Rüya yorumu

Değişiklikler Kitabı - Heksagramların detaylı yorumlanması ile yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşağıda “Değişiklikler Kitabı” kehanetinde heksagramların detaylı ve tam değerleri verilmiştir. Ayrıntılı açıklama ve çevrimiçi kehanet bağlantıyı web sitemizde bulabilirsiniz.

Heksagram değeri hızlıca nasıl bulunur? Tabloda yatay çizgideki ilk üç karakteri, ardından dikeydeki son üç karakteri bulun.
Bu çizgilerin kesişme noktasında şekil - tablonun altındaki istediğiniz bağlantıya tıklayın.

örnek:

Bu heksagramın değerini bilmek istiyoruz:

Değerlerin kesişimindeki sayıyı bulun:

İçindekiler tablosunda 8 sayısını arıyoruz - bu “B” heksagramıdır:

Bitti!

Qian (yaratıcılık)

Bir numaralı heksagram, genellikle aktivitelerinde başarıya ulaşmaya çalışan uzun süre yaratıcı insanlara düşer. Ancak, hiçbir şey işe yaramadı, tüm çabalar istenen sonuca yol açmadı. "Qian" işareti, yaşamda büyük miktarda olumlu duygu verebilecek değişiklikleri öngörüyor. Yaklaşık beş ay içinde, kaderinizde yeni bir aşamaya rastlayacaksınız. Uzun zamandır tanıma elde etmeye ve nihayet onu elde etmeye çalışıyorsun. Vazgeçmeye çalışın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için mümkün olan her şeyi yapmayın.

Kun (performans)

Modern yaşam temposu her zaman doğru değildir. O önemsemekte önemli ve büyük bir şey görmenize izin vermiyor. Arzularınızdan sonra koşmayı bırakmayı deneyin, belki de problemlerinizi yakınlarda çözebilirsiniz. Tespit etmek için sadece bir dakika durun. Çok çalıştınız ve yakında kaderiniz çabalarınız için sizi ödüllendirecek. Bununla birlikte, hedefinize son çizgi yapmak gerekir. Bu adımı atmak için sabır ve irade sahibi olmanız gerekir. Atasözünü takip edin: En sonunda hasta insanlar her şeyi alırlar. Hayatınızdaki farklı durumlarla karşılaştığınızda bu gerçeği unutmayın.

Zhun (zorluk)

Yaşam zorlukları insanlar genellikle siyah şerit olarak adlandırılır. Ne yazık ki, yakın bir gelecekte sizi uzun süredir rahatsız eden hatalarla baş etmek mümkün olmayacak. Her gün rüya görüyorsun, ama istediğini elde edemiyorsun, çünkü fırsatların yeterli olmayacak. Sizi yakın gelecekte, durumu ağırlaştırmamak, sakinleşmeye çalışmak, başarısızlıkları kabul etmek ve sağlığınıza özen göstermemek için güçten ve enerjiden bir bozulma bekliyoruz. Bu tatsız yaşam ömrünü ancak bu aydınlatabilir.

Myn (azgelişmişlik)

Belirsizlik, bir insanı rahatsız edebilecek en tatsız bir duygudur. Her anın tadını çıkarmak için herhangi bir duruma bir çözüm bulmak önemlidir. Yakın gelecekte, birçok yeni ve hoş şey sunacak bir sonraki aşamaya geçebileceksiniz. Acele etmeyin, sadece durumun dengeli bir analizinden sonra kararları alın. Sadece düşünceler hayatınızı değiştirebilir. Kader size beklediğiniz beyaz bir çizgi verecektir. Ondan sonra kariyer başarıları, neşeli duygular, sonsuz eğlence, güvenilir arkadaşlar ve sevdikleriniz için içten hisler bekliyor. Sadece biraz beklemek ve verilen yönde birkaç adım atmak için kalır.

