Rüya yorumu

Michael Adı Günü - isim, kariyer, kader ve karakter tarihleri

Pin
Send
Share
Send
Send


En eski isimlerden biri olan Michael, Yahudiler arasında ortaya çıktı, burada İbranice "Tanrı'ya benzer" anlamına gelen Michael olarak telaffuz edildi. Sonra Hristiyanlıkla birlikte Yunanistan'a gittiği Orta Doğu'ya yayıldı. Michael ismi, Ortodoksluğun yayılması sırasında diğer isimlerle birlikte Kiev Rus'a geldi.

Michael adının tarihi ve telaffuz şekilleri

Her ülkede, Michael adı farklı şekilde telaffuz edilir: Arap ülkelerinde - Michael, Ermenistan'da - Mikheil, Belarus'ta - Mihas, Macaristan'da - Mihai, İspanya'da - Miguel, İtalya'da - Michele, İngiltere - Michael, Polonya'da - Michal , Sırbistan'da - Mikhailo, Ukrayna'da - Mykhailo.

Misha, Misha, Micah, Mishutka, Mishuta, Mikhailo, Mike, Mika, Mikhailushka, Mikhaila, Mihenka.

Meleğin Michael'in kilise takvimi üzerindeki günü, neredeyse tüm isimlerden - daha çok - yılda 81 kez yazıyor.

karakter

Artıları: Aktif, girişken, meraklı, iyi huylu.

Eksileri: Dokunaklı, alıcı, agresif, kumar.

kader

Küçük Misha sakin, arkadaş canlısı bir çocuktur. Dünyadaki her şeye ilgi duyuyor, ebeveynleri erken çocukluktan itibaren katılmak zorunda olduğu çeşitli çevrelere vermeli. Küçük yaşta bir araya oyunları için iyi bir şirket koyabilirsiniz. Hayvanları sever ve onlara zevkle bakıyor.

Okulda, bir konuda yoğunlaşamadığı için ortada okuyor, ancak sahnede gösterdiği zevkle şarkı söylüyor, çizmeyi seviyor. Etrafında yetişkinlere göre her zaman uygun olmayan birçok arkadaş var, ancak arkadaşlarından asla ayrılmayacak, zor zamanlarda onlara her zaman yardım edecek. Michael’daki hoşgörüyü, eleştiriyi kabullenmeyi, başarısızlığı geliştirmeliyiz.

Yetişkin Michael yalnızlığı sevmez, bağımlılığa bağımlı olabilir. Başını belaya sokan dokunulmazlıklarını kontrol etmesi gerekiyor.

sağlık

Çocuk nadiren hastalanır, yetişkinlikte depresyona yatkın, alkol bağımlılığı nedeniyle karaciğer ve böbrek hastalığı olabilir.

kariyer

Bir işkolik, mantıklı bir zihniyeti vardır, büyük para kazanmayı bilir ve liderlik etmeyi sever. Programlama, lojistik, inşaat alanlarında yükseklere ulaşabilir. Kendisine her şeyi vereceği kendi işi başarılı olacak. İş arkadaşları sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz, beladan kurtarır.

aşk

Kadınların cinsel yaşamının popülaritesine rağmen, her zaman başarılı bir şekilde değil, geç başlar. Kısıtlama nedeniyle deneyimli bir sevgili olmak zor. İltifatlar demekten hoşlanmıyor, duygularını açığa vurmaktan korkuyor, kazara bağlantılardan kaçınıyor.

aile

Eş olarak mütevazı ve çatışmasız bir kadın seçer. Zeki, kaba kadınlar onu uzaklaştırıyor. Karısı aile yaşam koşullarını kabul ederse karısına ihanet etmeyin, o zaman onu ömrünün sonuna kadar sevecektir. Çocuklarını sever, boş zamanlarını ayırmaktan zevk alır.

Burç adlı Michael

Koç - Mutsuz, tartışmalı. İnatla amaçlanan hedefine gider, yapmadığı şeyden pişmanlık duyar. İlişki sırasında törende beklemeyin, dikkatsiz ifadelere zarar verebilir. Anlaşılmadığı takdirde saldırganlıkla cevap verebilir. Kocası zor olacak, çatışmaya yatkın ve uzlaşmaya isteksiz.

