Rüya yorumu

Gelecek ve sevgi için basit kehanet yolları

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi kız mutlu olmak istemez? Ve sadece bir kız değil - her kadın kendisine ait olan tek şeyi bulmak istiyor. Ve hepimiz bu mutluluğun bizi ne zaman beklediğini ve ne kadar yakında sevdiklerimizle tanışacağımızı öğrenmekten çekinmiyoruz.

Evde kehanet, perdeyi kaldırmamıza ve geleceğimize bakmamıza yardımcı olacaktır. Onlar sadece yarısı ile hızlı bir birleşme için yapılması gerekenleri önermekle kalmayacak, aynı zamanda, belki de hepimizin, kızların ve kadınların bekledikleri kişiyi göstereceklerdir. Ayrıca bu şekilde sadece evlilikle ilgili değil, aynı zamanda diğer birçok olayla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Ev kehaneti yolları

Yakın gelecekte bizi neyin beklediğini bulmak için, çingene veya falcıya gitmek gerekli değildir. Basit kehanet evde bağımsız olarak yapılabilir. Ve bu önemli bir şey değil. Aşk ve gelecek için en yaygın kehanet yolları:

 • tahıl kullanmak;
 • bir mum ile kehanet;
 • balmumu kullanarak;
 • bir ayna ile kehanet;
 • bir kağıt parçası ile;
 • kitabın kehaneti;
 • bir iğne ve iplik ile söylüyorum servet.

Sıradan tahıllar ile geleceğe servet anlatmak için nasıl

Tahıllar ile falcılık için, hazırlamak için gereklidir:

 • eşit oranda pirinç ve karabuğday;
 • Tahılların karıştığı bir kase;
 • bardak su ile dolu.

Kabuklu yemişler bir kapta karıştırılır ve bir bardak suya dökülür. Daha fazla tahıl dibe batar ve bir kısmı su yüzeyinde kalır. Daha fazla pirinç kalıyor - gelecek sadece iyi olaylar getirecek ve daha fazla karabuğday varsa, sorun ve kayıplarla çok kolay zaman geçirmek zorunda kalacaksınız. Üçüncü bir seçenek var - pirinç ve karabuğday aynı miktarda su yüzeyinde kaldı. Bu olursa, gelecek tahmin eden kişinin ne yaptığına bağlı olacaktır.

Mum anlatım yöntemleri

Bir mum ile kehanet birkaç yolu vardır. Onların yardımıyla, nişanlıları ve heyecan verici durumları öğrenebilirsiniz.

Sevgili için kehanet

Küçük bir kağıda, sevilen birinin adını yazarlar ve kilise mumunun alevi üzerine bir parça kağıda yakarlar. Tabaktan geriye ne kaldı, elinize koyun ve balkona gidin. Eğer küller uzanmış elde kalırsa, sevgili uzun süre sizinle kalır ve eğer yapraktaki toz rüzgara uçarsa, merak eden bir kişiyle geleceği bekleyemezsiniz.

Durumda Vorozhba

Bunu yapmak için, kiliseden satın alınan normal balmumu mumlarını alın ve aydınlatın. Bu manipülasyonları uygularken, ilgi durumunu düşünün. Bir mum alevi eşit yanarsa, sorun hızlı ve kolay bir şekilde çözülecektir. Mum ateşi çatlıyorsa veya yarılıyorsa, durumun yumuşak bir şekilde çözülmesi beklenemez, ancak mumun tamamen sönmesi durumunda, en kötüsüne hazırlanmanız gerekir.

Balmumu ile bölme

Sütü bir fincana dökmek, bir kilisenin mumunun mumunu eritmek ve bu vakumu şu sözlerle sütün içine dökmek gerekir: “Ustam brownie, içmek için bir tabak süt gelip bal mumu” Balmumu dökümü bir çiçeğe benziyorsa, falcının başarılı bir evlilikle sonuçlanacak genç bir adamla tanışması beklenir. Balmumu figürü küçük bir adama benziyorsa, falcı tüm hayatının sevgisini bekler ve balmumu bir yıldız şeklinde donmuşsa, şansı hayatının tüm alanlarında kadını bekler.