Xu (beklemeniz gerekiyor)

Sabır, bir kişinin kişiliğinin en zor durumda olan düşünce ve duygularını kontrol etmesine yardımcı olan bir özelliğidir. Duyguların yokluğunun eşlik edeceği zor bir aşamaya sahip olacaksınız. Bu nahoş yaşam anını beklemek için bir sabır kaynağı bulmak önemlidir. Kendi karakterinizi ve bilgeliğinizi göstermek gerekir. Sadece bu özellikler bazen beklerken başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Hiçbir şeyin değiştirilemeyeceğini anlamak zordur, ancak yakın gelecekte kaçınılmazdır. Bazen hayati bir pozisyon göstermek gerekir: “Akışıyla giderim”. Gelecek aylar için hayat sloganın olacak.

Güneş (mahkeme)

Bu heksagramı, yaşamı değil, çevrenizdeki ve çevrenizdeki insanlar (meslektaşlar, akrabalar, arkadaşlar) arasındaki kişisel ilişkileri etkiler. Hedeflere ulaşmak için güç ve motivasyon bulmaya yardımcı olacak insanlar arasındaki ilişkidir. Durumu ağırlaştırmamak için çatışmamaya çalışın. Sadece sabır, sevgili ve yakın insanlarla kavga etmemene yardım eder. Meslektaşlarına özel dikkat gösterilmelidir. Birinin sana ihanet etmek istediği bir şans var. Daha önce güvendiğin insanlardan bile sakınman gerekiyor. İstatistiklerin gösterdiği gibi, yaklaşık değerlerimiz genellikle en kötü düşmanlardır.

Şi (ordu)

Bazı alanlarda başarıya ulaşmak için uzun zamandır çıkarlarınız için savaşmaya çalışıyorsunuz. Birkaç ay içinde bu mücadele sona erecek, ancak kazanma ihtimaliniz yüksek değil. Zafer olasılığını korumak için, yaşamın her alanında dikkate değer bir dikkat göstermelisiniz. En tatsız durumda doğru kararı verebilmeniz için bir süre akıllı bir insan olmanıza zarar vermez. Sorumluluk, yönlendirdiğiniz "savaşta" vazgeçilmez bir yardımcı olacaktır.

Bi (yaklaşık)

Kaderinizde, sonuçları yalnızca yakın gelecekte kendinizi nasıl tezahür ettirdiğinize bağlı olan yeni bir dönem var. Dileklerin gerçekleşmesine, hayatınızın daha iyi hale getirilmesine yardımcı olacak en cesur ve düşünülemez eylemlere karar vermeniz gereken bir zaman var. Sizin için özellikle önemli olan arkadaşlarla oynamak ve insanları kapatmak olacaktır. Her zaman kararları kendin vermeye çalıştın, ama sana doğru kararı verecek arkadaşların fikrine teslim olmalısın. Ağırlıkları olacak olan ipuçlarını dinleyin.

Xiao-chu (küçük çocuk yetiştirme)

Düşüncelerinizin uzak bir gelecekte olacağı zaman gelir. Hayatta bir fark yaratmaya çalışıyorsunuz ama son zamanlarda teslim oldunuz. Değişimi beklemek, sizi en önemli olan şeye odaklayamayacağınız stresli durumlara götürür. Heksagram, 5 ay içinde parasal bir başarıya ulaşacağınızı belirtmektedir. Para, modern dünyada önemli bir rol oynar, bu nedenle yeni fikirlerin yerine getirilmesi için vazgeçilmez desteğiniz ve omuzlarınız olacaktır. Para yardımı ile kendine bir neşe, güç ve bağımsızlık kaynağı bulabilirsin.

Li (saldırgan)

Gelecek hakkında, hedefleriniz hakkında çok konuşursunuz, ancak bu hayallere ulaşmak için hiçbir çaba göstermeyin. Sizinle birlikte gelen yeni yaşam döneminde, harekete geçmeniz gerekir. Meyve verecek. Ancak, eylemler düşünceli ve ciddi olmalıdır. Doğru kararı vermenize ve hayatınızı daha iyi hale getirmenize yardımcı olacak her eylemin anlayışıdır. Etraftaki insanların fikirlerin uygulanmasında size yardımcı olmasını beklemeyin. Önümüzdeki aylarda sadece kendinize güvenebilirsiniz. Kendinizi en iyi asistan ve danışman olduğunuzu unutmayın.