Boğa - Riskli, sabırsız. İnatçılığına ve risk sevgisine rağmen sakin ve mantıklı bir insan. Bir işkolik kendisi için bir servet kazanabilir. Sakin ve güvenilir bir kadınla evlenir.

İkizler - Romantik, rüya gibi. Agresif bir şekilde kendi eleştirisine yanıt verir, başarısızlıklar belirsizleşebilir. Çalışmayı sevmiyor, giderler genellikle gelirleri geçiyor. Bir eş, kocasına bakacak bir kadın anne arıyor.

Kanser - Nazik, işkolik. Ebeveynlerden kısa sürede bağımsız bir hayata giremezler. Hayattaki başarısızlıklar nedeniyle uzun bir depresyon içine düşebilir. Çalışmayı seviyor ve para kazanmayı biliyor. Kendini güvende ve rahat hissedeceği bir kadınla evlenir.

Leo - Duygusal, zorba. Çünkü sevenler uğruna, ikincisini feda etmek için büyük bir başarı yeteneğine sahiptir. Biraz saf, hasta istemeyenlerin yemine düşebilir. Heyecanı sever. Çalışmalarında genellikle liderlik pozisyonları alır. Karısı ev hanımı olmalı ve kocası için her şeyi yapmalıdır.

Başak - Mantıksal, büyüleyici. Diğerlerinden talep ettiği her şeyde düzeni sever. Gürültülü şirketleri erken çocukluktan bağımsız kılmak için paradan korur. Aşık Monogamous, karısından bir kere ve herkes için evlenir, kendine tam bir şekilde boyun eğdirmeyi gerektirir.

Terazi - Dengeli, çekingen. Gürültülü şirketlerden ve tehlikeli yerlerden uzak durmaya çalışıyorum. Sorumluluğu önler, karar vermekten hoşlanmaz. İletişim kurabilir, ikna edebilir, tartışabilir. Karısı değişecek.

Akrep - Mizaç, zalim. Birçok arkadaşı ve düşmanı olan çelişkili kişilik, yaşamın iniş ve çıkışlarına yabancı değildir. Her zaman her şeyin farkında olmaya çalışır, elini nabzında tutmaya çalışır. Yaşamında, karmaşık doğası nedeniyle birkaç evlilik var.

Yay - İyi huylu, şanslı. Kumarda, şanslı olduğu için, çatışmaya karıştığı için ağzını nasıl kapalı tutacağını bilmiyor. Monoton çalışmalardan hoşlanmıyor, liderlik koltuğu almaya çalışıyor. İkinci evlilik birinciden daha başarılı.

Oğlak - Vicious, hırslı. Israrla hedefe gider, bir işkolik. Finansal refah için çabalayan, geleneklere saygı duyan, iletişim kurmaktan hoşlanmayan. Karısı, duygularını ifade edemediği için uzun ve dikkatli bir seçim yapacaktır.

Kova - Kısıtlanmış, sakin. Sesi yükseltmez ve çatışmalara karışmaz. Hayatı kayıp, ciddi hastalık yüzünden perilidir. Hayatım boyunca birkaç mesleği değiştireceğim, finansal istikrar olmayacak. Güvenilir bir koca olamaz.

Balık - Huzursuz, şehvetli. Gelişmiş sezgiler sayesinde doğru kararları alır. Sık sık strese ve depresyona maruz kalıyor, eleştiriye tolerans göstermiyor, çevre görüşüne bağlı, akışa devam ediyor. Evlilikte güvenilirdir.

Bayan isimleri ile uyumlu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Alexandra, Elizaveta, Vera, Lydia, Nadezhda, Kristina, Olesya, Olga, Yuliya, Elina.
 • Kötü: Angela, İnna, Claudia, Tatiana, Irina, Veronika, Vasilisa.

nişanlar

 • Gezegen - Satürn.
 • İsmin rengi Turkuaz.
 • Sezon - Yaz.
 • Haftanın mutlu günü - Cuma.
 • Şanslı numara 8.
 • Metal - Kalay.
 • Burç - Terazi.
 • Öğe - Ateş.
 • Totem hayvanı - Ayı.
 • Bitki - Çilek
 • Ağaç - Ihlamur
 • Mineral maskotu - Jasper.

Michael adında ünlü insanlar

Pin
Send
Share
Send
Send