Rüya yorumu

Kadınsı adı Alevtina değeri - kaderi, karakter ve kariyer

Pin
Send
Share
Send
Send


Adı Alevtina, antik Yunanistan'da "yansıma", "koruma" kelimesinden doğdu.

Adın küçültülmüş şekli: Alya, Alevtinushka, Alevtinka, Alechka, Levtinka, Leva.

Alevton adının bir erkek formu vardır.

Alevtina, doğum gününü 29 Temmuz’da, Ortodoks takvimine göre, MS 308’de vefat eden kutsal şehit Alevtina’da kutladı.

karakter

Artıları: Teklik, hakaret, adalet, yönlülük, şefaat.

Eksileri: Sınırsız, kendini sevme, cimri.

kader

Küçük Alevtina her zaman sevilmeye ve ilgi odağı olmaya çalışır, bazen bazı insanları kendinden uzaklaştırır. Ne istediğini elde etmediğinde öfkeli, kıskanç, diğerleri onlardan daha fazla dikkat eder. Adresinize eleştiri taşımak zor. Bu eksikliklere rağmen, Alevtina iyi bir kız büyüyor, ev işlerinde ailesine her zaman yardım edecek ve zayıf arkadaşını suçluların önünde koruyacak.

Okulda, Alevtina orta derecede eğitim görüyor, diğer çocuklar arasında iz bırakmıyor. Alevtina en gelişmiş yaratıcı yeteneklere sahip, iyi çiziyor, şarkı söylüyor, dans ediyor. Genellikle okul yapımlarında sahne alır, diskolara gitmeyi sever. Okul döneminde Alevtina gelecekteki hayatı üzerinde büyük etkisi olacak bir hobi seçti. Şirketi erkeklerin egemenliği altında. Çünkü Alevtina, çatışmalara girmeden ve popülerliğin battaniyesini çekmeden kızlarla arkadaş olamıyor.

Yetişkin bir Alevtina'nın özgüveninden dolayı yakın arkadaşı yoktur. Hala erkeklerle eşlik eder, sigara içmeyi ve içki içmeyi sevdiği erkek şirkette döner. Herhangi bir şirkette lider olmaya çalışıyor, yüksek sesle konuşuyor, etkileyici ve parlak görünüyor. Genelde insanları, genellikle bile keskin ve kategorik olarak beğenmediklerini yargılar. Kötü, diğer insanların eksikliklerini hoş görüyor. İletişimde muhatap adreslerine yakıcı bir diken atabilir. Dakikliği vardır, toplantılar için neredeyse hiç geç değildir.

sağlık

Fiziksel olarak zayıflar, sıklıkla çeşitli hastalıklardan muzdariptir ve dengesiz bir sinir sistemi vardır. Yetişkin Alevtina'da sinir krizleri ve depresyon nadir değildir. Kendisini stresten uzak tutmalı ve günlük rutini izlemelidir.

kariyer

Alevtina, yaşamı boyunca kendisini ve tercihen prestijli olana kadar birkaç işi değiştirebilir. Bu iş sadece ilginç değil, aynı zamanda iyi ödendi. Alevtina eserlerinde yüksek sonuçlar elde edecek. Ekip ile çatışma ve yakıcılık yüzünden zayıf anlaşılıyor. Alevtina ihtilafını hızlandırabilirse, o zaman saflarda yükselip daha fazla para kazanabilecek.

aşk

Muhteşem Alevtina çevresindeki erken gençlikten, her zaman kolayca ortak bir dil bulduğu pek çok hayran vardır. Bir erkekten hoşlanıyorsa, o çok çekicilik ve hassasiyettir. Ama uzun sürmez. Bir erkeğe olan aşkı vefat ettiğinde, pişman olmadan onu terk eder ve diğerini bulur. Yalnızlık Alevtina'yı korkutmaz.