Tai (gelişen)

Çok uygun bir yaşam süresi, çünkü şanslı olacaksınız. Uzun süre boyunca devam ettiğiniz başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Arzular, hayatı anlamla dolduran tek umuttur. Birkaç ay içinde hayalleriniz gerçekleşmeye başlayacak. Nakit paraya özel dikkat gösterilmelidir. Daha fazla kazanma şansına sahip olacaksınız, ancak kazandığınız parayı kesinlikle ihtiyaç duymayan boş biblolara harcamamalısınız. Sizin için kolay olmayan kazanılan parayı takdir edin.

Pi (bozunma)

Pi, etrafındaki insanlarla ilişkilerine bakmak için merak eden bir kişiye ipucu verir. Her zaman size yakın olan insanlar nazik ve içten değildir. Arkadaşların ve benzeri düşünen insanlar gibi davranan insanlarla kavga etmeyi bekliyorsun. Şu anda, sizin için nahoş olacak yeni tanıdıklar yapmamalısınız. Tanıdık ve denenmemiş insanlardan uzak durmaya çalışın. Bu sinir hücrelerini kurtarmana yardım eder.

Tong Ren (düşünen insanlar)

Yakında size olumlu veya olumsuz taraftan gelecek olan sahneyi karakterize etmek imkansız. İstenilen sonuç için zorluklar ve engeller bekliyorsunuz, ancak en zor durumların bile üstesinden gelebilirsiniz. Bu size enerji ve çevrelerindeki insanlara yardımcı olacaktır. Kendi başınıza zorluklarla baş etmeye çalışmayın, her kişinin yardımını kabul ettiğinizden emin olun. Bu süre zarfında, bu tür yardım sizin yaşam çizginiz olacaktır. İnsanlara güvenin çünkü sizi içtenlikle desteklemek istiyorlar.

Da-yu (sahip olmak harika)

Yolda ortaya çıkan zorluklardan sonra bir mola verebilirsiniz. Başarı bekliyorum. Şans, yukarıdan bir armağandır ve her zaman insana verilmez. Bu armağana saygı ve anlayışla davranmak gerekir. Tüm girişimlerde kolaylık, yeni zirvelere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Kariyer gelişimi ve olağanüstü başarı yakında sizi kuşatır. Ancak, soğukkanlı ve sakin olmanıza izin verilmez. Sakinlik, başarılı bir geleceğin ve güçlü bir karakterin anahtarıdır.

Qian (alçakgönüllülük)

Gelecek için iddialı planlar yapacaksınız. Ancak, önümüzdeki dönemde herhangi bir sonuç çıkarmamalı ve büyük kararlar vermemelisiniz. Böyle bir zamanda icat edilecek planlar, çökmek ve uzun süren bir depresyon kaynağı olmak zorundadır. Başarısızlıkları ve engelleri felsefi açıdan ele almaya çalışın. Sadece bilgelik, yaşamın zor bir döneminden geçmenize yardımcı olacaktır. Başarısızlıklar pes etmek ve üzücü bir ruh halini almak için hiçbir sebep değildir. Arızalar - yeni zorluklara itin.

Yu (özgürlük)

En değerli hayallerin gerçekleştirilmesini alacaksın. Mutlu bir insan olmak için son adımı atmanız yeterli. Karşı cinsle yeni bir ilişki bekliyorsun. Başkaları için çok çekici bir nesne olacaksınız, sadece sizde lütuf ve güzelliği görecekler. Sizi her yönden aktif olarak satacak cazibelere dikkat etmelisiniz. Yakın gelecekte kumar oynamayın, anlaşmazlıklara ve tartışmalı işlere katılmayın.

Sui (takip)

Hayatınız şu andakinden daha fazla karışacak. Karışıklık, sakince ve dengeli bir şekilde algılanmalıdır. Kaderden büyük bir hediye almaya yardımcı olacak, sabrınızın maksimum seviyesini göstermeyi öğrenin. Hayattaki her olayda, gelecekte zorluklarla daha kolay başa çıkmanıza yardımcı olacak bazı sonuçlar çıkarınız. Kariyer basamaklarını yükseltmek şeklinde küçük bir sürpriz alacaksınız, ancak çarpıcı değişiklikler beklemeyin. Her şey yavaş yavaş ve aşamalar halinde olacak.

