Rüya yorumu

Name Day Galina - karakter, kader ve kariyer, ismin tarihi

Pin
Send
Share
Send
Send


Yunan efsanelerinde, denizcilerin eve gidebilmeleri için denizlerin huzurundan sorumlu olan bir denizkızı gibi görünen kadınsı bir yaratık vardır. Bu yaratığa "sakin" kelimesinden Galane adı verildi, şimdi Galina gibi yayıldı. Bazı ülkelerde, bu ad farklı şekilde telaffuz edilir, örneğin Polonya'da - Halina, Yunanistan'da - Galen.

Galina isminin tarihi ve telaffuz şekilleri

Galochka, Galka, Galya, Galchonok, Galechka, Galinka, Galushka, Gana, Alya.

Kilise takvimine göre, Galina kadın adı, meleğin gününü yılda üç kez kutluyor: 23 Şubat, 23 Mart, 29 Nisan.

karakter

Artıları: Kendine güvenen, sağlam, itaatkar, neşeli, yaratıcı, uygulanabilir, fedakar.

Eksileri: Boşuna, kibirli, talep ediyor.

kader

Galina'daki küçük yaşlardan itibaren kendine güveni ve davranışları dikkat çekici, sakinleşiyor ve ailesine sorun çıkarmıyor. Dışarıda vakit geçirip arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır, genellikle yeni oyunlarla gelir. Ortak bir dil bulmanın biraz zor olduğu kızlardan daha fazla erkek arkadaş. Aynanın karşısında flört etmeyi, çeşitli kıyafetler denemeyi seviyor. Başkasının kedisine duyarlı, sonra kötü uyu. Ebeveynlerden daha çok zaman geçirdiği baba gibi.

Onun gayreti ve mükemmel hafızası nedeniyle Galina iyi çalışıyor, fakat gökten yeteri kadar yıldız yok. Beşeri bilimlere daha çok çizilmiş. Özellikle maceraları okumaktan çok hoşlanıyor. Sınıf arkadaşları dürüstlüğü ve güvenilirliği için onu sever, doğrudan sevmediğini söyleyebilir, ama onları rahatsız etmeden nazikçe yapar. Sevdiklerinize kibirli olabilir, övüldüğü zaman seviyor. Çoğu zaman intikam sahibi olmayan bir elektirikçidir. Galina, onu sonsuza dek ciddiye alan bir kişiye isabet edecektir.

Yetişkinlikte, aynı etkinliği ve iyi niyetini korur. Dürüst çalışmalarına aldatma ve karmaşıklık olmadan ulaşabilir. Genellikle kendini eleştirir, kendi içindeki eksiklikleri nasıl fark edeceğini bilir ve onları düzeltmeye çalışır. Etrafındakilere bakar, kendini herkesten daha iyi görür, yaşla birlikte diğer insanların eksikliklerine daha hoşgörülü olur. Galina, durdurulamayan aşırı konuşkan veya iletişimsel değildir. Galina, bir günde bir çok şeyi yeniden düzenleme, her yeri yönetme ve yorulmama becerisine sahiptir. İyi ve gerekli insanlarla, Galina'nın kendisi yardımsever ve saygılıdır ve nahoş insanlarla soğuk ve ayrık davranır.

sağlık

Çocukken, Galina nadiren acı çeker ve yaşına kadar her yıl önleyici muayeneden geçerek sağlığına bakmaya çalışır. Doktorun tüm talimatlarını açıkça yerine getirir.

kariyer

Ruh için bir iş seçer. Çalışmanın finansal tarafı veya prestijli Galina ilgilenmiyor. En önemli şey - iş sürecinden zevk almak. Görevlerine sorumlu yaklaşım ve kendi alanında profesyonel olabilir. Çalışma çatışmalarını önler, saygı duyduğu meslektaşların entrikalarına karışmaz. Özellikle yaratıcılık mesleğinde en yüksek sonuçlara ulaşılabilir. Galina mükemmel bir öğretmen, doktor, gazeteci, tasarımcı yapacak.

