Rüya yorumu

Çevrimiçi arzuyu tahmin etmek - en doğru ve doğru

Pin
Send
Share
Send
Send


İstisnasız tüm insanların farklı arzuları olabilir veya zaman zamandır. Ve elbette herkes arzularının gerçek olup olmayacağını bilmek istiyor ve eğer öyleyse, bu ne kadar çabuk gerçekleşecek?

Çevrimiçi fallığımız, arzuyu derhal anlatabilir.

Tahmin nasıl:
Gözlerinizi kapatın ve 1-2 dakika (veya 5'ten daha iyi) hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Zihinsel olarak arzunuza odaklanın. Bilinçaltınızın bilincinizi "duymasını" sağlamaya çalışın.
Hazır olduğunuzda - 5 tarot kartı çizin.

İlk haritayı seçin: Henüz tahmin edin
Henüz tahmin etmek

Gerekirse, kehanet 5-10 dakika sonra tekrar edilebilir.

Aşağıda, “çevrimdışı” modda söylenen antik servet yollarını da seçtik.

Arzuları nasıl tahmin edilir

Planın uygulanması için kehanete başvurmak, herhangi bir cinsiyet ve yaştaki insanlar olabilir. Bununla birlikte, tahminlerin güvenilir bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız, aşağıdakileri dikkate aldığınızdan emin olun, yani:

 1. İlk an - bilmek istediğiniz en çok sizi rahatsız eden arzuyu seçin.
 2. O zaman bu kutsallığı yapmak için doğru zamanı seç. Geleneksel olarak, kehanet için en uygun zaman gün batımından önce akşamları dolunay bölgesidir. Yeni aya gelince - bu falcılık için en uygun zamandan çok uzak, yeni ay diğer ayinler için daha uygun - çeşitli komplolar, kelepçeler, aşk büyüleri ve benzeri.

Falcılık için seçilen güne ayrıca büyük önem verilmektedir:

 • Pazartesi günleri, günün saatine bakılmaksızın, her türlü isteğin yerine getirildiğini tahmin edebilirsiniz;
 • Salı ve cuma günleri ciddi yaşam sorunları hakkında bilgi edinmek için en uygun olanıdır, bu durum çocukların eğlenmesi için uygun bir zaman değildir, bu nedenle anlamlı sorular sormanızı tavsiye ederiz;
 • Çarşamba, iş veya çalışma konularında dileklerin yerine getirildiğini tahmin etmenin harika bir yoludur;
 • Perşembe - parasal refah ve karla ilgili olan her türlü finansal sorunla ilgili cevabı bulmaya yardım edecektir;
 • Cuma oldukça aldatıcı bir gündür, çok nadir durumlarda, cumaya servet vermeye karar verirseniz doğru bilgi alma hakkında konuşabilirsiniz;
 • hafta sonları (cumartesi, pazar) arzulananın gerçekleştirilmesi için servet söyleme, nadiren gerçekleştirilir, nadiren, gelecekteki olayların tahminlerinin diğer versiyonları daha popüler hale gelir.

Kartlardaki hayallerinizin gerçekleşmesi için servet söyleme yöntemleri

Daha sonra, uygulamalarının ayrıntılı bir tasviri ile haritaların yardımıyla planlarımızı gerçekleştirmek için basit bir kehanet yöntemleri ele alacağız.

İlk yol

Bu yöntemin uygulanması oldukça kolaydır, ancak çok etkilidir. Göründüğü ülke İspanya'dır ve çok uzun zaman önce yerel devletlere göç etmemiştir.

Bu şekilde tahmin etmek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir:

 • üç kez arzunuzu yüksek sesle söyleyin;
 • otuz altı pozisyondan oluşan yeni bir kart destesi alın;
 • tüm Asları desteden çıkarın ve masaya dağıtın;
 • seçici olarak bir Ace seçin (mantığı açmayın, ancak bu durumda daha sezgisel davranın). Hangi kartı çıkardığınızı hatırladığınızdan emin olun;
 • kalan kart konumlarınızı bir kez daha karıştırın. Gömleklerin bakması için her Asın üstüne bir tane koyun. Bu adımlar, güverte sona erene kadar 6 kez tekrarlanmalıdır;
 • o zaman seçtiğiniz As üzerinde bulunan kartları açmaya başlamanız gerekir. Aynı takımdan kaç kartın düştüğünü sayın (As da dikkate alınır).

Ve şimdi en önemli şey - aynı takımdan en az 5 kart düşürdüyseniz - hayaliniz kesinlikle gerçek olacak. Aksi takdirde, bir dileği yerine getirme şansı son derece küçüktür.

İkinci yöntem

İlkinden daha basit ve daha hızlı. Fallara bu şekilde bahsetmek için bir deste kart almanız ve birkaç dakikalık bir süre için stok yapmanız gerekir.

Kehanet süreci:

 • tüm Aces kartlarını desteden çıkarın. Kalan kartlar güvenli bir şekilde bir kenara konabilir, çünkü ilkeleri kullanmayacaksınız;
 • Düşüncelerinizde arzunuzu koruyarak, Asları karıştırmaya başlayın. Arzunun maksimum hassasiyetle formüle edilmesi önemlidir;
 • sonra Aslar masanın üzerine konulur ve böylece gömlekleri yukarı bakar;
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz bir kartı çıkarın.

