Rüya yorumu

Adı Gün Catherine - kader, sağlık ve karakter, adın değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski Yunanistan'da, Catherine adındaki kadın ismi "tertemiz" kelimesinden Haikaterine olarak telaffuz edildi. Bazı ülkelerde, Catherine ismi farklı olarak telaffuz edilir: Belarus'ta - Katsyaryna, Bulgaristan'da - Katerina, Macaristan'da - Katalin, İspanya'da - Katarina, Polonya'da - Katarzina, Fransa'da - Katy.

İsmin en küçük şekli: Katya, Katyuşka, Katya, Katrusya, Katushenka, Katya, Katyukha, Katy.

Ortodoks takvimine göre, Catherine doğum gününü yılda dört kez kutluyor.

Catherine adı, Katolikler arasında popüler olan Katolin adında bir erkek biçimidir.

karakter

Catherine doğduğu yılın zamanına bağlı olarak, karakteri farklıdır:

 • Kış - Yavaş, yapışkan.
 • Bahar - Gizli, şüpheli.
 • Yaz - Sahibi, güzel ev hanımı.
 • Sonbahar - Zorlu, ciddi.

kader

Küçük Katyushka sakin ve gülümseyen bir kız olarak büyür, konuşmaya ve erken yürümeye başlar. Kolaylıkla tanışır ve yeni şirkete katılır. Oyunlar için şirket yoksa, kendisi ile oynayabilir. Erken çocukluktan itibaren, Katyuşa'nın davranışlarında, görünümünde ve karakterinde çocuklar arasında öne çıkmaya çalıştığı dikkat çekmektedir. Oyuncaklarını ve eşyalarını paylaşmaktan hoşlanmıyor, kardeşlerinden şeker saklıyor. Şirketinde Katya, güvenebileceği güvenilir arkadaşları seçiyor ve onlarla ilişkilerini yaşlılığa kadar sürdürüyor.

En iyi olma arzusu sayesinde okulda iyi çalışıyor. Olağanüstü bir hafızası vardır, uzun şiirleri kolayca öğrenir. Sadece en popüler sınıf arkadaşlarıyla arkadaşlar. Hayal kurmayı sever ve bir izlenim yaratma uğruna yalan söyleyebilir. Hediyeleri sözel övgülerden daha çok seviyor. Bir kişinin gözünde gerçeği söyler, çünkü çoğu zaman düşmanları edinir. Hayvanlar hakkında endişeli, eğer ebeveynler ona evcil hayvan verirse, o zaman onunla ilgilenecek.

Bir yetişkin olarak, Catherine, görünüşüne ve karakterine olan güven eksikliği nedeniyle sıklıkla erişilmezliğin maskesini koyar. Catherine'in beyaz ateşli kıza saldırması ve getirmesi kolaydır. Suçlular, intikam alacak. Nadiren, diğerlerinden ona yardım etmelerini ister, sadece kendi gücüne güvenmeye çalışır. Bir günde Catherine'nin karakteri, dış koşullardan bağımsız olarak birkaç kez değişebilir. Arkadaşlar, arkadaşlık için Catherine'i sever, iyi niyet. Sinirlilik ve saldırganlıktan tasarruf edemiyor - hepsi bir kerede başkalarına yayılıyor. Denge eksikliği ile bilinir. Bu karakter kalitesine rağmen, Catherine her zaman gerçek arkadaşlarla çevrili, dolu ve canlı bir yaşam sürmektedir.

sağlık

Çocuklukta soğuk algınlığı çeker, geçiş çağındaki Catherine dengesiz doğası nedeniyle sinirleriyle ilgili problemleri vardır. Çabucak yorulur, vücut uzun süre iyileşir. Kalıtım ya da metabolik bozukluklardan dolayı yaşla birlikte Catherine yağ alabilir.

