Rüya yorumu

Hayal kitabındaki tavukların hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Tavukların neyi hayal ettiğini bulmak için bu makaleyi okuyun ve sizin için doğru olan yorumu bulun. Bu, yakın gelecekte sizi neler beklediğini bulmanıza yardımcı olacaktır. Hayal kitaplarının tavsiyelerini göz ardı etmemeye çalışın, çünkü onlar refah ve mutluluğa götürürler.

Alfabetik sıraya göre rüyalar

Tavuk misafirlerin gelişini vaat ediyor. Uzun süredir görmediğiniz yakın arkadaşlarınız tarafından ziyaret edileceksiniz. Olumlu ve olumlu bir şirkette çok olumlu hisler aldınız.

Daha fazla yorum:

 1. Bahçenin etrafında dik bir şekilde ilerleyen telaşlı bir tavuk - kafa karışıklığı ve yorgunluk duygularıyla karşılaşacaksınız. Hayattan ne istediğinizi anlamadığınız için can sıkıntısı çekiyorsunuz. Ve periyodik olarak bu umutsuzluğa getiriyor.
 2. Yüksek sesle gizleme - uzun bir yola çıkmanız gerekiyor, ancak bunu hiç planlamamış olmalısınız. Yolculuktan vazgeçmek, nasıl direndiğinize bakmaksızın işe yaramayacak. Sadece koşulları kabul etmek için kalır.
 3. Tavuk yumurtladı - aşka mutluluk bulacaksın ve sana her açıdan uygun olan bir insanla uyumlu bir ilişki kurabileceksin. Ve bir başka güzel bonus da büyük miktarda para kazanacak.
 4. Horoz tavuğu çiğniyor - gizli bir aşk ilişkisine gireceksiniz, bu da başkalarından uzun süre saklanmak zorunda kalacak. Fakat er ya da geç, sır belirginleşecek ve bir kamuoyu hor dalgası sizi kapsayacak, kınanacaksınız.
 5. Annenin başını çektiği tavuk yavruları - sizin için önemli bir şansı kaçırıyor ve bu sayede uzun süredir kaçırılmış bir fırsattan pişman olacaksınız. Fakat eğer rüyada evlenmemiş bir kızın hayali varsa, ailesine ve birçok çocuğuna söz verir.
 6. Canlı bir tavuk almak - neyse ki. Kendini şans akışında bulacaksın. Taahhüt ettiğiniz herhangi bir iş başarılı olacaktır. Bu yüzden kaderin size göndereceği bütün olasılıkları kullanın ve kullanın.
 7. Tavuk çorbasını kaynatın - iş yerindeki hoş olmayan görevlere gidemezsiniz. Her şeyi niteliksel olarak yapmaya çalışın, böylece liderinize sizin için mağara ve memnuniyetsizlik için bir neden vermemek için.
 8. Kızartma veya tavuk güveç - sadece sizin yapabileceğiniz bir dizi sonsuz ev işlerine. Kollarınızı sarmanız ve her şeyi olabildiğince çabuk tekrarlamanız gerekir, ardından bir süre sonra özgürce nefes alabilirsiniz.
 9. Bir tavuk var - doktora gitmeniz ve nahoş tanı konusunu öğrenmeniz gerekiyor. Hastalık iyileşecek, yaşam için bir tehdit oluşturmayacak, ama çok fazla sinir bozacaktır.

21. yüzyılın rüya yorumu

Tavuk - büyük güçlük ve sürekli makyaj sembolüdür. Baş etmek, kişisel hayattan vazgeçmek ve serbest zamandan fedakarlık etmek zorunda kalacak çok sayıda sorumluluğa düşeceksiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Tavuk bir yumurta koydu - daha sabırlı olmanız gerekiyor. Ancak o zaman hak ettiğini alırsın. Ayrıca bir uçtan diğerine gitmeyi bırakmalı ve küçük adımlarla yavaş yavaş hedeflere doğru gitmeyi öğrenmelisin.
 2. Siyah tavuk, sevdikleriyle ilişkilerini etkileyecek sıkıntıların hayalini kurar. Beklentilerinizi karşılamayacak ve sorun eklemeyeceklerdir. Sinirlenmemeye çalış, ama aynı fikirde.
 3. Ölü tavuk - sık sık diğer insanlara karşı rahatsız ve hoşgörüsüz olduğunuz için acı çekebilirsiniz. Aile mutluluğu tehlikededir, bu nedenle eşinize katılmak istemiyorsanız sağduyulu olun.

Ezoterik rüya kitabı

Büyük ve güzel tavuk, çok uzun zamandır beklediğiniz aşka mutluluk vaat ediyor. Yalnızlığınız yakında sona erecek ve tüm beklentilerinizi aşacak ve mutlak bir mutluluk durumuna daha da yaklaşacak olan nişanlınızla tanışacaksınız.

Daha fazla yorum:

 1. Birkaç tavuk - muazzam bir güçlük ve yaşamdaki bazı kaosa. Vakalar gözle görülür şekilde artacak ve zaman içinde olmadığınızı göreceksiniz. Ancak endişeler hızla sona erecek, bu yüzden yoğun bir süre için biraz beklemelisiniz.
 2. Çok çeşitli kuşlar - yapmanız gereken sıkı ve zor iş. Uyku, dinlenme ve eğlenceyi feda etmeliyiz. Ancak çabalarınızın ödülü çok yüksek olacak, bu yüzden kesinlikle çabaya değer.
 3. Tavukları besleyin - sizinle ilgilenecek bir kişiyle tanışın. Sadece bir sevgili değil, aynı zamanda bir arkadaş, ruh arkadaşı olabilir. Böyle bir insana iyi bakın ve kendinize uzun süre izin vermemeye çalışın.
 4. Eğer bir tavuk varsa, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ancak göze alamayacağınız değerli bir hediye alacaksınız. Bu cömertliği kesinlikle beklemediğiniz bir kişi tarafından size verilecek.
 5. Tavuk yumurtası - hayattaki kardinal değişiklikler için, ama aynı zamanda çok mutlu. Yaşam tarzınız tamamen değişecek, bir süre yeni koşullara alışmanız gerekecek, ancak karşılığında hayalini kurduğunuz her şeyi alacaksınız.
 6. Tavukları kovalayan horoz - ikinci yarı ile anlaşmazlıklar ve çatışmalar. Meseleyi büyük bir skandala getirmemek için, müzakere masasına oturmanız ve bir uzlaşma bulmaya çalışmanız gerekir - her ikisine de uygun bir çözüm.
 7. Kıyılmış tavuk kafa - beklediğiniz önemli haberleri alın. Bu bilgi sizi memnun edecek ve olumlu yaşam değişikliklerine yol açacaktır.
 8. Tavuklar - ailenin ilavesine. Bu mutlaka bir çocuğun doğumunu sembolize etmez. Bir mülk veya araba satın alabilir, yeni arkadaşlar veya evcil hayvanlar edinebilirsiniz.
 9. Tavukları beslemek - yoksulluk ve maddi durumun bozulması. Bu, parayla nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz ve bunu öğrenmek istemediğinizden dolayı olacaktır. Ancak, zamanla kendinizi yakalarsanız, sorunlardan kaçınılacak. Finansal okuryazarlığa hakim olmanız ve bütçeyi takip etmeye başlamanız, tüm masrafları planlamanız gerekir.

Videoyu izle: Küçük Deniz Kızı Masalı (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send