aile

Alevtina, zengin ve gelecek vaat eden bir adam için mutlaka geç evleniyor. Sıradan pozisyonlardaki sıradan erkekler onunla ilgilenmiyor. Bir çatışma karısı Alevtina'dan ayrılacak, ancak kocası, sadakatini ve yaşamını düzenleme yeteneğini takdir ediyor. Alevtina, yalnızca tüm deneyimlerini, düşüncelerini bilecek olan kocasına ruhlu bir şekilde ifşa etti. Alevtina mükemmel bir aşçıdır, enfes yemekler pişirmeyi ve en son modaya göre bir ev donatmayı sever. Alevtina'lı bir anne, şaşırtıcı bir şekilde, çocuklarının tüm antiklerini tahammül edebilen, çok özenli ve sakindir.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Stepan, Timofey, Ruslan, Konstantin, Yuri, Mikhail, Arseny.
 • Kötü: Victor, Maxim, Peter, Gleb, Dmitry.

Alevtina adlı burç

Koç - Konuşması hoş, sakin. Dinle, iyi tavsiyeler ver. Kendisini test edilmiş arkadaşlarıyla çevreliyor ve gerisini tanıdıklar kategorisinde tutuyor.

Boğa - Kendine güvenen, iyimser. Hayata karşı olumlu tutum, iletişimi, yeni insanlarla tanışmayı, seyahat etmeyi seviyor. Yaşamın monotonluğunu ortaya koyar, her gün bir şekilde çeşitlenmeye çalışır.

İkizler - Kibirli, sevgi dolu. Eleştiriye eğilimli. Şirket lider olmaya çalışıyor, sorumsuzca katı bir şekilde elendiriyor ve insanları kendilerinden destekliyor. Hayatında birçok erkek var.

Kanser - Yardımsever, dengeli. Tamamen sadece en yakın insanın çemberinde ortaya çıktı. Her zaman kurtarmaya gel, parayla yardım et.

Leo - Tutarsız, duyarlı. Ruh hali sık sık değişiyor, belki bir günde hem iyi hem de kötü. Eleştiri zor. Uzun zamandır bu olayı hatırlamak için çok eğlenmeye çalışıyor.

Başak - Gerçek, keskin. Her zaman doğrudan kişi hakkında ne düşündüğünü söyler. Doğru insanlardan yararlanabilme. Gürültülü şirketleri önler, hobileri için evde gün geçirmeyi tercih eder.

Ölçekler - Duygusal, savunmasız. Diğerlerine karşı dostça, nasıl eğlenileceğini ve etrafınızdaki insanları çekmeyi bilir.

Akrep - İdealist, talepkar. Bu nitelikleri nedeniyle onunla geçinmek zor, ama harika bir anne ve eş ondan çıkacak.

Yay - Kaprisli, sorumsuz. Buna güvenemezsiniz, işlerde veya isteklerde kolayca başarısız olur. Sadece sorumlu ve ciddi bir adam onunla başa çıkabiliyor; karakterini daha iyi hale getirmek için hafifçe değişebiliyor.

Oğlak - Patlayıcı, kontrolsüz. Dikenli dilini nasıl kısıtlayacağını bilmiyor, bu yüzden birçok düşmanı var. Ancak taraftarlar doğal çekiciliğinden dolayı hala daha fazlası.

Kova - Olumlu, nazik. Neredeyse tüm insanlarla birlikte, toplumlarında saygı duyulur. Muhataptan alınamıyor, çatışma durumlarından kaçınılır.

Balık - Utangaç, emin değil. Bulutlarda isabet, kendileri için sorumluluk almaktan korkuyor. Kocası, problemlerin çözümünü üstlenebilecek güçlü bir adam olmalıdır.

nişanlar

 • Gezegen - güneş.
 • İsim rengi - Kahverengi
 • Mevsim - Kış.
 • Haftanın mutlu günü - Cuma.
 • Şanslı numara 6.
 • Metal - Bakır.
 • Burç - Leo.
 • Öğe - Ateş.
 • Totem hayvanı - Ayna sazanı.
 • Bitki - Angelica.
 • Ağaç - Kavak
 • Mineral maskotu - Kuvars.

Alevtina adında ünlü insanlar

Pin
Send
Share
Send
Send