Rüya yorumu

Ocak 2018'de Koç Burcu: ayın ana olayları

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç için, Ocak ayı oldukça aktif ve stresli olacak. Ay, kariyer ve finans alanındaki olumlu ilişkilere katkıda bulunacak olan Mars ve Güneş'ten etkilenecek. Ocak 2018 için Burç Koçu Yıl, kişisel ilişkilerde birçok iyi olayı ve neşeli haberi ön plana çıkarıyor. Ay boyunca, bu işaretin temsilcileri şanslı olacak, böylece güvenli bir şekilde yeni işlere girebilir ve herhangi bir projeye başlayabilirsiniz.

Genel burç

2018'in başlangıcı, Koç'ta yaşamda parlak bir değişim ve yeni ilginç tanıdıklar getirecektir. Ayrıca, öngörülemeyen durumlar için de hazırlıklı olmalılar, bu yüzden önemli bir karar vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gerekir. Uranüs gezegeninin etkisiyle, bu zodyak temsilcileri bağımsızlık kazanacak ve iradeyi güçlendirecek. Mesleki alanda başarılı olmak için, kendini geliştirme ve yeni beceriler geliştirmeye başlaması önerilir.

Koç'un kariyerleri hakkında her zaman çok fazla fikri vardır, ancak bunları uygulamak için aceleleri yoktur. Yıldızlar planlarını ertelememeyi ve Ocak ayında harekete geçmeyi öneriyor. Yeni fikir, bu imzanın temsilcilerinin kendi içinde gizli nitelikleri keşfetmelerini sağlayacak olan olağan faaliyetlerden kökten farklı olacaktır. Davranışları da değişecek - duygusal ve duygusal olacaklar, kararlarını düşünmeye ve iç sesini dinlemeye başlayacaklar.

2018'in ilk ayında, Koç, çalışmadaki hatalardan, arkadaşlarla iletişimden ve kişisel ilişkilerden kaçınmaya yardımcı olacak sezgisini daha da şiddetlendirecek. Bu süre zarfında, akrabaların tavsiyelerini dinlememelisiniz, çünkü güncel olaylar üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Sırasıyla 2 ve 17 Ocak'ta gerçekleşecek olan Dolunay ve Yeni Ay'da yeni projeler başlatmamalı, belgeler imzalamamalı ve uzun yolculuklar yapmamalısınız.

Sağlık burç

Ocak ayındaki yoğun program nedeniyle, Koç basınç düşüşleri ve mide rahatsızlıkları yaşayabilir. Beslenmeye dikkat edilmelidir, aksi halde zehirlenme meydana gelebilir. Ayrıca, bayram tatilinden sonra diyetinizi gözden geçirmeniz veya hatta bir diyette "oturmanız" tavsiye edilir. Ayın ortasında, soğuk algınlığı, bronşit ve boğaz ağrısı dışlanmaz, ancak bağışıklık sistemini yeni yılın ilk günlerinden itibaren güçlendirmeye başlayarak bu önlenebilir.

Herhangi bir sağlık şikayeti olan koçun yakın gelecekte bir doktora görünmesi ve önerilen bir muayeneden geçmesi gerekir. Tabii ki, bu pahalı olabilir, ancak bu durumda harcamalar tamamen doğrulanacaktır. Ocak ayında, bu zodyak temsilcileri spor salonunda ya da spor salonunda fiziksel çalışma ile kendilerini aşırı yüklememeliydi - her şey ölçülü olmalı.

Koç, sinir sistemine özellikle dikkat etmeli, çünkü artan aktivite, duygusal durumun dengesizliğine neden olabilir. Olumsuz düşünen insanlarla stresli durumlardan ve iletişimden kaçınmak, yürüyüşlere daha çok devam etmek ve her sabah gün boyunca olumlu bir ruh hali ayarlayarak gülümsemeyle selamlamak önemlidir. Ayrıca sabahları egzersiz yapmaya başlamanız, koşmanız, yoga veya meditasyon yapmanız önerilir.

Burç Finans ve Kariyer

Ocak ayındaki faaliyet değişikliği nedeniyle, Koç mali durumlarını iyileştirebilecek. Gelir seviyesi sürekli olarak artacak ve bu da onların yeteneklerine güven duyacak, ancak kazandığınız parayı boşa harcamamalısınız. Yıldızlar, bir bankada para yatırmanızı veya kendi işinizi kurmanızı önerir. 2018 Ocak'ında yapmamanız gereken tek şey, emlak veya diğer değerli mallara para yatırmak çünkü aldatılma riski yüksek.

Yüksek gelir seviyesine rağmen, 2018'in başında, Koçlar tutumlu olmalı ve yalnızca doğru şeyleri satın almamalıdır. Aksi takdirde, finansal durum düşebilir ve geri yüklemesi zor olacaktır. Yıl boyunca Ocak ayında tasarruf gösterecek olan bu işaret temsilcileri, yıl boyunca eski hayallerini gerçekleştirebilecekler, örneğin bir yolculuğa çıkacaklar.

2018'in ilk ayında, Koç, reddetmemeniz gereken cazip bir iş teklifi alacak. Sezgi, en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır. Yeni çalışma ortamı bu işaretin temsilcilerini başarılara götürecek. Bir kariyer yapmanın büyük çaba ve zaman alıcı gerektireceği gerçeğine hazırlıklı olmalısınız. Bazen, yakın insanlarla çatışmalara yol açacak kişisel zamanınızı feda etmeniz gerekebilir.

Aşk ve aile falı

Ocak ayında, Koç, uzun süre hatırlayacakları ilginç tanıdıklarını beklemektedir. Bazı toplantılar samimi duygulara dönüşebilir, bazıları ise gerçek arkadaşlar bulmanıza izin verir. Yıldızlar, Koç'un bir eş arkadaşı kazanmak için daha açık, daha özenli ve hassas olmalarını önerir. 2018 yılında, romantik ilişkinin Ocak ayında başlayacağı kişiyle mutlu ve güçlü bir evlilik bulma olasılığı yüksektir.

Bir ilişkideki Koç, sevilen birine daha fazla özen göstermeli ve iyi bir sebep olmadan onu kıskanmayı bırakmalıdır, aksi takdirde sendika parçalanacaktır. Şüphelerinizi ifade etmeye ve belirsiz durumlarda sonuçlara acele etmeye gerek yok, çünkü sadece başka bir skandalı kışkırtır. İlişkilerin iyileştirilmesi ortak gezilere ve rekreasyona yardımcı olacaktır. Bilgeliği ve kısıtlamayı gösteren burcun temsilcileri, partnerleri ile sıcak duyguları ve yakınlıkları geri kazanabilecekler.

Ocak ayında, Koç, kariyer ve ilişkiler arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacak. "Altın ortayı" bulmak çok zor olacak, bu yüzden yıldızlar sevdiklerinizle yürekten konuşmanızı ve bu aşamada çalışmanın önemini açıklamayı önerir. Bununla birlikte, ikinci yarısına her fırsata dikkat edilmeli ve bunun yerine destek, anlayış ve özen mutlaka izlenecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send