Gu (hasarın düzeltilmesi)

Geçmişinize geri dönme zamanı. Bazen insanlar sadece gelecek hakkında düşünmeye çalışırlar, ancak sorunlarımız ve sırlarımız daima geçmişle doğrudan ilişkilidir. Hedeflerinize ulaşmak için bir kez ertelediğiniz tüm eski şeyleri tamamlamanız gerekir. Hayatınızda daha önce meydana gelen ana olayları analiz etmek için boş zaman bulmaya çalışın. Daha önce göze çarpmayan ve önemsiz görünen bir parça bulabilirsiniz.

Lin (ziyaret)

Hayat, yaşamınızı iyileştirmek için ciddi bir adım atmak istiyorsanız, kesinlikle atmanız gereken bir şansı hazırlar. Kendinizi yakın gelecekte ispat ederseniz, başarabileceğiniz başarı zirvesini bekliyorsunuz. Unutmayın, bu tür şanslar genellikle düşer, bu yüzden herşeyi sonuna kadar verin. Cesaretinin bütün kaynaklarını göstermekten zarar vermeyeceksin. Şanstan yararlanmanıza yardımcı olacak günlük işlere cesaret ve umutsuz bir yaklaşımdır.

Guan (tefekkür)

Yaşamda çok sayıda farklı zorlukların eşlik edeceği zor bir dönem var. Kesinlikle pasif olmalısınız: herhangi bir şeyi değiştirme denemesi, daha büyük keder için bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Engellerin ve zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak sakin ve eylem eksikliğidir. Hayatını kaderin ellerine bırak, bu senin için doğru seçimi yapacak. Kader, kısa sürede en net şekilde görülebilen, hayatın sabit bir bileşenidir.

Shi-ho (sıkılmış dişler)

Zor bir dönem, yaşam kalitenizi arttırmak için üstesinden gelinmesi gereken zorunlu bir sınavdır. Düşüncelerin maddi olduğunu unutmayın, bu nedenle atmosferi etkisiz hale getirmek için yalnızca neşeli olaylara ve duygulara uyun. Hayatı aydınlatan, kahkaha ve neşe dolu, pozitif olan, engellerin ve zorlukların üstesinden gelmek için enerjiyi artırmaya yardımcı olan olumlu duygulara odaklanın.

Arı (dekorasyon)

Böyle bir heksagram, genellikle yaratıcı fikirleri tercih eden yaratıcı insanlara düşer. Günlük yaşamda kendinizi rahat hissetmenizi engelleyen belli bir maske takıyorsunuz. Yakın gelecekte, mevcut maskeyi çıkarmalı, gerçek yüzünü samimi duygularla açmalısın. Gerçek duygular, modern bir insanın gerçek başarılarıdır, çünkü yaşam herkesin bir görüntüsünü gerektirir ve insanların gözlerine belirli bir şekilde bakmalarını sağlar.

Bo (yıkım)

Hayatınızda en kısa sürede çözülmesi imkansız olacak büyük problemler olacak, bir süre beklemelisiniz. Sadece sizi zorluklardan kurtarabilir. Unutmayın ki, bir kimseye onu kırmamak için değil, ahlaki olarak daha güçlü ve daha istikrarlı hale getirmek için zorluklar verilir. Şimdi sizin için esas olan, yaşam durumunu olumlu yönde etkileyebilecek azami dikkat göstermektir. Hayatınızı daha iyi hale getirmeye çalışırsanız, daha da fazla sorun yaşayacaksınız.

Fu (iade)

Geçmişle ilgili durma ve sonuç çıkarma zamanı geldi. Tüm hatalarını hatırlamaya çalış, onları analiz et. Yaşamınızda sizden hızlı bir karar vermenizi gerektiren bir kavşak olacak. Doğru seçimi yapmak geçmişinize yardımcı olacaktır. 7 rakamı yakın gelecekte özel bir rol oynayacak: Belki de 7 gün, aylar, haftalar, yıllar içinde hayatınızı ciddi şekilde etkileyecek ciddi değişiklikler olacak. Yakında ortaya çıkacak olan kaderin işaretlerine dikkat edin.

