Rüya yorumu

Aslan ve Kanserin Uyumluluğu - aşk kisvesiyle kıskançlık

Pin
Send
Share
Send
Send


Leo ve Yengeç'in uyumluluğu pek uygun değildir, bu nedenle ilişkinin en iyi versiyonu bu değildir. Sendikaları yalnızca sevgi kisvesiyle kıskanıyor ve içten duygularla değil. Daha detaylı anlayacağız.

Aşka Uyumluluk

Bu birliğin astrologlara göre oldukça tartışmalı olduğu düşünülmesine rağmen, Leo ve Kanser birlikte uzun sürebilir. Bu, sürekli birbirine zıt olacak iki karşıtın birliğidir.

Böyle bir çiftin ilişkisinin özelliği nedir:

  1. Hassas ihale Kanser, sakin, istikrarlı ve ölçülen aile yaşamını sakinleştiren, genellikle çimlerin altındaki sudan daha sessiz bir toplumda bulunan kanserdir. Ve Lev, spot ışıkta olmayı, güvenilirliği kazanmayı ve yüksek bir sosyal statü kazanmayı hedefliyor. Bunda, hayata karşı tutumları farklıdır.
  2. Eğer Leo toplumda ve işlerde farkedilmezse, günlük yaşamda, sevdiklerine götüren, kendi yaşamından hoşnutsuzluk ve hoşnutsuzluk çeken bir tiranlığa ve despota dönüşür. Böyle bir birliktelikteki kanser, bir ortağın acımasız kendini onaylamasının hedefi haline geldiğinde acı çekecektir.
  3. Ancak birbirlerine yararlı olabilirler. Eğer Leo farkedilirse, deneyimini ve bilgisini, bilgeliğini bir partnerle paylaşır. Ancak bazı nedenlerden dolayı minnettar değil, imrenmeye başladı. Gerçekten Leo'nun işte neden bu kadar kolay olduğunu anlamıyor, aynı zamanda hedeflerine sıkı çalışmakla ulaşmak zorunda kalıyor.
  4. İş, iş ve arkadaşlıktaki işbirliği her ikisi için de üretken ve faydalı olabilir, ancak bir ilişkiye girmek son derece istenmeyen bir durumdur. İş dünyasında, Kanser, güçlü doğuştan gelen sezgiler sayesinde Leo'nun doğru kararları almasına yardımcı olacak. Lev, eşe başarı için gerekli enerjiyi verecek.
  5. Bir ilişki başlatırlarsa, o zaman ilk başta her şey çok güzel. Birbirlerine yeterince güçlü bir şekilde aşık olurlar ve tutku uzun süre azalmaz. Ancak, duygular ve duygulardaki yenilikler geçer geçmez, ortakların tüm kusurları, kimsenin katlanmaya istekli olmadığı ortaya çıkmaya başlar.
  6. Leo, başlangıçta Yengeç'in içten hayranlığı ve iltifatından hoşlanır, onu motive eder ve ilham verir. Kanser, seçilen şirkete karşı çok sakin ve kendinden emin hissediyor. Her ikisi de fiziksel samimiyet ve duygudan zevk alır.

Evlenmeye karar verirlerse, o zaman evliliği uyumlu ve mutlu yapmak oldukça zordur. Ortak hedefler ve cinsel uyumluluk mümkün değildir ve duygusal olarak bunlar birbirleri için tamamen uygun değildir. Anlaşmazlıklar, daha sonra şiddetli skandallara dönüşecek olan küçük kavga ve ihmallerle başlayacaktır.

Çatışma nedenleri

Söylediğimiz gibi, bu çiftin duygusal uyumluluğu sıfırdır. Kanser sıklıkla ruh halini değiştirir, yaralanır ve kararlı, güçlü ve ödünsüz yoldaşının son derece sinir bozucu olduğu endişelerinden endişe etmeye meyillidir.

