Rüya yorumu

Rüya kitabında bir ineğin hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir ineğin neden rüya gördüğünü belirlemek için bu makaleyi okuyun. Kendimi sürekli kullandığım popüler rüya kitaplarının en iyi yorumunu içeriyor. Deneyin ve siz - o zaman gelecek asla sürpriz olmayacak.

Ukraynalı rüya kitabı

Boynuzlu bir hayvan, yaşamınızdaki esaret, özgürlük kısıtlaması veya büyülü girişimin bir sembolüdür. Hep birlikte uzun ve sert savaşacağınız bir hastalığa neden olabilirsiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Birkaç inek - ihmal nedeniyle büyük bir sıkıntı oluyor. Ancak buna kolayca tepki vereceksiniz, ancak yakın bir insan geleceğinize ilişkin hislerinden dolayı çok acı çekecek.
 2. Buzağı - hayatın sonsuz bir doğal felaket olduğunu düşündüğünüz bir dizi talihsizlik. Fakat kader bilerek size sorun gönderir - bunları çözmeyi öğrenmeli ve nasıl ısrar edeceğinizi bildiğinizi göstermelisiniz.
 3. Bir ineğin sağılması - para, kariyer, iş veya iş ile ilgili kar ve hoş sürprizler için. Buna ek olarak, bir müzakereci yeteneğine sahipsin, kullan ve gelecekte büyük başarılar elde edebilesin.
 4. Terkedilmiş bir hayvan - bir dizi küçük sıkıntıya, çünkü bunlardan sık sık sinirlenirsiniz ve kendinizi kontrol etmeyi bile bırakabilirsiniz. Kendinizi elinizde tutmaya çalışın, aksi takdirde küçük sorunlar büyük sıkıntılara dönüşecektir.
 5. İnek sütü içmek - iyi bir sağlık için. Şu anda ciddi bir şekilde hasta olsanız ve doktorlar omuzlarını silkiyor olsa bile, iyileşme çok uzakta değildir. Önemli olan - vücudunuzun hastalığı yenmek için yeterli kaynağa sahip olduğuna inanmak.

Rüya Miller

Bir çayırda sessizce otlayan inekleri görmek, sizin tarafınızdan çok fazla çaba sarfedilmeden tüm dileklerinizin kolayca yerine getirileceğini söyleyen hayırlı bir işarettir. Plan yapmaktan ve size düşen fırsatları yakalamaktan çekinmeyin.

Daha fazla yorum:

 1. Beyaz inek, çevrenizde sizinle ilgilenen bir insan bulunduğuna dair bir işarettir. Bunu bir arkadaşlık olarak görüyorsun, ama gerçekte, kendine bile itiraf etmekten korktuğu romantik hisleri var.
 2. İnek popo yapmaya çalışıyor - tam olarak beklenmeyen bir kalıtım. Ve sevilen birinin kaybına olan kederi ile birlikte, ani zenginleşme sevincini yaşayacaksınız. Karmik dengeyi bozmamak için fonların bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamaya çalışın.
 3. Alandaki hayvanları görmek, tüm sıkıntıların ve talihsizliklerin sizi bypass edeceğini söyleyen iyi bir işarettir. Güçlü bir koruyucu meleğin var. Arzuların yerine getirilmesine yardımcı olur ve zor durumlarda destek sağlar.
 4. Şişman inek - henüz kullanmadığınız muazzam bir potansiyeliniz var. Ancak, Tanrı tarafından size verilen yetenekleri geliştirmeye ve kullanmaya başladığınızda, o zaman zengin bir insan olacaksınız ve gerçek mutluluğu bileceksiniz.
 5. Sıska - boş bir yaşam sürecek, eğlence dolu ve kolay. Şaşırtıcı bir şekilde, size sorun getirmeyecek, çünkü iyi şanslar her zaman yanınızda. Şanslı bir yıldızın altında doğdunuz - birçok insanın aksine, kendinizi zorlamak zorunda değilsiniz.

Slav rüyası kitap

İnek, biraz agresif bir karaktere sahip, güçlü ve bağımsız bir kadını simgeler. Fakat bu onu mahvetmez, ama tam tersine, kendisine ne pahasına olursa olsun kendisine ulaşması için yardım eder.

Daha fazla yorum:

 1. İnek sürüsünü ilgi ile izlemek - tamamen beklenmedik elde ettiğiniz kar. Sahip olduğunuz para miktarı tüm beklentileri aşacaktır. Onları boşa harcamamaya dikkat edin, ancak onları artırmaya çalışın.
 2. Size yönelik devasa boynuzlar - ortamınızda, varlığını bildiğiniz bir düşman var. Fakat çok zayıf ve ciddi şekilde zarar verecek konumda değil, ancak küçük değişiklikler olsa bile.
 3. Bir inekten kaçmak, onları çözmek yerine sık sık kaçtığınız bir işarettir. Ve tam da bu nedenle, kader size sorumluluk ve azim öğretmek için daha zor testler göndermeye başlayacaktır.
 4. Bir ineği sağmak için - çok zengin bir insan olma yeteneğine sahipsiniz, ancak yine de kendinize inanmayın. Potansiyelinizi kullanmak, insanlara fayda sağlamak ve bunun için uygun bir ödül almak zorunda olduğunuzu anlamaya çalışın.
 5. Şişman ve bakımlı inek - çok fazla sempati duyacak ve onların patronluğunu gösterecek çok etkili bir kişiyle tanışmak için. Gelecekte, birbirinize aşık olmanız ve mutlu bir aile kurmanız mümkündür.
 6. Yağsız ve hasta hayvanlar - büyük sorunlara. Böyle bir rüya, ihaneti ve büyük maddi zararları nedeniyle sevilen kişiyle ayrılmak gibi iyileşebilir. Her durumda, yakında kabul edemeyeceğiniz zararın acısını yaşayacaksınız.
 7. Bir ineğin sağımını yapan başka birini görmek - fayda elde etmek için kullanılıyorsunuz. Ve bu, kendinden daha fazla güvendiğin yakın bir insan. Er ya da geç, gerçek belirginleşecek ve çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız.
 8. Yeşil bir çayırda bir inek sürüsü - sevdiklerinizin, akrabalarınızın bir dairesinde mutlu ve güvenli bir yaşam için. Sorunlar ve endişeler arka planda kaybolacak, nihayet sahip olduğunuz avantajlardan tam olarak yararlanabileceksiniz.
 9. Bir inek satmak için - dürüst olmayan davranışlardan yararlanın. Ancak emin olun, gelecekte bunun için değerli bir şey ödemek zorunda kalacaksınız. Örneğin, seçtikleri sağlık veya sevgi.
 10. İnek sütü çok miktarda - yabancı kişilerin evine davet edilmenize gerek yok, çünkü bunlar arasında size zarar vermek isteyen düşmanlar. Dikkatli olun ve çevrenize çok fazla güvenmeyin.

Pin
Send
Share
Send
Send