Wu Van (Saflık)

Artık hem moralinizde hem de kariyerinizde ve arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla olan ilişkilerinde kendini gösteren tam bir uyum içindesiniz. Her insan için özellikle önemli olan bu duyguyu korumaya çalışın. Uyum gelişim ve büyüme için uygun koşullar yaratır. Değişiklikleriniz çaba göstermeden gerçekleşecek, bu kendi başına olacaktır. İhtiyaç, yakın gelecekte ihtiyaç duyacağınız tek kalitedir. Etrafında neler olup bittiğini izle.

Da-chu (mükemmel eğitim)

Her insanın kaderinde bulunan yaşamın en hoş aşaması yoktur. Çok fazla zaman harcadığınız meselelerde tam bir durma geliyor. Donuk bir savunmada kendini gösterecek olan pasifliği göstermek gerekir. Zorluklardan etkilenmeyenleri korumaya çalışmanız gerekir. Mali bileşen ile özellikle zor olacaktır. Parasal zorlukların üstesinden gelmek sizin için zor olacak, ancak günlük olaylara farklı bir şekilde bakmanıza yardımcı olacaktır.

Ve (yemek)

Birçok insan bariz şeyleri görmezden gelmeye çalışır ve hatalarını farketmez. Kişiliklerinin büyümesine ve daha olgunlaşmasına izin vermez, kendinizi ve yaşamınızı daha iyi hale getirmek için kendinize dışarıdan bakmanız gerekir. Bu, tüm hataları fark etmenize yardımcı olacak ve doğru yönde hareket etmeye başlayacaktır. Şu anda aktif hareketlerde bulunmamalısınız, yalnızca ortaya çıkan durumu zorlaştırabilirler. Önümüzdeki aylarda vazgeçilmez bir asistan olacak kısıtlamayı gösterin.

Da-go (büyüklerin yeniden geliştirilmesi)

Yaşamın her alanında çeşitli değişiklikler için elverişli bir dönem var. Dikkatli olmalısın ve harekete geçmelisin. Risk mevcut durumdan çok daha yüksek olmanıza yardımcı olacaktır. Umutsuz eylemlerde bulunmaktan korkmayın, şimdi onların zamanı. Hayatında gelen zamanı kullanmaya çalış. Her saniye belirleyici olabilir. Zaman ve risk, sizi evrensel olarak kabullenmenize götürecek müttefiklerdir. Birkaç adım atmanız yeterli.

Xi-Kani (tekrarlanan tehlike)

Olumlu bir şey ifade etmeyen en nahoş heksagramlardan biri. Uzun bir süre ertelenebilen siyah bir şerit geliyor. Herhangi bir zorluk için hazırlıklı olmalısınız. Başarısızlık sizi her yerde görecek, bu yüzden yeni işlere girmeyin. Onlar için şimdi zamanı değil. Her gün sorunlar ortaya çıkacak ve çözümlerinin çok çaba ve enerji harcaması gerekecektir. Parayla ciddi sorunlar olacak. Umutsuzluğa kapılma, yolda görünecek her zorluk için güçten tasarruf etmen gerekiyor.

Li (parlaklık)

Esas olarak olumlu yönde yönlendirilecek değişim zamanı. Tüm işlerde ve girişimlerde iyi şanslar size eşlik edecek. Bununla birlikte, böyle bir heksagramın pozitif önemine rağmen, kader etrafınızdaki asıl şeyi fark etmediğinizi, küçük şeylere kuvvet dağıtdığını söylemeye çalışıyor. Hayatını yeniden düşünmelisin, belki bir şeylerini özlüyorsun. Sizin için anlamlı olan bir yönde hareket etmeye başlamak için sizin için en önemli şeyin ne olduğunu anlamaya değer.

Xian (etkileşim)

Коллектив всегда являлся для вас чем-то незнакомым и незначимым, поэтому вы любили действовать исключительно самостоятельно, полагаясь лишь на свои знания и самого себя. Однако сейчас вам не стоит пытаться продолжать свой путь, нужно обратиться за помощью к людям, которые искренне хотят вам её оказать. Именно сообща вы сможете добиться желаемого результата. Совет и взаимодействие помогут вам сделать шаг к светлому будущему. Takım çalışması sadece sonucu vermekle kalmayıp, daha önce bilmediğiniz olumlu duyguları da verecektir.