Ve şimdi bir takım elbisenin asının düştüğüne dikkat et:

 1. Haç As'ın kartını aldım - prensip olarak, arzunuz bir gerçek haline gelebilir, ancak yalnızca buna biraz çaba sarfetmeniz ve boşta olmamanız şartıyla. Gökten cenneti beklemenizi tavsiye etmiyoruz.
 2. Hearts Ace'i seçtiyseniz - hayaliniz gerçek olacak, bunun için bir şeyler yapsanız da yapmasanız da, arzunuz kaderinize göre yerine getirilmelidir.
 3. Bir Tepe As seçerken - bu kez şans önceki davalardan çok daha az. Ne kadar uğraşırsanız deneyin - rüyanız gerçeğe dönüşmek değildir, bu yüzden başka bir rüya seçmelisiniz.
 4. Bir Diamonds Ace düştüğünde - istenenlerin gerçekleşmesi için yüksek şanstan bahsedebilirsiniz, ancak sadece arkadaşlarınız veya rastgele kişiler tarafından yardım edilmeniz şartıyla. Ancak bu durumda, planın oldukça uzun bir uygulamasından bahsedebiliriz.

Üçüncü yöntem

Hayalinizdeki yaşamın gerçek olup olmayacağını bulmak için aşağıdaki basit kart yöntemini de kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, bu tür eylemleri yapmanız gerekir:

 • arzunuzu yüksek sesle söyleyin;
 • kart destenizi dikkatlice karıştırın;
 • kartları sağ elinizle kendinize doğru kaydırın;
 • Kartları dört kümeye yayarak her birinin aynı sayıda karta sahip olmasını sağlayın;
 • As düşene kadar en soldaki karttaki kartları çıkarmaya başlayın. Bundan sonra, yığın kenara konur. Bu işlem dört kart destesinin tümü ile tekrarlanır.

Ve şu şekilde deşifre edilecekler:

Tüm Asları toplamayı başardıysanız - bu, arzunuzun yüzde yüz yerine getirilmeye mahkum olduğu anlamına gelir.

Sonuç üç As ise, bir dilek yerine getirme şansı yüzde yetmiş beş.

Düşen İki As - size istenen isteğin yerine getirilme olasılığının - yüzde elli olduğunu söyleyecektir.

Ve eğer sadece bir As alırsanız, bu tahmin eden kişinin asla bu arzuyu yerine getiremeyeceği anlamına gelir.

Dördüncü yöntem

Bununla birlikte, biraz daha karmaşık olan başka bir güvenilir kehanet yöntemi kullanarak bir tahminde bulunmak da mümkündür. Bununla beraber, "evet" veya "hayır" biçiminde bir yanıt alacaksınız.

Kehanet süreci nasıl:

 • Arzunu yüksek sesle konuşmalısın. Bunu yaparken, hayalinizi mümkün olduğu kadar açık bir şekilde formüle edin;
 • kart destesi karıştırmak;
 • Gömleklerini aşağı bakacak şekilde masaya 15 kart yerleştirin. Kartlardan Aslar alırsanız, derhal toplam ağırlığından ayırın. Yukarıdaki manipülasyon 2, 3 ve 4'ü tekrarlayın. Ardından sahip olduğunuz toplam As sayısını sayın. Tüm Asları yakalayabilseydiniz, o zaman arzunuzu yerine getirme şansı çok yüksektir. Ve eğer bir Ace kartı eksikse, istenen kartın büyük olasılıkla gerçekleşmemiş olması muhtemeldir.

Beşinci Yöntem: Tarot kartları

Başka bir kartla kehanet yardımı ile, rüyanızın hayatta gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini belirleyebilirsiniz. Bu durumda, normal kart destesini değil, Tarot kartlarını seçin.

Ve sonra şu adımları izleyin:

 • kartları iyi karıştır;
 • sağ eli kullanarak, kendinize birkaç kart taşımanız gerekir;
 • arzunuzla ilgili bir soru sormalısınız;
 • desteden 3 tarot kartlarını çıkarın. Aynı zamanda, maksimum tahmin doğruluğunu sağlamak için ruhunuzu rahatsız eden soruya odaklanın.

Ve sonra çizilmiş kartları çalışın. Bu durumda, ilk kart geçmişte ne tür çabalar sarf edildiğini anlatacak, böylece arzunuz gerçek oldu. Geçmişin şimdiki zamandaki etkisini anlatır.

İkinci karta dayanarak, mevcut durumu, geleceği üzerinde etkisi olacak olayları ve eylemleri öğrenebilirsiniz, bu da hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacakları anlamına gelir.

Ve en son üçüncü haritada en önemli şeyi öğreneceksiniz - hayaliniz gerçek olacak mı?

Yukarıdaki en doğru ve doğru kehaneti kullanarak, arzunuzun kaderini öğrenebilir ve tamamen ücretsiz olabilirsiniz.

Sonuç olarak, ilginç tematik video materyalini izlediğinizden emin olun:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send