Rüya yorumu

Rüya tahtakuruları ne hayal ediyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi bedbugs rüyalarını biliyor musun? Çoğu zaman bu rüya hoş olmayan sorunlar, her türlü hastalık ya da bir çeşit korku vaat ediyor. Ancak olumlu tahminler de var. Kaderin sizin için ne hazırladığını bilmek için makaleyi okuyun.

Aile rüyası

Bir rüyada görülen tahtakuruları olumsuz bir işaret olarak kabul edilir. Örneğin, bir hain ve çok iki yüzlü biri olarak ortaya çıkacak bir ortakta hayal kırıklığı olduğunu tahmin ediyorlar.

Daha fazla yorum:

 1. Tahtakuruları, kurtulmak istediğiniz ortamınızdaki son derece sinir bozucu bir kişiyi sembolize edebilir. Fakat sizin için yararlı olabilir, bu yüzden ilişkileri koparmak için acele etmeyin.
 2. Birçok böcek - sonunda sizi tam bir felakete yol açabilecek ve gerçek depresyona götürebilecek bir dizi sürekli sorun ve başarısızlığa. Gücünüze dikkat edin ve umutsuzluğa dalmak için daha az deneyin. Her şeyi çözebilirsin, sadece zaman ve sabır ister.
 3. Tahtakuruları sürünen - senin yasaklarını görüntüleme. Korkularla doluyorsun ve gelecekten ne bekleyeceğini bilmiyorsun. Ama hiçbir şey için endişelenmiyorsun, endişelenecek bir şey yok, çünkü şans senin tarafında.
 4. Tahtakurulardan kirlenme - uzun süre çalışmadığınızdan dolayı ciddi sağlık sorunlarına. Tedavi çok zaman ve çaba gerektirecek, sabırlı olun ve gerisini bekleyin.
 5. Böcek elbiselerin üzerinden geçiyorsa, ünün ve iyi ismin tehlikede. İnsanlar, en yakın akrabaların bile geri dönebileceği için, onursuz bir hareketine tanık olacaklar.
 6. Isırığı hissedin - sevgili sizi değiştirecek. Bu ihanete dayanmak kolay olmayacak, ama onu asla affetmeyeceksin. Manevi yaraları düzeltmek için bir süre ayrılmamız gerekecek.

Büyük rüya

Kan emici böcekler cüzdanınız için neredeyse cansız olacak atıkları sembolize eder. Ancak zamanla tüm sorunları çözecek ve özgürce nefes alabileceksiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Tahtakuruları araştırın - ihmaliniz nedeniyle kaybedilir. Ödeyeceğiniz haksız çalışma görevini yerine getirdiniz. Durumu düzeltmek için çok zaman ve çaba harcayacak.
 2. Tahtakuruları vardır - önemli bir konuda bakış açınızı paylaşmayan yakın insanlarla çatışmalar için. Sadece durumu düzeltebilir ve bir uzlaşma önerebilirsin, o zaman ilişki düzeltilecek ve her şey normale dönecek.
 3. Bedbugs çok çeşitli - hayırlı bir işaret. Her başarı şansın var. Onları kullanırsanız, çok zengin ve başarılı bir kişi olabilirsiniz. Doğru, paranın size mutluluk getirip getirmeyeceği bilinmemektedir.
 4. Keneler ve diğer kan emici böcekler ayrıca çok sık zaman harcadığınız zamanın bir sembolü olabilir. Ertelemek ve bir şeyleri ertelemek için durmazsanız, büyük sorunlar yaşayın.
 5. Bir rüya sizi sevilen bir tehditten de uyarabilir. Ona kendinden daha fazla güvendiğin gerçeğine rağmen, beklentilerini karşılamayacak ve senin için çok kaba davranacak.
 6. Hataları sıkın - sadece sizin suçunuzla ortaya çıkacak büyük sıkıntılara, aksi halde düşünülmenize rağmen. Diğer insanlara olanların sorumluluğunu değiştirmeyin. Kendine daha fazla zarar vermemek için durumu nasıl düzeltebileceğini düşün.

En yeni rüya kitabı

Sık sık tahtakuruları para, beklenmedik kar ve refah rüya. Ancak uzun süre tedavi edilmesi gereken ciddi bir hastalığı da tahmin edebilirler.

Daha fazla tahmin:

 1. Tüm boş alana su basan hatalar - çok büyük bir sorun. Detektörlerin daha aktif olacak ve sana zarar verebilecek. Acı çekecek ve acı çekeceksin, intikam için planlar yapacaksın.
 2. Yeşil böcekler - sürekli işinize giren can sıkıcı kişi yüzünden büyük güçlük çeker. Bunu yapmak çok zor olsa da ondan kurtulmak gerekiyor. Ama yine de dene. Sinsice davran ve düşünceli davran.
 3. Isırılmış olun - hakkında itibara ciddi şekilde zarar verebilecek kirli söylentiler yayacaksınız. İyi bir adı geri yüklemek için çok zaman ve çaba gerekir. Dedikodu kaynağı olan kişiyi bulmak ve onu ortadan kaldırmak önemlidir.
 4. Erkek böcek zina rüyası. İkinci yarısı er ya da geç ihanete yol açacak diğer taraftarlara bakacak.
 5. Bir kız rüyası, akrabalarının ilişkilerine müdahalesi nedeniyle sevgilisiyle çatışma vaat ediyor. Eğer kötü dillerle savaşmazsanız, dava ayrılabilir. Eğer ilişkinizi korumak istiyorsanız, kulübe ve kavgadan çöpleri almayı bırakmalısınız.
 6. Battaniyenin tahtakuru - mutlu bir kaza sayesinde, mali durumunuzu iyileştirirsiniz. Borçları hızla ödeyebilir, gelirinizi artırabilir ve daha özgür hissedebilirsiniz.
 7. Küçük ve pis böcekler - sıkıcı bir adamla sıkıcı iletişime. Temastan kaçının çünkü çalışma arkadaşınız ya da patronunuz. Ama içinde iyi özellikler görmeye çalış, ve sonra her şey çok daha kolay olacak.
 8. Hayvanlar üzerindeki tahtakuruları - baş dönmesi nedeniyle bir dizi sorun ve başarısızlığa. Geçmişte işlenen yanlışlıklar kendilerini hissettirecektir. Durumu düzeltmek, analiz etmek ve doğru sonuçları çıkarmak.
 9. Çok renkli böcekler - hedefinize ulaşmada büyük bir rol oynamayacak küçük bir sıkıntı olacak. Ancak ruh hali umutsuzca bozulacak.
 10. Böceklerle mücadele - uzun zamandır aradığınız hedefi başarmak için. İstediğini elde etmek için çaresiz olsan bile, şu andan itibaren şartların senin yanında olduğunu bil. Hareket etmeye ve sabır göstermeye devam edin.

Pin
Send
Share
Send
Send