Rüya yorumu

Burç oranı tablosu

Pin
Send
Share
Send
Send


Paranın mutluluk olmadığını ve gerçekten öyle olduğunu söylüyorlar. En büyük mutluluk sevgi ve ilişkilerdir. Her insan, bir insanda ruh eşini bulmayı ve seni kusursuz bir şekilde anlayabilen bir kişiyi aramaktadır. İlginç bir muhatap bulduktan sonra herkes şöyle merak ediyor: “Hayatta ne kadar uyumluyuz?”. Bu soruyu cevaplamak burç yardımcı olacaktır. Kocam ve ben tam bir uyumluluğa sahibiz. Uyumluluk tablosunu kullanarak seçtim. Şimdi size nasıl kullanılacağını söylemek istiyorum.

Uyumluluk burç

Zodyak'ın 12 işareti var. Ancak bu küçük miktar bile, insanlar arasında yaşanabilecek inanılmaz miktarda kombinasyon sağlar. Kural olarak, herkes etkileşimlerin ana yönleriyle ilgilenir:

  • aşk;
  • yakınlık;
  • aile ilişkileri

Ayrıca, uyumluluk burcu arkadaşlığınızın veya takım çalışmanızın ne kadar başarılı olacağını öğrenmenize yardımcı olacaktır. Bununla beraber, kiminle bir ilişki içinde olmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz, böylece gelecekte hayal kırıklığına uğramamak için ve zodyakın hangi işareti olduğuna dair bir temsilci ile daha da yakınlaşmaya değer.

Doğu'nun bazı ülkelerinde evlenmeden önce uyumluluk burcu yapma geleneği vardır. Aynı zamanda, sanki çift birbirinden hoşlanmıyormuş gibi, eğer astrolog sakıncalı bir prognoz verirse, o zaman çoğu çift niyetlerinden vazgeçer. Ayrıca, eğer eşin uyumluluğu çok düşükse, yetkililer böyle bir evliliği resmi olarak yasaklayabilir. Böylece ülkede güçlü ve başarılı aileler yaratılır ve boşanma oranı asgariye indirilir.

Uyumluluk burcunda, üç tür ilişki vardır:

  • tam uyumlu;
  • nötr;
  • uyumsuz.

Burcun ipuçlarına dayanarak, gereksiz hayal kırıklıkları ve kavgalardan kaçınmak için kendiniz için ideal bir gelecek ortağı bulabilirsiniz. Tabii ki, istisnasız hiçbir kural yoktur. Zodyakın tamamen uyumsuz işaretlerinin birlikte uzun ve mutlu bir yaşam sürdüğü görülür. Ne yazık ki, istisnalar sadece kuralları doğrular, çok nadirdir.

Uyumluluk burcuna ek olarak, bir kişi de sadece karakterini, kişisel niteliklerini değil, aynı zamanda yaşam ve çevre vizyonunu etkileyen çeşitli dış faktörlere de bağlıdır. Ek olarak, şüphesiz her iki ortağın geçmiş deneyimlerini de hesaba katmak gerekir.

Burç Uyumluluk Tablosu

Aşağıda zodyak uyumluluk belirtileri tablosu yer almaktadır. Kendini ve eşini bul. Kavşakta bir işaret göreceksiniz. Aşağıda bu karakterlerin kodunun çözülme tablosu yer almaktadır.

muhalefet

Mavi işaret, "nefretten sevgiye" türlerin ilişkisini gösterir. Bunlar klasik karşıtlıklar. Zodyak çemberinde zıt pozisyonlardalar. Aynı zamanda farklı, uyumlu elemanlar tarafından da himaye ediliyorlar. Bu işaretler arasındaki ilişki çok karmaşık. Bununla birlikte, karşıtlar çekicidir ve bu işaretler arasındaki toplam, genel düşünceden çok daha büyüktür.

Böyle bir sendikadaki ortaklar birbirlerinin ve tamamlayıcıların bir yansımasıdır. Ancak, onların zıddı onlara karşı oynayabilir. Eğer ilişki şüphe, kıskançlık değilse, böyle bir birlik çok başarılı olacaktır. Aksi takdirde çekişmeler yırtılmaya yol açacaktır.

Trinh

Mavi işaret, burç işaretlerinin uygunluğunu sembolize eder. Bu insanlar kendilerini birleştiren aynı öğeye aittir. Tüm insanlar arasında farklılıklar olmasına rağmen, ortaklar arasındaki çelişkilere yol açmazlar, ancak yalnızca karşılıklı çıkar uyandırırlar.

