Rüya yorumu

Koç Uyumluluğu - Ayna İlişkileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Koçluk uyumluluğu olumsuz kabul edilir. İki ateş elementinin birleşmesi gerçek bir duygu ateşi olma riskini taşır. Eğer bir ilişkinin başlangıcında tutku ve çılgın aşk ise, o zaman yavaş yavaş duygular nefret ve iğrenme ile yer değiştirir. Her şey çok mu üzücü? Çözmeye çalışalım.

Aşka Uyumluluk

İlk başta, iki özdeş işaretin birleşmesinin ahenkli ve mutlu olmaya mahkum olduğu görünebilir. Ne de olsa, iki ateş unsurunun temsilcileri değilse kim birbirini iyi anlayacak? Ancak her şey ilk bakışta göründüğü kadar pembe değildir.

İki Koç çiftinin özelliği nedir:

 1. Her iki kişilik de oldukça itici, hızlı temperli. Bu nedenle çiftleri her ikisi için de tehlikelidir. Her ne kadar başlangıçta birbirlerine göre yapılmış gibi görünüyor.
 2. Astrologlar sendika türünü "ben ve aynam" olarak tanımlıyorlar. Bu, benzer kişilerin dikkatini çeken, ortak bir ortak arayanlar anlamına gelir. Genellikle "birisine karşı arkadaş olmanız gerekir" temelinde katılıyorlar. Ancak bu genellikle çok genç Koç'ta olur.
 3. Yetişkinlikte, durum farklıdır. İlişkiler ancak iki tarafın da birbirleriyle paylaşmayı öğrenmesi ve herkesin kendi görüşüne sahip olma hakkı olduğunu kabul etmesi durumunda uzun olabilir. Ancak bu genellikle çok zordur, çünkü ortaklar büyümüş, deneyim kazanmış ve bir kişi olarak oluşmuşlardır.
 4. Gerginlik ve hatta saldırganlık her zaman çiftlerinde olacaktır. Ve istemiyorlar ve uzlaşmayacaklar, bu uzlaşmaz ve ateşli “oviy” karakteridir.
 5. Sadece birbirleriyle rekabet etmeleri ve liderlik için mücadele etmeleri gerekmeyen durumlarda uyumlu bir şekilde etkileşime girebilirler. İdeal olarak, arkadaş olurlar ve sıfırdan başlayıp başarılı bir şekilde birlikte terfi etmeye başlayacakları bazı işlerde işbirliği yaparlardı.
 6. Koç parayı çok sever. Ve özellikle kolay ve çabuk gidebilen para. Bu nedenle, sık sık maceralara atılıyorlar, riskli, ancak umut vaat eden projelere kolayca uyuyorlar. Hızlı bir şekilde iyi işler yapmaya karar verdiklerinde eşit olamazlar.
 7. Bu ortak nedene karışırlarsa, iki ateşli enerjisinin tüm gücünü vererek, o zaman ilişki oldukça iyi olabilir. Tüm heyecan işinize girecek ve ilişki sadece olumlu duygular olacaktır.
 8. Ne yazık ki, bu sonuç olası değildir. Bu sıkı burunlu insanlar er ya da geç rekabet edecek, kimin sorumlu olduğunu ve kimin tartışacağını, kimin daha fazla yatırım yaptığını belirleyecek ve ortak bir nedenin geliştirilmesine güç katacaktır.
 9. Kendini savunmak için bitmeyen girişimler, güçlerini günlük olarak gösterme ve yeteneklerini ölçme arzusu mutlaka bir çiftte şiddetli skandallara yol açacaktır. Bir ortağın duygularını hiçbir şekilde korumaz, ilişkiyi yüksek sesle çözerler.
 10. Her ikisi de ilk etapta insanlara saygı duyuyor. Fakat seçilen gücü bu gücü hissederek, kibirleri azaltmaya ve liderlik için savaşmaya başlamaya çalışacaklar. Şimdilik, bu mücadele onları büyüleyecektir, ancak er ya da geç yorur, sonra Koç ayrılır.

İlişkiyi kurtarmak için küçük bir şans hala orada. Ancak bu denemek zorunda kalacak. Şiddetli öfkenin ilişkileri etkilemesine izin vermeden ateşli potansiyellerini harcamak için sürekli ulaşılamaz küresel hedefler koymalı ve onlara doğru ilerlemeliler.

Çatışma nedenleri

Bu çiftteki ilişkiler genellikle şiddetle, tutkuyla, hızla başlar. Aralarında büyük bir çekim var, bu yüzden sürekli birlikte zaman geçirme eğilimindedirler. Ama sadece ilk aşamada.

Yavaş yavaş, ilk aşk geçince, onlar birbirleriyle doldurulacak. Ve şu anda, fırtınalı tutkularda yeterince oynadıktan sonra ayrılabilirler. İlişkileri en çok hafif, bağlayıcı olmayan bir ilişki, herkesin en çok duygu aldığı “tatil romantizmi”.

İlişkiye devam etmeye karar verirlerse, sendikaları bir tür oyuna dönüşür. Bu sonsuz bir mücadele, liderlik mücadelesi ve kimin sorumlu olduğunu gösterme çabası. Bu tür bir rekabet, iş için iyidir, ancak ahenkli ve mutlu bir ilişki oluşturmak için tartışmayı değil, işbirliği yapmayı öğrenmelisiniz.

Her biri bakış açısını sonlara karşı savunur, inatla haklılığı kanıtlar ve muhatapların argümanlarını dikkate almaz. Bu paritede nötr durumlar olmaz. Sürekli olarak bir uçtan diğerine koşarlar.

Hiçbiri rahat bir yaşam sürmek ve birbirlerine alışmak için çaba sarf etmeyecektir. Koçlar maksimalisttir. Ya hep ya hiç - onların yaşam sloganı. Bu pozisyondan istikrarlı ve sakin bir ilişki kurmak zordur.

Astrolojik tahmin

Kısaca, astrologlar iki Koç birliğinden söz veriyorlar:

 1. Bir adam son derece kararlı ve ilkeli olacak. Kişisel özgürlüğünü çok takdir eder ve sınırlarının ihlal edilmesine asla izin vermez. Başkalarının görüşlerini umursamıyor, istediği gibi yaşıyor.
 2. Kadın daha az prensipli değil. Girişimci, güçlü bir karaktere sahip. İnatçı, bu yüzden küçük olanlarda bile, seçtiği kişiyi vermek istemiyorum. Garip, ancak bu özellik yalnızca ona olan saygısını güçlendirir.
 3. Fakat ilişkiler, anlaşmazlıklar, çelişkiler, çatışmalar ile dolu olacak, çünkü sert burunlu ortaklar sadece kendilerini duyuyor ve nasıl pazarlık edileceğini bilmiyorlar.
 4. Bir adam kararlar alması için ailenin başı olmak ister ve tartışılmaz. Arkadaşıyla gurur duyacak - enerjisini, hırsını ve maksatlı karakterini seviyor.
 5. Ama itaat etmek isterse? Sonuçta, kendisi doğa inisiyatifi. Bu ilişkilerde yumuşak, yumuşak ve uyumlu olması zor bir doğal liderdir.

Sürekli tartışırlar, rekabet ederler, işleri çözerler. Sendikaları güç ve liderlik için sürekli bir mücadeledir. Her ne kadar duygusal alanda birbirlerini kelimeler olmadan anlasalar da, manevi anlamda gerçekten yakın arkadaş olmaları pek mümkün değildir.

Bu zor çiftin çocukları için özellikle zor olacak. Hangi tarafın alınacağını anlamadan iki ateş arasında sürekli olarak koşacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send