Heng (sebat)

İnsanın iç dünyasına bakan Heksagram. Son zamanlarda realitenize dalmışsınızdır, ancak belirsizsiniz: sizin için neyin en iyi olacağını bilmiyorsunuz. Hayatınızı olumsuz yönde etkileyen belirsizlikler sizi kuşatıyor. Düşüncelerinizle yalnız kalmak için boş zaman bulmanız ve neyi hayal ettiğinizi ve daha sonra ne yapmak istediğinizi anlamaya çalışmanız gerekir. Dedikodu için bilgi toplayan insanlarla konuşmaktan kaçının.

Dun (uçuş)

Son zamanlarda, yaşam durumunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermeyen çok sabırsızlık gösteriyorsunuz. Sabır doğası gereği az sayıdadır, bu nedenle gelecekte kesinlikle ihtiyaç duyacağınız bu karakter özelliğini geliştirmelisiniz. Kendi dinlenmenize çok az önem veriyorsunuz çünkü uygun zaman olmadığını düşünüyorsunuz. Şu anda tatiller / tatiller için ideal bir dönem var. Olumlu duyguların sorumluluğunu almaya çalışın.

Da Zhuan (büyüklerin gücü)

Kişiliğin psikolojik bileşenine yönelik bir heksagram vardır. Siz çok iddialı bir insansınız, ancak şu anda bu nitelik size yardımcı olmayacak. Aksine, hayatınızı mahvedebilir. Size gelen zorluklarla baş etmek istiyorsanız, yavaşlaması ve daha yumuşak olması gerekir. Önümüzdeki üç ay kaderinizde özellikle önem taşıyacak. Bu süre zarfında kendinize güveninizi göstereceksiniz. o zaman sonuç son derece acıklı olacak. Dünyaya kişiliğinin diğer tarafını göstermeye çalış.

Jin (gündoğumu)

Size birçok yeni, ama hoş bir izlenim verecek parlak ve yoğun bir yaşam dönemi sizi bekliyor. Yakında hayatınıza girecek mutluluğun tadını çıkarmanız gerekir. Mutluluk, bir kişinin alabileceği Rabb'in en büyük nimetidir. Bu unutulmaz anları takdir edin. Cesaret ve kararlılık gösterin, başkalarına karşı cömert olun. Hafif parasal kayıplara rağmen, daha sonra çok daha fazlasını alacaksınız. İhtiyacı olan herkese yardım etmeye çalışın.

Min-ve (ışığın yenilgisi)

Gelecekteki yaşamınızın dayandığı sorunların üstesinden gelmede ciddi zorluklar var. Karakterin zayıflığını ve teslim olduğunu gösterirseniz, yakında siyah bir çizgi gelecek. Hoş olmayan sonuçlardan kaçınmak için, kendinizi sabırlı ve dirençli biri olarak göstermelisiniz. Her zaman çözülebilecek finansal sorunlarınıza odaklanmayın. Unutma, zorlukların sona erdiğini. Altı ay beklemelisin. Bu süreden sonra tam bir mutluluk gelecek, yani beyaz bir şerit gelecek.

Jia-jen (ev)

Yakın gelecekte özellikle önemli olan insanlar ve çevreniz olacaktır. Şimdi çok şey insanları ne kadar iyi anladığınıza ve onlarla nasıl ilişki kuracağınızı bildiğinize bağlı. Adresinizde duyduğunuz her tavsiyeyi dinleyin. Yakın insanların görüşü, en kafa karıştırıcı durumda bir çözüm bulmanıza yardımcı olacak. Kendinizi ev işlerine bırakın, onlar huzur bulmaya ve korumayı hissetmeye yardımcı olacaktır. Sizin için olumsuz bir şekilde bitebilecek seyahatlerden veya seyahatlerden kaçının.