aşk

Güzel ve bakımlı Galina civarında, daha zengin ve daha prestijli birini seçeceği birçok taraftar vardır. Galina'nın olumlu niteliklerini vurgulayacak ve onu ellerinde tutacak. Pahalı hediyeler seviyor, restoranlara geziler. Galina'yı ona yakın tutmak için, seçilen kişinin her seferinde yeni bir eğlence icat etmesi, seks deneyimi yapması gerekiyor. Galya bir erkeği seviyorsa, onu geri döndüremez.

aile

Galina evlenir, genellikle geç kalır, çünkü herkes şişirilmiş taleplerine uygun değil, gelecekteki eşlerinin seçimine dikkatle yaklaşırlar. Bekar bir anne kalabilir ve bu olmayacak. Galina mükemmel bir ev kadını yapacak, evini rahat ve temiz tutacak, lezzetli yemekler hazırlayacak. Çocuklar ona bayılırlar, iyilikleri için kimseyi uzaklaştıracaklardır.

Galina adlı burç

Koç - Çalışkan, ısrarcı. Tüm hedefler ve eylemler en küçük detaylara kadar önceden düşünülmüştür. İlk sayıları çekmeye çalışır, ancak ünlü olmayı sevmez.

Boğa - Bağımsız, incredulous. Kimsenin sözüne inanmıyor, kendini güvenebileceği çocukluktan arkadaşlarıyla çevreliyor. Onun hakkında şaka yapmak istenmez, uzun süre kırılabilir

İkizler - İyimser, keyifli. Etrafında aktif bir yaşam tarzı açar, etrafında her zaman çok sayıda hayran ve arkadaş vardır, bazıları onu kıskanır.

Kanser - Kararsız, uyumlu. Teslim olma zorluğun üstesinden daha hızlı. Bir şeye ulaşması için itilmesi, desteklenmesi gerekir.

Aslan - Kaba, amaçlı. Dokunsal iletişim kuramayanlar, insanları manipüle etme armağanlarına sahiptir. Hepsi kibirli.

Başak - Yaratıcı, kapalı. Büyük ve gürültülü şirketlerde sürüklenmez. Sanatta, iyi eğitimli. İş dünyasında bir teşviğe ihtiyacı var.

Terazi - Kadınsı, çekici. Kolayca insanları büyüleyerek hesaplar, bazen kaba. Yumuşaklığı öğrenirseniz, iletişimde çok hoş bir bayan olacaktır.

Akrep - Kendine güvenen, kibirli. İletişim kurması zor, çoğu zaman karakterlerini keskin nitelikleriyle uzaklaştırıyor. Sadece hasta bir adam tarafından yumuşatılabilir.

Yay - Aktif, eğlenceli. Başkalarına iltifat etmeyi ve iyi duygular yaratmayı seviyor. İnsanlarda sadece iyi şeyler görür, bu yüzden onlarda sık sık hayal kırıklığına uğrar.

Oğlak - Çalışkan, bencil. Onu övmek için her şeyi yapar. İzinsiz günlerde ve tatillerde, iletişimde biraz sıkıcı olarak çalışabilir.

Kova - Olgunlaştı, telaşsız. Yalnız vakit geçirmeyi tercih eder, depresyona yatkın. Koca, mükemmel bir eş olacak.

Balık - Rüya gibi, romantik. Beyefendi, kendilerine özgü romantizmlere benzer bir seçim yapar, ancak onu koruyabilen ruhu güçlüdür.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Vladislav, Stepan, Victor, Igor, Vadim, Ruslan, Roma.
 • Kötü: Pavel, Vladimir, Vyacheslav, Alexander, Egor, Kirill, Konstantin, Timur.

nişanlar

 • Gezegen - güneş.
 • İsmin rengi Ahududu'dır.
 • Mevsim - Bahar.
 • Haftanın mutlu günü - Çarşamba.
 • Şanslı numara 8.
 • Metal - Alüminyum
 • Burç - Koç.
 • Eleman - Hava.
 • Totem hayvanı - Galka.
 • Bitki - Tatlı Bezelye.
 • Ağaç - Çam
 • Mineral tılsım - Nar

Galina adında ünlü insanlar

Videoyu izle: What I learned from 100 days of rejection. Jia Jiang (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send