Rüya yorumu

Alla - Bir iş zekası ve yüksek talepler ile doğanın hakimiyeti

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insan için, bir isim sadece bir kelime değil, bir sonraki kaderi şekillendiren araçlardan biridir. Her bir nomoform benzersizdir, doğum tarihini ve burç işaretini hesaba katarak kendi adında belli bir sırrı gizler, adın taşıyıcısının karakterini etkiler. Kadın isimler arasında Allah'ın öforik adıdır. Kızınızı bu şekilde aramadan önce anlamını ve özelliklerini öğrenin.

Kökene göre değer

İsim formu, taşıyıcıya olağanüstü bir kişinin kaderini vaat eden müzikal kadın ismi Alla'nın kökeninin bolca sürümüyle ayırt edilir. Ala, Ala veya Alain adının kısa biçiminin pek çok çeşidi yoktur, bebeğe Allochka, Alyunya, Alyusei denir. Melodik nomoform nereden geldi:

 • Eski Yunanca versiyonuna göre, "takas" ile verilen kelime;
 • tanrıça Allat, eski Arap panteonunda bulunur, tanrıların annesi olarak kabul edilirdi;
 • Gotik versiyonuna göre, isim her şeyi yapabilen bir zanaatkârı kişileştiriyor;
 • İbranice anlam ışığında, kelime "tanrıça" terimine tekabül eder;
 • Slav versiyonuna göre, isim formu parlak bir şeyle ilişkili.

Güzel bir isim olan Alla adlı kadın, 8 Nisan'da doğum gününü kutlayacak. Bu, IV. Yüzyılda putperestlerin Hıristiyanlığın diğer taraftarlarıyla birlikte yaktığı kutsal şehit Allah'ın ölümünün günüdür.

Canlı doğaya sahiptir

Zorlu kız, yetişkinleri bile büyüledi, yaşla kibirini kaybetmedi. Kararsız bir karaktere sahip bir kadının değerini bilmek, çevre ile iletişim kurmak zordur, ancak lider olduğunu iddia eder.

Çocukluktan beri manner

Enerjik bebek Alusia, iyi tavrını, güzel elbisesini ve yeni bebeğini göstererek dikkat çekmek istiyor. Kaprisli, ama sevgi dolu bir kız akrabaları yorucu olmaktan hoşlanır. İsminin anlamı ile, bebek çok aktif değil, tarzlı bir prenses gibi görünüyor, ama karakterin kalıcılığı ile ayırt ediliyor. Alyusya iyi öğreniyor, ancak kibirinden dolayı meslektaşları arasında popüler değil. Çocuklukta anne bir kız için en iyi arkadaş olur.

Genç yıllar

Olağanüstü yeteneklerin eksikliği ve özgünlük arzusu öğretmenlerle çatışmalara yol açmaktadır. Büyüme çabasında, Allochka, eksikliklerini reddeden, genellikle dayanılmaz olan kötü alışkanlıklara maruz kalabilir. Kızın ilk hayranları yabancıların, hatta holiganların bile abartılı veya egzotik kişilikleridir. Allaha nasıl bir mizaç verir, doğum zamanına bağlı olarak:

 • Kışın doğan bir kızın karakteri iddialı, hatta despot olabilir;
 • erkek toplumun ilkbaharında doğmuş sevgili kaderi açgözlülük ihsan eder;
 • büyüleyici yaz Alla cinsellik ile ünlü, ilgi odağı olmak istiyor;
 • sonbaharda doğmuş bayanın paralı olma ya da hesaplama yapma riski vardır.

Toplumsal bir kadının parlak karakteri kendine saygı ve kendini koruma yeteneği gibi özellikleri gösterir. Alla isminin anlamının olumsuz özelliğine, inatçı, ama aç olan bir kimsenin gönüllü niteliklerinin çıkarılmasının kontrol edilememesi nedeniyle çatışma denilebilir.

Adın astrolojik yönleri

 • Zodyak işaretleri arasında, Alla adı Koç'u yönetir.
 • Güneş'in yanı sıra gezegenin patronuna Mars denir.
 • Taşların arasında birkaç tılsım var - yakut, yeşim taşı ve karnaval.
 • Renk gamı ​​- ad değeri kırmızı renge karşılık gelir.
 • Üvez ağacı tılsım ağacı olarak kabul edilir;
 • Alla için büyülü hayvanlar sivrisinek seçti.
 • İyi şanslar getiren gün Salı olacak.