Her iki taraf da birbirlerini sezgisel bir seviyede mükemmel hissediyor. Bu uyumluluk herhangi bir biçimde iyidir:

  • aşk;
  • samimi ilişki;
  • dostluğu;
  • çalışması.

Bu birliğin dezavantajları ancak her iki üyesinin de birbirine karşı toleranslı olmaları ile ilişkilendirilebilir. Bazen, eşlerinin kendini geliştirme alanını sınırlandırarak eşlerinin “nefes almasına” izin vermezler.

kare

Kırmızı renk, enerjinin, eylemin bir sembolüdür. Böylece kırmızı kare ile işaretlenmiş sendika tutku ile doludur. Bu burç belirtileri iki yönlüdür. Aralarında büyük bir anlayış. İş işbirliği ve arkadaşlık mükemmel sonuçlar verecektir.

Bir kare yönündeki işaretler arasındaki aşk ilişkisi tutkulu, heyecan verici, duygu dolu. İkincisi, sonunda veya ortaklardan birini rahatsız eden sürekli çatışmalara yol açar.

Eğer çift uzlaşmayı öğrenmezse bir aile birliği kısa ömürlü olabilir. Bu durumda, her ikisinin de rahat olması için saf bir yürekten vazgeçmeniz gerekir. Bu durumda, ortaklar yapıcı bir şekilde etkileşime girebilecek ve sadece birbirlerini tolere edemeyecekler ve birlikleri de güçlü olacak.

beş noktanın düzeni

Mor rengin işareti ilginç ama problemli ilişkileri karakterize eder. Bu insanların pratikte ortak hiçbir şeyleri yok. Aynı konuda iletişim kurabilirler ama asla karşılıklı anlayış bulamazlar.

Ancak, ortakların her biri, sahip olmadığı niteliklere sahip olduğuna ve buna göre onu desteklediğine inanarak, diğerini kendi karşıtı olarak algılayabilir. Aslında, bu tamamen doğru değil. Gerçekte, bu nitelikler ifade edilmeyecek veya tamamen farklı bir taraftan gösterilecektir.

Genellikle, görüşlerin bu uyumsuzluğu güçlü bir cinsel çekicilik yaratır. Ortaklarının her biri diğerini son derece çekici görür. Ancak, ruhta şüphe var, birbirlerinde buldukları çekici şey ne.

Güçlü bir ittifak kurmak için, birbirlerinin özelliklerini göz önünde bulundurmak, uzlaşmayı aramayı ve birbirlerinde tam olarak neyin kendisini çekdiğini anlamayı öğrenmek gerekir.

altmışlık

Yeşil sembol karşılıklı sempatiye dayanan bir birliği açıklar. Zodyak işaretlerinin cinsiyet yönünün temsilcileri, farklı ama uyumlu unsurların himayesindedir.

Böyle bir birliktelik kendini geliştirme için her iki fırsatı da sunacaktır. Ortaklar arasında karşılıklı sempati ve saygıya dayanan eşit, sakin bir ilişki kurulabilir. Çiftteki herkes, sahip olmadığı bir şeyi verecek.

İlişkiler, aşktan iş ortaklığına kadar tezahürlerinin herhangi birinde gelişebilir. Ancak, evlilik heyecan verici tutku ve ateş olmayacak. Her iki taraf da istikrar ve sakinlik bulmak için çaba harcarsa, sendika güçlü ve üretken olacaktır.

Yarı sekstil

Turuncu bir işaret belirsizliği gösterir. Burçlar burç dairesinde yan yana yerleştirilmiştir. Sonuç olarak, sendikada bazı rekabete ve hatta kıskançlığa yol açan benzer şekildedirler.

Komşu işaretlerin temsilcilerinin nasıl etkileşime gireceğini öğrenmek için zamana ihtiyacı var. Geride çok şey bırakmalılar, geçmişi unutmalı ve ilerlemeliler.

Zodyak'ın ilk işareti, eşinde bir çeşit kalitenin bulunmadığı görülecektir. Bu kibir yol açar, ikinci öğretmeye çalışır. Sonuncusu, ortağı ilişkiye tutunacağını düşünerek belirsiz bir şey olarak algılar.

Her iki tarafta da biraz şans ve çaba ile oldukça garip bir ittifak oldukça ilginç olabilir. Ancak her iki partner de tüm engelleri aştığında, birbirlerini araştırın, bu düet heyecan verici ve duygusal olacaktır.

Sonuç

Yukarıdakilere dayanarak şunu söyleyebiliriz:

Pin
Send
Share
Send
Send