksız olduğunu düşünürler, omuzlarında kendi başlarının olduğunu anlarlar. Yegor'un arkadaşlarının kişisel işlerine karışmasını engelleyen de budur.

Melek Günü Egor kilise takviminde

En fazla etki için bu kişinin gerçek doğum gününe mümkün olduğunca yakın olacak olan tarihi seçmeniz gereken ad için, yalnızca bu durumda her şey ortaya çıkacak ve kişinin hayalleri gerçeğe çevrilecektir, aksi halde hiçbir sonuç oluşmaz. Bu an için daha dikkatli olmalı.

Yegor yaz aylarında doğurursa, enerjik olacak, kendi bedeni ile uzlaşmaya varmak, uyum sağlamak için sürekli olarak gerçek benliği arayan en hareketli kişi olabilir. Spring Egor daha fazla değer istikrarı sağlar, bunlar yaşamda çeşitli değişikliklere maruz kalmazlar ve bir kalıp üzerinde daha fazla çalışmanız ve yeteneklerini daha az kullanmanız gereken daha az yaratıcı çalışmalara sahip insanlar olmak isterler.

Pin
Send
Share
Send
Send