kariyer

Çalışmayı sevmiyor, ama meşgul ve yeri doldurulamaz bir çalışan hakkında izlenim bırakmayı biliyor. Catherine aynı anda birkaç şey yapamaz, hiçbirini yapmama riski yüksek. Bir şeyi üstlenirseniz, o zaman yerine getirmek en iyisi olacaktır. Harika bir hemşire, öğretmen, gazeteci, sosyal hizmet uzmanı, ajan olacak. Takımla iyi geçinir, ancak herhangi birini beğenmezse, bu kişi hemen öğrenir.

aşk

Erken gençlikten itibaren, hayranları tarafından çevrili, ancak sadece kimseyle buluşmayacaksınız. Bir partner seçerken, ödeme gücüne, zihinsel ve cinsel çekiciliğine dikkat eder. Seks yapmayı sever, uzun süre onsuz yaşayamaz, bu yüzden uzun süre yalnız olmaz.

aile

Koca, sadık bir eş olacak zengin bir insanı seçecek. Ev işi yapmaktan hoşlanmıyor, çocukları bağımsız olarak büyüyor. Zorluklarda, asla pes etmez, sorunu çözene kadar sakinleşmeyecektir. Catherine ile aile evliliği en çok ömür boyu sürecek.

Burç adlı Catherine

Koç - Güzel, maksimalist. Her şeyi bir kerede başarmak istiyor, sonuç olarak başaramıyor. Hayatta birçok hata yapar. Kendinden daha yaşlı bir adamla evlenir.

Boğa - Sorumlu, rafine. Kararlara sorumlu bir şekilde yaklaşır, sonuna kadar getirir. Her yerde bir lider - işte ve evde.

İkizler - Girişken, esprili. Sorumluluklardan kaçınarak hiçbir dava sonuçlanmayacaktır. Hayatında, erkekler sık ​​sık değişir.

Kanser - Homebody, nazik. Erkekler onu tüm kötü şeylerden korumak ve korumak isterler. Zengin bir adamla evlen ve onunla sessiz bir hayat yaşa.

Aslan - Çirkin, doğru. Görünüm ve davranış olarak toplumu şok etmek. Doğrudan insanlara onlar hakkında ne düşündüklerini söyler. Erkekler arasında çok popüler.

Başak - Kendine güvenen, maksatlı. Hedefe ilerler, maddi zenginlik ve konforu sever. Lider erkeklerle ilgili olarak.

Terazi - Sessiz, yumuşak. İyileştirilmiş davranışlar, işlerin yetersizliği. Kısa dönemli romanlara bayılır, evlenmek için acele etmez.

Akrep - Dengesiz, agresif. Her zaman meydan okur, kendisi için zorluk yaratır. Karakter yaşlılıkta yumuşar.

Yay - Neşeli, güveniyor. Genellikle aldatıcıların kurbanı olan yaşam konusunda iyimserdir, ancak iyi olduğuna inanır. Büyük ve saf sevgiyi hayal etmek.

Oğlak - Neşeli, alaycı. Onun karakteri günde birkaç kez iyiden kötüye değişir. Ailesinde, hem zihinsel hem de finansal istikrar önemlidir.

Kova - İdealist, iyi huylu. Çok fazla rüyalar görüyor, ama onları hayata geçirmiyor. Gelecekteki kocası için yüksek talepler nedeniyle yalnız bırakılabilir.

Balık burcu - Karışık, Duygusal. Akılcı düşünme yeteneğine sahip değil. Hayatında kaos her şeyde hüküm sürer. Kısa vadeli romanlar tercih ediyor.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Vladislav, Eugene, Nikolay, Igor, Roma, Sergey, Ruslan, Victor.
 • Kötü olanlar: Kirill, Timur, Ivan, Pavel, Vasily, Yuri, Arseny, Yaroslav.

nişanlar

 • Gezegen - Jüpiter.
 • İsmin rengi Mavi.
 • Mevsim - Sonbahar.
 • Haftanın mutlu günü - Perşembe.
 • Şanslı numara 8.
 • Metal - Demir.
 • Burç - Yay.
 • Öğe - Ateş.
 • Totem hayvanı - Kuğu.
 • Bitki - Loto'lar.
 • Ağaç - Sedir.
 • Mineral tılsım - Chrysolite.

Catherine adında ünlü insanlar

Pin
Send
Share
Send
Send