Kui (Bozukluk)

Yakın gelecekte, asıl düşmanınız etrafınızdaki insanlara, olaylara ve nesnelere karşı tahriş ve nefret olacaktır. Güvencesiz bir durumda olacak olan sinir sisteminizi eski haline getirme gücünü bulmak gerekir. Sizi çevreleyen insanlara girmeye çalışmayın, durumu kötüleştirebilir. Etkinlikler sizin eylemlerinize ve isteklerinize bağlı değildir, hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Bu nedenle, en uygun karar sakin ve en iyisini beklemek ve umut etmek arzusudur. Beklemek zor olacak, ama havaya ihtiyacın var.

Jiang (engel)

Hayatında kötü bir sahne olacak. İş ve kişisel yaşamda birçok soruna neden olur. Sizi kırılamayacak güçlü bir pozisyonda tutacak bir motivasyon bulmaya çalışın. Unutmayın: çevreleyen dünyayı değiştiremezseniz, iç durumunuzu değiştirmek için bu zamanı kullanmanız gerekir. İdeal eğlence, sonuçların benimsenmesi ve gelecek için planların anlaşılması olacaktır. Yaşam yolunuzdaki bir dizi sorun ve zorluk sona erdiğinde sizin için faydalı olacaktır. Bu kez yakın gelecek için planlar yapmak için kaynağınız olacak.

Jie (çözünürlük)

Sizin için yakın gelecek için ana rehber şans olacaktır. Sadece uzun süre çalışmış, ancak iyi bir sonuç alamayan iyi insanlar, iyi şanslar. Şimdi, işçilerinizin ödüllendirileceği ve dileklerinizin yerine getirileceği dönem geliyor. Hayatınızı değiştirmeye başlayın, inanılmaz adımlar atın. Böyle bir yaşam döneminde, herhangi bir girişim başarılı, karlı olacak ve size ve sevdiklerinize olağanüstü bir keyif ve uyum getirecektir.

Güneş (azaltılmış)

Bir süredir size eşlik eden beyaz çizgiye girdiniz. Şimdi kendinizi cömert bir tarafla ifade etme zamanı. Gerçekten ihtiyacı olan insanlara yardım edin. Yardım isteyenler reddetme. Cömertlik, yeni zirvelere ulaşmanız için bir ilham kaynağı olacaktır. Sizi memnun edemeyecek eski şeylerden kurtulun. Kaybetmekten korkmayın: Herhangi bir kayıp daha ciddi bir keşfi engeller. Hoş bir kişiyle yeni bir tanıdık sizi bekliyor. Onda bir zamanlar hayati bir konuda size yardımcı olacak ya da güçlü bir omuz haline gelebilecek potansiyel bir arkadaşı görmeye çalışın.

Ve (çarpma)

Sizden uzun zamandır faaliyet bekleyen büyük şeyleri bekliyorsunuz. Şüpheli teklifleri almaktan korkmayın, büyük bir başarı bulacaksınız, sadece çaba sarf etmeniz gerekiyor. Umutsuz deneylere gitmekten korkmayın, çünkü kesinlikle başarılı bir şekilde geçecekler ve size sonsuz neşe ve enerji patlaması verecekler. Kişisel yaşamda yeni bir aşk dalgası bekliyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz varsa, o zaman sevdikleriniz hoş bir sürpriz olacak. Bekarsanız, yakında uzun yıllar sürecek olan büyük aşkınızla tanışacaksınız. Sevginin yukarıdan bir armağan olduğunu, bir kişinin gerçekte olduğundan daha güçlü ve daha güçlü olmasına izin veren bir duygu olduğunu unutmayın.

Guai (çıkış)

Hayallerin gerçekleştirilmesi, yeni zirvelerin kazanılması, güçlü aşk ilişkilerinin eşlik edeceği yaşamın çok başarılı aşaması. Kendinizi risk almaya ve kızarıklık kararları almaya hazır cesur bir kişi olarak kanıtlamanız gerekmektedir. Panik yapmamalısınız, kanatlarınızı açmanız ve kalbinizin çağrısını izlemeye çalışmanız gerekir, bu yaşam boyunca sizi mutlu bir aşamaya götürür. Risk kendisini haklı çıkaracak ve potansiyelinizin yeni bir şekilde açılmasına izin verecektir. Kararlarınızı olumlu yönde etkileyebilecek sezgilerinizi dinleyin.