Yetişkinliğin kaderi

 • Onun değerini bilen Alla, sadece kendi gücüne güvenir. Hayatında birçok hata ve başarısızlık var, ancak bu iddialı doğayı durdurmuyor. Kader, Alla'ya kendilerini yaş ile tezahür ettiren birçok yetenek kazandırdı. Daha az parlak kozmetiklere sahip olmayan parlak giysiler kalabalıktan olağanüstü bir kadın yayar, ancak kendisiyle ve etrafındakilerle sürekli memnuniyetsizlik yaşar, arkadaş bulmasını engeller.
 • Mesleki alanda, adın sahibi yalnızca kendisine güvenir. Kalıcı bayan, titizlikle ayırt edildi, bu amaca ulaşmayı başardı. Başarıya ulaşmış olan Alla sonuçtan hoşlanıyor, kendisiyle gurur duyuyor. Amatör komut öğretmen, mühendis, kasiyer olabilir. Finansal açıdan bağımsız olmak isteyen, genellikle mesleğe teslim olan tanınmış bir aktris haline gelir.
 • Çocukluğundan beri sıkıntılı bir kızın sağlığı, doğum zamanına bağlı, kötü bir rüya görüyor olabilir. Geceleri doğan Alya, gün boyunca doğan Alla'ya göre hastalıklara karşı daha az hassastır. Sinir sisteminin dengesizliği nedeniyle, Alusa'nın çocukken bir nöropatolojiye ihtiyacı vardır ve böbrekler ve kalp izlenmelidir. Yetişkin bir Alla'nın iyi aydınlatmaya dikkat ederek gözlerini tutması önerilir.
 • Güzel bir kızın doğal saflığı, sonsuza dek ona aşık olan erkekleri kendine çeker. Alla erkeklerde kötü niyetli ve ilk evliliği kural olarak başarısız. Boşanma sonrası müteakip evlilikler sadece seçimlerin mali refahına dayanmaktadır. İsmin anlamına göre, bir aile idilini kazanmak için, Alla karakterini yumuşatmalıdır.

Çünkü çok kıskanç ve mutlu bir isim sahibi Gennady, Valery, Alexander, Vladimir, Yevgeny ve Mikhail ile evlilik olacak. Arthur, Trofim, Edward ile zor ilişkiler kurulmalı. Sergei tutkusuyla paralel olarak, dalgayı sarstı, ancak ailedeki iki lider iyi geçinmeyecek. İsmin anlamı ışığında, Igor, Dmitry veya Nicholas'la Alla ile olan ilişki tam olarak işe yaramayacak.

Alla adında kadınların parlak kaderi

 • Larionov (1931) - bütün Sovyet kadınlar tarafından mükemmel bir oyuncu ve sıradışı bir güzellik yaratıldı.
 • Pugacheva (1949) - Sovyet ve Rus çeşit sanatının kaderi, bir idolün canlı yaşamını halka sundu.
 • Surikov (1940) - Ünlü yönetmen ve yapımcının filmleri yönetmenlik becerisinin en üst seviyesi olarak kabul edilir.
 • Tarasova (1898) - Tiyatronun ve sinemanın en büyük oyuncusu, Sovyet döneminin tüm onursal ödüllerinin sahibi olmayı başardı.
 • Bayanova (1914) - Sovyet çeşitliliği sanatının efsanesinin adı Çingene romantizminin aşıkları tarafından iyi bilinmektedir.

Hangi karakter Alla burç peygamberleri

 1. Koç - güçlü iradeli kişilik, kariyerinizde başarılar. Çekici bir kadın kaderi, bir taraftar ordusu gönderir.
 2. Boğa - aşılmaz bir karaktere sahip inatçı ile karıştırmak zordur. İsmin değeri kendi elde etme yeteneği verir.
 3. İkizler - neşeli bir insan, büyüleyici bir aşk maceraları aşığı.
 4. Kanser - belirsiz bir doğaya sahip saf bir kadın, iş ve aşktaki hayallerini gerçekleştirmede başarılı olamaz.
 5. Aslan - mizaç Allah, doğanın adı anlamında bencildir, şahsi yaşamda yalnızlığı okur.
 6. Başak, amatörlerin doğası gereği, başkalarının eksikliğini, çok az arkadaşını, ama çok fazla düşmanı gösterecek kadar bilgilidir.
 7. Terazi - kapalı ruhu olan esprili, çok narin bir kadın, kaderi çekici bir görünüm verir.
 8. Akrep - yüce doğanın kaprisli doğası, derin duyguların yetersizliği ile kendini gösterir.
 9. Yay - Aktif Alla'nın canlı doğası, ışık bağlantılarını sevenleri popüler biri haline getirir.
 10. Oğlak - inatçı bir karaktere sahip ticari bir kadın için, aşk ikinci sırada yer alır, ruhu bir gizemdir.
 11. Kova - adının kaderi kasıtlı bir karaktere işaret eder, ancak ortağa içtenlik ve sadakatle hükmedilemez.
 12. Balık burcu - düşünceli bir gizemli kadın fantezilerinin dünyasında yaşar ve bu da onu erkekler için ilginç kılar.

Alla'nın gizli özelliği yardım isteme yetersizliğidir. İsmin anlamına göre, taşıyıcısı hedeflerine ulaşma eğilimindedir, çünkü eğer çaba yeterli değilse, o zaman hedefe ulaşmak bayana zevk vermeyecektir. Alla bazen kendi başına sorun yaratır, gururla üstesinden gelir.

Pin
Send
Share
Send
Send