Hiçbiri nasıl taviz verileceğini ve hoşgörü göstereceğini bilmiyor, lütfen memnun olmayacak ve ortağı memnun etmeye çalışacaklar. Aksine, herkes “sağa dönecektir”, bir kavgadan sonra uzlaşmaya gitmek zor.

Kanser, arkadaşının nasıl başarıya ulaştığını görmek için dayanılmaz: bir kariyere sahip olmak, başkalarının gözünde prestij kazanmak. Leo için her şey kolaydır, bu da kıskançlığının sadece kıskanmasına neden olur. Bu nedenle, Kanser hayran olmaktan çıkar, samimiyet bir ilişkide kaybolur.

Ve hayranlıktan ve övgüden yoksun Lev, hızlı bir şekilde soğur ve daha uygun bir ikinci yarı arayışı içinde dolaşmaya başlar. Sadece Kanserin alçakgönüllülüğünü ve duygusallığını fark etmiyor - bu ihtiyacı olan şey değil. O kadar karizmatik, dürtüsel, parlak, güçlü ve öngörülemeyen bir insan görmek istiyor.

Su ve ateş elementleri de ortakların ilişkileri üzerinde etkilidir. Kanserin "Suyu", arkadaşının parlak "ateşini" söndürür ve parlak duyguları alma fırsatı olmadığı için Leo'yu sıkılmaya ve işkence görmeye zorlar.

Kanser Kadın ve Erkek Aslan

Sendikanın bu çeşidi az çok başarılı. Çünkü bir çiftteki baskın ve ana her zaman tam Leo'dur. Eğer bu bir erkek ise, ortakların kendi aralarında hemfikir olmaları ve ilişkide uyumu sürdürmeleri çok daha kolay olacaktır.

Bir kızın yeterince olgun, deneyimli, yürüyüp sakinleşmek istediği zaman eşine uyum sağlaması oldukça kolaydır. Ama henüz yeterince aşık oynamamış olan genç Leo ile her şey çok daha karmaşık.

Şansınız varsa, bir kadın seçtiği kişinin yararları için kolayca bir alan yaratacaktır. Bu alanda, elinden gelenin en iyisini, cömertlik, kendine güven ve muazzam içsel gücü açıklayabilecektir.

Eğer Leo bazen taviz verebilir, hoşgörülü, hassas, davranışlarında ve ifadelerinde temkinli olabilirse, her şey bir çift olarak iyi sonuçlanacaktır. Ve bir kadının kendisine destek rolü verildiği gerçeğini kabul etmesi gerekir.

Kanser erkek ve dişi aslan

Bu parite için astrolojik tahmin hayal kırıklığı yaratıyor. İçindeki adam çok kıskançtır, seçtiği kişinin özgürlüğünü sürekli olarak sınırlamaya çalışır. Ve her şeyden önce kişisel alana ve bağımsızlığa değer veriyor, bu yüzden mümkün olan her şekilde direnecek.

Hayranlık ışınlarında sürekli banyo yapması ve erkeklerin dikkatini çekmesi önemlidir, bu yüzden dikkatsizce flört ediyor. Bu ihanet hakkında düşünmese de, bu davranış hassas ve kıskanç bir şekilde seçtiği için inanılmaz derecede kızgın.

Cancer nihayet kıskançlıktan tükendiğinde, yoldaşını “soğukluğunu da içeren”, sonra tam tersine ona yaklaştırmak için manipüle etmeye başlayacaktır. Ancak sonuç vermeyecek.

Kız güvenilir bir destek, güçlü bir adam yanında görmek istiyor. Bunu ona veremez, çünkü yavaş yavaş sinir bozucu.

Kadın herkesle flört etmeyi bırakırsa ve adam onu ​​kontrol etme girişimlerini bıraktığında birlikte kalabilirler. Ancak bu muhtemelen iki yetişkin, yetişkin ve deneyimli iki insanın birleşmesindedir.

Pin
Send
Share
Send
Send