Rüya yorumu

Kurtlar hayal kurmayı ne hayal eder?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kurtlar neyi hayal ediyor ve gelecekte benzer bir rüyanın vaat ettiği şey nedir? Çoğu zaman bu hayvanlar, size karşı komplo yapan tetikleyicileri ve düşmanları sembolize eder. Bu nedenle, bir rüya tehlikeyi uyarabilir. Öğrenmek için makaleyi okuyun.

Antik rüya kitabı

Kurt, zulüm ve vahşet, öfke ve açgözlülüğü simgelemektedir. Bu nedenle, benzer bir rüya görürseniz, çevrenizdeki düşmanlara dikkat etmelisiniz.

yorumlama:

 1. Avda bir kurt - kendinizi zor durumda bulacak ve sevdiklerinizin desteğine güveneceksiniz. Ama kurtarmaya gelmeyi reddedecekler, bu yüzden problemlerle kendin başa çıkmak zorunda kalacaksın.
 2. Eğer kurt avı yakalamayı başaramamışsa, hedeflediğiniz amaç gerçekleşmez. Bunun için enerji harcamamalısınız, daha iyi düşünmelisiniz ve doğru yoldaysanız. Belki de tamamen farklı bir şeye ihtiyacınız vardır.
 3. Kurtları dağın tepesinden izleyin - kendinizi ilk başta ümitsiz görünen zor bir durumda bulacaksınız. Ancak bir çözüm bulabilir ve yalnızca sorunlardan kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda kendiniz için de fayda elde edersiniz.
 4. Yeşil bir çayırda yürüyen bir kurt, size karşı düşmanların hareketlerini vaat ediyor. Kendilerini hiç göstermemiş ve sinsi planlar barındıran dedektörler, ancak şimdi kendilerini göstermeye başlayacaktır. Ancak, hızlı bilgiliğiniz, zekanız ve girişiminiz sayesinde kazanacaksınız.
 5. Otlayan bir koyun sürüsü yakınında av bekleyen bir kurt - gerçekte, kötülük ve adaletsizliğe direnmek için muazzam bir çaba harcıyorsunuz. Ancak tüm eylemleriniz boşuna, önceden belirlenmiş bir şeyin olmasını engelleyemezsiniz.
 6. Kurt su içer - çevrenizde arkadaş olarak kabul ettiğiniz bir düşman vardır. Çok dürüst olmasına rağmen dürüst olmayan bir oyun oynuyor. İnsanlarla iletişimde dikkatli ve dikkatli olun. Entourage'nin bir hain olabileceğini düşün.
 7. Yaralı bir hayvan, düşman olarak kabul ettiğiniz bir kişi hakkında fikir değiştirmeyi hayal eder. Onun hakkında sadece kötü şeyler duydunuz, ama gerçekte şaşırmanız gerekiyor. Bu, nefretten sevgiye ve sadık dostluğa kadar sadece bir adım olduğu durumdur.
 8. Çocuğu kaçıran bir kurt - gerçek hayatta, insanlara verdiğiniz sözleri yerine getirmiyorsunuz. Ayrıca, asla başaramadığınız hedefleriniz hakkında konuşarak konuşun. Boş konuşmadan ayrılma ve neye değer olduğunu gösterme zamanı, eylemler.
 9. Kurt havlaması - haksız yere uygunsuz davranışlarla suçlanıyor ve cezalandırılıyorsunuz. İyi bir ismi doğrulamak ve eski haline getirmek için çok zaman alacaktır. Sabırlı olun.

Rüya Miller

Miller, insan rüyasının psikolojik bileşenini dikkate alır. Tahminleri, kendi bilinçsizinin özünün tamamını bilmesine yardımcı olur.

İşte yorumları:

 1. Bir kurt görmek için - meslektaşlarınız arasında görevlerini kötü niyetle ele alan bir kişi var ve bu yüzden acı çekiyorsunuz. Ona daha az güvenmelisin ve sadece işle ilgili görevlerinle ilgilenmelisin.
 2. Bir hayvan öldür - düşmanlarınız aktif olacak ve size zarar vermek istiyor. Ama onlara karşı koyabilir ve kendini daha iyi bir durumda bulabilirsin. Sonuç olarak, detractors mağlup edilecek ve zaferden zevk alacaksınız.
 3. Kurt sürüsünün sesini duy - sevdiğine zarar verecek bir komployu ortaya çıkaran kişi olacaksın. Sonuç olarak, büyük bir şükran alacaksınız ve sadık bir müttefik kazanacaksınız.

Rüya loft

Bir tilki ile eşleştirilmiş bir kurt, siz ve eski düşman arasında açık bir yüzleşmenin başlayacağının bir işaretidir. Daha önce kibar bir tarafsızlığa sahipseniz, daha fazla geri alamayacaksınız.

Kara kurt, dostluk maskesi takan bir kurt adam erkeğinin sembolüdür ve aslında senin düşmanındır. Yıllarca senin yanındaydı, kurnaz entrikalar dokuyordu ve hedeflerine ulaşmanı engelliyordu.

Kırmızı bere içinde bir kurt - kendini ciddi bir şekilde etkileyebileceğin için kendini zor bir durumda bulacaksın. Bu olacaktır, çünkü ilginizi haketmeyen bir kişiye güvenirsiniz.

Koyun kılığına girmiş bir kurt, kötülük ve ihanetin kişileşmesidir. İhanet edeceğiniz herkese, hain ihanetin mağduru olmamak için dikkatli olmalıdır.

Hayvanı elinden beslemek için - geçmişte size birçok sıkıntı getiren bir kişi ciddi şekilde cezalandırılacak. O ağır hasta olacak ve sonunda ölecek ve intikamla sonuna kadar tam olarak iyileşebileceksiniz.

Bir hırıltılı ve agresif kurt, tüm dedektörlerinden, düşmanlarından ve kıskançlarından çok daha güçlü olduğunu söyleyen hayırlı bir işaret. Ne yaparlarsa yapsın, her zaman bir adım öndesin.

Aya inleyen bir kurt yalnızlığı sembolize eder. Uzun süre bir çiftiniz olmadan kalacaksınız. Gerçek aşkı hiç bilmiyor olmanız mümkündür. Ve kişisel yaşamınızdaki başarısızlıkların nedeni, siz ve kendinizin henüz kendinizi nasıl seveceğinizi öğrenmemiş olmanızdır.

Ölmek üzere olan hayvan - hayatta kendini savunmasız hissediyorsun, sık sık acı çekiyor ve yaşamdan şikayet ediyorsun. Buna karşılık, sadece kaderden sorun alırsınız. Mutluluğu bulmak istiyorsanız, düşünmeyi ve olumlu düşünme perspektifinden hareket etmeyi öğrenmelisiniz.

Bir kurt sürüsü - işten atılmanızla sonuçlanabilecek kafa ile hoş olmayan bir sohbete. İşinizi kaybetmek istemezseniz, doğru kelimeleri bulmaya çalışıp yetkilileri lehinize bir karar vermeye ikna etmek istemeniz durumunda bazı yanlış davranışlar ortaya çıkar.

Kurt heykeli - yakında gerçekten sevdiğin bir erkekle tanışacaksın. Mutlu bir ailen, sevgi ve anlayış denizi olacak.

Videoyu izle: Çocukların Hayal Gücü (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send