Rüya yorumu

Indira'nın adını ne söyleyebilir - doğası ve kökeni

Pin
Send
Share
Send
Send


Çoğu zaman bu isim “Ay Tanrıçası” olarak yorumlanır, çünkü Hint ve Japon efsanelerine göre, evrenimizin yaratıcılığını hiçbir şeyden yaratan Tanrı tanrı Indra'dan gelir. Bu adın sahibi miras kaldı ve gerçek egemen oldu.

İsmin Kökeni

Ayrıca adın "güzel" olarak yorumlanmasının bir çeşidi vardır. Eski SSCB topraklarında, isim, 1955’te Hindistan’ın siyasi figürü Indira Gandhi’nin SSCB’ye yaptığı ziyaretten sonra yaygınlaştı. Indira, iddialı, bağımsız, enerjik insanları ifade eder, bütün hayatı bir harekettir. Biraz utangaç, ancak yine de kendisi için yüksek beklentileri olan başkalarına örnek olmayı hedefliyor.

Indira çok dürüst ve sadık, diğer insanlarla doğru şekilde nasıl iletişim kuracağını biliyor. Ama onun kokusu oldukça cüretkar, çünkü aslında enerjisini antik çağda evreni oluşturan ve Indra'nın tüm dünyayı yarattığı volkanlardan miras aldı. Öyleyse, bu eski volkanı gevşetirseniz, kesinlikle merhaba demek zorunda kalmazsınız ve Indira adındaki bir kızla benzer bir macera yapmaya cesaret edeceğiniz için uzun süredir pişman olacaksınız.

Indira'nın karakteri

Indira çok esnek bir kız ve yolda çok durabilir. Onun için engel yok, tam olarak ne istediğini biliyor. Bu dövüş kızının esnekliği, çocuklukta, kendi yeteneklerinin üstesinden geldiğinde ve yetişkinlerini kelimenin tam anlamıyla faaliyetlerine hayran bıraktığı zaman çok çarpıcı. Ama böyle "büyülü" bir çocuktan bile kurt adam büyüyebilir, ailenin ebeveynleri hiç tanımayabilir ve onun için rahipler gibi şeytanı ölümcül bedenden kovan bir şey olabilir.

Çocukluğundan beri, Indira kaynaklarını çok iyi kullanıyor ve kendi lütfu ile birlikte inanılmaz ilerleme kaydeden şaşırtıcı beceriler kazanıyor. Kesin bilimlerle ilgili olanlar da dahil tüm yollar da açıktır. Çok fazla yer değiştirebilir, eğer ona fazla baskı yapmazsanız, Indira'nın bir ödülü olacak. Hiç kimse Indira'nın güzelliğine ve zarafetine karşı koyamayacak ve bunu bilen genç kız bu cazibeyi gereken çabayla kullanacak.

Indira, genellikle bir manipülatörün tüm gücünü ve yeteneklerini kötü bir kursa yönlendirmez, sadece çok fazla çaba göstermeden, ancak doğanın sağladığı kaynakları kullanarak, diğer insanların yaşamlarını biraz daha iyi hale getirmek ister. Onun için daha fazla ve önemli değil, gerçekten başkalarının desteğine ihtiyacı var. Ve genellikle yaptığı şey budur - daha sonra insanların ona vermesi karşılığında ona destek verir. İndira ile çevrili böyle bir sevgi döngüsünün her zaman olacağı bir yeri vardır ve tüm arkadaşları ve akrabaları muhtemelen şimdi böyle bir tarifle güldü - İndira'yı tanıdılar.

Indira, kaynaklarını kendi için iyi yöne yönlendirmeyi tam olarak bilir ve sürekli öğreniyor. Doğumdan itibaren kendisine verilenlerle sınırlı değildir, ancak sürekli olarak her şeyi daha iyi hale getirmeyi, yeni beceriler öğrenmeyi, daha mükemmel hale gelmeyi başarır. Öyleyse, Indira size rakip olarak geldiyse ve hala çok fazla zamanı varsa, o zaman etrafta dolaşacak ve sizi sollayacak çok şey olduğundan emin olabilirsiniz, farklı yeteneklere sahip tamamen farklı bir insan olabilir, evrenin tüm enerjisini kendinize yönlendirebilirsiniz. . Bu arada, evren neredeyse her zaman “tanrıların kızı” nın yanında ve yağmur, kız gerçekten isterse, gitmeyebilir bile. Evet, bunun gibi, eğer çok isterse, tanrıların dünyasının astları oğluna itaat edebilir. Ve genel olarak, insan arzusu çok pahalıya mal olur ve eğer tüm insanlar iç kaynaklarını dağıtmayı öğrenirse, iyi olurdu.

