Rüya yorumu

Maxim adı günleri - kariyer, karakter ve kader, isim tarihleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Maxim'in erkek ismi, "görkemli" anlamına gelen eski Roma kelimesi "maximus" kelimesinden doğmuştur. Bu isim bazen kadın denir. Bazı ülkelerde, Maxim adı farklı olarak telaffuz edilir: İspanya'da - Maximo, Almanya'da - Maximilian, Fransa'da - Maxim.

İsmin küçücük şekli: Maksik, Max, Masya, Maksimka, Maksimushka, Masik.

Kilise takvimine göre, Meleğin Maxim Günü yılda 34 kez kutlanıyor.

karakter

Artıları: İstihbarat, kişilerarası beceriler, girişkenlik, diplomasi, iyi niyet.

Eksileri: Bağımlılık, şüphe, hırs, gurur, anlamsızlık.

kader

Küçük Maxim, itaatkar ve bağımsız bir çocuk olarak büyüyor, ebeveynlerine endişelenmiyor. Zaten erken yaşta, onlardan istediklerini elde etmek için yetişkinleri nasıl idare edeceğini bilir. Ancak mütevazı ve sessiz bir çocuk olmaya devam ediyor, şirketlerde lider olmak istemiyor. Eğer onu tasarladıysanız, kesinlikle onu gerçeğe çevirmek istersiniz. Yalnız oynamaktan korkmaz, toplamayı sever, yaratıcılığı sever. Kolay çıkma buluşması.

İyi bir hafıza sayesinde Maxim'i öğrenmek kolaydır. Kesin bilimlerde büyük adımlar atıyor. Bazı utangaçlık, eserinde kendisini açığa vurmasını engeller, ancak daha sonra, etkili insanların yardımı olmadan, bu sorunla başa çıkar. Maxim, diğer insanların görüşleriyle başa çıkmayı öğrenmeli ve her zaman doğru olmayan fikirlerini kabul etmelerini istememelidir. Geçiş çağında, Maxim sık sık tedirgin olur, başı belaya girer ve kurur. Genellikle kavgaların, çatışmaların katılımcısı olur.

Maxim'in hayatında hem işte hem de kişisel anlamda birkaç iniş ve çıkışlar var. Bir şey elde edilemezse, uzun bir depresyon içine düşebilir. Bir yetişkin olarak Maxim, maddi refahı sağlamak için yaşamda önemli bir yer tutmaya çalışır. Cazibe ve diyalog kurma kabiliyeti ile insanları kendilerine tanıtabilme. Bundan faydalanabilecek yardımsever insanlarla kendisini kuşatır. Herhangi bir profesyonel alanda arkadaşları olduğu görülüyor.

sağlık

Maxim, yardım almadan çıkamadığı sık sık depresyona yatkın durumda. Onu tedavi etmezse, çeşitli kronik hastalıklar vücuduna yapışacaktır. Sigara, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı eğilimi var.

kariyer

Maxim, penetrasyon eksikliğinden dolayı liderlik pozisyonlarını nadiren kaplar. Bir gün, yarını düşünmeden yaşar. Mesleğinde gerçekten seven ve anlayan başarılara ulaşabileceklerdir. İletişim kurabilir, ikna edebilir, ödün verebilir, mükemmel bir diplomat, avukat, avukat, gazeteci ve öğretmen olacak. Ancak başarılı bir iş adamı veya girişimci olmayacak.

aşk

Maxim çok sevgi dolu bir insan, kadınlara güzelce bakmayı, onlara hediyeler vermeyi, restoranlara gitmeyi biliyor. Kadını kolayca değiştirir. Erken cinsel yaşam başlar, eşinin kendisine hayran olması, verilerini övmesi için önemlidir. Mütevazı, sessiz kızlarla tanışmakla ilgilenmez, güçlü ve güçlü kızları seçer.

aile

Genellikle, Maxim, sıkılmasına izin vermeyecek, kocasına destek olabilecek, onu doğru yöne yönlendirebilecek, kontrol edilemeyen güçlü bir kadınla evlenir. Ailelerindeki bütün aile sorunlarının karısı tarafından çözülmesi gerekecektir. Anlamsızlığına ve aşkına rağmen, Maxim mükemmel bir koca ve baba olacak, ancak periyodik olarak karısını aldatacak.