Git (revizyon)

Son zamanlarda, başkalarına karşı yaramazlık yapıyorsun. İnsanları rahatsız eden ifadeyi seçmediniz. Düz zeminde söndürülemeyen çatışmalar yaratmak gerekli değildir. Davranışınızı yeniden düşünmeye çalışın. Yeni işler üstlenmeyin, çünkü sonuç beklediğiniz gibi olmaz. Doğanın ve uyumun tadını çıkarmak için mükemmel bir zaman. Meditasyon, duygusal deneyimlerle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Ev ödevi, zorluklardan ve kavgalardan kurtulup gevşemenize yardımcı olacaktır. Akrabalarınızın lezzetli bir akşam yemeği hazırlamasına ya da genel temizlik yapmasına yardımcı olun. Bütün bunlar, yalnızca yarar sağlamak için psikolojik durumunuza gidecektir.

Tsui (birleşme)

Eski işi başarıyla tamamlamak ve yenilerini başlatmak için iyi bir zaman. Kader, en iddialı planları gerçekleştirmenize yardımcı olacak tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza izin verecektir. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin. Size büyük miktarda olumlu duygu kazandıracak yeni tanıdıklar oluşturmaya çalışın. İnsanlar doğru yönde hareket etmenize yardımcı olacak. İletişim sizi mutlu ve kaygısız hale getirecek. Size verilen tüm özellikleri kullanın.

Sheng (yükseliş)

Uzun zamandır çok çalıştınız, bu sizin için zordu, ancak istenen başarıya ulaşmadınız. Şimdi uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyi aldığınız zaman geliyor. Tüm eserler yeterince ödüllendirilecektir. Her durumda kolaylığı hissedeceksiniz. Bu anda tüm engellerin üstesinden kolayca gelinebilir. Yeteneklerini tam olarak anlayabileceksiniz. Unutmayın, bu tür şanslar çok nadiren düşer, bu da bu başarının her anını değerlendirebilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kun (tükenme)

Yakında kendini kötü hissedeceksin. Bir hastalıktan değil, hiçbir şeyle doldurulamayan iç boşluktan kaynaklanır. Psikolojik engelin üstesinden gelmek için güç bulmak gerekir. Saçma olan gücü, saçmalıktan fazla kaybetmemeye çalışın. Uyum hissetmek için huzur içine dalmanız gerekir. Sadece böyle bir devlet, tüm zihinsel ıstırabınızla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Duygusal boşluk, bir dizi başarısızlığın ardından ortaya çıktı, ancak bu henüz savaşta bir kayıp değil. Herhangi bir yenilgi bir insanın daha cesur ve daha kararlı olmasına yardım etmelidir, yani gelecek için harika bir deneyimdir.

Jing (iyi)

Dünyadaki insanların hayalini kurduğu istikrarı elde edersiniz. Böyle bir kader armağanı ile ilgili olarak muamele etmek gereklidir. İstikrarı daha önce yapmış olduğunuz çabaların bir ödülü olarak algılamaya çalışın. Büyük başarı getirecek küçük meseleleri aktif olarak ele alın. Ancak küresel ilişkilerden kaçınmaya çalışın, çünkü onlardan uygun sonuçlar alamazsınız. Güven, görevi başarmanız için yararlıdır, ancak bu kaliteyi kibir ile karıştırmayın. Sadece iyi insanlar gerçekten mutlu olabilirler.

Ge (vardiya)

Hayatınızda geride bırakılan zor bir aşamayı aştınız. Yeni yollar açmadan önce büyük umutlara yol açar. Bilinçaltını tamamen ele geçirecek yeni şeylere başlamanın zamanı geldi. Geçmişi hatırlamayın ki bu değiştirmek mümkün değil. Gelecek, yalnızca size tabi olan, önünüzde açılır. Hayatı iyileştirmek için her fırsatı, en küçüğünü bile kullanmanız gerekir. Geçmişin hatıraları güvenle yeni bir geleceğe gitmenize izin vermez. Geçmiş yaraları nasıl bırakacağımızı öğrenmemiz gerek.

Videoyu izle: Dunyanın en eski kehanetler kitabı nasıl okunur? (Mart 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send