Dans, tam anlamıyla tanrıların kızı için bir meslek. Enerjik hareketlerde özünü bulabilecek, en sonunda ona en uygun olan kursta gücünü kullanabilecek. Nihayet ruhta rakipler bulabilecek ve yarışmaya layık olmayan sıradan insanlar bulamayacak. Ne de olsa, dansçıları arasında fiziksel vücudu için sadece iyi bir yaşam ve daha fazla veya daha az çıkış bulmak için değil, aynı zamanda iyi bir şirket ve tüm hayatı için belki de genç bir adam bulabilir. Bu oldukça zor, ama bir şans var.

Hayattaki yerini bulan Indira, yolculuğu boyunca göz açıp kapayıncaya kadar parlayacak, ancak ayaklarının altındaki muhteşem toprağa bakacak. Geniş çapta yürüyecek ve kendisi için yeni alanlar keşfedecek, yeni insanlarla tanışacak. Ve eğer kendi gözlerinizle Indira bütün sokağı aydınlatabilir. o zaman inanabilirsiniz - o ne isterse onu yapar. Indira'nın yanan gözleri hayırlı bir işaret. Bu onun ruh hali hakkında çok şey söyleyebilir, yani - hayatından ve durumundan tamamen memnun ve hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Ve hayır, ellide bir, sonra da yüzünde her şeyi daha da iyi yapacak. Sonuçta, mükemmellik için bir sınır yoktur.

Pedantik Indira genellikle mükemmellik aramaz. ancak yine de kendisine bu aramaları sorduysa, o zaman kapsamlı bir yolculuğa hazırlanmakta fayda var, çünkü soru ve arzularını tamamen tüketinceye kadar sakinleşmeyecek. Bu bir tür Indira.

Çeşitli alanlarda Indira

Indira çok güçlü ve romantik bir insan. Kendi iyi tarafını saklar ve genellikle herhangi bir alanda önemini büyük ölçüde azaltır. Onun için hedefe ulaşmak için herhangi bir engel yoktur, ancak sıklıkla bilinçli bir şekilde kendini güçsüz bırakır ve sıradan bir ev hanımı olur. Ne için? Sadece kendi kazancını, kendi gücüne ve kariyerine sahip bir adamı utandırmamak için, çünkü gerçek bir kariyer kadını olmaktan çok daha sessiz bir hayat istiyor. Oh, ilginç kızımızda böyle bir öfke.

Sık sık uyur ve iyidir ve sosyal bir salda hissetmek için arkadaşlarına gerçekten ihtiyacı yoktur, ama her zaman değil. Genellikle yalnız hissetmekle kalmaz, akrabaları veya arkadaşları onu ziyaret etmediği sürece “evsiz” hisseder. Çevre bu kız için çok önemli, sadece “sohbet etmek” ve birlikte alışveriş yapmak için kullanıldığını fark ederse gerçekten gereksiz hissedebiliyor. Onun için bu tür bir ihanet çok olumsuz bir biçimde ortaya çıkıyor, bu acımasız bir şekilde cezalandırılması gereken genç bir kızın görüşüne göre bir erkeğin en kötü eylemi. Ancak, bunu kendisi yapacağı gerçeğinden ötürü, eğer bu konuyu biraz rahatsız ederseniz, bir mesafeden intikam alabilir. Elbette getirmemek daha iyi.

Kız çok yetenekli ve neredeyse her zaman kendilerini bir şekilde başka bir yolla nasıl düzgün şekilde ayarlayabileceklerini biliyor. Sık sık kendisi için bir hedef belirler ve ulaştığı zaman kendine, daha fazla zirveyi fethetmeye ve daha iyi ve daha iyi olmaya, maneviyatını iyileştirmeye ve gereksiz insanları kendi hayatından uzaklaştırmaya devam etmesine özel bir not verir.

Kural olarak, Indira yeteneklerini yaratıcı bir alanda ya da benzer bir zanaatta çok iyi bir şekilde gerçekleştirebilir. Indira adındaki kızlardan iyi tasarımcılar ve tasarımcılar geliyor. İnsanlığın çoğunun yapamadığı çarpıcı şeyleri kesinlikle yapabilirler ve yapabilirler. Ancak, onun içinde bir şeyler yapma arzusu olması önemlidir, böylece ne yapmak istediğini anlar.

Indira için, ihtiyaç duyduklarını anlamak zorunludur. Basitçe iş yapar ve kimsenin ihtiyaç duymadığını bilirse, çabucak hayal kırıklığına uğrayacak ve gusto ile yaptığı şeyi yapmayı bırakacaktır. Yaratıcılık alanında gerçekleşirse, çalışmalarına hayran kalan insanlarla yüz yüze gelmek için gerçekten bilmesi gerekiyor. Veya ailesinden başka kimsenin, eserlerini izlerken başkalarının hissettiği gibi bir zevk hissetmediğini bilmek, bu onun için de yeterli olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send