Maxim adlı burç

Koç - Aktif, kibirli. Kendinden çıkarmak kolaydır, hayattaki monotonluğu tolere etmez. Onu tartışmak imkansızdır, işler genellikle sona ermez. İş riskli seçer. Çok sabırlı bir eşe katlanacak.

Boğa - Hasta, zor. Monoton ve sıkıcı hayatı sever, yeniye zorlukla alışır. Nasıl para kazanılacağını bilir, harcamayı sevmez. Koca, güvenilir ve sadık olacaktır.

İkizler - Maceracı, kolay. Harika bir mizah anlayışı var, yalan söyleyebilir. Kazanmaktan daha fazla harcama. Fiziksel emekten kaçınır. Birkaç kez evlenebilir ve boşanabilir.

Kanser - Romantik, savunmasız. Sadece iyiliğe inanıyor, başkalarının desteğine ihtiyacı var. Yapmadığım için pişmanım. Çalışmada performans nedeniyle yüksek bir seviyeye ulaşıyor. Zengin bir kadınla evlenir.

Leo - Hırslı, dengeli. Daha fazla ödedikleri bir işi seçmek bir oyuncu olabilir. Adımlarını önceden hesaplayamaz ve planlayamaz. Nasıl yönetileceğini bilen bilge bir eşle birlikte yaşayın.

Başak - Gizli, iletişimsiz. Yalnızlığı tercih eder, tasavvuf inanmaz. İş yerinde kolayca yüksekliğe ulaşır. Para kaybetmiyor, almaya zor karar veriyor. Uygun bir eş bulamazsa yalnız olabilir.

Terazi - Dostu, empatik. Kendinden şüphe duymaktan dolayı sorumluluktan kaçınır. Bir takımda iyi çalışıyor. Paraya değer vermiyor, kolayca harcıyor. Istekli bir kadınla evlenir.

Akrep - İdealist, çalışkan. Emin olmayabilir, ancak göstermemeye çalışır. Standartlarına göre yaşar. Çok para kazanıyor ve kolayca harcıyor. Ailede, o kıskanç ve güvensiz, ama şefkatli.

Yay - Değiştirilebilir, doğrusal. İşinde yüksek bir pozisyon elde etmeye çalışıyor, lüks bir hayatı ve güzel kadınları seviyor. Karısı sadık kalmayacak.

Oğlak - Girişilmez, dakik. Bir iş seçecek ve yavaşça üst kata çıkacak, parayı çok seviyor ve nasıl kazanacağını biliyor. Bir kez ve herkes için evlenir.

Kova - İnatçı, ilkeli. Duyguyu sevmez, davranışlarıyla başkalarını rahatsız etmemeye çalışır, psikolojide ustalaşır. Birçok meslek değiştirebilir. Onunla aile hayatı zor.

Balık - Sezgisel, akıllı. Kendi değerini biliyor, insanları nasıl idare edeceğini biliyor. Yarını düşünmüyor, kariyer yapmak istemiyor. Aşk, karısı doğru olmayacak.

Bayan isimleri ile uyumlu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Irina, Tatiana, Julia, Alesya, Veronika, Varvara.
 • Kötü olanlar: Natalia, Ksenia, Evgenia, Svetlana, Kristina, Marina.

nişanlar

 • Gezegen - Pluto.
 • İsmin rengi Ahududu'dır.
 • Mevsim - Kış.
 • Haftanın mutlu günü - Cumartesi.
 • Şanslı numara - 7.
 • Metal - Merkür.
 • Burç - Oğlak.
 • Eleman - Su.
 • Totem hayvanı - Vizon.
 • Bitki - Fuşya.
 • Ağaç - Kül
 • Mineral maskot - Ametist.

Maxim adında ünlü erkekler

Pin
Send
Share
Send
Send