Aynalarla Bölünme

En popüler olanı, hazırlanmanız gereken nişanlı için kehanet:

 • iki ayna - büyük ve küçük;
 • iki kilise balmumu mumları.

Aynalar küçük olanı tahmin etmeye daha yakın olacak şekilde yerleştirilir ve büyük olanı küçükün önüne yerleştirilir. Aynalar birbirine yansıtılmalıdır. Bu aynaların arasına iki yanan mum yerleştirin. İlahi küçük bir aynaya bakar. Aynı zamanda, “Evli bir erkeği göster.” Sözlerini söyler. Gelinin görüntüsü göründüğü anda derhal şunu söylemelisin: “Beni öldür!”. Bu kelimeler konuşulur, böylece vizyon kaybolur ve zarar vermez.

Bu falcılık 24.00'de düzenlenir. Kız yıkanmalı, saçını çözmeli, yeni bir tişört giymeli ve tüm mücevherleri çıkarmalı.

Kağıt sayfalarında basit kehanet

Kesilen kâğıtları alıp erkek adın her birine yazmak gerekir. Yapraklar tüplere bükülür ve bir kavanozun içine konur. Kavanozu, kağıt boruların karışması için sallayın. Sonra şu kelimelerle: "İntihar, ismini ver", bir kağıt parçası çek. Bu isim gelecekteki kocanın adı olacak.

Vorozhba kitabı

Bir kitap seçin, en iyi sanatsal, sorunuzu formüle edin ve herhangi bir sayfada bir kitap açın. Ayrıca, şanslı olanı bakmadan çizgiye parmağını sokmalıdır. O zaman kız orada yazılı olanı okumalı ve mümkün olduğunca doğru şekilde deşifre etmeye çalışmalıdır.

Falın yardımında olduğu gibi, gelecekteki çocukların kesin sayısını öğrenebilirsiniz.

Bu kehanet makul derecede doğrudur. Kız kardeşime böyle bir şekilde merak ettiğimde, servet, dört çocuğu olacağını gösterdi. Sadece güldük, fakat her şey tam da bu şans eseri ile öngörüldüğü gibi gerçekleşti. Tutmak için, iplik iğneye geçirilir. İplik yaklaşık 20 cm uzunluğunda olmalı, ipliğin uçları bir düğüme bağlanmıştır. İğne ile iplik avuç içi üzerine yerleştirilir.

Eğer bir çember içinde dönmeye başlarsa, bir sarkaç gibi sallanan bir çocuksa, ilk önce bir kız olacaktır. Daha sonra, enerji yükü iplikten basit bir şekilde sıkılmış bir elden geçirilerek ve manipülasyonları tekrarlayarak çıkarılır. Bunu, iğneli bir iplik hareket etmeyi bırakana kadar, yani, avuç içi üstüne donmuş halde asacak şekilde yapın. İplik üzerindeki iğne kaç kez hareket etti, pek çok harika ve çocuğu olacak. Böylece, servet bile söyleyebilirsiniz.

Evde kehanet sırasında hangi kurallara uyulmalı?

Kehanetin en doğru sonucu verebilmesi için birkaç basit kurala uymanız gerekir:

 • tamamen yalnız olmak ve şans eseri servet sırasında kimsenin rahatsız edilmemesini sağlamak. Ayrıca, kimseye tahmin etme niyetinizden bahsetmeyin;
 • kehanet süresi belirtilmezse, akşam saatlerinde gece yarısına kadar servet harcamak daha iyidir;
 • Kız uygun bir tavır sergilemeli, dikkatlice kendini hazırlamalı - suyla yıkanmalı, saçını çözmeli ve tüm süs eşyalarından kurtulmalı ve kehanet süreci için gerekli her şeyi önceden hazırlamalı;
 • Büyü her gün yapılabilir. Bunun istisnası Pazar ve kilise festivallerine düşen o gün.

Sonuç

Yaptıklarınıza inanç yoksa kehanete başvurmayın. Ayrıca, sadece uğruna merak etmeyin. Bir kişi ne yaptığına ve sonucun doğruluğundan tam olarak emin olmalı, ancak o zaman kehanet en etkili olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send